Testerky si doma vytvořily zelený kout díky samozavlažovacímu květináči Berberis od české firmy Plastia. Nechte se inspirovat

image
otestováno
Počet recenzí
10
jak jste hodnotily
5
6x
4
4x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 30. 4. 2020
do 24. 5. 2020


Závěsný samozavlažovací květináč Berberis

Závěsný květináč Berberis má elegantní vzhled, souzní s rozmanitým okolím a  nabízí několik možností umístění díky jednoduše odnímatelným textilním popruhům – může viset, ale stejně dobře také stát na podlaze anebo vyvýšeném místě.

Podle umístění řešte osázení – ve visuté nádobě lépe vynikne převislá rostlina, na zemi kompaktní vzpřímené keříky. Kombinovat jej můžete s dalšími nádobami produktové řady Berberis
(samozavlažovací truhlíky, velkoobjemové samozavlažovací truhlíky, truhlíky na zábradlí ), díky tomu vytvoříte přímo u sebe na balkóně.

Stejně jako samozavlažovací truhlíky Berberis 60 má závěsný květináč Berberis pestrou samozavlažovací vložku a radost vám může dělat v pěti barevných odstínech. Díky chytrému špuntu, který ucpe odtokový otvor jej můžete použít i v interiéru. Pokud chcete pěstovat na balkoně nebo terase, špunt vytáhnete,
pak přebytečná voda přirozeně odteče. 

Květináč se skvěle hodí pro vytvoření bylinkové zahrádky. Do jednoho Berberisu se pohodlně vejdou
tři statné bylinky v květináči o průměru 12 cm.

Tipy na kombinace rostlin pro bylinkové osázení

  • Rozmarýn keříčkový (Rosmarinus officinalis) tymián na kmínku (Thymus vulgaris), rozmarýn převislý (Rosmarinus officinalis var. levandulaceus, R. officinalis Seven See.)
  • Tymián (Thymus vulgaris Fredo), panašovaná mateřídouška (Thymus Doone Valley), saturejka (Satureja montana Aromakugel)
  • Vysadit do něj můžete ale cibuloviny – hyacinty, narcisky nebo macešky. Skvělý bude pro převislé druhy jahod. 


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
10
avatar
Lenka
Květináč Berberis mě překvapil moderním vzhledem. Plastový bílý obal vůbec nepůsobí "levným dojmem" ba naopak moderní proužky květináč obohacují na jeho kráse. Velmi jednoduchá montáž. Variabilní provedení výrobku pro vnitřní i venkovní využití.
příloha
klad Jednoduchá montáž
klad barevné provedení
klad moderní design
klad barevné provedení popruhu - bílo zelený květináč má šedé popruhy
avatar
IVETA
Samozavlažovací závěsný truhlík je nádherný. Velice mě překvapil krásný designem. Složit ho nebyl žádný problém podle přiloženého návodu. A hned se šlo sázet kytičky a zvelibit si tak balkon takže využijeme závěsný systém v exteriéru. Určitě by udělal i parádu v interiéru
příloha
klad Design
klad Zavlažovací system
klad Mohl by mít 3 popruhy aby byl stabilnější
avatar
Veronika
Jednoznačně především úžasný design květináče. Ať už bude viset uvnitř nebo venku. Přiznám se, že v návodu jsem trochu plavala a nakonec spíš složila podle vlastní intuice. A správně. Truhlík plánuji zavěsit (až odejdou ranní mrazíky) ven na terasu. Popruhy jsou na to dostatečně dlouhé. Přesadila jsem si do něj minipapričky a je to i krásný designový prvek, který mi na terase tolik chyběl. Rozhodně nezůstanu jen u jednoho.
příloha
klad design
klad barvy
klad velikost
klad množství využití
klad návod
avatar
Edita
Návod je matoucí, chybí popis jednotlivých částí. V zobrazení návodu je ve stejné barvě knot i popruh. Čísla graficky na přeskáčku. Květináč budu používat v exteriéru. Popruhy by mohly být delší. Uvítala bych i háček na zavěšení. Plast kvalitní, bytelný, díly do sebe dobře pasují. Barvy pěkné.
příloha
klad Barva
klad Materiál
klad Návod
avatar
Kateřina
Výborný produkt, používám ho na jako stojící v interiéru v obýváku, krásně zdobí místnost, velmi oceňuji samozavlazovaci systém květináče, květina není prelitá a nehrozí uhnivání kořenů. Velmi moderní design,
příloha
klad Moderní design
klad Hezká barva
klad Skvělá funkcnost
klad Šňůra na zavěšení
avatar
Marcela
Moc ráda jsem otestovala samozavlažovací květináč Berberis. Obdržela květináč světle hnědé barvy, která se hodí do každého interiéru. Sestavení květináče nebyl problém. Byl přiložen český návod s postupem sestavení. Sestavit jsem zvládla do 10 minut včetně čtení návodu. Potom nastal čas pro výběr květiny. Měla jsem několik typů na osazení, ale nakonec vyhrála trojkombinace letních převislých květin. Sázení šlo celkem dobře, ale doporučuji sázet bez popruhu, ale nakonec jsem to zvládla i s ním. Z květináče mám velkou radost a těším se, že ho pověsím do závěsu na pergolu, která se právě dokončuje. Tento květináč doporučuji. Vyrábí ho v různých velikostech, takže uspokojí každého.
příloha příloha
klad barva
klad jednoduché sestavení
klad jednoduchý návod
klad samozavlažovací
klad závěs do prostoru
klad skvělý desing
klad nic jsem nenašla
avatar
Andrea
Od firmy plastia máme klasický samozavlažovací truhlík, který nám k velké spokojenosti slouží na chalupě. Proto jsem se těšila na závěsný květináč, který mi v bílé barvě přijde elegantní, a chtěla jsem ho využít v interiéru. K testování mi přišel květináč v barvě terakoty,takže využití v šedobílé koupelně jsem ihned zamítla. Velmi oceňuji kvalitní, promyšlené provedení výrobku a poměrně snadné sestavení.. Závěsný textilní popruh na mě působí rušivě, a proto bych ho použila v exterieru, ale v interieru spíše ne. Květináč zaujal syna; ale do konce testování si ho neosadil.. Proto jsem vyrazila pro bylinky a květináč s nimi umístím na léto na balkoně :o)
příloha příloha
klad design
klad květináč promyšlený do detailů
klad variabilata použití
klad možnost kombinovat s dalšími výrobky firmy plastia
klad barva
klad málo elegantní popruh; pro mě do interiéru rušivý
avatar
Daniel
Květináč Berberis zkouším 14 dní a naprostá spokojenost! Váhal jsem co do něj, ale nakonec jsem se rozhodl v něm pěstovat bylinky. Přepažil jsem jej na 2 části, kde v jedné mám bazalku a v druhé levanduli. Má hezký design a celkově jsem spokojen!?
příloha
klad Praktičnost
klad Se vším spokojen
avatar
Alena
Tento závěsný samozavlažovací květináč splnil všechna moje očekávání. Nejen, že dobře vypadá, ale také zkrášlí vaši terasu. Mám ho zavěšený na pergole, která tak hned vypadá mnohem zajímavěji a živěji.
příloha
klad samozavlažování
klad kombinace barev
klad možnost zavěšení.
klad žádné zápory
avatar
Zuzana
Květináč mi přišel šedozeleny ,za což jsem byla moc ráda,perfektně se nám hodí do interiéru. Květináč byl precizně zabalen. Po vyndání z krabice byla montáž (sestavení) velice jednoducha a rychlá. Květináč máme v interiéru(obyvacim pokoj) . Květinu ,diky samozavlažovacímu systému, stačí zalít co 3-4 dny . Uvažujeme nad koupí dalšího.
příloha
klad Design
klad Barva
klad velikost
klad Nic