Získejte knihu 15 věcí, kterých se musíte vzdát, abyste byli šťastní od nakladatelství Grada

image
otestováno
Počet recenzí
11
jak jste hodnotily
5
10x
4
3
1x
2
1
doporučuje
91 %
Testováno v období
od 31. 1. 2017
do 6. 3. 2017

Tato inspirující a citlivě napsaná kniha vám pomůže vzdát se negativních myšlenkových návyků a dosáhnout opravdového štěstí a života svých snů. Nechte za sebou minulost a vydejte se hledat vlastní pravdu. Přestanete se bát změn, získáte sebevědomí a pocítíte hlubokou lásku k životu. Hledáme deset žen, které od nás tuto knihu dostanou a podělí se s námi o hodnocení.

Najděte životní klid a mějte radost z každého dne

Co vám brání ve skutečném štěstí a životě, po kterém toužíte? Jak získat odvahu nechat některé věci být a zažít to nejlepší, co vám život nabízí? Autorka, která se sama dokázala vymanit ze složitých podmínek a velkých osobních problémů, vám pomůže vzdát se všeho, co vám způsobuje stres, bolest a smutek a brání vám ve skutečném štěstí. Od lpění na minulosti, strachu, omezujících myšlenek, sebeobviňování a obviňování druhých až po vymlouvání, kritizování, snahu žít podle očekávání druhých a mít vše pod kontrolou.

Díky této inspirující a citlivě napsané knížce najdete sílu být sami sebou a mít se rádi takoví, jací jste. Vydejte se na cestu hledání vlastní pravdy.

O autorce:

Luminita Daniela Saviuc je hravou duší, která stojí za populárním blogem PurposeFairy. Narodila se v Rumunsku, kde i vyrůstala. Během svého hledání Sebe a Duše žila v mnoha zemích po celém světě. Její slavný blogový příspěvek 15 věcí, kterých se musíte vzdát, abyste byli šťastní sdílelo na Facebooku přes 1,2 milionů lidí a později se stal základem pro tuto knihu. Vším, čím Luminita je, a vším, co dělá, plní své poslání přinášet do světa světlo. Píše, přednáší a vymýšlí nové způsoby, jak se podělit o svůj příběh a inspirovat ostatní k sebezdokonalování.

 

Více se dozvíte ZDE.

Hodnocení
11
avatar
Šárka
klad Musím moc poděkovat že jsem mohla testovat tuto krásnou knížku .Do knížky jsem se hned začetla a strašně mě zaujala je dost poučná hlavně příběhy co tam jsou psané jsou smutné .Knížka 15 věcí, kterých se musíte vzdát, mohu jen doporučit .Jsem ráda že jsem měla tuto přiležitost.
avatar
Helena
klad Přeji všem pěkný den, děkuji za možnost testování knihy 15 věcí, kterých se musíte vzdát, abyste byli šťastní od nakladatelství Grada.
klad Kniha mi udělala velkou radost - hned jsem se do ní začetla - je přesně pro mně!
klad Budu dál číst a přemýšlet :-)
klad Doporučuji.
avatar
Lenka
klad Moc jsem si přála zúčastnit se právě tohoto testování a děkuji za umožnění si knihu přečíst. Osud autorky je opravdu krutý, ale úctyhodně se s ním vyrovnala. Člověk zjistí, že opravdu musí začít u sebe a přiznat si pravdu a na život nahlížet jinak. V této knížce byly tyto životní pravdy moc hezky vylíčené. Kniha je čtivá a pro ty, kteří nevědí jak naložit se životem, myslím i hodně poučná. Doporučuji její přečtení!
avatar
Naděžda
klad Děkuji za možnost testovat knížku - 15 věcí, kterých se musíte vzdát, abyste byli šťastní. Knihu jsem přečetla jedním dechem, byla poutavá a poučná. Ukazuje, jak se vzdát všeho negativního - stresu, špatných myšlenek, kritizování a lpění na minulosti. Dává návod, jak být šťastná, sebevědomá a žít svůj spokojený život s láskou a tolerancí ke všem lidem. Kniha je moc pěkně napsaná a všem ji vřele doporučuji. Obdivuji autorku, jak se dokázala poprat se svým osudem.
avatar
Daniela
klad Knihu 15 věcí, kterých se musíte vzdát, abyste byli šťastní z nakladatelství Grada se mi moc líbila. Kniha je velmi citlivě napsaná a odráží osobní zkušenosti autorky. Kniha je hezky čtivá a inspirující. Učí člověka, jak se má mít rád takový jaký je a jak přijmout sám sebe. Určitě stojí za přečtení. Rozhodně doporučuji.
avatar
marie
klad Kniha 15 věcí, kterých se musíte vzdát, abyste byli štastní mne velmi zaujala. Vydalo ji nakladatelství Grada. Tuto knihu bych doporučila, velmi dobře se četla, je přehledně dělená do jednotlivých kapitol. Je brožované a dá se nosIT v kabelce . Čte se velmi dobře a je celkem dobré se k ní vracet. Zůstane v mojí knihovničce .
avatar
Miloslava
klad Děkuji za možnost testování této zajímavé a užitečné knihy. Je psána tak, že se do ní začtete a nemáte tendenci ji odkládat. Autorka zde popisuje také svůj osud, což jsem brala jako velké plus (ví tedy, o čem mluví a může poradit). Doporučuji k přečtení! :-)
avatar
Any
klad Moc děkuji za možnost testovat tuhle knížku, protože mi opravdu hodně dala a pořád dává, jelikož se k určitým pasážím vracím. Poslední dobou mám spíše horší nálady a viděla jsem vše černě. Po přečtení této knížky jsem věci přehodnotila a snažím se na věci nahlížet více pozitivně. Opravdu ji doporučuji všem, kteří řeší ve svém životě problémy a nechtějí se z toho všeho zbláznit.
avatar
Zuzana
klad Očekávala jsem soubor motivačních citátů typu "věř, běž a dokážeš", které moc nemusím, ale nakonec mě kniha i celkem překvapila.
klad Autorka měla krušný osud, který zda průběžně odkrývá a k příběhům ze svého mládí přidává rady, jak se s drsnými zážitky vyrovnat.
klad Jde tedy o to, jak být šťastný, přesto, že se nám v životě nedaří/nedařilo.
klad Líbily se mi části, ve kterých autorka popisuje vlastní příběh.
klad Sama bych si takovou knihu nevybrala a k ničemu mě neinspiruje, ale věřím, že někomu jistě může pomoci.
klad Jednotlivé kapitoly o tom, čeho se máme vzdát mě moc nebavily.
avatar
Alena
příloha
klad Kniha 15 věcí, kterých se musíte vzdát, abyste byli šťastní, je nejen moc pěkně napsaná, ale je psaná způsobem, kdy autorka nás vtahuje do svého života, kde dokázala překonat své velké životní problémy a strasti. Celá kniha je opravdu citlivě napsaná, dokáže ve spoustě ohledech čtenáři otevřít oči a v lacčem inspirovat. Celá kniha není velká, byla přečtena jedním dechem, a určitě se k některým pesážím budu ráda vracet.
avatar
Kamila
klad Kniha 15 věcí, kterých se musíte vzdát, abyste byli šťastní se mi moc líbí. Je psaná způsobem, kdy autorka nás vtahuje do svého života, kde dokázala překonat své velké životní problémy a strasti. Celá kniha je opravdu citlivě napsaná, dokáže ve spoustě ohledech čtenáři otevřít oči a v lecčem inspirovat. Kniha se rychle přečte, a pak se k ní může vracet.