Chlorella sprchový gel

image
otestováno
Počet recenzí
33
jak jste hodnotily
5
27x
4
3x
3
2x
2
1x
1
doporučuje
91 %
Testováno v období
od 17. 9. 2013
do 1. 1. 1970

Extrakt z této mimořádné řasy účinně regeneruje pokožku a zklidňuje problematickou pleť.

Sprchový gel s výtažkem CGF z řasy Chlorella pyrenodoisa. Extrakt z této mimořádné řasy účinně regeneruje pokožku a zklidňuje problematickou pleť. Díky obsahu vyvážené kombinace aminokyselin, minerálů, vitamínů a dalších přírodních látek chrání pokožku před nepříznivými vlivy okolí a je vhodný pro každodenní použití. Vhodný zvláště pro problematickou a citlivou pleť.

 

CHLORELLA PURA COSMETICS je přírodní, nejen léčebná kosmetika, jejichž účinnou složkou je extrakt ze zelené sladkovodní řasy Chlorella pyrenoidosa.
Kosmetika je určena pro pravidelnou celoroční péči a ochranu pleti. V této kosmetické řadě naleznete kopletní péči pro pokožku celého těla, obličeje i vlasů.  Intenzivně ošetřuje, regeneruje a zklidňuje problematickou pleť, vlasovou pokožku. Mimo jiné také hydratuje a zpomaluje přirozený proces stárnutí.

A především je velice vhodná pro člověka po léčebném zákroku jakýmkoli zářením, významně se uplatňuje při léčbě onemocnění kůže, především ekzémů, popálenin, vředů a jiných špatně se hojících ran. Úspěšně je také extrakt ze sladkovodní řasy Chlorella pyrenoidosa používán při povrchovém ošetření ran, kdy dochází k jejich rychlejšímu zacelení.

CHLORELLA PURA COSMETICS využívá blahodárných účinků řasy Chlorella ke vnějšímu použití. Přípravky nejsou barveny - obsahují jen vyváženou kombinaci aminokyselin, minerálů a vitamínů a dalších přírodních látek. CHLORELLA PURA COSMETICS má vyvážené pH.

http://www.chlorellacentrum.cz/chlorella-pura-cosmetics-produkty/sprchovy-gel-s-cgf-200ml.html

Hodnocení
33
avatar
Jana
klad určitě vyzkouším
avatar
Irina
avatar
Irena
klad Měla jsem možnost tento gel vyzkoušet prostřednictvím "Testuj" a můžu všem vřele doporučit :)
klad nevýrazná vůně (ale tak to většinou u přírodní léčebné kosmetiky bývá :-) )
avatar
Markéta
klad Pleť je po použití jemná.
klad Vůně mi není úplně příjemná. Je nevýrazná, ale pro mě osobně trochu nepříjemná. Trochu jsem byla překvapená, že nepění. Ale to je asi u přírodní kosmetiky normální.
avatar
Věra
klad Omlouvám se za tak pozdní hodnocení (chtěla jsem dodat i fotku a tak dlouho jsem zapomínala až sprcháč došel a zmizel :( )
klad Ale i přesto hodnotím a hodnotím pozitivně. Kdo čeká silnou vůni typickou pro mnoho sprchových gelů, tak bude možná zklamán. Tento voní jemně a po umytí je pokožka opravu příjemně jemná. Takže DOPORUČUJI!
avatar
Lenka
klad tohle bych chtěla vyzkoušet
avatar
Ludmila
klad To musí být perfektní ráda bych jej zkusila :-)
avatar
Adéla
avatar
Radka
klad Chci zkusit :-)
avatar
Lucie
klad Pleť po něm byla příjemná a lehce hydratovaná.
klad Tento typ kosmetiky obecně příliš nevoní. Tento sprchový gel ale voní a to nepříliš příjemně, ale to bylo snad jediné nepříjemné.
avatar
Nikola
klad chtěla bych vyzkoušet!
avatar
Nataša
klad super věc už jsem vyzkoušela a všem doporučuji
avatar
Ludmila
avatar
Věra
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
Hana
klad Chlorellu využívám hodně let jako tablety pro vyčištění těla. Sprchový gel bude určitě super,ráda ho vyzkouším
avatar
renata
klad to moze byt skvely gel do sprchy
avatar
Monika
klad na citlivú pleť by bolo pre mňa ako stvorené
avatar
Karolína
Zobrazit více recenzí