Jděte po schodech

image
otestováno
Počet recenzí
20
jak jste hodnotily
5
15x
4
3x
3
1x
2
1x
1
doporučuje
90 %
Testováno v období
od 28. 8. 2013
do 1. 1. 1970

7 kroků ke skutečnému úspěchu

Jezdíte raději po eskalátorech, nebo chodíte po schodech? Volíte nejpřímější možnou cestu ke svému cíli, nebo postupujete rozvážně, krok za krokem? Nepříjemné záležitosti, které není nutné řešit hned, ještě na chvíli odložíte, nebo se jim postavíte a vypořádáte se s nimi okamžitě? Dnešní svět nabírá na rychlosti a ze všech stran se nás snaží přimět využívat jeho zkratek, únikových cest a "snadných" řešení. Učí nás věřit, že úspěchu a bohatství dosáhneme přes noc a přebytečných kil se zbavíme díky pěti minutám denně. Ale vážně tomu věříte?

Skutečná cesta k úspěchu v kariéře, financích, budoucnosti i v osobním životě, vede právě přes ty překážky, které zrovna vůbec nemáme chuť překonávat. Co s tím? Řešení vám autor předkládá v této knize - vystoupá s vámi po schodišti až nahoru, jeden stupeň po druhém, a začne u základního pilíře tohoto "schodiště", u sebekázně. Naučí vás na nepříjemnosti a překážky nahlížet z jiných úhlů, což vám usnadní jejich zdolávání. Ukáže vám cestu k novému způsobu myšlení a vnímání světa, vašeho okolí a především sebe sama.

Váš život se nezmění sám od sebe jen díky tomu, že si přečtete tuto knihu. Ale pokud se zařídíte podle postupů a rad Roryho Vadena, docela jistě ve vašem životě dojde k velkým zvratům a budete moci znova oživit dávno zapomenuté sny a cíle.

Hodnocení
20
avatar
Irina
avatar
Martina
avatar
Lenka
klad tyhle knihy bohužel nejsou nic pro mně - zásadně se řídím instinktem a selským rozumem !
avatar
Anna
avatar
Adéla
avatar
Denisa
klad Dle popisu se mi zamlouvá. Jen si nejsem jistá, zda knih s podobnou tématikou už není moc :-)
avatar
Ludmila
avatar
Léňa
klad Vypadá to velmi dobře :))
avatar
Věra
avatar
Věra
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
renata
klad veru mali by sme sportovat
avatar
Monika
klad asi všetok úspech si treba vymakať
avatar
Karolína
avatar
Dominika
avatar
Zuzka
avatar
Lenka
avatar
Jaroslav
avatar
Michala