Masážní olej s arnikou Weleda

image
otestováno
Počet recenzí
33
jak jste hodnotily
5
33x
4
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 11. 2. 2015
do 1. 1. 1970

Masážní olej s arnikou Weleda díky svému složení pozitivně působí na funkce pokožky i celého pohybového aparátu. Přípravek má mnohostranné využití. Zabezpečuje pružnost pokožky a podkožního svalstva, navozuje pocit příjemného tepla. Podporuje přirozené funkce pokožky.

Působí jako prevence vzniku křečových žil. Lze jej použít i jako ideální přísadu do hřejivé lázně. Využívají jej profesionální i amatérští sportovci k aktivizující přípravné masáži před tréninkem (olej pomáhá prokrvit a prohřát svalovou tkáň, zabraňuje vzniku křečí) i k masáži pro uvolnění a regeneraci po fyzické aktivitě (svalstvo nevychladne příliš rychle a nedojde tak k přetažení či namožení svalů).

Olej zároveň podporuje přirozenou regeneraci pokožky.

Více se dozvíte ZDE.

[*] Masážní olej můžete směnit za 3 000 bodů v naší SMĚNÁRNĚ. Akce platí do vyčerpání zásob. [*]

 

Hodnocení
33
avatar
Anna
klad Tento olej je skvělý,mohu ho jen doporučit ! Je dobrý i na masáže s baňkami.I když většinou oleje moc nepoužívám,tak na masáže s baňkami ano.Jeho vůně je tak akorát..zatím jsem ho vyzkoušela jen jednou,ale myslím,že je dobrý..
avatar
Adéla
avatar
Dana
avatar
Denisa
klad Weleda je moje oblíbená značka, krásně voní promaže, nelepí a ani nedráždí citlivou pokožku. Sama ji užívám i teď v těhotenství a i měsíčkovou mast pro miminka od weledy mám v baby balíčku nachystanou...
avatar
Ludmila
avatar
Věra
avatar
Renata
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
renata
avatar
Karolína
avatar
Marika
avatar
Alena
avatar
Dominika
avatar
Šárka
avatar
Marika
klad nemohu nic vytknout, arnika po prvním přivonění má opravdový říz...staří pár kapek do vany nebo na masáž a pokožka je skvěle promaštěná a opravdu prohřátá...na tomto výrobku začínám být závislá, je to skutečný relax a fantastická vůně.
avatar
Helena
avatar
Ludmila
avatar
Helena
avatar
Jana
Zobrazit více recenzí