Nejčastější důvody, proč jste z testování vyřazeny

image
otestováno
Počet recenzí
29
jak jste hodnotily
5
27x
4
1x
3
1x
2
1
doporučuje
97 %
Testováno v období
od 22. 1. 2015
do 1. 1. 1970

Patronka testování Helen shrnuje nejčastější nešťastné důvody, proč můžete být z testování vyřazena.

...

Milé ženy posedlé testováním,

jsme v novém roce, naskočily jsme rychle, naše testovačky zase vesele běží a já vám přece jen přicházím ještě krátce zopakovat, co a jak letos funguje.

Mějte prosím na paměti, že i v tomto roce platí základní PRAVIDLA TESTOVÁNÍ, která najdete v sekci TESTOVÁNÍ – v záložce O rubrice. Anebo rovnou klikněte ZDE a budete tam.

V příštích měsících dojde určitě k některým vylepšením mechaniky testování, přibydou třeba i podvečerní a noční testování, vyzkoušíme i víkendové. No a samozřejmě pro vás chystáme mnoho nových speciálních testovacích projektů. A jak se do toho všeho zapojit?

1. Věřím, že vám PRAVIDLA odpoví na vše, a pokud ne, určitě neváhejte a obraťte se na mě napřímo. Stačí kliknout na banner s mou fotkou v sekci Testování, dostanete se na můj profil a vpravo uvidíte obdélníček "kontaktuj".

2. Vždy byste měly být informovány o aktuálních děních prostřednictvím NEWSLETTERU. Rozesíláme jej pravidelně každé 2 týdny emailem. Následně si jej můžete přečíst také na našem webu – opět v sekci Testování, v podsekci O rubrice. Pro rychlý přístup klikněte SEM.  Pokud vám emaily od nás nechodí, prosím, dejte mi opět vědět! Přijdete totiž třeba o možnosti zapojit se do jiných speciálních projektů, kdy výzvy a informace posíláme právě a jen emailem.

 

V této chvíli bych ale ráda vypíchla 2 nejčastější důvody, se kterými se tu potýkáme a díky kterým jste třeba i z testování vyřazeny:

Neúplné či nesprávné základní kontaktní údaje

Prosím, zkontrolujte si své údaje, které jste vyplnily při registraci. Zpřísňujeme kritéria a to proto, aby testování mělo co nejhladší průběh a naplnilo svůj smysl: tj. smysl to naše testování bude mít pouze tehdy, pokud testovat budou reálné (žádné fiktivní a anonymní) ženy, které se s námi všemi rády veřejně podělí o své upřímné názory. Tedy od vás všech, které s námi chcete testovat, potřebujeme úplné kontaktní údaje: JMÉNO A PŘÍJEMNÍ, ÚPLNOU DORUČOVACÍ ADRESU, TELEFON (pevný či mobil) a EMAIL. Pokud nebudeme mít tyto údaje, bohužel vás budeme z testování vyřazovat.

Proč? Potřebujeme se s vámi poměrně rychle a spolehlivě spojit, abychom vám buď my či naši partneři mohli produkty doručit ve stanovených termínech, řešit instrukce pro vkládání hodnocení, občas i reklamace nedodaných či nepřevzatých balíčků apod.

Duplicitní adresy

Duplicitní adresy jsou naneštěstí druhým nejbolavějším a nejdiskutovanějším tématem. Jedná se o ty případy, kdy se nám v jednom testování přihlásí po výzvě více žen se shodnou doručovací adresou.

Proč vyřazujeme testerky, které mají shodnou adresu? Tj. započítáváme při finálním výběru jen první přihlášenou a další přeskakujeme? Jednak naši partneři, kteří svoje výrobky do testování poskytují, primárně očekávají hodnocení od různých žen a z různých koutů naší země, a navíc ještě samozřejmě s přihlédnutím k jistým charakteristikám žen, které mají partneři jako kýženou cílovou skupinu.

Představte si, že se nám bohužel stává, že o výrobek se "pro jistotu" hlásí celá rodina. Tj. není zcela fér, aby větší počet výrobků jednoho druhu získávala pravidelně jen tato jedna skupina. Anebo jiný případ: o produkt na vrásky se hlásí čtyřicetiletá maminka, ale v tom samém testování se nám přihlásí i její dvacetiletá dcera, která bydlí v panelovém domě v jiném bytě. No a když uspěly obě, napsala nám hodnocení na přípravek na vrásky i dcera dvacítka… Ano, stávalo se to a taková hodnocení a sdílené názory nám všem byly k ničemu. Výrobek padl do špatných rukou a my se jen můžeme podivovat nad důvody, proč se tak děje. Navíc, takovým postupem bychom ztratily důvěru nejen mezi sebou, ale i od našich partnerů… A bez důvěry a vztahu založeném na upřímnosti by náš projekt neměl žádný smysl.

Pak jsou samozřejmě také vcelku běžné případy, kdy můžete být sousedky – kamarádky a bydlíte ve stejné bytovce. A chcete i vy obě výrobky vyzkoušet - plus splňujete kriteria pro výběr žen. Ano, tohle je určitě v pořádku, ale opět zde bohužel existují přání a pro nás závazná očekávání našich partnerů, která v rozhodování a finálním výběru testerek upřednostňujeme. Tedy poskytnout produkty k testování různým ženám a v drtivé většině právě do různých koutů naší země. Prosím v tomto ohledu o pochopení a věřím, že pokud vaše kamarádka ze sousedství měla to štěstí a výrobek si vytestovala, svěří se i vám se svým názorem a vy si takový ověřený produkt třeba i ráda zakoupíte sama.

To je totiž TEN PRAVÝ SMYSL. Ne jen získávat „cokoli“ zadarmo, ale také díky našim vzájemným doporučením a sdíleným informacím nacházet pro sebe samu to, co mi sedne a ráda si v budoucnu koupím. A třeba doporučím dál.

Nacházím u vás pochopení? Díky za to! :-{}

Vaše Helen

 

Hodnocení
29
avatar
Adéla
avatar
Dana
avatar
Denisa
avatar
Ludmila
avatar
Věra
avatar
Renata
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
renata
avatar
Adéla
avatar
Martina
avatar
Dagmar
avatar
Jana
avatar
Alena
avatar
Zuzka
avatar
Marika
avatar
Helena
avatar
Ludmila
avatar
Helena
avatar
Jan
Zobrazit více recenzí