Newsletter s plánem testování od 26.1. do 8.2.

image
otestováno
Počet recenzí
19
jak jste hodnotily
5
18x
4
1x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 24. 1. 2015
do 1. 1. 1970

Testování odstartujeme v úterý a opět pro vás máme nabité dva týdny! Podívejte se, které produkty může získat k otestování!

...

Odhlásit se z odběru novinek. A klik. 

… Právě tohle je teď v lednu moje nová dennodenní aktivita. Vášnivá sběratelská posedlost informacemi od zamilovaných či rozhodně nepostradatelných značek a portálů i nenasytná chuť získávat aktuality jako první přerostla do naprosto neúnosných měřítek. Už jsem mnohé z nich ani nezvládala číst, neotvírala jsem je a vlastně každé ráno jsem těch dvacet třicet emailů hromadně mazala. Zbyly mi už jen takové, jejichž vysílatelé mě nebombardují každý den, jejichž aktuality nedrancují mojí peněženku nebo nedrásají nervy, že na tohle a tamto nezbylo a budu se muset bez toho obejít, které mi přinášejí občasníky se vskutku zajímavými tipy a pak ještě ty, u kterých se mi nepodařilo se odhlásit, protože jsem zapomněla heslo, které po mně ten jejich vymakaný systém chce.

Bláhovou radost z mailingové čistky mi právě dnes zakalilo psaní tohoto dalšího newsletteru pro vás. Vždyť já jsem de facto kozel zahradníkem!? (Rozumějte „koza zahradnicí“.) Ách jo-o-o-ou…

Sumíruju si pro sebe: Jestli tenhle email otevřete, bude to znamením, že obsah vás stále baví, že netlačíme na tu pilu přespříliš a že pokud se zaměřujeme na vaše nervy, tak je namísto drancu snad jen semo tamo lechtivě napínáme. Což je mimochodem u našeho posedlého testování nevyhnutelné, ne?

Díky tudíž hluboce za dnešní otevření. Várka pro procvičení vašich nervů následuje! :-)

Vaše Helen

...

Testovací týden výjimečně odstartujeme úterkem. Ale nabídka zní báječně. Hubnout, když spíme? Není to sen, jde to! Zkuste štěstí a získejte noční legíny úspěšné řady spodního prádla Active Slimmer značky Bellinda.

Více se dozvíte ZDE.

Jako vábnička na mě působí Karlovarské pleťové mléko. Výtažky z pistáciových oříšků v kombinaci s pravou karlovarskou vřídelní solí zaručují hedvábně vyživenou a vláčnou pleť. Tradiční české firmy holt umí a COSMETICA CAROLINUM k nim právem patří.

Více se dozvíte ZDE.

Blahodárné účinky a osvěžující chuť podmáslí netřeba představovat. Za představení ale právě proto stojí nové jogurty Esencia značky Müller, které jako jediní nabízí ovocné jogurty s touto tradiční lahůdkou.

Více se dozvíte ZDE.

Už jsem slyšela mnoho o gelech, které se nanáší na svaly po cvičení. Ale CureTouch se nanáší ještě před cvičením! Účinný masážní gel s 18 horskými bylinami prohřeje vaše svalstvo, zkrátí dobu na rozcvičení a snižuje riziko poškození svalu.

Více se dozvíte ZDE.

Revoluční vlasové klipy značky Linziclip jsme již v testování měly. Zájem z vaší strany byl obrovský a hodnocení vynikající. Přinášíme vám jej rády znovu a získat můžete jeden ze zbrusu nové kolekce ušité na míru blyštivé plesové sezoně.

Více se dozvíte ZDE.

Na revoluční notu zabrnkáme ještě jednou. Jde totiž o absolutní hit – dvoufázovou barvu na rty a lesk 2v1 od značky Dermacol. Nejen že nádherné intenzivní barvy vytváří dokonalý vzhled rtů, ale vydrží na rtech celých 16 hodin!

Více se dozvíte ZDE.

Dnes bych vás závěrem ráda požádala, abyste neváhaly a napsaly mi vždy, když máte nápad něco vylepšit, chuť něco probrat anebo na něco tlačíme moc. Nejhorší totiž je, když spolu nebudeme umět komunikovat. Věřte, že já i můj tým vaše emaily a názory upřímně respektujeme a zajímáme se o ně. Na druhou stranu je fakt, že na dodržování PRAVIDEL tlačit budeme čím dál víc, proto moc prosím, zatněte se a zkuste přečíst mou poslední zprávu z rubriky „MINUTOVÉ ZPRÁVY“.  Na minutu to sice není, ale mnoho minut to pro změnu může vylepšit. Díky!

Více se dozvíte ZDE.

[*]

KOMPLETNÍ GRAFICKY ZPRACOVANÝ NEWSLETTER SI MŮŽETE TAKÉ STÁHNOUT - STAČÍ KLIKNOUT SEM

[*]

ÚPLNÁ PRAVIDLA TESTOVÁNÍ NAJDETE ZDE.

Hodnocení
19
avatar
Anna
avatar
Denisa
avatar
Ludmila
avatar
Věra
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
Klára
avatar
Zuzka
avatar
Marika
avatar
Helena
avatar
Ludmila
avatar
Helena
avatar
Jan
avatar
Adéla
avatar
Lenka
avatar
Jaroslav
avatar
Ondrej
avatar
Lucie
avatar
Petra