Rozhodnutí je na tobě

image
otestováno
Počet recenzí
28
jak jste hodnotily
5
20x
4
6x
3
1x
2
1x
1
doporučuje
93 %
Testováno v období
od 17. 8. 2013
do 1. 1. 1970

Autor knihy vám ve třech krocích ukáže, jak můžete vzít štěstí do svých rukou.

Máte pocit, že nemůžete dělat to, co opravdu chcete? Jste nespokojeni se svým životem? Cítíte se jako oběť událostí? Náš život ale není otázkou osudu či štěstí. Je výsledkem zodpovědnosti vůči sobě a rozhodného jednání. Autor této pozoruhodné knihy vám ve třech hlavních krocích ukáže, jak můžete vzít své štěstí do svých rukou. Prvním krokem je přijetí faktu, že neexistují žádná skutečná omezení. Za každé situace máte možnost svobodné volby. V druhé části knihy zjistíte, do jaké míry vás prostřednictvím metody "cukru a biče" ovlivňuje vaše okolí a jak se od této manipulace oprostit. A posledním krokem - v závěru knihy - vstoupíte na cestu vedoucí k vašemu vysněnému cíli. Je totiž načase, abyste začali brát vážně vlastní přání a potřeby, přijali svobodu a převzali skutečnou zodpovědnost za svůj vlastní - jedinečný - život.

Hodnocení
28
avatar
Jana
klad dostala jsem knížku k testování. Čtu ji ráda
avatar
Jana
klad Dnes jsem knihu dostala a moc se těším až ji přečtu.Potom zase napíšu.Hodně věcí již z toho znám.
avatar
Martina
klad Také ji mám velice krátce doma a zvědavě do ní jen nakoukla.Líbí se mi ochutnávka přečteného a už se těším,až si ji plně vychutnám.
avatar
Dagmar
avatar
Dana
avatar
Lenka
klad knihu jsem dostala k otestování ! já osobně ji přečetla spíš ze slušnosti (tenhle druh rad a životních motivací je mi cizí) , ale neteř , která tuto literaturu vyhledává je naprosto nadšená - takže dávám 100% :) !
avatar
Anna
avatar
Dana
avatar
Barunka
klad možná dobré rady
klad ale jestli rady pomůžou
avatar
Denisa
klad Knihu mám doma a musím uznat, že mile překvapila. Hezky se čte.
avatar
Nataša
klad tak a jsem zcela mimo,tuhle knihu neznám a docela bych si ji ráda přečetla.Nabízí se přímo téma,které já sama řeším .Pokud ji někde spatřím,hned si ji pořídím nebo aspon zapůjčím.....normálně už ted strádám .......vesmíre,pošly mi ji ,a to co nejdřív....
avatar
Ludmila
avatar
Věra
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
renata
klad clovek dosiahne co chce, len musi najst cestu ze ako
avatar
Karolína
avatar
Mariana
klad Knihu si ráda přečtu... :-)
avatar
Vlaďka
avatar
Dagmar
klad velice zajímavá kniha
Zobrazit více recenzí