Testovaly jste: 100% šťáva pro celou rodinu

image
otestováno
Počet recenzí
29
jak jste hodnotily
5
28x
4
1x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 19. 12. 2014
do 1. 1. 1970

Jak vám chutnaly čerstvé šťávy značky UGO? Dozvíte se v článku.

O produktu:

Pan Ugo si pro vás připravil pestrou řadu čerstvých šťáv z ovoce a zeleniny, které si můžete dopřát v jeho barech anebo si je koupit v maloobchodní síti, kavárnách, restauracích, obchodech se zdravou výživou atd.

Ugo v lahvičce je 100% šťáva z ovoce a zeleniny plná živin. Nepasterovaná! Má přirozenou chuť i barvu. Bez přidaného cukru a vody. Trvanlivost 4 týdny při uchování v chladu. Ugo totiž šťávu ošetřil vysokým tlakem (paskalizací). Díky této technologii má šťáva stejnou barvu, chuť a obsah živin je podobný jako u právě vymačkané čerstvé šťávy.

Více se dozvíte ZDE nebo na facebooku.

Jaké bylo vaše hodnocení?

janaa.k

Testovala jsem grep a pomeranč. Grep byl výborný, opravdu jako čerstvě vymačkaná šťáva s dužinou. Pomeranč taky dobrý, trochu hořký bych řekla. A je pravda, co jsem tu už četla v jiném hodnocení, že je podezřele žlutý, většinou vymačkaná šťáva bývá víc oranžová. Vzhledem k tomu, že čisté džusy moc nepiju, tak jsem zkoušela i ředit vodou, a je to super.

Margery

Testovala jsem 100% ovocno-zeleninovou šťávu z pomeranče a mrkve. Po protřepání lahvičky dle návodu jsou vidět kousky mrkve, které nám při samotném pití vůbec nevadily, naopak chuť byla intenzivnější a více vynikla mrkev. Nejvíce si pochutnávala naše malá dcerka, měla šťávu vypitou během chviličky a prosila o přídavek. Džusy chutnaly celé rodině.

Mikca

Měla jsem možnost testovat pomerančovou a grepovou šťávu UGO. Obě šťávy obsahovaly kousky ovoce a nebyly ničím doslazované, což bylo poznat na chuti. Grep byl sice dost kyselý, ale byl opravdu chutný. Já ho musela pít na vícekrát nebo naředěný s vodou. Pomeranč nebyl kyselý, ale trpký. Přišlo mi, že je zřejmě mačkaný i se slupkou, která dodávala specifickou nahořklou chuť, která mi nevyhovovala a myslím, že do takovéto šťávy nepatří. Pokud bych si měla vybrat, volím určitě grep. :-)

marasto

Tak jsme otestovali grepovou šťávu UGO. Je hustá, hořká, zkrátka jak má grep být. Já u této šťávy oceňuji, že je z čerstvě vylisovaného ovoce - nepasterovaná. Vnoučatům ji bylo potřeba trochu naředit a zdůraznit, že je to zdravé. Děkuji za možnost testovat.

ruverr

Testovala jsem grepovou šťávu. Překvapilo mě, jak je hustá. Jelikož se jedná o přírodní produkt, trpkou grepovou chuť jsem očekávala. Mně tato chuť nevadí, ale synovi šťáva moc nejela. Myslím, že by bylo fajn, kdyby bylo ke grepu přimíchané ještě nějaké sladší ovoce.

adelaidefromprague

K testování jsem obdržela 6 ks grepových šťáv, testovala jsem já, přítel a naše malá dcera, která to ale rovnou vzdala, šťáva na ni byla moc kyselá. Já jsem byla s chutí moc spokojená, šťáva chutná přesně jako když si vymačkáte grep, kousky dužiny mi nevadily, chuť je kyselá a šťáva opravdu není doslazovaná, což velmi oceňuji. Přítel byl také spokojen, grepy má rád a ta malá lahvička je tak akorát denní porce vitamínů, pro slabší povahy doporučuji naředit vodou. :)

Olca

K otestování jsem si vyzvedla 6 přírodních šťáv - pomeranč/grep a celkem otestovalo 5 lidí. Na šťávách oceňuji opravdu přírodní šťávu plnou dužniny. První jsme testovali pomeranč. Nápoj byl velmi osvěžující, ale v porovnání s domácím čerstvě vylisovaným pomerančem trochu kyselejší. U grepu to bylo malinko horší, celkem ochutnali 3 lidi. Pro dva z nás byla chuť příliš hořká, možná i proto, že grepy kupujeme velmi výjimečně a většinou vybíráme ty sladší. Ale poslednímu z nás velmi chutnal, chuť prý odpovídá čerstvě vymačkanému růžovému grepu, který je navíc velmi zdravý.

Haniyyah

Normální pomerančový džus mi nechutná, grepový už vůbec, tak jsem byla zvědavá na tyto šťávy a musím říct, že mě příjemně překvapily! Obě jsou plné dužiny a chutnají jak čerstvě vymačkané ovoce, takže opravdu vynikající. Je to nejlepší vzpruha po ránu v práci, zrovna jsem dopila poslední balení. S manželem jsme se o ně doslova poprali. :)

Hana3

Já jsem si mohla vybrat jen mezi celým balením grepu a celým balením pomeranče. Kvůli dětem jsem zvolila pomerančovou příchuť, i když sama za sebe bych preferovala grep. Dojmy z prvních dvou lahviček byl, že je tam jen mrkev, žádný pomeranč. Děti to ochutnaly, ale řekly, že jim tam vadí ty kousky a že raději chroupají syrovou mrkev. Babička, která začala preferovat zdravou výživu, si pochvalovala. Přítel jen ochutnal a také měl pocit nadbytku mrkve. Zbývající 4 lahvičky jsme zdolávali tedy jen ve dvou, ale mně to chutná čím dál tím víc, již tam cítím i pomeranč (tak nevím, je možné, že každá lahvička má trochu jiný poměr mrkve a pomeranče ?!). Každopádně si chci koupit a ochutnat i jiné příchutě.

vcelka

Děkuji moc za možnost testovat tento výrobek. Vyzvedla jsem si balení 6 šťáv, pomeranč a grep. Testovala jsem já, manžel, dcerka, moje maminka a bratr. Všichni jsme hodnotili, že je to hodně dobrý. Akorát dcerka se šklebila, je ještě moc malá, ale chtěla také ochutnat. Šťávy ve mně vyvolávaly pocit čerstvě vymačkaného ovoce, jsou opravdu plné dužiny. Pomeranč je lehce kyselý a grep je pořádně hořký, tak to podle mě má být. Obzvlášť moje maminka velmi chválila grepovou šťávu. Za naši rodinu rozhodně doporučuju, jedná se o skvělý výrobek.

A negativa?

Lenka_z_Prahy

Jelikož vím, že když do něčeho přidám mrkev, tak přebije chuť ostatního, tak bych zmenšila její poměr v nápoji, neboť pomeranč jsem necítila vůbec. Pro mě i další to byl jen "mrkvový" nápoj. Jeden tester zase říkal, že ho tam štípal pomeranč. Asi záleží na chuti každého, já bych vyzkoušela jinou příchuť, tuhle bych asi nekoupila.

honey.bunny88

Pomerančová šťáva mi osobně nechutnala. První dojem byl skvělý, avšak po spolknutí mi v ústech zůstala "chemická" chuť a štípal a brněl mi jazyk a patro. Jak kdybych rozkousala kůru z pomeranče, bylo to tam opravdu hodně cítit. Kamarádka, která šťávy také ochutnávala, přiznala, že by ji v obchodě odradila barva pomerančové šťávy, která se jí zdála až příliš žlutá a měla z ní pocit dobarvování. Další mínus vidím v prezentování firmy jako podporující místní pěstitele a na ochutnávku jsme dostali grepovou a pomerančovou šťávu.

Kompletní hodnocení najdete zde.

Hodnocení
29
avatar
Helena
avatar
Dana
avatar
Denisa
klad Na šťávy UGO jsem poprvé narazila ve fitku. Chodila jsem kolem ní asi 14dní a říkala jsem si, že je to jen předražený džusík a po ochutnání musím uznat, že je to moc dobrá šťáva! Velice oceňuji, že se jedná o opravdu přírodní produkt, který je nepasterizovaný!!!
klad Dost mě mrzí cena. Vím, že je cena většinou přímo pměrná i kvalitě, ale pokud vidíte malou lahvičku stojící 85kč, tak si většina lidí bohužel koupi rozmyslí.... A to si myslím, že je chyba. Ale bohužel v ČR je zatím trend čím zdravější, tím dražší...
avatar
Ludmila
avatar
Věra
avatar
Renata
avatar
Věra
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
renata
avatar
Marianna
klad Tak skvelé čisté šťavičky z ovocia aj zeleniny od uja Uga,som ešte nemala možnosť odskúšať,no budem rada,ak sa mi naskytne takáto príležitosť a moje chuťové poháriky vyskúšajú znova niečo nové,čisté a iste skvelé.
avatar
Adéla
avatar
Dagmar
avatar
Anka
avatar
Klára
avatar
Zuzka
avatar
Ludmila
avatar
Jana
avatar
Jan
avatar
Lenka
Zobrazit více recenzí