Testovaly jste: Balíček potřeb Activáček

image
otestováno
Počet recenzí
12
jak jste hodnotily
5
11x
4
3
2
1x
1
doporučuje
92 %
Testováno v období
od 1. 6. 2015
do 1. 1. 1970

Deset maminek a jejich dětí díky nám otestovalo balíček školních potřeb od eshopu Activáček. Jak to dopadlo? Tady jsou výsledky.

O produktu:

Hledáte kvalitní školní a výtvarné potřeby pro děti? E-shop Activáček.cz nabízí cenově zvýhodněný balíček školních potřeb kvalitních značek, který je vhodný pro žáky všech tříd na prvním stupni.  

Balíček obsahuje: trojhranné pastelky Maped, fixy Maped, velké vodové barvy Faber-Castell, lepicí tyčinku Kores, gumovací pero FriXion, 3 tužky Maped číslo 2, ořezávátko Maped se zásobníkem, pryž Maped a linkovaný školní sešit s motivem ovečky Shaun. Balíček je dodáván v dárkové zafóliované podobě.

Více se dozvíte ZDE.

A jak se vám balíček líbil?

ejmik

Ještě jednou bych chtěla poděkovat za balíček školních potřeb pro dceru. Velmi nás potěšila barevnost a sytost vodovek, výrazně píšící fixy i pevné pastelky. S lepidlem se dcerce také pracovalo dobře, ze stolečku šlo dobře omýt. Celkově jsme s potřebami této značky velmi spokojeny.

Svatule

V prvé řadě chci opět poděkovat za možnost testovat zrovna tento balíček. Já i dcera jsme z něho byly nadšené. U rozbalování asistoval i můj mladší syn. Vše jsme pečlivě vyzkoušeli a bleskurychle si děti "spravedlivě" rozdělily školní vychytávky. Dcera si hned vyměnila vaše pastelky, pero, gumu, ořezávátko atd. za staré, protože tyto jsou prý mnohem lepší. Syn si vzal sešit a fixy a hned začal malovat. Hrozně se nám tento balíček hodil, protože je opravdu do školy, ale i na domácí "použití" super sestavený - obsahuje opravdu vše. Značku Maped jsem moc neznala (pouze pastelky) a opravdu tuto firmu a i velmi kvalitní výrobky doporučuji. Za mě 10 bodů a nevytýkám nic - absolutní spokojenost!

Lucy El

Balíček školních potřeb Activáček je super sada pro školáky, protože balíček obsahuje téměř vše, co dítě do školy potřebuje. Navíc tyto potřeby jsou velmi kvalitní. Trojhranné pastelky Maped se dobře drží a mají krásné syté barvy, fixy Maped jsou vypratelné a mají opravdu krásné barvy, dá se s nimi kreslit tence i tlustě podle sklonu. Vodové barvy Faber-Castell jsou velmi syté a obsahují štětec, se kterým se dobře maluje, lepicí tyčinka Kores velmi dobře lepí a je s ní snadná manipulace oproti lepidlům v tubě. Gumovací pero FriXion je úžasné, protože jakákoliv chyba se dá vygumovat a snadno opravit, dítě nepotřebuje mizík a nemusí nic přeškrtávat. Tužky Maped se velmi dobře drží a lehce se s nimi píše, ořezávátko Maped se zásobníkem je velmi pěkné a hlavně díky zásobníků nepadají ořezky z tužky všude, pryž Maped velmi dobře gumuje a je pevná a linkovaný školní sešit s motivem ovečky Shaun je také velmi pěkný. Tato sada určitě potěší každého školáka, tak jako potěšila nás. Hlavně tato sada je za úžasnou cenu a opravdu se vyplatí, za sebe i syna velmi doporučuji.

Frymburacka

Děkujeme za možnost testování. Syn měl radost a hned vyměnil v aktovce vše staré za nové z balíčku. Hned po vyzkoušení pera FriXion jsem zhodnotila, že je mnohem lepší než to, co doposud používal. Pastelky mají krásné výrazné barvičky, a ani když syn více tlačil, tak se nelámou. Co se týče fixů, tak ty si syn oblíbil a vše většinou maluje teď pomocí nich. Celkově mě balíček hodně překvapil. Se značkou Maped jsem vůbec zkušenost neměla. V tomto balíčku školních potřeb jsem našla vše  co školák potřebuje, a jsou to kvalitní výrobky.

Maty

Balíček školních potřeb obsahuje samé kvalitní výrobky. Školní potřeby testoval syn (8 let, navštěvuje 2. třídu). Z balíčku měl velkou radost a hned se vrhl na testování. Vyzkoušel pastelky, fixy, obyčejné tužky a vzápětí gumu při kresbě obrázku jablka. Docela mě to překvapilo, protože ho kreslení nebaví. Sama jsem psací potřeby zkoušela a pastelky malují moc pěkně, také obyčejné tužky dobře píší, zároveň se dobře drží v ruce. Pero FriXion je vychytané, syn ho už ve škole používal dříve. Nejde mu bohužel psaní a celou první třídu psal obyčejnou tužkou, hrozně se bál použít pero. Když jsme mu ale pero koupili, byl z něho nadšený, hlavně z možnosti jednoduchého gumování. Bavilo ho to, takže ho opravdu doporučuji. Také nám ho doporučili ve škole. Syn vyzkoušel také vodové barvy. Ty mají pěkné barvičky! S ořezávátkem se mu pracovalo dobře, je super, že je u něj zásobník, protože ve škole si může tužky rychle ořezat, aniž by musel klečet u koše. Mohu říci, že balíček obsahuje věci, které školák na prvním stupni potřebuje.

A negativa?

ledo

Ořezávátko jsme nemohli otevřít, a když se to podařilo, jeho obsah byl všude kolem. Pro děti celkem nepraktické, i když jeho výhodou je možnost ořezávání obou tlouštěk různých pastelek a tužek. Takže po jistém tréninku snad bude užitečné.

Maty

Jedinou výtku měl syn k ořezávátku, protože nemohl přijít na to, jak ho otevřít. Když už na to konečně přišel, tak si stěžoval, že se těžko otvírá. Ale nakonec to zvládl. :) Tohle bylo opravdu jediné, co ke školním potřebám sdělil negativního.

Kompletní hodnocení najdete zde.

Hodnocení
12
avatar
Alena
avatar
Adéla
avatar
Marika
avatar
Helena
avatar
Tomáš
avatar
Jana
avatar
renata
avatar
Věra
avatar
Anna
avatar
Adéla
avatar
Lucie
avatar
Lenka