Testovaly jste: Balíček produktů Matcha Tea

image
otestováno
Počet recenzí
14
jak jste hodnotily
5
14x
4
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 13. 3. 2015
do 1. 1. 1970

Jak dopadlo testování balíčku Matcha Tea obsahujícího gastro, šejkr, čokoládu a mandle? Tady je vaše hodnocení.

O produktu:  

Objevte kouzlo japonského zeleného BIO čaje Matcha.

Tento čaj se vyznačuje nejen svými blahodárnými účinky na lidský organismus, ale také svými možnostmi využití pro výrobu dalších produktů.

Čaj Matcha je právem považován za krále mezi čaji a nyní máte možnost jej ochutnat i Vy.

Více se dozvíte ZDE nebo na facebooku.

A jak se vám balíček líbil?

savana

V testovacím balíčku byl jak čaj balený v sáčcích a šejkr, tak čokoláda a mandle v čokoládě. Zelený čaj jsem připravila v šejkru jak se studenou, tak teplou vodou. Chuť velmi zajímavá, studená varianta s citronem velmi osvěžující, horká varianta nejlepší čistá. Obě varianty samozřejmě bez cukru. Čaj je poněkud chuťově netradiční, ale stojí za vyzkoušení. Při přípravě čaje se velmi dobře manipuluje se šejkrem, který je opravdu spolehlivým pomocníkem. Čokoláda má velmi zajímavou nazelenalou barvu. Její chuť je nepoměrně exotičtější, než u čaje. Čajová složka poněkud překrývá chuť kakaa. Čokoláda mi připadá trochu sladší a překvapivě jsem ucítila v ústech malé pálení, jako po chilli. Každopádně je třeba čokoládu konzumovat vychlazenou, její parametry se výrazně zlepší. Mandle v čokoládě mi chutnaly, ale jejích čokoládový obal se poněkud hůře rozpouští, a tak se nedá výrazněji vychutnat chuť čokolády spojená s chutí mandlí. Ale to není úplně na závadu a určitě bych si na to zvykla. Co musím ocenit, je perfektní spolupráce se zástupcem výrobce. Ozval se telefonicky a velmi podrobně a pečlivě mi vysvětlil, jak připravovat čaj, aby nedošlo ke zklamání. Jeho přístup byl velice profesionální a na druhou stranu i velice příjemný a lidský. Prostě perfektní servis. Shrnu-li testování, jedná se o výrobky pro nás poněkud exotické, ale zcela určitě si produkty zaslouží naši pozornost a ochutnání.

běžkyně

Balíček zeleného čaje velmi potěšil. Je fajn, že čaj je balený do samostatných 30-ti porcí. Je opravdu chutný. Jde velmi lehce rozmíchat v šejkru, který byl v balíčku. Rozpustí se výborně i ve studené vodě, tak mi chutná nejvíc, ani jsem ho ničím nechutila. Kdo je zvyklý pít zelený čaj, tak tuto chuť ocení. Je velmi silný, tak bych ho doporučovala pít v dopoledních hodinách. Je osvěžující, chutný, ale hlavně umí povzbudit a dodat energii. Nevěřila bych, čeho je takový malý sáček čaje schopný. Na mě je možná až moc silný, ale není problém rozmíchat v šejkru menší množství. Obsahuje hodně vitamínů, má krásnou zdravou barvu a myslím, že metabolismus opravdu urychluje, a že se dá i díky němu zhubnout. Určitě bych ho doporučila pro snížení váhy, snižuje každopádně chuť k jídlu. Jinak v balíčku byly ještě mandle v zeleném čaji, byly zvláštní, ale chutné. Rozdělili jsme si doma všichni čokoládu se zeleným čajem, a ta sklidila velký úspěch u všech. Jemná bílá s příchutí čaje, vynikající. Výborný testovací balíček a doporučuji všem, kdo chtějí načerpat zdraví, sílu a vitalitu. Děkuji za něj.

majka20201

Po obdržení balíčku jsem hned vyzkoušela čaj, který je naporcovaný v sáčcích po 2g. Balení obsahuje 30 čajů. První čaj jsem nasypala do studené vody do šejkru a přidala kapku malinového sirupu. Výsledek byl výborný a čaj mi chutnal. Předtím jsem byla skeptická a myslela jsem, že mi čaj chutnat nebude. Druhý den jsem čaj šejkrovala bez přidání dochucovadel a zkoušela ho čistý - a také mi chutnal. Takže za mě čaj mohu jen doporučit - je lahodný a podle stránek se dá uplatnit i v jiných receptech - zmrzlina, pečení, latté a mnoho dalšího. Já jsem také byla nadšená z mandliček v čokoládě se zelným čajem.

Miroslava

Testovacím balíčkem jsem byla nadšená. Čaj Matcha jsem vyzkoušela s medem i limetkovou šťávou, ale nejvíce mi chutnal bez jakéhokoli dochucování. Příprava čaje Matcha je velmi jednoduchá. Čaj je balen v 2 g sáčcích, obsah sáčku vsypeme do šejkru a zalijeme studenou vodou (může být i teplá) a důkladně protřepeme. Můžeme dochutit limetkovou šťávou, ovocným sirupem nebo mlékem. Já jsem zvyklá denně pít zelený čaj, tak mně chuť nepřekvapila, naopak potěšila. Kvalita čaje Matcha je ale nesrovnatelná s běžně prodávanými zelenými čaji. Matcha je čistě přírodní BIO. V testovacím balíčku byla i Matcha Tea čokoláda a mandle v čokoládě s japonským zeleným čajem. Čokoláda i mandle mi chutnaly moc. Všem bych určitě doporučila.

Lojzinkaa

Jedním slovem paráda! Čokoládu s mandlemi jsme s tatíkem snědly ihned, jak jsme balíček rozbalily. Chuť byla jemná, s nádechem zeleného čaje - fakt mňamka. Včera jsme zkusily i čajík, mně moc chutná. Přidala jsem si do něj na radu paní citron a trochu třtinového cukru. Paní doporučovala med, ale moc ho nemusím, přítel z něho až tak nadšený není. Dělám si ho z 0,7l a už piji 3, určitě si ho koupím. Je zdravý a snad mi pomůže i s mými kily dolů. Jen ta zelená barvička jak močál, ta je teda! :) Jinak vřele doporučuji milovnicím čaje.

A negativa?

majka20201

Mínus bohužel musím dát čokoládě. Mně nechutnala, už jen ta zelená barva není vůbec lákavá. Mě chutnala po trávě - prostě je tam hodně cítit ten zelený čaj, což mi nechutnalo. Za mě tady čokoláda ne. Raději si koupím kvalitní hořkou čokoládu a víc si na ní pochutnám.

simca-1972

Nevýhodou při rozhodování, zda Matcha tea koupit či nikoliv, bude pro někoho, kdo ještě nevyzkoušel, jistě vyšší cena. Pár lidí, co přišli na návštěvu a já jim Matcha tea připravila, odradila trošku barvička, což moc nechápu. A poslední připomínka je, že se čaj musí častěji míchat, aby se neusazoval na dně.

Kompletní hodnocení najdete zde.

Hodnocení
14
avatar
Ludmila
avatar
Renata
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
Marika
avatar
Helena
avatar
Jana
avatar
Jan
avatar
Lenka
avatar
Martina
avatar
Ondrej
avatar
Lucie
avatar
eva
avatar
Tomáš