Testovaly jste: CD s písničkami pro vaše dítě Milá zebra

image
otestováno
Počet recenzí
19
jak jste hodnotily
5
15x
4
4x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 14. 1. 2015
do 1. 1. 1970

Dvaceti testerkám jsme v listopadu poslali CD s písničkami pro jejich děti. Jak se líbilo? Ohlasy najdete uvnitř článku.

O produktu:

Vydavatelství Milá zebra a Creative Music House (Richard Müller, Hlas Česko-Slovenska) připravili pro české zákazníky CD s deseti písničkami nazpívanými na jméno vašeho dítěte. V každé ze superpísniček je jméno obdarovaného zmíněno alespoň třikrát. Spolu s personalizovanou pohádkou o Žabím princi (princezně), která je bonusem tohoto CD, to je nejoriginálnější dárek pro všechny děti od jednoho roku do pěti let v Čechách a na Moravě.

Více se dozvíte ZDE.

A jak se vám CD líbilo?

Lálina

CD Milá zebra je moc pěkné, dobře se poslouchá. Běží u nás stále dokola a písničky se dají snadno naučit, náš Patrik si je už brouká sám. Vždy se zaujetím poslouchá, a co už umí, tak zpívá také. Za nás rozhodně doporučujeme pro malé.

REJA

CD od vydavatelství Milá zebra u nás boduje. Na CD je 10 pěkně nazpívaných rytmických písniček a jedna pohádka. Syn písničky rád poslouchá a už se je učí zpívat taky. Ještě si u toho poslouchání stačí poskakovat do rytmu. Písničky jsou melodické, srozumitelné a pro děti celkem lehké k naučení. CD nás nadchlo a určitě je vhodné jako dárek pro děti.

Rut

S malým zpožděním mi dneska dorazilo CD pro Viktorku. Je moc hezké a hned jsem si ho poslechla, než ho předám Viky. Byl u toho můj druhý vnuk. I když je mu teprve 15 měsíců, bylo vidět, že se mu líbí. Poslouchal se mnou a tančil si u toho. Písničky jsou vybrané hezky, malé posluchače musí zaujmout. Byla jsem velmi mile překvapená, škoda že něco takového nebylo, když jsem sama měla malé děti. Pohádka se také povedla prostě samá nej.

Margery

CD obsahuje deset rytmických písniček a jednu pohádku. Písničky se dětem moc líbí. Dcerka při písničkách tancuje a zpívá. Písně jsou příjemné na poslech a mají optimální délku, děti se u nich nenudí a hezky se zabaví. Vytvořit písně se jménem byl velice dobrý nápad. Jsem ráda, že jsem mohla toto CD testovat, mělo u dětí veliký úspěch.

javy

CD včera dorazilo klasicky zabalené, obrázek na přebalu hodně dětský, barevný, milý. CD obsahuje 10 personalizovaných písniček a 1 též personalizovanou pohádku. Délka 40 minut je tak akorát, dítě v pohodě udrží pozornost. Při přehrávání vzbudilo použití jména velkou odezvu: "Jé, to zpívají o mně!" a mělo zasloužený úspěch. Stejně tak použití jména v pohádce nezůstalo bez odezvy. Museli jsme si celé CD během včerejšího odpoledne a podvečera pro velký úspěch přehrát asi čtyřikrát. Melodie písniček jsou chytlavé, starší děti se určitě lehce naučí i jejich texty. Pohádka je napsána přesně pro určenou věkovou skupinu 1 - 5 let. Celkový dojem z CD je veskrze pozitivní, dětem se CD líbí. CD je velmi vhodné jako dárek a pokud máte dítko, které má jméno, se kterým se CD prodává, můžete připravit například pod stromečkem velké překvapení.

aasun

CD stoprocentně doporučuji, protože je to fakt výborná věc a případně skvělý dárek k Vánocům. Písničky jsou zpěvné, vhodné pro děti více věkových kategorií (jedni si k tomu jen zatancují, starší si to i zpívají). Dcerka to, že v každé písni slyší svoje jméno, vítá, je na sebe pyšná, že se o ní zpívá.

mipal

CD jsme testovaly s 2,5 letou dcerou a určitě jej doporučujeme dalším dětem i rodičům. Písničky mají pěkné dětské texty i melodie, zpěv se malé také moc líbil. Verča byla překvapená, když slyšela svoje jméno a už se učí písničky zpívat a tancuje na ně. Hezká je i závěrečná pohádka.

Maty

CD je opravdu super, malá na písničky hopsala a nápad se jmény je opravdu originální. CD zaujalo i mého staršího syna, bedlivě poslouchal pohádku o princezně Míše a žabákovi a hned se ptal, jestli taky bude mít CD s vlastním jménem. Moc doporučuji. :)

Milka98

„Když jsi šťastná, tleskej rukama“ … Tuto písničku si naše Neli moc oblíbila a ráda napodobuje tleskání, luskání a podobně. Písničky jsou rytmické, Nelince se líbí, tančí a už si i některé pobrukuje. Před usnutím zpívá " bobrů noč". :)) Moc děkujeme za možnost testování.

Koko

CD mě mile překvapilo. Je dobře udělané, kdy začíná ránem - vstáváním a končí usínáním. S CD prožijete vlastně jeden celý den. Míša to hezky nazpívala. S písničkou se děti i učí třeba počítat, zacvičí si. Možnost volby jména je také moc hezká, taková osobní. Dcerce i nám se CD hodně líbí. Nenašla jsem nic, co bych mohla vytknout. Určitě doporučuji. Jako třeba i moc hezký dárek.

Marta2

Toto CD máme doma už od léta a moc jsme všichni spokojení. Malá v autě občas brečela, ale teď, když se nudí, ukáže na rádio a už jedeme Janičku. :) Zpívá celé auto a malá je nejspokojenější. Doma jsme si k tomu přidali pohyby rukama nohama, takže v autě malá má i tělocvik. A zatím 100% funguje na klid v autě a pobavení doma. Kdyby byl 2. díl, ihned kupuji. Jinak Ježíšek už má připravený 2 CD pro Janičky kamarádky - Aničku a Viktorku. Ale pššt ;)

A negativa? Žádná jste nenašly.

Kompletní hodnocení najdete zde.

Hodnocení
19
avatar
Anna
avatar
Denisa
avatar
Ludmila
avatar
Věra
avatar
Renata
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
renata
avatar
Marianna
klad Maminky,ktore CD pre svoje deti dostali domov,museli byt stastne.Ved co mlze byt krajsie,ako urobit radost svojim detom tym,ze im pustite pekne detske pesnicky?Verim,ze CD sa stane skvelym darcekom pre mamicky,ktore radi potesia svoje deticky.
avatar
Dagmar
avatar
Ludmila
avatar
Jana
avatar
Jan
avatar
Lenka
avatar
Jaroslav
avatar
Ondrej
avatar
Lucie
avatar
Petra
avatar
Tomáš