Testovaly jste: Čaj Detox&Slim

image
otestováno
Počet recenzí
27
jak jste hodnotily
5
24x
4
3x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 17. 2. 2015
do 1. 1. 1970

Jak dopadlo testování detoxikačního čaje od Teekanne? Výsledky najdete v článku.

O produktu:

Uklidňující bylinný čaj, s čajem zeleným, který napomáhá přirozenému procesu očisty. Tento čaj, silná kombinace zeleného čaje a kopřivy, podporuje přirozenou očistu.

Získejte dobrý pocit v těle, užijte si šálek po šálku.

Detox&Slim – ideální společník při půstu, nebo když se snažíte snížit hmotnost. Kopřiva podporuje vylučovací schopnost ledvin. Obsahové látky zeleného čaje (katechiny) pomáhají zabránit hromadění tuků v těle. Zelený čaj rovněž pomáhá vylučování vody z těla.

Více se dozvíte ZDE nebo na facebooku.

A jak vám čaj chutnal?

Jana52

Mám ráda bylinkové čaje, takže na testování čaje Teekanne jsem se moc těšila. Příjemné je balení v sáčcích, hlavně pro přípravu čaje mimo domácí prostředí. Denně jsem si vařila 3 šálky a užívala si v každém doušku čaje příjemnou mátovou chuť. Hubnout nepotřebuji, ale pro jarní detox si ještě koupím další krabičky. Pokud podobnou detoxikační kůru plánujete - vřele tento čajík doporučuji.

Lendik

Čaj jsem si vyzvedla teprve tento pátek, proto se omlouvám za pozdní hodnocení. Kombinace máty, kopřivy a zeleného čaje mi moc chutnala. Vůně byla skvělá, hodně mátová, což mám ráda. Určitě si koupím další balení na jarní detox.

lucinka111

Musím říct, že čajík na detoxikaci je velmi chutný. Bylinkové čaje znám a ne každý je takhle dobrý. Cítím se po něm velmi dobře. Zlepšilo se mi trávení, což je pro mě hodně důležité a jsem méně unavená. Tento čajík určitě doporučuji.

Jelizaveta

Děkuji za možnost testování. Jsem čajová, takže ráda ochutnám jakýkoliv čaj. Kombinace kopřiva, máta a zelený čaj mne překvapila. Mátu nepiji moc často, ale tento čaj mi příjemně voní i chutná. Příprava čaje na krabičce je mi jasná, jen vím, že bylinky máme zalévat vroucí vodou a na zelený čaj nechat zchladnout na 80°C. Jak to tedy zkombinovat?

tteesss

Čaj jsem pila po dobu 7 dní a mile mě překvapil. Nemám moc ráda kopřivové čaje, ale s kombinací zeleného čaje mi moc chutnal. Díky mátě je čaj osvěžující. Hubnoucí účinky se nedostavily, ale po vypití šálku čaje jsem se cítila příjemně. Čaj si ráda ještě koupím.

adolfek2309

Dobrý den, omlouvám se za pozdější hodnocení, ale čaj jsem si vyzvedla později. Čaj mi velmi chutnal, bála jsem se, jakou bude mít chuť, ale je opravdu výborný a vidím i výsledky. Takže za mě si čaj určitě ještě koupím. Všem testerkám DOPORUČUJI!!! :)

Domca

Děkuji za možnost testování. Čaj mi moc chutnal, jak teplý tak studený a především jsem si pochvalovala jeho nádhernou vůni. Nějaké hubnoucí účinky jsem nepociťovala, ale věřím, že kombinace máta-kopřiva-zelený čaj mají alespoň účinky detoxikační. Pokud na něj narazím v obchodě, určitě si koupím další.

Katka

Mám ráda bylinkové čaje, takže mě potěšilo, že jsem mohla testovat. Po otevření krabičky jsem cítila úplně senzační vůni! Opravdu asi nejlépe vonící čaj, co jsem kdy měla. Bohužel mě trochu pak zklamal v chuti, která už nebyla tak výrazná a Detox&Slimj zapadl tuctově mezi jiné bylinkové čaje. Nečekala jsem, že po čaji zhubnu nebo se budu cítit jinak a taky se nic takového nestalo. Možná, kdybych pila pravidelně delší dobu, ale na to je jedna krabička málo, když vypiji 5 čajů denně. :) Myslím, že si čaj asi koupím, když ho uvidím v obchodě - už kvůli té báječné vůni! Na chuti až tak nezáleží, jelikož si tam přidávám citron a med, ale mám aspoň pocit, že piji "zdravý čaj". :)

mamka2014

Čaj byl chuťově dobrý, hodně ovoněný peprmintem, což mi vyhovovalo. Jsem nemocná, takže detoxikaci využívám na maximum, ale pravděpodobně bych potřebovala mnohem delší kůru. Jestli jsem zhubla, nedokáži posoudit. Krabička je "okatá" a přiláká pozornost.

Hana3

Přiznám se, že obecně mi kopřivové čaje nechutnají, ani mi nevoní. Přesto je piji, protože mi dělají dobře. Tento čaj má nižší podíl kopřivy než jiný, konkurenční čaj, který také používám. Ale i zde jsem si chuť a vůni vylepšila citronem, pak už neměl chybu. Obsahuje totiž také zelený čaj, který je mým preferovaným čajem. Má moc hezkou krabičku, jen jsem trochu déle hledala údaj o doporučeném dávkování. Hubnutí po pití tohoto čaje neočekávám, piji ho hlavně pro detoxikační účinky. A jeho pročišťovací efekt si nemohu vynachválit - funguje u mne tak akorát, ani málo ani moc. Takže za mne 1*, budu kupovat.

Stepa

Děkuji za možnost otestovat tento čaj. Po rozbalení mě mile překvapila jeho vůně. Chuťově je dle mého názoru chutný a pitelný i za studena a bez oslazení. Po cca 10-ti dnech sice není výsledek vidět na postavě, ale celkově se cítím lépe. Myslím, že po 14-ti dnech ani výsledky nemůžou být 100%, a tak si tento čaj budu kupovat i nadále jako prevenci. Při vyzkoušení i jiných čajů na detox mi tento chutná nejvíc.

HK

Děkuji za možnost otestovat čaj DETOX&SLIM od TEEKANNE. Po otevření krabičky celá kuchyň byla okamžitě provoněna mátou, kterou si často připravuji, když si chci odpočinout a prostě „vypnout“. Čaj mne překvapil jemnou chutí a možností, že je možné ho pít jak za studena, tak za tepla. Ještě jsem žádné hubnoucí účinky nepocítala, ale jsem přesvědčená, že to není čajem, ale mojí vášní pro sladké. J Čaj vřele doporučuji, určitě si koupím další krabičku.

bekycek

Čaj je v hezké krabičce a po rozbalení příjemně voní. Uvařila jsem si ho v den, jak jsem ho obdržela a chutnal mi - mátu mám ráda a kopřivový čaj si kupuji vždy v zimních měsících a střídám ho s ostatními bylinkami, těšila jsem se, že bude také vonět po šípku, ale jako většina testujících jsem ho v čaji nepoznala, asi tam bude jen ve velmi malém množství. Čaj jsem si osladila třtinovým cukrem, myslím, že by chutnal i neslazený. Zelený čaj mám ráda a tento mě nezklamal. Těším se, že mi pomůže konečně shodit i povánoční kila navíc a když ne, přestěhuji rotoped z koupelny (slyšela jsem, že je to nejdražší věšák a u nás je bohužel tak využíván) do obýváku a konečně ho využiji k tomu, k čemu jsem si koupila.

Janouch

Čaj mi velmi chutná. Kopřivový čaj piji pravidelně každé jaro a mátový celé léto. Miluji mátu a kombinace s kopřivou mi připadá ideální pro zvýraznění chuti kopřivového čaje. Čaj jsem ocenila právě v tomto období, kdy se po vánočních svátcích snažíme ozdravit a odlehčit jídelníček a tělu pomoci s očistou a čerstvá kopřiva ani máta není k dispozici. Čaj má lahodnou, vyváženou chuť a díky mátě příjemně voní. Pijeme ho každý den a určitě si koupím další balení, až ho někde uvidím.

Kovařícichrudim

Chtěla bych velice poděkovat za možnost otestovat tento čaj. Hned, jak jsem rozbalila krabičku a otevřela ji, zasáhla mě úžasná vůně. Okamžitě jsem na čaj dostala šílenou chuť. První přivonění, první doušek a bylo jasno. Čaj je výborný! Nejen, že nádherně voní po mátě, ale je i velmi lahodný. Jsem osůbka, která si musí každý čajík lehce či více přisladit. Tohle je čaj, který cukr ani med nepotřebuje a bude patřit mezi mé nejmilovanější. Při jeho popíjení necítím chuť šípku, ale to mi vůbec nevadí. Tato kombinace mi přijde k chuti a určitě si další krabičku velmi rychle ráda koupím a doporučím i ostatním.

vcelka

Moc děkuji za možnost otestovat tento čaj, protože jsem čajomil. Mile mě překvapilo složení, žádná aromata a příchutě, čistě bylinný čaj se zeleným čajem, což vítám. Na první přivonění před uvařením čaje je cítit jen máta, ale již v nálevu to tak silné není. Já mám mátu ráda, nevadí mi to. Na chuť mi přišlo, že prvně cítím nejvíc kopřivu (kterou samotnou moc nemusím), čaj mi přijde chuťově vyvážený. Vítám, že je v něm málo zeleného čaje, protože obecně zeleného čaje piju hodně, tak je tento pro mne obměnou pitného režimu. Prima doplněk hubnutí nebo půstu, ale samotným pitím čaje ještě nikdo moc nezhubl.

A negativa?

HelenaM

Chybí mi informace kolik šálků denně vypít při očistě a kolik šálků při redukci váhy. Potvrdit účinky na detox a hubnutí nelze, asi by bylo potřeba čaj užívat delší dobu.

barboraa

Vyzkoušela jsem tento detoxikační čaj, ale kombinace kopřivy, máty a zeleného čaje mě rozhodně nezaujala ani mi nesedla. I přes denní doporučení 3-4 šálky denně jsem žádný čistící účinek nepoznala. Detoxikační čaje si kupuji v lékárně.

Lenkaloompa

Tento čaj má skvělou chuť, nicméně nevidím nijak výrazný čistící ani hubnoucí účinek na mém těle. Možná by to bylo jiné při dlouhodobějším užívání. Rozhodně si jej budu dál kupovat a časem se uvidí.

andys7

Na krabičce mi chybí nějaký návod či postup na očistnou detoxikační kůru. Našla jsem jen, že je vhodné pít 2-3 šálky denně, což je napsané na každém čaji. Myslím, že u tohoto typu by mohl být podrobnější popis - například před jídlem po jídle, kombinace s nějakým jídlem. Jak dlouho pít - týdenní, měsíční cykly atd.

Kompletní hodnocení najdete zde.

Hodnocení
27
avatar
Adéla
avatar
Denisa
avatar
Ludmila
avatar
Věra
avatar
Věra
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
Martina
avatar
renata
avatar
Marika
avatar
Dagmar
avatar
Alena
avatar
Marika
avatar
Helena
avatar
Ludmila
avatar
Helena
avatar
Jana
avatar
Jan
avatar
Lenka
avatar
Martina
Zobrazit více recenzí