Testovaly jste: Čaj Superfruits Teekanne

image
otestováno
Počet recenzí
20
jak jste hodnotily
5
16x
4
2x
3
1x
2
1x
1
doporučuje
90 %
Testováno v období
od 13. 1. 2015
do 1. 1. 1970

V Praze a v Chrudimi jsme vás v rámci našeho testování v listopadu obdarovali ovocno-bylinným čajem Teekanne. Jak vám chutnal?

O produktu:

Novinka z řady ovocných čajů TEEKANNE Vás nezklame. Vynikající ovocno-bylinný čaj, s příchutí třešní, brusinek a pravé třešně Aceroly. TEEKANNE World of Fruits “Superfruits” si Vás získá půvabnou chutí ovocného čaje. Jedná se o speciální příležitost, kdy sladká příchuť třešně, brusinky a jemná chuť pravé aceroly se spojily do lahodné symfonie.

Užijte si tento nádherný čaj horký nebo studený. Věděli jste, že Acerola, nebo-li západoindická třešeň, obsahuje více vitamínu C než citrón?

Více se dozvíte ZDE nebo na facebooku.

A jak vám čaj chutnal?

Jindra

Teekanne znám z reklam, ale nikdy jsem ho nevyzkoušela, až nyní. Piji spíše černé čaje, občas zelený, ale zjistila jsem, že i ovocný čaj může dobře chutnat. Neslazené čaje mi nechutnají, takže jsem přidala lžičku medu a byl vynikající.

Katkakx

Teekanne čaje mám velice ráda. Tento čajík má krásnou barvu a vůni. Ale popravdě od chuti jsem čekala více. Je mírně nevýrazný. Ovšem pokud se vylepší o lžičku medu, tak chutná skvěle. Je úžasný na zahřátí v zimních večerech.

Zuza_K

Čaje od Teekanne mám velice ráda, bohužel se mi stává, že se mi časem "přepijí" a musím je na čas "vysadit" a vyměnit za jinou značku. :) Ale ráda se k ním vracím díky jejich lahodným ovocným a silným chutím. Tento ovocno-bylinný čaj mě dostal svou kombinací ovoce - je opravdu výborný a s čistým svědomím ho doporučuji.

livovka

Děkuji za možnost ochutnat čaj SUPERFRUITS TEEKANNE. Mám ráda čaj spíše zelený nebo bylinkový, ale tento mi chutnal také, protože mám moc ráda brusinky. Čaj po uvaření nádherně voní a není třeba ani sladit. Určitě si pochutnají i moje děti, které milují ovocné čaje!

renda1

Měla jsem tu možnost testovat ovocný čaj Superfruits Teekanne. Hned jak jsem ho donesla domů, čaj jsem ochutnala a krásně to provonělo domácnost - už jen podle vůně jsem věřila, že je opravdu ovocný. Čaj byl skutečně moc dobrý. Ovocné čaje piji témeř denně, a proto si už vybírám jen ty lepší a tento mezi ně zařadím. Chutnal cele mé rodině, jak s medem, tak i bez něj. Za nás určitě doporučujeme.

bobeš9

Měla jsem možnost tento čaj otestovat. Čaje miluji a piji je celou zimu. Tento čaj mě opravdu mile překvapil. Má neuvěřitelně výbornou chuť. Naší rodině nejvíce chutnal s medem. Já osobně mám raději bylinné čaje, ale tento mi učaroval. Za celou naši rodinu doporučuji.

virgil

Testovala jsem nový ovocný čaj Teekanne Superfruits. Přiznám se, že ovocné čaje nejsou zrovna mé oblíbené, nejraději mám černý čaj s citronem. Na tomto čaji jsem se přesvědčila, že i ovocný čaj mi může chutnat, ale musí být skutečně „ovocný“, což tento určitě je. Velké množství ovocných čajů se jako „ovocné“ pouze tváří, tento čaj skutečně ovocný je. Zkusila jsem také čaj studený (zalít horkou vodou, ale následně nechat vychladnout a přidat kostku ledu) a získala jsem tím lahodný a osvěžující nápoj, který sice jako osvěžující více využiji v létě, ale v rámci testování jsem toto chtěla vyzkoušet.

Jáája

U nás doma je čaj nezbytnou součástí pitného režimu, a to jak u dětí, tak u nás dospělých. Čaj jsem uvařila celé rodině, a to i rodičům a babičkám. Proto mohu hodnotit, že po zalití horkou vodou se začne uvolňovat příjemné aroma a po vylouhování má krásnou tmavě červenou barvu. Jelikož nesladím, chuť čaje mi přijde dostatečně sladká. Novinku od Teekanne mohu doporučit.

Margery

Čaj má hezkou tmavě červenou barvu. Po napití jsou intenzivně cítit třešně a brusinky. Čaj je velice chutný, sladký, není potřeba použít sladidla. Chutnají mi obě varianty, studený i teplý. Vynikající čaj. Pijeme ho celá rodina a všem moc chutná.

renicka

Čaje Teekanne jsou v naší rodině velmi oblíbené, hlavně u žen. Superfruits mě překvapil už po otevření krabičky svou příjemnou vůní, ale chuť už tak intenzivní nebyla. Možná je to tím, že v podzimním období jsem zvyklá spíše na chutě trochu silnější. Ale i tak je čaj chuťově příjemný i bez přislazování cukrem. Za mě doporučuji.

HK

Čaj SUPERFRUITS TEEKANNE jsem otestovala na rodině a rozhodně se stane součástí našich rodinných snídaní. Velmi nás zaujala čistá a jemná chuť a vůně ovoce. U této novinky mě příjemně překvapilo zabarvení, většina "rádoby" ovocných čajů má zbarvení něco mezi modrou až fialovou. Tento čaj má typickou barvu ovoce - krásně zlatavo-červenou. Přestože se čaje u nás zásadně nesladí, tak měl čaj jemně nasládlou chuť. Rozhodně ho doporučuji vyzkoušet i ostatním.

Markéta10

Přestože nejsem fanouškem ovocných čajů, tak tento čaj mně mile překvapil. Není přeslazený, jako většina ovocných druhů a dobře zažene žízeň. Manžel také testoval a ocenil vůni a plnou chuť třešní. Myslím, že si jej znovu koupím a děkuji za možnost vyzkoušení. :)

Iveta

Ovocný čaj Superfruits od společnosti Teekanne je s příchutí třešně, brusinky a pravé aceroly. Jelikož jsem dosud acerolu neznala, tak jsem si na internetu dohledala, že se jedná o barbadoskou třešeň, jejíž plody obsahují více vitamínu C než citrony. Takže ideální čaj pro podzimní dny a večery. Sáček se zalévá vodou ohřátou na 100°C a louhuje se 8 minut. Čaj nádherně voní převážně po třešních a rovněž i po nich chutná. Zbarvení čaje má červený nádech. Čaj je výborný i ve studené variantě.

adelaidefromprague

Čajík mě mile překvapil, ovocné čaje mám ráda, už po otevření krabičky byla cítit příjemná ovocná vůně, po zalití horkou vodou se vůně ještě zintenzivnila. Chuť příjemná, nebyl moc kyselý jako bývají ostatní ovocné čaje a jelikož nesladím, vynikla příjemná ovocná chuť, převládala ta třešňová, takže za mě spokojenost, čaj si určitě ještě zakoupím. :)

Lenka_z_Prahy

Ovocné čaje se u nás doma hodně pijí. Testovala celá rodina. Vůně příjemná a sytá barva. Co se týká chuti, tak ta byla intenzivní, ale zase jsem si ji radši vylepšila medem. Louhovat stačilo standardní dobu. V porovnání s ostatními značkami ovocných čajů je tento takový výraznější ve všech ohledech.

Hana3

Čaj zcela naplnil mé očekávání, ovocné čaje Teekanne jsou už dlouho mým favoritem. Moc pěkně voní, má výraznou ovocnou chuť (cítím tam hlavně třešně, a to mi vyhovuje), má krásnou barvu (přitom je podle informací na etiketě bez umělých barviv). Piji ho bez dalších přísad teplý i studený a fakt je super. Doporučuji.

A negativa?

Dita

Čaje obecně miluji, neboť kávu nepiji. Teekanne patří mezi mé oblíbené značky. Testovaný čaj má výraznou barvu, vůni i chuť. Nová příchuť mi však nepřijde nijak výrazně odlišná od podobných příchutí, například višeň, brusinka (které jsou zde obsaženy ve složení).

Kovařícichrudim

Chuť nám přijde slabší než vůně čaje. Potom, co jsme ho nechali "louhovat" delší dobu než 8 minut, ale třeba i 15 minut, byla chuť lepší. Za naši rodinu delší dobu nechat v hrnečku a přisladit medem.

Kompletní hodnocení najdete zde.

Hodnocení
20
avatar
Lenka
klad Spojení ovocných chutí mě velmi překvapilo. Většinou se ovocným čajům vyhýbám ale tento jsem si oblibíla. Výrazná chuť a vůně mi udělala dobře po těle i duši k zimnímu večeru :-) Určitě mohu doporučit.
avatar
Denisa
avatar
Ludmila
avatar
Věra
avatar
Renata
avatar
Věra
avatar
Martina
avatar
Dagmar
avatar
Ivana
klad Oproti běžným "chemickým sloučeninám", které se vydávají za čaje, je tento skutečně chutný. Ovocné čaje mám ráda, ale jen ty, které mi při pití "nezkřiví ústa". Teekanne nezklamal - doporučuji zakoupit a ochutnat ho i těm, na které se při testování nedostalo;)
avatar
Ludmila
avatar
Helena
avatar
Jana
avatar
Věra
avatar
Jan
avatar
Lenka
avatar
Jaroslav
avatar
Ondrej
avatar
Renata
avatar
Petra
avatar
Tomáš