Testovaly jste: Dokonalá láska

image
otestováno
Počet recenzí
18
jak jste hodnotily
5
16x
4
2x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 9. 3. 2015
do 1. 1. 1970

Značka Dokonalá láska pečuje o vaše psí miláčky. Jak dopadlo testování přípravku pro péči o psí chrup? Tady jsou výsledky.

O produktu:

Existuje řada přípravků pro péči o psí chrup, ale asi souhlasíte, že výsledek nebývá nejlepší.

Výrobci se zaměřují na viditelný efekt, což je vybělování. To ale není to, co ve skutečnosti hledáme pro tlaminky našich pejsků. Který přípravek se zaměřuje především na léčbu zánětu? Který systematicky pečuje o dásně, jakožto o hlavní část aparátu? Který nebělí silou, ale jemným postupným účinkem přírodních látek? Ale ano, existuje.

A ještě navíc je zcela zdravotně nezávadný, pejskům chutná a jeho aplikace je jednoduchá.

Je to přípravek Pro zdravé zuby a dásně od Dokonalé Lásky. I ta nejmenší 30 ml lahvička vystačí na dva měsíce preventivní péče a měsíc léčebného režimu pro menšího až středně velkého pejska.
Ostatně, vyzkoušejte sami, co olej Pro zdravé zuby a dásně umí a jak bude vyhovovat i vašemu pejskovi.

Více se dozvíte ZDE.

A jak se vám přípravek osvědčil?

Věra4

Jsem moc ráda za možnost otestovat tento výrobek a děkuji i za milou pozornost v podobě kamínku. Hodnocení píši v průběhu testování. Zakoupila jsem prstový kartáček, pejskovi se čistění zoubků moc nezamlouvá, ale dásně vypadají lépe a uvidíme, jak to bude vypadat se zubním kamenem při delším používání. V každém případě jí z tlamičky krásně voní, takže já doporučuji.

REJA

Přípravek pro zdravé zuby a dásně testovala naše už postarší fenka. Zpočátku se jí masírování dásní nelíbilo, ale pak této aplikaci přišla na chuť. Zlepšil se zápach z tlamičky a i zarudnutí dásní pozvolna mizí. Přípravek budeme určitě i nadále používat, zatím jsme s ním spokojeni. Moc mě překvapil a hlavně potěšil přiložený dárek - lávový kamínek. Děkuji za možnost přípravek testovat.

Vlajdula

Přípravek testuji na našich dvou fenkách (labrador a velšteriér). Oběma to evidentně velice chutná, protože když jim dásně namasíruji, začnou se zběsile olizovat. Velšteriérka neměla žádné velké problémy s dásněmi, ta to dostávala spíše preventivně. Labradorka už na tom byla hůř, ale dost se to zlepšilo a zarudnutí zmizelo. A hlavně jejich dech je teď o dost příjemnější. Lávový kamínek jako dárek mi udělal velkou radost. Doporučuji. :)

janatesarikova

Tento produkt jsem schválně zkoušela aplikovat pejskovi deset dní v kuse, abych pořádně zjistila, jak olejíček pro zdravé dásně a zuby funguje. Měli jsme trochu problém s aplikací, pokud pejsek není zvyklý na pravidelné čistění, tak to nejspíš bude problém. Zápach z úst byl nižší, ale celkový stav dásní mi po deseti dnech nepřišlo, že by se změnil. Možná to bude chtít ještě delší zkoušení. Ale jinak jsem spokojená a produkt bych doporučila.

domisacek.domi

Tento olejíček mě přímo nadchnul. Už po prvním použití na našem bernském salašnickém psu jsem pozorovala změny, a to hlavně v tom, že mu krásně voněla ústa a zuby vypadaly opravdu čistěji. Určitě bych produkt všem doporučila.

mašatka

Máme. Používáme už přes rok a naprostá spokojenost. Tlamička je zdravá a voní. A navíc je to přece od Dokonalé Lásky! To je pro mě takový vzor, jak má fungovat poctová moderní společnost. Nikdy nás nenechali ve štychu.  

lucinka111

Přípravek mám vyzkoušený a je opravdu velmi funkční. Můj pejsek už nemusí chodit na odstraňování zubního kamene, krásně mu voní z tlamičky a zánět dásní u něj neexistuje. Ještě k tomu mu moc chutná. :) Jsem spokojená na 100%. Je to takový zázrak v malé lahvičce.

A negativa?

jessynka

Já se tentokrát testování neúčastnila, protože s Dokonalou láskou bohužel nemám moc dobré zkušenosti. Mám nemocnou fenku a jejich preparáty jí jen zhoršily zdravotní stav. Tento přípravek na zuby a dásně mám doma už skoro rok a po špatné první zkušenosti už si netroufám od nich našim psům dát nic.

Kompletní hodnocení testování najdete zde.

Hodnocení
18
avatar
Ludmila
avatar
Renata
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
veronika
klad Paráda jsem rada ze jsem vytestovala.Sice byl boj než jsem Rozinku preprala abych ji masirovala dasne.Zlepsil se i dech a zubní kámen ustupuje .Za me bych urcite doporučila a klidne i koupila znova super
avatar
Dagmar
avatar
Marika
avatar
Helena
avatar
Jana
avatar
Jan
avatar
Miloslava
avatar
Lenka
avatar
Martina
avatar
Ondrej
avatar
Lucie
avatar
Petra
avatar
eva
avatar
Tomáš