Testovaly jste: Fitness studio FITINN

image
otestováno
Počet recenzí
25
jak jste hodnotily
5
22x
4
2x
3
1x
2
1
doporučuje
96 %
Testováno v období
od 17. 2. 2015
do 1. 1. 1970

Pěti testerkám jsme nabídli vstup do pražského fitness studia Fitinn. Jak se jim cvičilo? Tady jsou výsledky.

O fitness centru:

FITINN - úspěšný koncept z Rakouska v oblasti fitness, který již více než deset let nabízí kvalitní tréninkové podmínky za velmi přijatelnou cenu je nyní i v Praze! (Praha 7 - Holešovice)

Ve studiu Fitinn vás na velkém a světlém prostoru čekají nejlepší tréninkové možnosti a nejmodernější kardio a posilovací stroje. Součástí je i skvěle vybavená funkční zóna s trx, bosu aj. Dále „Fitinn Power Circle“ pro 15min. cvičení na celé tělo.
Kromě toho nabízíme ženám nerušený a zároveň maximálně efektivní trénink v odděleném tréninkovém prostoru pro dámy.

Studio dále nabízí možnost využít solária, a to i pro nečleny.

Studia Fitinn jsou zcela jistě i výjimečná dlouhou otevírací dobou – denně od 06:00 do 24:00 a také dobrou dostupností městskou hromadnou dopravou. Studio se nachází v blízkosti stanice metra C „Nádraží Holešovice“

Přijďte i vy vyzkoušet skvělý trénink v moderním a přátelském prostředí nového studia v Holešovicích! (Argentinská 38, Praha 7)

Více se dozvíte ZDE.

A jak se vám cvičilo?

Luse

Toto fitness je skutečně skvělé. Na recepci na mě byli vždy velmi milí a ochotní poradit. Prostory jsou poměrně rozlehlé a vzdušné. Velmi oceňuji zónu jen pro ženy, do které se dá vejít přímo z dámských šaten. Fitness centrum je čisté a nabízí možnost předplatit si energetické nápoje/vodu, které si lze natáčet přímo ve fitness v množství, jaké každému vyhovuje. Do šaten si člověk nosí buď vlastní zámek na skříňku, nebo ho lze zapůjčit na recepci. Sprchování je za 10 Kč; otevírací doba je od 6 hodin do půlnoci, což se může hodit. Osobně jsem velmi ráda, že jsem měla možnost se s tímto fitness centrem blíže seznámit, protože jeho koncept je mi sympatický a mohu ho dále jen doporučit.

Monik

Shodou okolností jsem pár dní po získání testování od ženy s.r.o. získala možnost vyzkoušet Fitinn ještě úplně z jiné strany, což mě zaujalo ihned 2x. :) Fitko je sympatické, čisté s milou obsluhou. Vše vám ochotně vysvětlí, pomůžou. Zóna pro ženy je skvělá, protože zrovna já se svým tělem se nerada nakrucuju před chlapama. :) Zvažuju si zřízení vstupu, protože cena 499Kč není vůbec špatná. :)

Helena4

Studio Fitinn je v pěší vzdálenosti od stanice metra Nádraží Holešovice. Nešlo přehlédnout. Hned u vstupu se mě ujal recepční, který mi ukázal a vysvětlil, kde co najdu. Vyzkoušela jsem ženskou zónu, tam se mě ujala trenérka a ochotně vysvětlila, na co všechny ty stroje jsou. Bohužel jsem byla cvičit jen dvakrát, přepadla mě viróza, ale i za tu dobu jsem byla velmi spokojená. Za sebe vřele doporučuji!

Eliška na síti

Do Fitinn hodím od konce prosince a nemůžu si tuhle posilovnu vynachválit. Cena 499 Kč za měsíc je naprosto bezkonkurenční vzhledem k tomu, jak kvalitní to studio je. Líbí se mi jejich oddělená zóna pro ženy (byť jsem ještě neměla potřebu jí navštívit) i Power Circle zóna, kterou využívám, pokud zrovna nejdu cvičit s trenérem. Obsluha je velmi příjemná, prostředí také a motivační plakáty na zdech mi pomáhají pořádně zabrat. Jsem nadšená.

katjana

Mohu všem vřele z vlastní zkušenosti doporučit! Prostorné, čisté fitko s moderními stroji. A dámy mohou trénovat v oddělené zóně. :) I cena je bezkonkurenční (499 Kč/měs.) Mají dlouhou otevírací dobu a to i o víkendech.

Kompletní hodnocení najdete zde.

Hodnocení
25
avatar
Marika
avatar
Tomáš
avatar
Olga
avatar
Jaroslav
avatar
simona
avatar
Denisa
avatar
Martina
avatar
Petra
avatar
Věra
avatar
Marika
avatar
Jana
avatar
Helena
avatar
Ludmila
avatar
Jan
avatar
Helena
avatar
Ondrej
avatar
Ludmila
avatar
Lidka
avatar
Lucie
avatar
Šárka
Zobrazit více recenzí