Testovaly jste: Hera máslová příchuť

image
otestováno
Počet recenzí
29
jak jste hodnotily
5
25x
4
4x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 17. 2. 2015
do 1. 1. 1970

Jak dopadlo předvánoční zážitkové testování v Pracovnách ŽENY s.r.o.? Tady je vaše hodnocení.

O produktu:

Hera máslová příchuť v sobě snoubí pohodlí rostlinného tuku a vonné máslové aroma. Jednoduše se s ní pracuje ihned po vyjmutí z lednice a báječně se pojí s dalšími ingrediencemi. Máslové aroma navodí tu pravou voňavou vánoční atmosféru linoucí se celým bytem.

Hera máslová příchuť se hodí nejen na běžné pečení klasického vánočního cukroví, ale díky zvýšenému obsahu tuku i na to krémové. Krém z ní připravený je pevný a dobře tvárný.

Hera máslová příchuť v balení 250 g zakoupíte v běžné síti hyper a super marketů za 25,90 Kč (doporučená spotřebitelská cena).

Klíčové benefity:

  • Obsahu tuku 79 %
  • Je kombinací máslového aroma a kvalitních rostlinných olejů
  • Díky zvýšenému obsahu tuku se skvěle hodí nejen do těsta, ale i do krémů
  • Skvělá máslová příchuť a zároveň rychlá a snadná příprava a zpracování

 

Více se dozvíte ZDE nebo na facebooku.

A jak se vám testování líbilo?

Ludmilka

Děkuji za možnost zúčastnit se tohoto testování. Doposud jsem Heru máslovou neznala, používám jen klasickou Heru, hlavně na pečení. Nová Hera máslová má mnohem lepší chuť a řekla bych, že se s ní i lépe pracuje.

maruška2

Zážitkového testování jsem se zúčastnila v Táboře. Hera máslová chuť mě velmi mile překvapila. Skvěle se s ní pracuje, krémy i těsta jsou vláčná a úžasně drží. Hera máslová všem doporučuji a určitě bude součástí mé kuchyně. :)

Patenka

Testování s Herou - máslová chuť jsme si moc v Pracovně Ženy s.r.o. Tábor užily. Asi všechny nás Hera překvapila svojí máslovou chutí, jak v pečivu, tak v krémech. Doposud jsem preferovala máslo, takže jsem ráda za tuto pozitivní zkušenost, kterou jistě využiji při přípravě sladkých i slaných koláčů pro rodinu i svoje klienty.

PeťuleS

Heru používám dlouho, ale Heru máslovou jsem poprvé vyzkoušela na skupinovém testování v Chrudimi. Velice se mi zalíbila a ve výsledku nebylo poznat, že v cukroví není klasické máslo. Můžu jen doporučit.

OfficialMe

Jsem spíše zastáncem pečení s klasickým máslem. Proto nebyla Hera nikdy v mém hledáčku. Je ale pravdou, že po vyzkoušení Hery máslové jsem byla mile překvapená její konzistencí a chutí. Cukroví bylo výborné a tak až budeme příští rok péct, Heru určitě znovu využiji.

babikaHanika

Heru používám na pečení dlouhá léta. Hera máslová je nová vydařená novinka. Skutečně máslově voní a na testování mě přesvědčili, že jsou z ní chutné i krémy (které já moc nedělám). Každopádně jsem doma vyzkoušela při pečení vánočního cukroví a koupila si hned novou na další várky.

REJA

Máslovou Heru jsem měla možnost vyzkoušet na skupinovém testování v pracovně v Chrudimi. Sešla se bezva parta a pod vedením Evy a Ireny jsme pekly cupcaky a pistáciové dortíčky. Heru máslovou jsme přidávaly do těsta i do krému a obojí dopadlo výborně. Nebylo vůbec poznat, že tam není klasické máslo. Určitě budu v pečení s máslovou Herou pokračovat i doma.

zivlen

Hera máslová má příjemnou máslovou chuť, přitom je měkká a moc dobře se s ní vypracují jak těsta, tak krémy. Použili jsme ji na ořechové cukroví s ořechovým krémem a výsledek je výborný, od tradičního z másla jen málo rozlišitelný.

bobeš9

Zážitkové testování v Táboře byl opravdu zážitek. Příjemně stráveny předvánoční čas s Herou. :) Heru používám na těsta už několik let a jsem s ní opravdu spokojená. Hera máslová příchuť byla pro mě ovšem novinka a musím tedy říci, že u mě zabodovala. Skvěle se s ní pracovalo, krémy byly nádherně hladké a těsto vláčné. Po této zkušenosti bude Hera máslová vždy v mé ledničce a bude skvělý pomocník při pečení. Děkuji tedy za krásný večer.

Kovařícichrudim

Heru máslovou příchuť jsem měla možnost testovat v Chrudimi. Sešla se nás fajn skupinka a téměř hned jsme se daly všechny do pečení. S Herou máslovou příchutí se pracuje velmi pěkně. Myslím, že všechny jsme ocenily především předtištěné rysky gramáže, podle které ukrojíme, kolik potřebujeme. V Chrudimi jsme zkoušely cupcakes a pistáciové dortíčky-makronky. Obojí si myslím se povedlo. V cupcake byla Hera použita jak do "těsta" tak do krému a obojí mi velmi chutnalo, na mě ani sladký nebyl. Pistáciové dortíčky byly také výborné. Já osobně se nebojím Heru máslovou příchuť použít ani na pečení, ani do krému (do krému jsem již vyzkoušela a chutnalo všem). Pro mě dobrý výrobek, který budu určitě používat.

Jankii

Na pečení používám máslo. Musím však přiznat, že dnes jsem pekla s Herou máslovou (kterou jsem dostala v balíčku na testování v Pracovně Žen s.r.o. v Chrudimi) a výsledek mě mile překvapil. Chuťově bylo poznat minimálně, že je použitý v cukroví jiný tuk než máslo. Myslím, že kdybych tuk na pečení střídala a nebyla opravdu z 99,9% zvyklá na máslo rozdíl bych asi nepoznala. Takže za mě na jednu stranu ano, ale já osobně určitě zůstanu radši u másla. Zvyk je železná košile. :)

Iveta

HERA máslová příchuť v sobě kombinuje chuť másla a rostlinného tuku. Na pečení používám buď klasickou Heru nebo máslo. Hera máslová je kombinací obou. Těsto je velmi jemné a chuťově výtečné. Upečený výrobek z Hery drží pohromadě a nedrobí se. Hera máslová příchuť je vhodná jak na pečení, tak i do krémů. Velmi mě také potěšila knížka s recepty. Už se těším, až nějaký z nich upeču, protože opravdu vypadají lákavě. A nápad na uspořádání Zážitkového pečení s Herou byl úžasný. Nejen, že to byl krásně strávený večer v přítomnosti milých dam, ale ještě jsem si odnesla - kromě krabičky s chutnými výrobky, Herou, stěrkou a vykrajovátkem - i plno informací a získala mnoho zkušeností. Moc za to vše děkuji!

Luse

Klasickou Heru používám na pečení vánočního cukroví již velmi dlouho. S Herou máslová příchuť jsem se poprvé setkala na zážitkovém pečení vánočního cukroví s Herou v Pracovně ŽENY s.r.o. a byla to celkově opravdu zajímavá zkušenost. Tuto Heru jsem pak vyzkoušela ještě ve svém receptu doma. Líbí se mi na ní, že se s ní mnohem snadněji pracuje při vypracovávání těsta a také formičky se snadno vymazávaly. Klasicky u Hery oceňuji rozdělení "kostky" na obalu po 50 g - to používám v podstatě pokaždé a velmi to ulehčuje práci - a na Heře máslová příchuť to nechybí, což je skvělé.

A negativa?

Hana3

Není to výtka, jen jsem doma ve skřínce nedávno objevila žlutou vaničku od Hery s máslem. Měla jsem v tom trochu "guláš" - která z nich je více podobná máslu? Ta s máslem, nebo ta s máslovou příchutí? Tipla bych si, že máslo je víc než máslová příchuť, ale obsahem tuku to bylo naopak.

Kovařícichrudim

Trošku nevýhodná mi přijde cena, která je velmi podobná ceně tradičního másla, tedy másla, které je tzv. v akci (což je velmi často). V případě, že bych se měla při stejné ceně rozhodovat mezi máslem a nebo Herou - máslovou příchutí, zvolila bych máslo.

Evcza

Přidávám se k ostatním testerkám, že výběr cukroví na testování nebyl typicky český a zůstalo dost zbytků, což mi přijde opravdu nepraktické. Zkoušely jsme americký cupcake (těsto dobré, ale krém příliš sladký) a vídeňský sacher (moc dobrý).

Kompletní hodnocení najdete zde.

Hodnocení
29
avatar
Anna
avatar
Denisa
avatar
Ludmila
avatar
Věra
avatar
Renata
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
renata
avatar
Marika
avatar
Tomas
avatar
Dagmar
avatar
Alena
avatar
Marika
avatar
Helena
avatar
Ludmila
avatar
Helena
avatar
Jana
avatar
Jan
avatar
Romana
avatar
Lenka
Zobrazit více recenzí