Testovaly jste: KK arašídy s mořskou solí Alika

image
otestováno
Počet recenzí
26
jak jste hodnotily
5
23x
4
2x
3
1x
2
1
doporučuje
96 %
Testováno v období
od 25. 1. 2015
do 1. 1. 1970

Jak vám chutnaly arašídy s mořskou solí, které jste si u nás mohly vytestovat těsně před Vánocemi? Tady je vaše hodnocení.

O produktu:

Společnost ALIKA přináší na trh novinku v oblasti oříškových pochutin. Oblíbené a nezaměnitelné arašídy pod značkou KK jemně solené mořskou solí.

Arašídy pochází z čínské provincie Shandong a jsou praženy tradičním asijským způsobem. Balení ve vakuové plechovce zaručuje zachování té nejlepší chutě a vůně po celou dobu trvanlivosti. Plechovka je prakticky znovu-uzavíratelná a díky tomu můžete vychutnávat oříšky i několik dnů.

Nyní k zakoupení v sítích Penny, Billa, Makro a Ahold.

A to nás láká – ARAŠÍDY KK!

Více se dozvíte ZDE.

A jak vám chutnaly?

JANČI

Ač nijak zvlášť neprožívám oříšky, tyto neměly chybu. Chutnaly všem včetně mého malého synka, ten se vůbec neobtěžoval s odsypáváním, sypal si je z plechovky rovnou do papule. Takže děkujeme, byly super.

libka7

Arašidy KK patří k mým nejoblíbenějším. Tyto s mořskou solí jsou tak akorát slané, křupavé. Ochutnávala jsem je sama a skoro padla plechovka. Řekla bych, že jsou trošku návykové - jakmile je člověk otevře, jí dokud není vidět dno. Za mě určitě doporučuji, pokud se ovšem nechystáte najet na dietu.

leena

Tyto arašídy znám a kupuji pravidelně k televizi pro přítele nebo v rámci rodinných setkání. Jsou kvalitní a dobré, jejich chuť je bezkonkurenční. Pánové z rodiny by snesli více soli, mně chutnají takto.

oma

Na oříškách s přítelem ujíždíme a tak jsme rádi, že jsme mohli vyzkoušet i tyhle. Moc nám zachutnaly, slané tak akorát a nebyly vůbec mastné. Nebylo nám po nich vůbec těžko, jak bývá zvykem u jiných značek. Mají také krásné balení. Rozhodně doporučujeme.

Nemo

Byly výborné! Mnohem méně mastné a slané, než běžné arašídy. Taková light verze. :-) Určitě doporučuji a znovu si je ráda koupím. Jelikož je manžel dost velký jedlík, tak se po nich ihned zaprášilo. :-)

HK

Musím říct, že KK arašídy se u nás dlouho "neohřály", zmizely záhy po otevření plechovičky. Na jiných značkách mi vadí chuťový "ocásek", KK arašídy mají úžasně vyrovnané chutě chytré horákyně, ani moc slané, ani moc mastné, ani moc pražené - prostě tak akorát. Jsou tak dobré, že není možné po nich přibrat. :)

Markéta10

Děkuji za možnost testování arašídů. Oceňuji, že jsou solené jemně, navíc mořskou solí. Líbí se mně praktické zavírání, vhodné k opakovanému použití a arašídy tak zůstanou déle křupavé. Myslím, že za kvalitu a chuť vypovídá, že se oříšků dožadoval náš malý synek a museli jsme mu je vzhledem k obsahu soli dávat přídělem. :) Arašídy Alika si určitě někdy koupím znovu, i manžel byl velmi spokojený. :)

Domca

Nejlepší arašídy, jaké jsem kdy měla. Nejsou přesolené, jako většina arašídů, pro někoho můžou být trochu tvrdší, ale já to shledávám jako velké plus, protože jsou krásně křupavé. Zmizely rychlostí blesku, ještě, že k testování byla dvě balení. J Cca po 3 dnech od tohoto testování jsem ochutnala arašídy Bohemia Chips a musím říct, že chuť a ona ,,tvrdost" jsou neporovnatelné. Najednou mi hrozně vadilo, jak konkurenční arašídy se po pár kousnutích rozplývají v puse. Arašídy KK jsou pro nás jedničkou a budeme kupovat už jen tyto!

JanaP

Krásně voní, uzavíratelná pixlička je výborná. Neobsahují zbytky slupek ani skořápek, jsou čisté. Nenarazila jsem na žádné nahořklé ořechy. Lépe je to před otevřením promíchat, aby se rovnoměrněji rozložila sůl.

lucinka111

Z těchto arašídů jsem naprosto nadšená. Mají praktické balení (plechovka se dá použít i pak) vydrží v ní stále křupavé. Chuť je slaná akorát a arašídy opravdu křupou. Snědli jsme skoro celou plechovku na posezení. Opravdu doporučuji ochutnat. Už nebudete chtít jiné. :)

Jáája

Oříšky s mořskou solí Alika jsme otestovali na Štědrý den. Oříšky většinou kupujeme pouze ke slavnostním příležitostem, a tak jsme byli zvědaví, čím se budou odlišovat od běžných oříšků nabízených v obchodních řetězcích. To, že byly méně prosolené, dalo vyniknout pravé chuti oříšků, což vřele vítáme, nemusíme se tak bát nabídnout je v malé míře i našemu synovi. Obal vypadá luxusněji, je praktický.

Frymburacka

Oříšky s mořskou solí - byla jsem zvědavá, zda chuť bude jiná než u běžných oříšků a byla jsem překvapena, že chuť byla opravdu odlišná. Řekla bych jemnější a oříšky byly sice trošku tvrdší, ale výborné. Balení v plechovce je velmi praktické a i obal celkově vypadá luxusněji. Velmi dobrý nápad, udělat oříšky o něco zdravěji.

Pavlína6

Limitovaná edice arašídů KK mě zaujala hned na první pohled, a to luxusním vzhledem etikety, která je oproti klasické verzi arašídů o 100% lepší. Dále jsem nadšená z toho, že konečně někoho napadlo použít u těchto pochutin mořskou sůl. Tímto tuto edici považuji za určitě zdravější variantu. Hned má člověk u toho mlsání lepší pocit. Celkově hodnotím tedy kladně a vřele doporučuji.

virgil

Všeobecně ořechy jím pouze výjimečně, a to pouze některé druhy. Arašídy s mořskou solí Alika mi moc chutnaly, nebyly přesolené ani mastné jako některé jiné arašídy bývají. Ocenila jsem také jejich důkladné vyloupání. Co mám zkušenosti, vyloupané arašídy často mají takovou hnědou tenkou slupku, která je nahořklá a chuťové není dobrá. U těchto arašídů žádná taková slupka nebyla, dokonce ani náznak, ořechy byly důkladně oloupány. I vzhledově jsem byla spokojená, žádné drobné nebo polámané ořechy. Pokud budu pro nějakou příležitost kupovat slané arašídy, což jsem dosud téměř nekupovala, určitě to budou arašídy s mořskou solí Alika. Balení v plechovce je pro mě také vyhovující.

bekycek

Ráda jsem se zúčastnila testování arašídů KK. Balení je opravdu praktické a nám šly otevřít docela lehce. Chuť arašídů je jemně slaná, myslím, že s najde své příznivce, ani nám nepřipadaly moc tvrdé, jsou tak akorát, praktický znovu uzavírací obal je šikovný, jsme spokojeni.

Hela53

Děkuji za testování. Arašídy jsou chuťově dobré, nejsou přesolené, ale co nám trošku vadilo, byla jejich tvrdost. Balení je designově moc pěkné a oceňujeme jeho opětovnou uzavíratelnost. Těšíme se na možnost dalšího testování.

A negativa?

oma

Oříšky jsou možná trochu tvrdší. Jinak jsem na nich nenašla nic negativního, Snad jen to, že brzy zmizely a ani jsem je nemusela vysypat na talířek, protože jsme je jedli přímo z dózy. Tento způsob doporučuji s opatrností, protože jsou kraje vnitřku dózy poněkud ostřejší.

Nemo

Mají velkou nevýhodu: jak otevřete plechovku, tak nemůžete přestat. :) Okraj plechovky je hodně ostrý, takže pokud máte malé děti, tak doporučuji přesypat a ihned vyhodit. Mohlo by dojít k pořezání.

Betula Pendula

Arašídy byly na můj vkus moc tvrdé - upřednostňuji měkčí varianty a málo slané - mám ráda hodně solené a hodně mastné - dávám si je tak jednou do roka, ale návyk na to je již učiněn v této "nezdravé variantě".

Kompletní hodnocení najdete zde.

Hodnocení
26
avatar
Jana
avatar
Denisa
avatar
Ludmila
avatar
Věra
avatar
Renata
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
renata
avatar
Marika
avatar
Dagmar
avatar
Alena
avatar
Lena
avatar
Marika
avatar
Helena
avatar
Ludmila
avatar
Petra
klad Arasidy jsem si chtela nechat na Silvestrovsky vecer, obe baleni. Ale chtela jsem je vyzkouset a mela jsem na ne chut uz drive. Tak jsem jedno baleni otevrela a bylo vyborny! S pritelem a svagrovou jsme asi pulku tech arasidu zbastili a moc nam chutnali! :-) To druhe baleni jsem chtela vzit na Silvestra, ale bohuzel jsem cele svatky a Silvestr stravila v nemocnici, takze arasidy snedl pritel. :-D Ale i ten kousek, co jsem mela, bylo moc vyborny. Chutnali mi vic nez klasicky arasidy.
avatar
Jana
avatar
Jan
avatar
Lenka
avatar
Martina
Zobrazit více recenzí