Testovaly jste: Kávu G7 Instant Coffee

image
otestováno
Počet recenzí
28
jak jste hodnotily
5
26x
4
3
2x
2
1
doporučuje
93 %
Testováno v období
od 19. 12. 2014
do 1. 1. 1970

Jak vám chutnala káva z našeho testování vytvořená speciálně pro dámy, do které je navíc přidán rostlinný kolagen? Dozvíte se z článku.

O produktu:

Velmi jemná káva s nízkým obsahem kofeinu, vytvořená speciálně pro dámy. Kávová zrna, použitá pro výrobu této kávy, mají přirozeně nižší obsah kofeinu, do kávy se místo cukru přidává přírodní nekalorické sladidlo a nemléčná smetana. Pro podporu krásné pokožky je navíc přidán čistý rostlinný kolagen.

Více se dozvíte ZDE.

A jak vám káva chutnala?

LucinkalUca

Jsem moc ráda, že jsem měla možnost otestovat tuto kávu. Jsem veliký milovník kávy - nedám bez ní ani ránu. :) Chuťově byla vynikající, snadná a rychlá příprava. Bohužel jestli má obsahující kolagen nějaký vliv, nemohu moc posoudit z takového malého množství. Určitě ale doporučuji.

Jarka28

Dávku kávy zalévám dvojnásobným množstvím vody, kdy pak není tolik sladká a dá se přirovnat ke kávě 2v1 - nesladím a přijde mi hodně sladká. Určitě doporučuji chuť, co se týče účinku kolagenu, na to je potřeba více času, aby to bylo možné posoudit.

Andrea8

Příprava kávy je velmi jednoduchá, snadno se rozpouští a nedělá hrudky. Já osobně nesladím, a proto jsem kávičku dělala do většího hrnku. Vliv účinku kolagenu nemůžu z pouhých pár vzorků posoudit, musela bych pít dlouhodoběji. U kávy však oceňuji, že je s menším obsahem kofeinu a oslazeno přírodním "nekalorickým" cukrem. Káva mi jinak celkově velmi chutnala.

Luci1

Káva připomíná jiné kávy typu 3v1. Dobře se rozpouští, avšak podle návodu je na 75 ml. Doporučila bych ale neřídit se tímto doporučením a dělat kávu do většího hrnku. Káva byla dobrá, chutnala mi. Avšak hodnotit účinnost kolagenu se po takovém malém množství dle mého názoru nedá.

IvaKrou

Pozitivně hodnotím snadnou přípravu kávy, dobrou rozpustnost kávy, mírně nasládlou chuť. Z pohledu člověka, který pije několik šálků kávy denně, což je můj případ, bych tuto kávu volila jako kávu ke snídani.

miuka

Káva chutí připomíná jiné kávy podobného typu - 3v1. Chutná jako ostatní, zda má kolagen nějaký vliv těžko říct, možná po dlouhodobém užívání, já zatím nepoznala nic. Na můj vkus je káva dost sladká, ale sladím minimálně, takže je to na chuti každého jednotlivce. Rozhodně jí lze dělat do většího hrnečku než je doporučení a nestane se z ní vodové nic.

Olca

Chutí mi hodně připomíná kávu 3v1. Je velmi jemná, sladká akorát a výhodou je hlavně rychlá příprava. Jako bonus oceňuji přírodní nekalorické sladidlo a rostlinný kolagen, který má blahodárný vliv na kůži. I když za tak krátkou dobu nemůžu účinky kolagenu posoudit, určitě doporučuji - dobrého, co pro sebe můžeme udělat, není nikdy dost. :)

Majka.Z

Výrobek hodnotím kladně, i když bych to vyloženě kávou nenazvala. Už při otevření voněl obsah spíš jako oříškové kapučíno a přesně tak i chutnal. Líbilo se mi, že se káva krásně rozpustila i bez větší námahy. Moc jsem si pochutnala a i syn mi na kávu "tajně" chodil.

AlčaD

Dva vzorky kávy jsem dala mým rodičům a těm velmi chutnala. Tatínek je diabetik, takže na něj to bylo sladké, ale pro mamku, která si obvykle dává dvě lžičky cukru, to bylo akorát. Velmi si ji pochvalovali a chtěli vědět více. J Manželovi jsem ji přichystala "na tajňačku" jestli pozná, že má jinou než obvykle - poznal to hned! Voňala jinak, provonila celý byt, ale na něj to bylo málo sladké. Pro mě akorát. Moc nám chutnala. Poměr jsme ale nedodrželi - dali jsme si to do našich oblíbených "kafáků", což je cca 250 ml. :)

Hana38

Pravidelně piji rozpustnou kávu s polotučným mlékem. Tento nápoj je úplně jiný. Když jsem poprvé ochutnala, přemýšlela jsem, čím je mi povědomý. A pak jsem si vzpomněla na prázdniny u babičky a bílou kávu, kterou mi dělávala, jen někde v pozadí je cítit chuť kávy černé. Je to zajímavý nápoj pro občasné zamlsání si, ale v běžném životě zůstanu u své rozpustné s mlékem a bez cukru.

ruverr

Dnes jsem ochutnala kávu G7. Chuťově je dobrá. Já osobně bych klidně snesla méně sladkou, jelikož normálně vůbec nesladím. Tuto kávu si budu připravovat večer, ráno potřebuji na povzbuzení silnější. Jinak trochu postrádám vůni klasické kávy, ale s tím jsem se zatím setkala i u ostatních káv typu 2 v1 nebo 3 v 1.

Vlajdula

Dnes káva dorazila, chutnala výborně, krásně voněla. Velké plus je pro mě snížené množství kofeinu (v poslední době to s ním přeháním :-D). Jestli na mě má vliv obsažený kolagen, to jsem zatím nezjistila a myslím, že s takovou troškou (sestra se mi do něj hned pustila a zachutnalo jí také, takže jsme na to dvě :-D) to ani nezjistím. Je ale dobré vědět, že něco takového na trhu existuje.

deeana

Právě mi pošťák dovezl několik balíčků této kávičky, takže jsem neztrácela čas a jeden hned použila. Káva mi na první pohled trochu připomíná capuccino, které si kupuji v obchodě, po zalití se ihned rozpustí a má jemnou kávovou chuť. Není třeba přidávat smetanu ani cukr, je dostatečně sladká a sladkost se drží na jazyku i poté. Chuť je velmi dobrá a je i v něčem specifická, nepřipomíná mi žádnou jinou, co jsem dosud měla možnost ochutnat. Milovníkům klasického turka asi stačit nebude, ale mě opravdu zaujala. Věřím, že úplně vynikající bude jako frapé.

A negativa?

Majka.Z

Obsah sáčku je oficiálně pouze na 75 ml a na ledovou kávu se do 75 ml mají použít dokonce sáčky 2. Taky se mi moc nelíbí složení - éčka, i když chápu, že na udržení sypké konzistence a určitých vlastností to potřeba je, takže když by se káva nepila 3x denně, tak v tom zas takový problém nevidím.

Hana3

Káva je hodně sladká, a to přesto, že ji zalévám mnohem větším množství vody, než je doporučeno. K účinkům přidaného kolagenu se stavím skepticky, nedovedu si představit, že by tam byl v takovém množství, aby fungoval.

Alergino

U kávy jsem negativně hodnotila pouze anglické složení a informace, chyběla mi čeština. Jsem ráda, když si mohu etiketu přečíst. Dále "vůně" kávy mi neseděla. Přes tuto "vůni" jsem se bála ochutnat kávu ochutnat. Naštěstí po ochutnání jsem byla mile překvapena, že mi chuťově sedí.

Kompletní hodnocení najdete zde.

Hodnocení
28
avatar
Ludmila
avatar
Dana
avatar
Denisa
avatar
Ludmila
avatar
Monika
avatar
Věra
avatar
Renata
avatar
Věra
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
renata
avatar
Marianna
klad hoci som ešte nikdy nemala takú možnosť-ochutnať kávu G7-kedže patrím medzi milovníčky skvelej kávičky,ak budem mať takú možnosť,iste si ju kúpim a rada ju ochutnám,veď čo môže byť lepšie-ako šálka skvelej voňavej kávičky.
avatar
Dagmar
avatar
Anka
avatar
Lena
avatar
Ludmila
avatar
Helena
avatar
Jana
avatar
Jan
avatar
Lenka
Zobrazit více recenzí