Testovaly jste: Knihy nakladatelství Zlín

image
otestováno
Počet recenzí
21
jak jste hodnotily
5
16x
4
5x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 25. 1. 2015
do 1. 1. 1970

Jak dopadlo testování předvánočních oddychovek z nakladatelství Zlín? Vaše ohlasy najdete v článku.

O jaké knihy v testování šlo?

Evangelium podle Jidáše

Mezi starověkými papyry od Mrtvého moře je nalezen pozoruhodný svitek. Pokud by se prokázala pravost svitku, stal by se z něj jeden z nejvýbušnějších psaných dokumentů v historii lidstva. Dramatický a emocemi nabitý románový příběh se klene mezi Evropou v období druhé světové války a Jeruzalémem dva tisíce let po Ježíšově narození.

Více se dozvíte ZDE.

Oběti ráje

Na palubě plně obsazeného Boeingu 747 letícího ze Stockholmu do New Yorku je krátce po startu nalezen výhružný dopis adresovaný švédské i americké vládě. Pokud v něm nadiktované požadavky nebudou splněny, letadlo vybuchne. Únos dostane na starost kriminální inspektor Alex Recht spolu s energickým Edenem Lundellem z Protiteroristické jednotky Bezpečnostní policie. Brzy však všichni zúčastnění pochopí, že plán únosců je mnohem krutější, než si dokázali představit.

Více se dozvíte ZDE.

A jak se vám knihy líbily?

adolfek2309

Dobrý den, dostala jsem možnost testovat knížku Oběti ráje a musím říct, že mě knížka mile překvapila. Je to můj žánr. Má to děj a občas jsem se nemohla od ní odtrhnout. Takže za mě určitě DOPORUČUJI! :)

Lucy El

Získala jsem k testování knihu Evangelium podle Jidáše. Ze začátku mě tento román moc nebral, protože se týká křestanství, ale nakonec jsem byla ráda, že jsem knihu neodložila a dočetla ji do konce. Příběh je velmi poutavý a nabitý emocemi.

cepina

Já jsem testovala detektivku Oběti ráje, a protože mám tento žánr ráda, tak jsem s knihou byla spokojená. Sice téma knížky mě zpočátku nenadchlo a nepřišlo mi moc zajímavé, ale po pár stránkách jsem se tak začetla, že jsem vynechala i svoji oblíbenou Ordinaci. :-) Za mě tedy tato knížka ano a těším se na testování dalších knížek.

Koko

Testovala jsem knihu Oběti ráje a musím říct, že jsem byla s knihou spokojená. Má děj, napětí, dobře se mi četla. V některých momentech, jsem knihu nechtěla odložit. Nutilo mě to číst dál. Mám ráda takové knihy a s knihou jsem spokojená. Určitě si ráda přečte i kamarádka, která mi po nové knize už pokukovala. Tuto detektivku ráda doporučím.

snany

Testovala jsem knihu Evangelium podle Jidáše od Simona Mawera. Neoznačila bych ji jako oddychové čtení ani jako příliš náročnou, spíše jako zlatý střed. Kniha je poutavá, ale některé čtenáře může odradit nebo zklamat název, nejedná se o historický román. Určitě doporučuji přečíst a udělat si vlastni názor.

mipal

K testování jsem dostala knihu Oběti ráje od Kristiny Ohlssonové. Jedná se o detektivku - thriller. Nejdřív mě téma uneseného letadla moc nenadchlo, ale musím přiznat, že mě brzy kniha vtáhla do děje. Je napsaná velmi poutavě, události mají rychlý spád, styl připomíná seriál "24 hodin". Určitě ji doporučuji milovníkům tohoto žánru.

kiikiina

Moje testování se týkalo knihy Evangelium podle Jidáše. Je pravda, že ze začátku jsem se do knihy nemohla začíst. Neustále se zde prolínalo více dějů a je potřeba se tím malinko prokousat. Druhá půlka knihy vás ale již pohltí a čekáte, co se bude dít. Co mě ale malinko zklamalo je, že se jednalo spíše o román, než více historický román, který jsem čekala.

Vlajdula

Testovala jsem knihu Evangelium podle Jidáše od Simona Mawera. Hlavní hrdina - katolický kněz - prozkoumává nalezený papyrusový svitek, který může změnit celou historii křesťanství, a zároveň nechává čtenáře nahlédnout do svého nelehkého soukromého života. Velmi dobře napsaná kniha, která čtenáře chytne a nepustí dříve, než na samém konci. Zpočátku jsem se obávala, že mě kniha nezaujme, ale překvapila mě natolik, že mohu s jistotou říci - jedna z nejlepších knih, co jsem kdy četla.

miuka

Testovala jsem knihu Evangelium podle Jidáše od Simona Mawera. Zpočátku je kniha trochu náročnější na pozornost a zorientování, ale pokud se přes toto dostanete, zjistíte, že čtete hodně zajímavou knížku. Evangelium se odehrává v současnosti, hlavní postava, kněz Leo Newman, je silně ovlivněná činy své matky právě za války. Ale nebudu nic prozrazovat, aby další čtenáři měli příběh od začátku až do konce jen pro sebe. J

Radka7

K testování jsem měla knihu od S.Mawera: Evangelium podle Jidáše. Abych pravdu řekla, tak pokud bych netestovala, asi bych ji po prvních stranách odložila. Naštěstí se tak díky testování nestalo. V knize prolínají 3 dějové linky. Najde se zde láska i napětí. A asi od poloviny knížky jsem příběh " hltala očima" a měl pro mě překvapivé rozuzlení. Navíc mě příběh donutil, vyhledat si o tématu více informací, za což jsem ráda.

citygirl14

Testovala jsem knihu Oběti ráje, kterou jsem si přála, jelikož mám ráda detektivky. Od této autorky jsem doposud nic nečetla a musím říct, že mě mile překvapila. Detektivka je spíše thriller, jelikož je napínavá a hodně akční a vše se odehrává v časovém presu. Tím má kniha skvělý spád a dobře se čte. Určitě si přečtu i další knihy této autorky.

A co se vám nelíbilo?

alka1975

Testovala jsem knihu Evangelium podle Jidáše a příliš jsem se do knihy nezačetla. Jsem zvyklá přečíst knihu maximálně za týden, u této se mi to bohužel nepodařilo - nějak se mi do n ani nechtělo. Často jsem ztrácela souvislosti, musela jsem se i ve stránkách vracet. Tato kniha mě příliš nenadchla, vracet se k ní asi nebudu. Takže za mě takový slabší průměr.

janahej

Moc ráda a hodně čtu. U téhle knížky (Evangelium podle Jidáše) jsem ale ze začátku docela trpěla a nemohla jsem se minimálně jejím začátkem prokousat. Pro mě je úvod knihy napsán příliš komplikovaně a nečtivě. Občas jsem se musela vracet, abych pochopila, co se právě děje a na co to zrovna navazuje.

Kompletní hodnocení najdete zde.

Hodnocení
21
avatar
Dana
avatar
Denisa
avatar
Ludmila
avatar
Věra
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
Martina
avatar
renata
avatar
Dagmar
avatar
Zuzka
avatar
Helena
avatar
Ludmila
avatar
Jana
avatar
Jan
avatar
Lenka
avatar
Martina
avatar
Jaroslav
avatar
Ondrej
avatar
Lucie
avatar
Petra
Zobrazit více recenzí