Testovaly jste: Lahodné francouzské sýry

image
otestováno
Počet recenzí
18
jak jste hodnotily
5
16x
4
1x
3
1x
2
1
doporučuje
94 %
Testováno v období
od 22. 1. 2015
do 1. 1. 1970

Jak vám chutnaly sýry Président Carré Groumet a Président Emmental Snack, které jsme vám nabídli v našem testování v prosinci? Odpověď v článku.

O produktech:

Président Carré Gourmet 200 g je vynikající gurmánský sýr určený pro to pravé potěšení po francouzsku. Opravdu vyniká již díky svému prémiovému zlatému obalu. Je vyroben podle tradiční francouzské receptury.

Špetka čerstvé smetany pohladí Vaše chuťové pohárky a nabídne Vám ten pravý gurmánský zážitek. Co se vína týká, hodí se k němu suchý nebo polosuchý Riesling nebo mladé Rulandské šedé. Z červených vín se k němu hodí spíše lehká vína jako například Pinot Noir.

Président Emmental Snack 200 g jsou již nakrájené kostičky kvalitního a lahodného sýru Emmentál. Je ideální pro posezení s přáteli anebo jako snack kdykoli během celého dne. Oceníte jeho pohodlné servírování bez zbytečného krájení. Exkluzivní výrobek tohoto typu sýra na českém trhu!

A jak vám chutnalo?

leena

V rámci testování jsem ochutnala poprvé. Využila jsem rodinné oslavy a sýr nakrájela na talíř s hroznovým vínem, v mžiku byl talíř prázdný. Tedy rozhodně doporučuji, mně velmi chutnal.

OfficialMe

Oba druhy sýrů nám velmi chutnaly. Kostičkový sýr má velmi praktické balení, které i po rozbalení uchovalo sýr čerstvý po dobu dalších 4 dnů, než jsme jej všechen snědli. Oba sýry mohu vřele doporučit.

Kaltaka

President Emmental Snack má jemnou lehce nasládlou chuť. Je to příjemný doplněk k výbornému vínu. Oceňuji i jeho praktické balení v znovu uzavíratelném sáčku a i to, že je rovnou připraven k servírování díky tomu, že je již nakrájený na malé kousky. Sýr President Carre Gourmet je krémovité konzistence dobře vyzrálý, opět s jemnou chutí. Oba dva sýry po ochutnání mohu jen doporučit.

Hana3

Oba sýry jsem si "ulila" na sváteční dny, abych se o ně mohla podělit i s dalšími, mně milými lidmi. A dobře jsem udělala, sýry byly opravdu výborné a chutnaly všem, dospělým i dětem. Asi bych jen opakovala pochvalná slova ostatních testujících, tak spíše jen přidám svůj postřeh a zhodnotím Président Carré Groumet z estetického hlediska - opravdu jsem si ho pečlivě prohlédla a zjistila, že nejen výborně chutná, ale i skvěle vypadá - sametový, jemný povrch a lákavý vnitřek, který se mění od povrchu ke středu, paráda. Určitě doporučuji a budu kupovat.

Baram10

Testovala jsem sýry značky President a můžu jen vynachválit. President Carré Gourmet byl sýr hermelínového typu, jeho balení je větší a chuť sýra tak plnohodnotná, že nám vydržel déle než hermelín jiné značky. Je velmi lahodný, krásně voní a po jeho ochutnání se už nevrátíte k jeho napodobeninám, opravdu byl skvělý. Doporučuji doplnit ořechy, hroznovým vínem, anebo jen tak samotný zakrojit k dobré náladě. :) Président Emmental Snack je krásně připravený v malých kostkách rovnou na stůl k dobrému vínu. Obal se dá znovu uzavřít, což jsme ale nevyužili a sýr s nesmírnou chutí doslova sežrali jako kobylky. Chuť sýra byla lehce nasládlá, plná, jemná a výtečná. Oba sýry nás s přítelem velmi kulinářsky potěšily a už jsme se po nich ohlíželi v regálech, mohu jen oba druhy doporučit.

Helena4

U sýru Carré Gourmet oceňuji krémovou chuť a celkem velké balení. Všichni testující kamarádi kolem se olizovali, mohu tedy jen doporučit. U Emmental Snack odpadá krájení, lze rovnou podávat. Kostičky jsou tak akorát velké, a též se na jazyku jen rozplývají.

REJA

Sýry značky Président jsou výborné. Emmental, sýr je již nakrájený na kostičky, dali jsme si ho jen tak jako chuťovky, oceňuji praktický znovu uzavíratelný obal. S druhým sýrem Carré Gourmet pomáhal testovat hlavně manžel, já sýry hermelínového typu nemusím. Na sýru ocenil jeho lahodnou smetanovou chuť. Sýry President chválíme a můžeme doporučit.

honey.bunny88

Oba sýry od značky Président hodnotím jako velmi výborné. Emmental již dopředu nakrájený na kostičky byl výborný, lehce nasládlý, po prvním soustu už nešlo přestat. J Kladně hodnotím to, že byl rovnou připravený na servírování a skvělé je také znovu uzavíratelné balení, díky kterému sýr neosychá. Caré Gourmet byl uvnitř krásně měkký, krémový, smetanový. Jediné "mínus" bylo, že po nakrájení se vnitřek sýru přilepil na talířek (jak byl měkký). Oba sýry hodnotím jako opravdu vynikající!

IvaKrou

Oba dva sýry mne překvapily lahodnou chutí. Dobře se hodí k přípravě studeného občerstvení. S manželem jsme si udělali hezký večer se sklenkou dobrého moravského vína a ochutnávkou sýru. Oba dva jsme si velmi pochutnali.

Pavlína6

Président Emmental Snack 200 g - výrazná chuť a vůně tohoto sýra jistě zaujme každého, kdo si potrpí na tento typ sýrů. Velmi mne zaujalo, že sýr byl již nakráje, a tak připraven ihned ke konzumaci. Président Carré Gourmet 200 g - tak tenhle sýr mne "posadil na židli " jedním slovem vynikající. Příjemně měkký, smetanový. Tento hermelín si jistě koupím vždy když dostanu chuť na dobrý sýr hermelínového typu.

Iveta

Président Carré Groumet je lahodný smetanový sýr, který se rozplývá na jazyku. Chuťově je naprosto dokonalý. Jeho kůrka je pevnější a obsah je krémovitý. Je zabalen do pevnějšího obalu, takže se dá krájet přímo na něm. Président Emmental Snack je nakrájen na kostičky a je vhodný pro rychlou a bezpracnou přípravu na slavnostní tabuli. Je zabalen do znovu otevíracího sáčku, takže nemusí být spotřebován ihned. Jsem moc ráda, že jsem mohla tyto lahodné sýry ochutnat a určitě si je koupím.

Jankii

Musím říct, že oba tyto výrobky hodnotím desítkou, a to velice zaslouženou! Sýry Président Carré Groumet a Président Emmental Snack jsou oba výborné chuti. Emmental Snack je nakrájený na kostičky a tudíž připravený k okamžitému podávání na stůl - výborné pohoštění pro nečekanou návštěvu.

Kovařícichrudim

Jsem velmi ráda, že jsem měla možnost otestovat tyto dva výborné sýry!!! Jeden je lepší než druhý. Président Carré Gourmet 200 g je smetanový lahodný sýr s bílou plísní na povrchu, jeho konzistence je úplně akorát, uvnitř není tvrdý a zároveň se neroztéká na talířku, byl velice lahodný a ještě má překvapivě čtvercový tvar, krásně se "porcoval" a především nám opravdu velice chutnal. Ovšem Président Emmental Snack 200 g mě i zbytek rodiny překvapil mnohem více než předchozí sýr. Chuťově opět výtečný, úplně jiný, než Carré. To, že je nakrájený již na kostičky, je úplně nejlepší. Při návštěvě stačí nasypat do mističky, na talířek, přidat párátka může se začít pozobávat ideálně k vínku. Oba sýry hodnotíme 10 body, pokud je to to maximum, co lze dát. Oba druhy sýrů doporučujeme všem, kdo si rád dá k vínku nebo jen k posezení dobrý sýr.

A co vám vadilo?

Vůbec nic. :)

Všechna hodnocení sýrů najdete zde.

Hodnocení
18
avatar
Denisa
avatar
Ludmila
avatar
Věra
avatar
Renata
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
renata
avatar
Dagmar
avatar
Klára
avatar
Ludmila
avatar
Helena
avatar
Jana
avatar
Jan
avatar
Lenka
avatar
Martina
avatar
Jaroslav
avatar
Ondrej
avatar
Tomáš