Testovaly jste: Mastichové kapsle

image
otestováno
Počet recenzí
16
jak jste hodnotily
5
13x
4
2x
3
1x
2
1
doporučuje
94 %
Testováno v období
od 18. 1. 2015
do 1. 1. 1970

Pěti testerkám trpícím záněty žaludku a dvanácterníku jsme poslaly kapsle, které měly ulevit od bolesti. Jak dopadlo testování? Tady jsou výsledky.

O produktu:

Masticha je unikátní pryskyřice Řečíku lentišku, získávána na jediném místě na světě, v malém regionu na jihu řeckého ostrova Chios. Masticha má prospěšné účinky na celý organismus. Je užívána pro vonný dech, je používána v kosmetice pro regeneraci pokožky. Mimo jiné při dlouhodobém užívání hubí Helicobacter pylori způsobující záněty a vředy žaludku a dvanácterníku.

Účinky: Působí antisepticky a antimykoticky, působí na činnost tlustého střeva, redukuje Helicobacter pylori, ulevuje od pálení žáhy, ulevuje od bolesti žaludku, příznivě působí na snižování cholesterolu, snižuje vysoký tlak.

Více se dozvíte ZDE nebo na facebooku.

A jak se vám kapsle osvědčily?

DANA

Po užívání přípravku se žaludeční obtíže zmírnily. Není to ještě perfektní, ale minimálně nadýmání a občasné nevolnosti odezněly. Vzhledem k tomu, že kromě bakterií mám i zánět žaludku, tak je třeba asi počkat na zlepšení delší dobu, ale cítím se lépe a objednám si další balení kapslí. Určitě doporučuji!

Jozefína | Mountain Rose

Jsem moc ráda, že jsem se tomto produktu dozvěděla. Moje každodenní potíže se žaludkem a trávením se zmírnily, žaludek nebolí a i nadýmání je minimální. Už se mohu i předklonit, když vyndávám nádobí z myčky bez strachu, že budu mít kyselo v puse. :) Až doberu celou lahvičku, věřím, že to bude ještě lepší. Letáček jsem ukazovala i tchýni a taky se tam našla, takže příště budu objednávat rovnou dvě balení. :) A zaujala mě surová masticha. Mně naopak ta chuť pryskyřice vyhovuje (žvýkačka byla skvělá!) a hodně mě láká zkusit i žvýkání surové mastichy.

Lenka11

Během užívání od doby, kdy mi kapsle přišly, mě ani jednou nepálila žáha a žaludek se také zklidnil. Bývalo mi těžko po některých jídlech, i když jsem omezila to, co nesmím. Teď, i když sním něco, po čem mi bývalo zle, tak je to dobré. Jediné co mi vadí, ale to jsem prostě já, je pro mě zápach/vůně té pryskyřice. Občas ji cítím i po večerním dávkování docela dlouho. Přikládám to tomu, že se žaludek musí zklidnit a časem to přejde.

Janula 80

Kapsle užívám já i manžel a za sebe musím říct, že se mi ulevilo od častého pálení žáhy, nevolnosti a pocitu plnosti. Je mi zkrátka dobře, což jsem už dlouho nezažila. :) Manžel si kapsle taky chválí, cítí se lépe, žaludek ho nebolí a uvidíme, zda se mu zlepší cholesterol. Za nás oba tedy doporučuji!

Lenkita

Během 10 dní užívání se ani jednou nedostavilo pálení žáhy, které mívám jinak několikrát do týdne, ani občasná bolest žaludku se nevyskytla. Při pravidelné kontrole u doktora mi byl dokonce naměřen mnohem nižší špatný cholesterol. Za sebe doporučuji, i když moc nemusím tobolky (špatně polykám).

A negativa?

Žádná jste nenašly.

Kompletní hodnocení najdete zde.

Hodnocení
16
avatar
Denisa
avatar
Ludmila
avatar
Věra
avatar
Renata
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
renata
avatar
Dagmar
avatar
Ludmila
avatar
Jana
avatar
Jan
avatar
Lenka
avatar
Jaroslav
avatar
Ondrej
avatar
Petra
avatar
Tomáš