Testovaly jste: Mouka Babiččina volba

image
otestováno
Počet recenzí
20
jak jste hodnotily
5
19x
4
1x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 23. 2. 2015
do 1. 1. 1970

Jak se vám peklo s moukou z těch nejlepších surovin s nápadným obalem? Tady jsou výsledky testování.

O produktu:

Jídlo připravené s láskou se pozná na první ochutnání. Je vyrobené z těch nejlepších surovin. Mouka, na jejíž stálou kvalitu se můžete spolehnout při každodenním pečení a vaření je Babiččina volba.

Babiččinu volbu pro vás…

-  vyrábíme z vybraného obilí z úrodných oblastí Čech,

-  pečlivě meleme ve mlýnech se stoletou tradicí,

-  připravujeme s garancí stálé kvality,

-  balíme do kvalitního pevného obalu.

 Více se dozvíte ZDE nebo na facebooku.

A jak se vám s ní peklo?

bobeš9

Mouku Babiččina volba používám už nějakou dobu a mohu ji opravdu vřele doporučit. Jako jedna z mál se nemusí prosívat a je krásně sypká a hladká. Navíc mě baví její originální obal, který vždy v regále jakoby čeká. Pokud tedy hledáte kvalita versus cena, tak určitě ANO!

maruška2

Mouku Babiččina volba používám už delší dobu a jsem s ní velice spokojená. Nemusí se vůbec přesívat. Je krásně bílá a hladká. Určitě také oceňuji, že je to český výrobek a má opravdu originální balení. Všem mohu jen doporučit.

stravys

Mouku Babiččina volba jsem na trhu registrovala, ale nikdy jsem ji nezakoupila. S moukou jsem přišla do kontaktu při pečení s Herou. K pečení používám nejraději špaldovou, žitnou nebo celozrnnou mouku.

Ludmilka

Tuto mouku jsem už několikrát viděla v krámu, ale vždy mi přišla moc drahá. Peču pouze z klasické, té nejobyčejnější mouky a nemám s ní žádný problém. Jediné, co mě zaujalo, bylo, že tato mouka je mnohem více bílá než normálně. Ale jinak zůstávám u své osvědčené.

Amanda

S moukou jsem přišla do kontaktu v rámci pečení s Herou a mezi moukami v podstatě nerozlišuju, takže jsem rozdíl nezaznamenala. Tedy kromě obalu, který pochopitelně s babičkou na obrázku upoutá. Podle toho je mouka zapamatovatelná.

black.s.w.a.n

Nikdy jsem neřešila, z jaké mouky peču. Babiččinu volbu jsem na trhu registrovala, ale vzhledem k vyšší ceně jsem nikdy nevyzkoušela, neměla jsem nějak prostě potřebu. Pak jsem ale u kamarádky slyšela skvělé ohlasy na její vlastnosti. Už jen to, že je to náš český výrobek. Nedalo mi to, mouku jsem vyzkoušela a už bych nekoupila jinou. Určitě doporučuji!

Veronika12

Ano vřele doporučuji všem svým známým. Poprvé jsem mouku vyzkoušela na pečení s Herou. Mouka je jemná má tvrdší obal což je výhoda, že se neprotrhne. Já jsem s ní spokojená a peču jedině s ní. Za kvalitu si každý rád připlatí

Patenka

Mouky Babiččina volba kupuji domů pravidelně, jsem s nimi moc spokojená. Hlavně vánoční pečení si bez mouky Babiččina volba nedovedu představit. Při pečení během roku přidávám do buchet a koláčů k této bílé mouce i mouku žitnou, sójovou, amarantovou, cizrnovou - holt jsem prostě bláznivý dietolog.

Ajaa

Mouka Babiččina volba je jemně namletá a je to český kvalitní výrobek. Cena je o něco vyšší než u jiné "obyčejnější" mouky. Má kvalitní tvrdý obal, který se hned tak neprotrhne. Určitě doporučuji zakoupit.

OfficialMe

Nedovedu posoudit rozdíly mezi konzistencí různých muk od různých výrobců. Mohu ale pozitivně zhodnotit pevnější obal, který Babiččina mouka má a třeba také hezký design obalu. S moukou jsem byla vždy spokojená.

lidule83

Babiččina volba u mě jednoznačně vyhrála! Oblíbila jsem si ji. Cena je sice o něco vyšší než u jiných, ale není zas tak strašná, vždycky si říkám, že radši připlatím, protože například v bábovce, cukroví ten rozdíl jde poznat, zda je mouka za 5 Kč nebo za 20 Kč. Veliké plus dávám i pevnému obalu.

babikaHanika

Tuto mouku jsem si oblíbila již před časem. Je krásně běloučká, voňavá, chutná. Velice ráda z ní peču. Jen cena by mohla být nižší (ale za kvalitu se zkrátka platí). Také je balená v mnohem pevnějším obalu, takže se mi nestává, že se sáček protrhne, než donesu domů nákup.

REJA

Babiččinu mouku jsem vyzkoušela poprvé při skupinovém testování v pracovně v Chrudimi při pečení s Herou. Mouka patří mezi kvalitní produkty a odpovídá tomu i její vyšší cena. Na pečení se rozhodně vyplatí a sympatický je i obal mouky. Jako za časů našich babiček.

zivlen

Letos jsme na pečení cukroví použili výhradně Babiččinu mouku a rozdíl od loňského cukroví je zásadní. Cukroví je jemné, měkké a má takovou chuť, jakou mít má. Vyšší cena tu je, stojí zhruba jednou tolik co "obyčejná" mouka, ale ten rozdíl tu skutečně je. Nemáme mouky tak velkou spotřebu, takže u nás vyšší cena zas takový problém není.

Hana3

Babiččinu mouku jsem v praktické zkoušce poznala až na pečení s Herou. Je pravda, že nákup mouky nikdy moc neřeším, koupím, co je v obchodě nejvíc vidět, nebo co je v akci - na běžné bábovky či koláče to úplně stačí. Teď po vaší mouce pilně pokukuji, našla jsem ji (a zakoupila) třeba v Bille, ale v Kauflandu, kam jezdím na nákupy nejčastěji, vidět není. K tomu má opravdu nápadný obal. Jsem vůči reklamám hodně imunní, ale na připomínky "starých dobrých časů" slyším, evokuje mi to dobu, kdy se vařilo a peklo z poctivých surovin,  takže teď o Vánocích peču s vaší moukou poctivé cukroví, snad to rodina ocení.

Kovařícichrudim

Babiččinu mouku jsem měla možnost otestovat při pečení s Herou máslovou v Chrudimi. Mouka má pevnější obal než běžné mouky, je zajímavý, tedy při nákupu si jí všimne snad každá žena či muž. S moukou se hezky pracuje, výsledek je chuťově výborný. Mouka je dražší oproti ostatním druhům. Když je v akci, kupuji tuto.

Evcza

Nepeču, ale cukroví z této mouky mi chutnalo. Oceňuji pevnější obal a sympatickou grafiku obalu, která v obchodním regálu určitě vynikne. Díky kamarádkám, které často pečou, vím, že je mouka kvalitní, takže tuhle informaci předávám dál.

Iveta

Mouka Babiččina volba je jemně namletá mouka pocházející z Čech. Její další předností je balení. Mouka je zabalena do pevnějšího obalu, který má vyšší odolnost. Na obalu je obrázek milé babičky s upečeným produktem z dané mouky. Velmi hezky graficky vytvořeno. S touto moukou se výborně pracuje a výrobky jsou chuťově vynikající. Tuto mouku již ve své domácnosti používám a jsem s ní velmi spokojena.

Luse

S touto moukou jsem měla možnost se setkat na zážitkovém pečení v pracovně ŽENY s.r.o. Na značce oceňuji, že je dobře zapamatovatelná a člověk ji v obchodě hned najde v regálu; osobně ale naprosto vůbec nenakupuji dle obalu - vždy se zajímám o samotný produkt a jeho složení. Nedokáži zcela posoudit, jak moc se liší mouka Babiččina volba od těch konkurenčních - protože mám pocit, že v "obyčejných" receptech se to moc neprojeví (a právě při skupinovém testování se nejednalo o nějaký "zvláštní" recept). To, čeho si ale velmi cením, je pevnější obal, protože standardní obal mouky se běžně mnohokrát někde natrhne při manipulaci s ním - a u tohoto obalu by k tomu ani nemuselo docházet, což je určitě velmi pozitivní.

A negativa?

Žádná jste nenašly.

Kompletní hodnocení najdete zde.

Hodnocení
20
avatar
Denisa
avatar
Ludmila
avatar
Renata
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
renata
avatar
Marika
avatar
Dagmar
avatar
Marika
avatar
Helena
avatar
Helena
avatar
Jana
avatar
Jan
avatar
Lenka
avatar
Martina
avatar
Ondrej
avatar
Lucie
avatar
Petra
avatar
eva
avatar
Tomáš