Testovaly jste: Mycí prostředek na dětské nádobí Bochko

image
otestováno
Počet recenzí
28
jak jste hodnotily
5
26x
4
2x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 19. 12. 2014
do 1. 1. 1970

Rozdaly jsme mezi vás několik mycích prostředků na dětské nádobí firmy Bochko. Jak se vám osvědčily v našem testování?

O produktu:

Z biologicky rozložitelných přísad. Účinně čistí dětské nádobí, lahve a savičky. Neobsahuje barviva. Obsahuje glycerin, nevysušuje pokožku rukou. Použití: Nalijte 2-3 ml saponátu do 1 l horké vody. Omyjte měkkou houbou nebo speciálním kartáčem. Špinavé nádobí nechte v roztoku na chvíli odmočit. Opláchněte velkým množstvím vody. Uchovávejte mimo dosah dětí! V případě kontaktu s očima je vymyjte velkým množstvím vody! Neobsahuje parabeny, alkohol, alergeny. Laboratorně testováno.

Obsah: 500ml

Glycerin je látka, která účinně zadržuje vodu v pokožce po dobu 24 hodin. Odstraňuje nepříjemný pocit suché pokožky a chrání ji před škodlivým vlivem vnějších faktorů a bytové chemie. Po pravidelném používání výrobků s glycerinem se kůže stává hladší. Vyhlazuje, zlepšuje elasticitu, upravuje procesy obnovy pokožky.

Více se dozvíte ZDE.

A jaká jsou vaše hodnocení?

Michaela3

Moc děkuji za možnost testovat. Jsem alergička a jen tak nějaký přípravek nemohu používat -hned mě svědí pokožka a natékají mi prsty. Ten váš výrobek mě velmi mile překvapil - je šetrný k pokožce a nádobí bylo čisté a lesklé a krásně voní. Vřele všem doporučuji vyzkoušet.

Andrea8

S mycím prostředkem jsem myla kojenecké láhve naší nejmladší dcery. Přípravek sice méně pění, ale to se dá čekat od přípravku, jež je přátelský k přírodě, krásně voní, nádobí je krásně čisté. Přípravku bych však vytkla obal a snadné otvírání, neboť naši čtyřletou dcerku lákalo tento prostředek vypít. Myslela si, že je to jedno z pití, které ji kupujeme. Zde by výrobce měl zapracovat na bezpečnostní pojistce, aby přípravek omylem nevypilo dítě.

Rudolfek

Děkuji za možnost testování. Firmu Bochko jsem doposud neznala, o to větší mám radost, že jsem poznala nový výrobek, který rozhodně stojí za pořízení. Jelikož je určen na dětské nádobí, tak na normální jsem ho ani nepoužívala. Nevysušuje pokožku, krásně pění. Více se mi však osvědčilo použití při mytí pod tekoucí vodou (jako to dělám klasicky) než v lázni s následným opláchnutím, jak je uvedeno na obalu.

vcelka

Moc děkuji za možnost testovat mycí přípravek. I díky němu jsem poznala novou firmu, která nabízí zajímavé produkty. Už dlouho používáme ekologicky šetrné mycí a prací přípravky, proto jsem byla zvědavá na srovnání a také jsem proto poměrně náročná  - nesrovnávám s jarem a podobnými. Moc mile mě překvapilo, že přípravek přišel i s omalovánkami a katalogem, který jsem si ráda prohlédla. A teď k samotnému přípravku - má jemnou nevtíravou vůni, krásně pění - na mě možná až moc, ruce nevysušuje, nádobí dobře umyje i odmastí. Umývala jsem ale pod tekoucí vodou, jsem tak zvyklá. Takže za mě rozhodně ano, pokud ještě nepoužíváte žádný ekologicky šetrný mycí výrobek, neváhejte a zkuste. Určitě je to mnohem lepší pro děti a i pro životní prostředí. Přece jen, zbytky jaru na nádobí často zůstanou a to hodně škodí ledvinám - před tím nás varovali, když jsem na střední škole chodila na praxi do laboratoře. Za mne jednička, a to jsem v tomto hodnocení poměrně náročná.

savana

Prostředek na mytí dětského nádobí dorazil perfektně zabalen. Překvapením byly přiložené omalovánky, které jistě potěší každé dítě. Mycí prostředek má intenzivní vůni po jablku, která však na umytém nádobí nezůstává. Ekologické složení si vybírá daň v menší pěnivosti a účinnosti oproti běžným, ale agresivnějším mycím prostředků. Zde je nutné podotknout, že toto není na závadu, jelikož je prostředek určen primárně na mytí dětského nádobí, kde zdravotní hledisko převažuje. Více se mi osvědčilo použití při mytí pod tekoucí vodou než v lázni s následným opláchnutím. Prostředek nevysušuje pokožku, ale na druhé straně po opláchnutí nezanechává na nádobí žádný film. Na nádobí po rodinném obědě jsem použití nezkoušela, protože k tomu není prostředek určen. Na mytí běžného dětského nádobí mohu prostředek jen doporučit.

adelaidefromprague

Tento mycí prostředek ani značku jsem doposud neznala, ale jsem mile překvapena, nádobí (a nejen to dětské) umyl na jedničku, hodně pění a má příjemnou vůni. Jeho ekologické složení je příjemným bonusem a určitě vyzkouším jako i další přípravky, které jsem si již prohlédla v přiloženém katalogu. Určitě bych doporučila vyzkoušet ostatním!

marcellina

Mycí prostředek na dětské nádobí jsem dnes vyzkoušela v praxi a umyla jak dětské nádobí, tak mastné plechy od lineckého cukroví a přípravek obstál na jedničku. Nádobí odmastil, hodně pění, takže stačí jen trošku a líbí se mi jeho složení, které je šetrné k naší přírodě.

A negativa?

vcelka

Ale přece jen mám jedno negativum, které se ale možná nedá ovlivnit. Tchyně si spletla lahvičku Bochko s dceřiným pitíčkem, tak tak jsem ji zadržela. No mně to zas tak podobné nepřijde a taky pití přece nadávám ke dřezu mezi ostatní věci na mytí. Píšu to sem spíš jako zkušenost.

Kompletní hodnocení najdete zde.

Hodnocení
28
avatar
Adéla
avatar
Dana
avatar
Denisa
avatar
Ludmila
avatar
Monika
avatar
Věra
avatar
Renata
avatar
Věra
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
renata
avatar
Marianna
klad O tomto ekologickom prostriedku som este nepocula,no ak ho niekde uvidim,iste ho kupim a vyskusam.Umyvacich prostriedkov je sice na trhu nespocetne mnozstvo,no ked citam,ze tento by mal byt pre deti uplne nezavadny,rada ho zozenem a skusim.
avatar
Marika
avatar
Dagmar
avatar
Anka
avatar
Lena
avatar
Ludmila
avatar
Helena
avatar
Jana
avatar
Jan
Zobrazit více recenzí