Testovaly jste: Philips Avance Collection Kuchyňský robot

image
otestováno
Počet recenzí
17
jak jste hodnotily
5
15x
4
2x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 20. 1. 2015
do 1. 1. 1970

Jak dopadlo speciální testování kuchyňského robota od firmy Philips? Dozvíte se v článku.

Do tohoto testovacího projektu jsme vybíraly ze všech registrovaných žen na našem portálu a oslovovaly vás napřímo.

O produktu:

Představujeme vám zcela nový kuchyňský robot Philips – bezkonkurenční výkon a všestrannost, jednodušší, než jste si myslely!

Bezkonkurenční výsledky hnětění, mixování i šlehání

 • Výkonný 900W motor pro konzistentní a vyjímečné výsledky
 • Planetární míchání zajistí dokonalé promísení ingrediencí
 • 7 rychlostí a pulzní režim pro maximální kontrolu
 • 4l kovová nádoba na až 1 300 g těsta
 • Kovový hnětací hák a šlehací metly

Všestranné a vysoce výkonné příslušenství

 • 1,25l nádoba mixéru s odnímatelným nožem, který se snadno čistí
 • 1,5l kuchyňský robot, který krájí na plátky, seká, drtí a vytváří granule
 • Mlýnek na maso s automatickým podáváním
 • Lis na citrusy pro čerstvou šťávu za pár minut
 • Mlýnek

Jednodušší, než jste si myslely

 • Unikátní otevřené rameno pro přístup do celé nádoby, jednodušší připojování nástrojů
 • Jednodušší čištění díky zaobleným okrajům a krytému pantu

Více se dozvíte ZDE.

A jak se vám robot osvědčil?

LenickaR

Nedávno mě kamarádka přemluvila k otestování robota Philips Advance collection Hr 7958. Když jsem ho rozbalila, hned jsem ho šla s chutí vyzkoušet. První co jsem udělala, bylo těsto na vánočku. Zprvu se zdálo, že ho nerozmíchá, ale opak byl pravdou. To pro něj nebyl žádný problém. Sama bych ho hnětla 45 minut a robot ho měl za 5 minut. Ani s dalším příslušenstvím - na mletí ořechů, koření, masa, šlehání bílků, odšťavňovače citrusových plodů, mixéru na přípravu koktejlů, nebyl žádný problém. Trochu mě zarazila výměna struhadel při strouhání, ale to jen proto, že jdou vyměnit dost ztuha. Nakonec se to povedlo a já jsem byla spokojená.

JanickaZ

Dobrý den, dcera mi půjčila kuchyňský robot k otestování. Zprvu jsem nechtěla, ale nakonec jsem kývla. Nebyl vůbec špatný, míchání těsta bylo super. Jen jsem nasypala ingredience do mísy a vše udělal za mě. Mohla jsem si připravovat další věci a měla jsem napečeno o třetinu rychleji než dřív. Při přípravě sekané jsem si bez problémů namlela maso do nerezové mísy a zrovna si ji vymíchala přímo k upečení a byla lahodná. Potěšil mě i odšťavňovač citrusových plodů, protože má dcera dvě děti, kterým z radostí připravím zdravé pití. Nemusela jsem točit ovocem, tak jako u ručních variant, jen jsem ho přidržela a vše se dělo samo. Jen škoda, že ho musím vrátit dceři zpět. Určitě bych si pro něj místo v kuchyni našla. Vřele doporučuji všem.

MikiSimi

Skvělý pomocník do domácnosti, jsem z něj moc nadšená. Strouhá, míchá, mele kávu, mandle, na Vánoce byl neustále v provozu. Největší radost mi dělá mlýnek na maso, moc hezký design, do kuchyně vnesl dynamiku. Vřele doporučuji!

Alena63

Snadno se s tímto kuchyňským pomocníkem manipuluje, dobře se čistí, je opravdu výkonný-lehce si poradí s kynutým těstem, tvrdou mrkví a s ořechy. Nezabere příliš místa, což je také dost podstatné. Vyklápěcí rameno je super.

Alena9

U dcery jsem měla možnost vyzkoušet tento kuchyňský přístroj a byla jsem mile překvapená kvalitou a vybavením přístroje. Nejvíc mě nadchl mlýnek na maso, lis na ovoce a mlýnek na kávu a ořechy s velice dobrým výkonem, který u jiných robotů nebývá. Naopak mě zklamaly věci v plastu, u kterých si nejsem jistá jejich dlouhou životností.

Sametka

Dostala jsem k otestování tohoto kuchyňského robota a velice mě překvapilo, kolik funkcí má. Je to má první zkušenost s tímto multifunkčním přístrojem, nikdy jsem žádného robota neměla a proto kladně hodnotím, že vám jeden tento přístroj zabere méně místa než všechny ty (šlehače, citrusovače, mlýnky na maso, na kávu atd.). Takže jsem v něm už udělala těsto na bábovku, na lívance, těsta na vánoční cukroví. Mixér zvládl udělat banánový koktejl, rozmixovat omáčku do hladka. A díky nožům jsem měla i cibuli nakrájenou během chvilky na jemno. Velké plus bych dala k vyklápěcímu ramenu. Celý robot mi přijde dost stabilní díky přísavkám ve spodní části, které jsou opravdu funkční. Tento kuchyňský robot doporučuji do všech domácností, kde se denně vaří, peče - je to velice dobrý pomocník.

Beoli Design

Dostala jsem na testování tento robot a musím se přiznat, že práce s takto velkým a různorodým přístrojem byla má premiéra. Byla jsem velmi mile překvapena, co vše má robot v příslušenství a co vše zvládá. Mixovala jsem polévku, odšťavnila pomeranče, zadělala několik druhů těst na vánoční cukroví, nakonec jsem si vyzkoušela "namontovat" veškeré příslušenství. Vše pasovalo, lehce smontovatelné a rozmontovatelné! Jednoduchý a srozumitelný návod. Všechny komponenty lze lehce omýt, popřípadě mýt v myčce. Robot je stabilní, za celou dobu práce s ním se ani nepohnul! Určitě doručuji, výborný pomocník v kuchyni!

BELLA05

Za svůj život jsem již měla několik kuchyňských robotů a pomocníků. Testovaný Philips obstál v konkurenci velmi dobře, jedná se o velkého a silného pomocníka. Sekání ořechů, lisování citrusů, míchání a šlehání jde snadno podle očekávání. Oceňuji také množství příslušenství, stabilitu díky šikovným nožičkám. Jako slabší místo se mi zdá kryt nerezové nádoby - zdá se mi jakoby neseděl zcela dokonale, ale možná je to jen můj osobní pocit. Výrobek doporučuji, určitě bych takový chtěla pod stromečkem najít.

Jana B

Robota jsem vyzkoušela u dcery. Mám dřívější zkušenosti jako kuchařka v mateřské školce, kde jsme měli takovéto robota ale x krát většího. Takže tento mě opravdu nadchnul. Sice jsem nenašla český návod, ale obrázky na krabici jsou velmi dobře polopaticky za sebou, že je vše rychle pochopitelné. Robot je stabilní, dobře drží na desce stolu díky přísavkám. Odklopné rameno je praktické. Příslušenství je opravdu široké. Co se mi zdá možná trošku menší, je hrdlo mlýnku na maso, kde se - pokud je maso na větší kousek - může zaseknout a rohlík též celý neprojde, musí se překrojit. Nerezová mísa je velká tak akorát pro běžnou rodinu. Ani není monstrózní, aby se nevešel na linku. Jsem ráda, že jsem měla možnost vyzkoušet a moc ráda doručím ostatním.

Jarceca

Tímto výrobkem jsem unešena. Dostala jsem jej k otestování. Vzhledem k tomu, že je předvánoční čas a čeká mě pečení cukroví, využila jsem ho k výrobě těst. Čas výroby se zkrátil na polovinu a já jsem opravdu nadšená. Vyzkoušela jsem i odšťavovač na citrusy a také výborný. Skvělé také je, že každý nástavec má na vrchu robota své místo, kam se "nacvakne" Doporučila bych ho kterékoliv hospodyňce.

luma

Mlýnek na maso mele velmi rychle a osvědčil se na výbornou. Mixér funguje bez problémů. Při hnětení těsta na chleba se robot trochu víc kýval, ale těsto uhnětl velmi dobře. Ostatní těsta byla zpracovaná také velmi dobře a rychle. K lisu na citrusy nemám výhrady. Struhadlo se osvědčilo, strouhá velmi rychle, ale zůstávají menší odřezky. Mlýnek na kávu se také hodí. Celkově mohu doporučit a děkuji za možnost si výrobek otestovat.

jjenny

Z tohoto testování jsem absolutně nadšená. Přišlo to jako na zavolání. Můj starý pomocník už nevypadá nejlépe, takže testuji a zkouším, co to jde. Trošku jsem se děsila, že bude příliš veliký a zabere mnoho místa, ale mile mne překvapil. Má mnoho nástavců a doplňků, takže je opravdu na všechno a stačí vám už opravdu jen sporák a trouba na pečení. Těsto na cukroví bylo připraveno velice rychle. Nadšena jsem také z mletí masa, které jsem doma dosud nedělala. Snadné složení robota je velkou předností a velmi dobře se vše dá rozebrat. Dobře umýt. Za sebe a moji rodinu vřele doporučuji

A negativa?

Beoli Design

Nedostatkem bych to úplně nepojmenovala, ale dle mého se tento robot vejde ne do každé kuchyně - na jednu stranu velký pomocník a super vybavení, ale na druhou stranu nevím, kam bych všechny ty "součástky" zandala. A jako další, z čeho jsem měla trošku obavu, bylo víko na nerezovou nádobu. Na nádobě nesedělo, padalo, a i když rameno robota víko přidrží, že nespadne, tak i potom se viklá. Ale to je oproti všem pozitivům opravdu jen maličkost!

Sametka

Jako mínus bych asi zmínila plastový kryt nerezové mísy, který špatně drží. A nevím, zda je to jen můj poznatek, ale když se dodělá těsto, tak na dně mísy zůstává nerozmíchaná mouka (to se mi stalo právě při dělání těsta na lívance a na bábovku).

Týnka

Jako mírné negativum vnímám některé plastové části jako například krytky, které dle mého názoru mohou prasknout nebo se poškodit. Plast sice zajišťuje nízkou váhu, ale raději bych některé součástky nahradila kovem. Co se týká kotoučů na struhadlech, hůře se mění, je třeba více úsilí a opatrnosti. Ale jinak jsem spokojená. :)

Kompletní hodnocení najdete zde.

Hodnocení
17
avatar
Denisa
avatar
Ludmila
avatar
Věra
avatar
Renata
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
renata
avatar
Dagmar
avatar
Ludmila
avatar
Helena
avatar
Jana
avatar
Jan
avatar
Lenka
avatar
Jaroslav
avatar
Ondrej
avatar
Petra
avatar
Tomáš