Testovaly jste: Plenkové kalhoty Pampers Premium Care

image
otestováno
Počet recenzí
17
jak jste hodnotily
5
15x
4
2x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 21. 4. 2015
do 1. 1. 1970

Jak dopadlo zážitkové testování plenek Pampers pro maminky s dětmi okolo jednoho roku? Výsledky se dozvíte v článku.

O produktu:

Inovativní Kalhotky Premium Care: pohodlné používání, snadná výměna a rychlé navléknutí.

Ultra suché plenkové kalhotky Premium Care s elastickým pasem jsou novinkou, která pomáhá udržovat optimální stav kůže.

Jsou tak měkké, že si dítě jejich nošení ani nevšimne. Tyto nové kalhotky jsou navrženy speciálně pro každodenní použití u aktivních batolat ve věku 10-12 měsíců.

Jejich použití je vhodné od chvíle kdy se postaví, až do té doby, než použití plenek přestane být potřeba. Všestranná měkkost a mimořádná suchost kalhotek Pampers Premium Care poskytuje malým dětem komfort, díky kterému mohou svobodně objevovat svět bez překážek a dále se rozvíjet.

Maminky je navíc mohou na aktivní dítě rychle natáhnout a jednoduše vyměnit.  Premium Care Pants se snadno natáhnou na každé aktivní dítě, které se učí stát a samostatně se pohybovat a zároveň jdou překvapivě snadno sundat bez rizika ušpinění dětské pokožky – kalhotky se po straně snadno roztrhnou a po použití mohou být zabaleny jako běžné plenky.

Pro večery, kdy dítě klidně spí, mohou být Premium Care Pants zaměneny za samolepící typ Pampers Premium Care.

Více se dozvíte ZDE nebo na facebooku.

A jak se vám plenky osvědčily?

VeruHarnol

Dnes článek přednostně pro maminky. Měla jsem tu čest vyzkoušet/otestovat balení kalhotkových plen Pampers premium care pants. Pampers používáme od narození Lukynka, takže jsem se zkoušce vůbec nebránila, naopak. Domů mi dorazila luxusní zlatá krabice s mega mašlí - dovede si představit, jak mě jen dárkové balení okouzlilo? No ale o krabici to dnes nebude, i když má doma již čestné místo. Hned jsme pleny otevřeli a začali testovat. Takže první pozitivní věc: Lukynek bere přebalování jako velikou ztrátu času, takže vše musí probíhat rychle - nyní stačilo jen pleny natáhnout, žádné zalepování suchých zipů. Pleny mají hodně široký lem (gumu), která krásně drží na bříšku, lem nesklouzává pod pupek, stejně tak dobře drží lem okolo nohou. Po delším zkoumání jsem vypozorovala, že plena nedělá takový ten "těžký pytel" mezi nohama, víte, co myslím? No ale, když Lukynek vykonal velkou potřebu, nastala situace, kdy jsem si řekla a co teď?!? Jak sundat kalhotky s "bobkem"?!? Taťka Luk zkusil natrhnout okraje, šlo to úplně samo, tudíž problém vyřešen. Pleny jsou neparfemované, jsou velice hebké a příjemné. Testovali jsme velikost 5 (12-18kg) a bylo to ideální na Lukynkovu váhu 14kg. Kalhotky mi přijdou super na fázi odplenkovávání, my to na závěr dne a po ránu zkoušíme, zde je super, že nemusíte zapínat a rozepínat suché zipy - mě to odrazuje, asi moje lenost. Co se týká plen, tak neexperimentujeme, jednou jsem koupila od jiné značky a Lukynek to odnesl ošklivou opruzeninou a já jsem si to pak vyčítala. Takže my jsme věrní Pampers (pleny i vlhčené ubrousky). Tak co maminky, máte nějakou zkušenost s tímto druhem plen? Koukala jsem a v kamenných obchodech jsem je ještě neviděla, ale na nějakých e-shopech je nabízí.

Lucie18

Plenky jsou nádherně měkké a zdají se velmi pohodlné. Pěkně sedí a poté, co se syn "přeučil" na nové nasazování, což nebylo snadné, protože mu každá nová věc docela dost vadí, tak je vše již bez problémů a je jejich spokojený uživatel.

petra1414

Plenky jsou tenké, velmi jemné, výborně se oblékají, nedráždí pokožku, krásně voní, jsou ideální pro děti, které se učí na nočník. Šikovný je i indikátor vlhkosti. Náš Sebastian byl s plenkou také moc spokojený, hlavně s jejich rychlým natažením, protože jinak se moc rád nepřebaluje.

Ivana Kollarova

Nepoužíváme jiné plenky než Pampers. Řada Premium Care je pro nás ta nejlepší, jelikož dcera je stále opruzená a s těmito plenkami je její pokožka v suchu. Jsem spokojená s tím, že nové plenkové kalhotky se dají rychle obléknout. Též mi udělal velkou radost testovací proužek (indikátor vlhkosti). U plenek velikosti 4 nám chyběl, tudíž jsem ráda, že plenkové kalhotky ho mají. Je to praktický pomocník.

Lelí

Plenky perfektně sají, jsem s nimi moc spokojená, než jsem je vyzkoušela, používala jsem Pampers Active Baby, v absorbování vlhkosti se domnívám, že Pampers nemá konkurenci. Tento nový způsob přebalování je podle mě ideální především pro děti, které se budou brzy učit na nočník a na samostatné oblékání. Naše rok a půl stará dcera Sára si je dokonce zkouší oblékat sama. Je to ideální trénink a zvykání si na kalhotky.

A negativa?

VeruHarnol

Nyní si dovolím i malé výtky. Méně praktické je, že jsem Lukynka vždy musela celého svléknout (tepláky, punčochy, bačkory), abych mu mohla kalhotky nasadit. Tohle je veliká ztráta času, mám to se zelenýma Pampers naučené tak, že ho nesvlékám, jen stáhnu pod kolena a je to. Dále mi chybělo něco, co plenu na závěr sváže (Lukášek je naučený házet použité pleny do koše a běží k němu dobrovolně, no a nikdo přece nechce bobek vysypat cestou do koše?!?). A cena také není úplně nejlevnější.

Lucie18

Nevím ani proč, ale plenky v Německu neobsahují aloe vera. V ČR, třeba i od stejného výrobce, ji obsahují. Nechápu, kdyby to bylo přínosné, určitě by takové plenky byly i v DE. Zkoumám tedy většinou i složení a u těchto plenek mě zarazil ve složení pleťový krém. Syn má alergii na ořechy (mimo jiné) a vysledovali jsme, že mu nedělá dobře ani mandlový olej či krém. Tady to ale není specifikováno, což mě trochu mrzí i zaráží. Tak snad jenom tento detail.

Enkian

Plenky jsou natahovací, a tak na procházku beru s sebou náhradní plenky na suché zipy, abych nemusela někde venku při přebalování sundávat i kalhoty a boty. Když použitou plenku sundáte, nelze ji slepit do balíčku.

Kompletní hodnocení najdete zde.

Hodnocení
17
avatar
Adéla
avatar
Ludmila
avatar
Renata
avatar
Věra
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
renata
avatar
Marika
avatar
Marika
avatar
Helena
avatar
Jana
avatar
Jan
avatar
Lenka
avatar
Helena
avatar
Ondrej
avatar
Lucie
avatar
eva