Testovaly jste: Pralinky Leonidas

image
otestováno
Počet recenzí
18
jak jste hodnotily
5
16x
4
2x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 18. 1. 2015
do 1. 1. 1970

Ach, ta čokoláda! Měly jsme se vůbec ptát, jak vám chutnala? No, chutnala. Tady je vaše hodnocení pralinek Leonidas.

O produktu:

Pralinky Leonidas jsou vyráběny podle tradiční receptury s použitím čerstvých přírodních přísad a čokolády pouze ze 100% kakaového másla.

V našich obchodech je možné vybírat ze 100 druhů pralinek v bílé, mléčné a hořké čokoládě, které jsou rozděleny do 15 skupin dle tvarů a druhů náplní: Máslové krémy, Speciální domácí krémy, Ganache , Likérové krémy, Čisté likéry, Karamel, Nugáty, Bez přidaného cukru, Perly, Čistá čokoláda, Truffles (lanýže), Košíčky, Kandované ovoce + želé, Marcipán, Celé višně.

Nejoblíbenější zástupci všech kategorií jsou obsahem testovacího balíčku - krabička 300g. Pro dosažení té nejlepší chuti pralinek, jsou používány pouze čerstvé ingredience, žádné konzervanty ani zamražování, proto je nutné pro uchování vzhledu a kvality pralinek dodržovat speciální skladovací podmínky. Pralinky je potřeba skladovat při teplotě 18-23 °C a vlhkosti 40-60%.

Pro dosažení nejvyššího požitku z chuti jednotlivých pralinek doporučujeme testovat max 4 pralinky najednou, neboť to je množství, které zasytí každou ženu, aby se necítila přeplněná. Správně se má pralinka nechat rozpustit v ústech, aby se dostatečně promíchaly všechny ingredience, a bylo možné vychutnat jejich soulad.

Přejeme dobrou chuť a hodně slastných zážitků. :)

Jak jste hodnotily pralinky Leonidas:

Více se dozvíte ZDE.

Corsica

Pralinky Leonidas jsou vynikající! Na první ochutnání člověk pozná, že se jedná o velmi kvalitní čokoládu. Jejich výhodou je, že si každý přijde na své díky tomu, že pralinky jsou z různé čokolády a také existuje několik druhů náplní. Navíc nádherné balení, které můžete darovat a potěšit tak chuťové pohárky dalších lidí. My už jsme si v Leonidasu zařídili i kartičku. :)

Domca

Pralinky jsou opravdu výborné, ačkoliv sama bych preferovala více oříškových než s tekutou náplní. Testovala ovšem celá rodina a pralinky byly během večera fuč - nedalo se odolat. Je to skvělý tip na dárek místo klasické bonboniéry. Rozhodně doporučuji!

jenny

Pralinky byly velmi lahodné a krásně zabalené v luxusní zlaté krabičce s krásnou červenou stuhou. Už na pohled vypadaly velmi úžasně a k nakousnutí a po ochutnání jsem zjistila, že tohle jsou ty nejlepší pralinky, které jsem měla. Podělila jsem se o polovinu pralinek s mojí mamkou, aby také mohla ochutnat a ohodnotit tyto opravdu luxusní pralinky. Obě jsme se shodly na tom, že tyto pralinky ani zdaleka nejdou porovnat s těmi, které se seženou v každém obchodě. Tyhle nejsou šizené a jsou vysoké kvality. A kdo si opravdu chce pochutnat, tak tyto pralinky doporučuji.

Lidunka

Pralinky přišly v krásné zlaté krabičce s krásnou červenou stuhou. Na první pohled už jen ta krabička vypadala velmi luxusně, ale potom, co jsem otevřela krabičku a ucítila tu nádhernou vůni čokolády a spatřila pralinky, tak jsem byla skoro v nebi. A když jsem ochutnala a cítila tu lahodnou chuť, co se mi rozplývala na jazyku, tak jsem hned věděla, že jiné pralinky už nechci. Tyto pralinky jsou opravdu z kvalitních ingrediencí a je vidět, že opravdu nejsou ošizené. Jako dárek jsou velmi vhodné.

vesellu

Díky testování jsem objevila nový tip na dárek. Myslím si, že potěší úplně každého. Pralinky jsou luxusně zabalené i luxusně chutnají. Osobně neznám nikoho, kdo nemá rád čokoládu a tady ji najdeme v několika chutích. Nádherná krabička obsahuje 15 pralinek, které jsou chuťově různorodé, našla jsem tam čistý nugát, třešni v hořké čokoládě s likérem, marcipán, mléčkou čokoládu, bílou čokoládu, oříšek, prostě na co si vzpomenete.

MiskaN

Děkuji za možnost testování. Pralinky přišly v krásné, luxusní krabičce, převázané červenou mašlí. Po rozbalení jsme nevěděli, kterou ochutnat dřív. Vypadají nádherně. Nakonec během dvou dnů byly pryč a byly výborné! Koukala jsem na jejich internetové stránky a vím, že obdarovávat obyčejnou bonboniérou už určitě nebudu. Doporučuji!

renca64

Překvapilo mě, jak krásně jsou pralinky zabalené - zlatá krabička převázaná červenou mašlí. Pralinky lahodí oku, jsou velmi lahodné a doslova se rozplývají na jazyku. Je znát, že jsou opravdu kvalitní a poctivé. Pochutnala si celá naše rodina.

Jana LeBlanc psala o pralinkách Leonidas celý blog, najdete ho zde.

A negativa?

U pralinek vůbec žádná. :)

Kompletní hodnocení najdete zde.

Hodnocení
18
avatar
Jana
avatar
Jitka
avatar
Denisa
avatar
Ludmila
avatar
Věra
avatar
Renata
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
renata
avatar
Dagmar
avatar
Ludmila
avatar
Jana
avatar
Jan
avatar
Lenka
avatar
Jaroslav
avatar
Ondrej
avatar
Petra
avatar
Tomáš