Testovaly jste: Uklidňující želvička

image
otestováno
Počet recenzí
22
jak jste hodnotily
5
19x
4
3x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 24. 1. 2015
do 1. 1. 1970

Jak dopadlo testování uklidňující světelné želvičky s jemnými zvuky, které pomáhá vašim dětem usnout? Tady jsou výsledky.

O produktu:

Uklidňující světelná želvička s jemnými zvuky, přináší naprosto fantastický zážitek skvělý pro usínání dětí i dospělých. Ocitnete se pod skutečnou mořskou hladinou pohybující se v rytmu tekoucích vln! Usínání budou nyní děti milovat.

Volitelné, plynulé nastavení jasu, hlasitosti a ovládání pohybů hladiny, vytváří naprosto komfortní zážitky prodmořského prostředí.

Vlastnosti Uklidňující želvičky:

- Kouzelné podvodní světelné efekty

- Projekce podvodní efektů s jemným vlněním

- Krunýř svítí v relaxační barvě Aquamarine

- Přehrává 2 uklidňující zvuky (zklidňující melodii a vlny oceánu) s 6 nastavitelnými úrovněmi hlasitosti.

- Časovač na 23 minut zajistí úplnou tmu a ticho během hlubokého spánku dítěte, kterou doporučují pediatři

Více o produktu se dozvíte ZDE.

Vítěž ocenění Toy of the Year (Hračka roku) 2013 na světovém veletrhu hraček v New Yorku.

A jak se vám želvička osvědčila?

Andrea8

Co říci o želvičce? Snad že je super. Dlouho jsme s Beatkou (4 roky) bojovali s tím, aby spala ve svém pokojíčku a nyní, když má svojí želvičku, je náhle po problému. Vždycky ji popadne a jde sama spinkat do své postýlky. Ovládání želvičky je naprosto jednoduché, takže si sama určí, zda bude hrát melodie nebo šumění moře. Odraz "modrého moře" navíc uklidňuje a odbourává u dítěte strach ze tmy a nepříjemného ticha. Navíc je tato želvička z příjemného materiálu - plyše, takže se hodí i za dobrého mazlíka pro dítě. Já jako maminka ocením zabezpečení baterie, která je skrytá za plastovým krytem na šroubek a důmyslně schovaná za suchým zipem, takže i to nejšikovnější dítko se k baterce nedostane. U nás želvička splnila očekávání a můžeme ji jen a jen doporučit ostatním. Ženám s.r.o. za ni moc děkujeme.

vcelka

Ještě jednou moc děkujeme za možnost testovat želvičku, zamilovali jsme si ji všichni. Testovali jsme já, manžel (toho velmi dobře uspává) a naše roční dcerka. Želvička je moc krásná, moc mě překvapilo, jak je pěkně udělaná, světelné efekty jsou perfektní, hudba také. U nás se osvědčilo na začátku pustit hudbu a po chvíli přepnout na moře, u které ho pak malá usne a dál spí, než se želvička sama vypne. Oceňuji, že je možné vypnout vlnění mořské hladiny, to může někdy rušit. S želvičkou u nás nastal pozitivní posun, konečně dcerka usíná v postýlce, dříve jsme uspávali v náručí. Takže za nás absolutní jednička a doporučuji.

Olga1

Želvička je prostě super. Syn si ji přivlastnil, okamžitě přišel na ovládání a určuje si, kdy mu bude svítit a jak hrát. Ovládání je jednoduché, zvuk se dá plynule regulovat. Můžeme si pustit dva různé zvuky - šumění moře a melodii. Na zdi se zobrazuje modré vlnění vody, které se dá i zastavit. Dospělého člověka želvička velmi rychle uspí, děti se uklidní. Miminko se na modré vlnění směje. Myslím, že fotky mluví za vše. Jinak i malá - 7 měsíců - si želvičku dokáže zapnout a vypnout sama.

snany

Želvičku testovala celá naše rodina, tj.manžel, já a dvě děti (2 a 4 roky). Jako maminku mě zajímala především bezpečnost a nezávadnost, 100% splněno. Baterie jsou chráněny plastovým krytem se šroubkem a plyšovou látkou se suchým zipem. Zvuk lze regulovat, melodie neublíží ani miminkům a neruší je při spánku. Světlo velmi příjemné, rovněž nerušivé. Ovladatelnost snadná, zvládl i dvouletý syn. U děti, které již spí bez plen, mohou zvuky moře (vody) způsobit častější chození na záchod. Určitě doporučuji jako bezpečnou, kvalitní a nezávadnou hračku, přežila sourozenecké dohadování a pády na zem.

Radka7

Testovala jsem želvičku se svojí dvouletou dcerou. Rozhodla jsem se spojit testování želvičky se změnou postýlky. Obávala jsem se přechodu z miminkovské postýlky na dětskou, že dcera bude z postýlky utíkat. Želvička posloužila dokonale. Večer si lehne do postýlky a oči má upřené ke stropu. Ani ji nenapadne z postýlky odcházet. Šumění oceánu určitě ocení i nejmenší miminka, protože to je moc příjemný zvuk a navíc se dá nastavit jeho hlasitost.

cibulinecka

Moc skvělá věcička, moc se nám líbí a určitě si ji pořídíme. Viděli jsme to u známých a prý to skvěle funguje, tak proč to taky nevyzkoušet. Až koupíme a vyzkoušíme, dáme určitě vědět. Chtělo by to více takových výrobků

A negativa?

Žádná jste nenašly.

Kompletní hodnocení najdete zde.

Hodnocení
22
avatar
Dana
avatar
Denisa
avatar
Ludmila
avatar
Věra
avatar
Renata
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
renata
avatar
Monika
avatar
Marika
avatar
Dagmar
avatar
Marika
avatar
Helena
avatar
Ludmila
avatar
Jan
avatar
Lenka
avatar
Martina
avatar
Jaroslav
avatar
Ondrej
avatar
Lucie
Zobrazit více recenzí