Testovaly jste: Zabijačková pochoutka OD NÁS

image
otestováno
Počet recenzí
16
jak jste hodnotily
5
12x
4
4x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 26. 3. 2015
do 1. 1. 1970

Špejlovaná jaternice a jelítka OD NÁS jste si vytestovaly na konci února. Jak vám chutnaly? Hodnocení najdete v článku.

O produktu:

U zabijačkového sortimentu je pro úspěch stěžejní kvalita a chuť. Češi jsou v tomto směru velmi sofistikovaní zákazníci a „dobrou jitrnici“ zkrátka poznají.

Už proto považují ve Studené za velký úspěch rozruch, který vzbuzují právě jejich špejlované jaternice.

Reakce zákazníků jsou totiž nad očekávání silné a pochvalné, v duchu citace: „…už jím jen domácí zabijačku a tu OD VÁS“.

Řada výrobků OD NÁS pod značkou Masna Studená se vyznačuje vysokou kvalitou surovin i řemeslného zpracování. Je postavena na tradičních recepturách, většina výrobků z této řady neobsahuje éčka.

Ručně špejlovaná jelítka a jaternice OD NÁS jsou tradiční zabijačkovou pochoutkou s klasickou recepturou. Mohou se konzumovat za studena, ale doporučujeme je opéct na tuku na pánvi, popř. v troubě, čímž získají rozvinutější chuť a lehce křupavý povrch.

Více se dozvíte ZDE.

A jak vám chutnalo?

Baram10

Špejlovaná jaternice a jelítka OD NÁS testoval hlavně můj přítel, já pouze ochutnala, ale dle jeho reakcí to byla perfektní labužnická lahůdka, kterou si velmi rád zopakuje. Jelítko i jitrnice byly čerstvé, dobře kořeněné, hezky voněly a připomínaly domácí zabíjačku.

iwen

S radostí jsem ochutnala výrobky OD NÁS. Takto kvalitní výrobky jsem naposledy jedla při domácí zabíjačce. Jitrnice a jelítka ostatních výrobců jim nesahají ani po kotníky. Naprosto skvěle okořeněné, což je cítit, jakmile otevřete balíček. Neobsahují tolik tuku, maso je jemně namleto, takže drží konzistenci a nerozpadne se. Již dlouho jsem si tak dobře nepochutnala.

Levandulina

Měla jsem možnost ochutnat jitrnici i jelítko OD NÁS. Musím říct, že na obojím jsem si velice pochutnala. Měla jsem to s bramborem a kysaným zelím. Obojí bylo okořeněné tak akorát, jemně a přitom výrazně. Akorát bych malilinko ubrala sůl. Ale když jsem to jedla s nesolenými bramborami, tak to bylo stoprocentní. Rozhodně doporučuji si tyto výrobky - OD NÁS - koupit.

bekycek

Jsem ráda, že jsem mohla otestovat zabíjačkové pochoutky OD NÁS. Jitrnička i jelítko byly okořeněné tak, jak to máme rádi, a krásně voněly. Měli jsme je k večeři s chlebem a hořčicí, já jsem si ještě přidala kysané zelí, opravdu jsme si pochutnali. Během roku kupuji jelítka i jitrnice. Třeba z jelítek dělám zabíjačkovou polévku. Oloupu, rozmačkám, osmahnu na trošce oleje, zaleji horkou vodou, přidám zabíjačkové koření a povařím. Podávám s chlebem nebo rohlíkem.

adelaidefromprague

Tentokrát testoval hlavně přítel a jeho kamarád, já masu moc nedám, takže jsem jen ochutnala, abych mohla objektivně hodnotit. Musím říct, že jak jitrnice, tak jelítko jsou velmi chutné, kořeněné tak akorát a i vzhledově vypadají jak domácí, poctivě špejlované. Jitrnici i jelítko jsem podávala opečené s bramborem a domácím kapustovým zelím a oba dva pánové si moc pochvalovali a dožadovali se další porce, takže jim evidentně chutnalo. Tento výrobek mohu jen doporučit všem, kteří holdují tomuto typu jídel. J

renicka

Špejlovaná jitrnice a jelítko OD NÁS vypadaly nádherně už na první pohled, ale musely počkat až na sobotní oběd. Už po otevření byla cítit výrazná vůně koření a i při jejich konzumaci (klasika jitrnice, jelítko + brambory + zelí) si smysly přišly na své. Okořeněné tak akorát, konzistence taková, jaká má být, i vzhled byl jak z domácí zabíjačky. Za mě 100%, mohu všem jen doporučit a doufám, že toto chuťové setkání s nimi nebylo naše poslední.

Iveta

Špejlovaná jaternice a jelítka OD NÁS byl úžasný chuťový zážitek. Oba výrobky se rozplývají v ústech a následně je cítit kořeněná chuť. Při pohledu na ně bylo vidět, jak jsou precizně zpracována. Do krásně tvarovaného výrobku je na obou koncích zapíchnutá špejle. Také čichové smysly si přišly na své. Vůně se rozlinula po celé místnosti. Jedním slovem je to mana.

gatita

K testování jsem obdržela jedno světlé a jedno tmavé jelítko a na hostinu jsem pozvala svojí kamarádku, která moc jitrnice nemá ráda - chtěla jen ochutnat. Ale již po otevření bylo cítit úžasnou vůni a po tepelné úpravě ani neříkám. Nakonec jsme obě snědly na posezení. Chuť je úžasná, správně kořeněná, přesně jak to mám ráda a náplň nádherně jemná. Děkuji za možnost ochutnat takovou dobrotu a určitě se porozhlídnu, kde bych si zakoupila další.

A negativa?

Žádná jste nenašly.

Kompletní hodnocení najdete zde.

Hodnocení
16
avatar
Ludmila
avatar
Renata
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
renata
avatar
Marika
avatar
Helena
avatar
Jana
avatar
Jan
avatar
Lenka
avatar
Helena
avatar
Ondrej
avatar
Lucie
avatar
Petra
avatar
eva
avatar
Tomáš