Testovaly jste: Žehlička Remington

image
otestováno
Počet recenzí
26
jak jste hodnotily
5
25x
4
1x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 3. 2. 2015
do 1. 1. 1970

Rovné, nebo kudrnaté? S žehličkou od Remingtonu se dá zvládnout obojí. Jak dopadlo její předvánoční testování?

O produktu:

Žehlička PRO-Sleek & Curl od Remingtonu Vám dá svobodu vytvořit úžasně rovný a hebký styl nebo překrásně načechrané kudrny pomocí jednoho přístroje.

Díky dlouhým a úzkým destičkám vznikají krásné, hedvábné tahy po celé délce vlasů, zatímco zakřivené hrany vytvářejí úžasné vlny, které vypadají přirozeně. To vše plus navíc praktické hřbety, které znamenají lepší kontrolu pro vlasy, které zůstávají na svém místě.

Žehlička PRO-Sleek & Curl je vše, co potřebujete k vytvoření široké škály stylů. Díky rychlému zahřátí za 15 sekund a zámku teploty k ochraně před nechtěnou změnou, budete hotova během chvíle.

Tato žehlička nové generace je součástí Pro kolekce od Remingtonu, revolučního sortimentu, který Vám zajistí hebké vlasy překypující leskem a vitalitou při každém použití.

Více se dozvíte ZDE.

A jak se vám žehlička osvědčila?

gatita

Děkuji za možnost testování žehličky od značky Remington. Mám kudrnaté vlasy a z času na čas to chce malou změnu účesu, proto jsem byla ráda, že budu moct žehličku vyzkoušet. :)  V minulosti jsem se setkala s jinými značkami, ale u žehličky Remington oceňuji snadné používání a taky pouzdro na skladování. :)

renicka

Žehličku PRO-Sleek & Curl testujeme s mojí dcerou prakticky denně. Tato žehlička není první v naší domácnosti, máme (nebo spíš měly jsme) ještě jednu starší, která se ale se žehličkou Remington nedá srovnat. Remington vlasy nádherně vyžehlí a i vlny jdou dělat jednoduše, ale chce to od nás ještě trochu cviku. Co oceňuji, je i zařízení na zaklapnutí žehličky a přiložené pouzdro na skladování. Super je také velikost žehličky, je tak akorát. Doporučuji, je to žehlička vhodná i pro úplné "začátečnice" v žehlení vlasů.

Cordelia

Tak žehlička pořádně otestovaná. Velice se mi líbilo, jak žehlička tvoří vlnky, vlásky velice pěkně kloužou a vlnky se tvoří jedna dvě. Narovnání vlasů jí jde také velice pěkně, ale narovnání mi šlo dobře i s tou mojí starou žehličkou. Nastavení teploty je velice jednoduché. Co by mě osobně odrazovalo od koupi jsou tlačítka, nejsou moc kvalitně provedená, aspoň podle mého názoru - když jsem zmáčkla jedno, tak se hýbaly i ostatní tlačítka. Prostě se všechna tlačítka takovým zvláštním způsobem viklají.

snany

S žehličkou na vlasy jsem pracovala vůbec poprvé, takže nemůžu srovnávat jiné konkurenční produkty. Vypadá jako kvalitní výrobek, teplotu lze nastavit v závislosti na hustotě vlasů - od 150 do 230 stupňů. Mám jemné dlouhé vlasy, tak jsem volila 160 – 170 stupňů, vlasy krásně vyžehlené a vypadají moc dobře, nejsou zničené - a to ji používám každý den. K žehličce je proloženo pouzdro pro lepší skladování. Lokny se mi příliš nezdařily, ale určitě to chce jen cvik. Doporučuji.

certicexyz

Tak jsem konečně já i s mými sestrami vyzkoušela tuto žehličku. Vůbec by mě nenapadlo koupit si ji v obchodě, protože bych nevěřila, že je i na mé rovné vlasy. Zkusila jsem si udělat vlny a šlo to velmi dobře, z čehož jsem nadšená, protože jsem vždy chtěla mít vlny, ale mé vlasy byly proti. Podobně dopadla i má první sestra. Druhá sestra má zase opačný problém, takže zkusila žehličku a naprostá paráda a nadšení, že se poprvé viděla s rovnými vlasy. :) Oceňuji také bezpečnou ochranu při manipulaci s kulmou. Společné chvíle se žehličkou jsme si užily a tímto bych chtěla poděkovat za příležitost, seznámit se s takovým výrobkem.

smolda3

Děkuji Ženám s.r.o. za Ježíška. :) Mám neposedné vlasy, a tak jsem byla moc zvědavá, zda je žehličkou zkrotím. Po prvních nezdarech se to povedlo. Na žehlení vlasů je 100%,,,na kudrdlinky je třeba více času a zručnosti. Zatím jsem žehlila při 150 stupních a účes vydržel dva dny. Jen bych se ráda zeptala žen, které vlastní delší dobu žehličku, jestli kvalita vlasů zůstává stejná? Do dnešních sychravých dnů to bude spolehlivý pomocník, s kterým se dobře pracuje. Moc oceňuji, že jde zamknout, a nemusím mít starost, že něco propálím, než se zchladí. Chladná je za chvilku, nebezpečí nehrozí, a tak mohu běžet na autobus.

simca-1972

Žehličku Remington pro - sleek a curl jsem řádně otestovala spolu s patnáctiletou dcerou a mými i jejími kamarádkami. Dostávala zabrat hned po převzetí balíčku. Já i dcerka žehlíme vlásky každý den, a proto jsme moc rády, že jsme mohly dát staré žehličce sbohem a s láskou jsme přivítaly novou. Na první pohled je žehlička líbivá. Má modře podsvícený displej, tlačítka ON/OFF , tlačítka pro zvýšení a snížení teploty. Oproti naší staré žehličce má i delší žehlící plochu přibližně o 2 centimetry. Žehlička má uzamykatelný kloub, když zasunete ,,páčku" žehlička se ,,uzamkne" a vy jej můžete krásně vložit do žáruvzdorné úložné taštičky, která je také součástí balení. Kabel má otočný kloub, aby se při žehlení nezamotával. A teď se už konečně dostávám k samotnému použití žehličky. Teplota lze nastavit od 150°C až po 230°C. Žehlí naprosto úžasně, vlasy se nikde nezadrhávají, nikde nic netahá - takže super. Ohřátá je opravdu za pár vteřin a hned připravena k použití. Dcera si na hlavě s pomocí žehličky vytvořila krásné lokny za pár minut - vůbec to není nic složitého. Žehličku doporučuji.

A negativa?

Žádná jste nenašly.

Kompletní hodnocení najdete zde.

Hodnocení
26
avatar
Dorota
avatar
Dana
avatar
Denisa
avatar
Ludmila
avatar
Věra
avatar
Renata
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
renata
avatar
Monika
avatar
Marika
avatar
Dagmar
avatar
Klára
avatar
Helena
avatar
Ludmila
avatar
Helena
avatar
Jana
avatar
Jan
avatar
Lenka
avatar
Martina
Zobrazit více recenzí