Znáte vodní a saunový svět INFINIT? My tam byly, mrkněte, jak se nám tam líbilo. Přidejte se a sdílejte své zkušenosti!

image
otestováno
Počet recenzí
36
jak jste hodnotily
5
32x
4
1x
3
3x
2
1
doporučuje
92 %
Testováno v období
od 13. 6. 2014
do 30. 6. 2014

Wellness centra Infinit jsou místem k relaxaci a uvolnění.

Svými službami a prostředím se soustředí především na ženy a jejich komfort při odpočinku. Díky příjemnému prostředí, které je doplněno o uklidňující hudbu, svit svíček a v neposlední řadě o milou a ochotnou obsluhu, jsou ženy věrnými zákaznicemi. Rozšíření služeb o různé druhy profesionálních masáží a kosmetickou péči vytvořilo prostor pro vaši fantazii a tak si nyní můžete dopřát nezapomenutelné hýčkání od hlavy až k patě. Wellness Infinit jsou místem relaxace, odpočinku a harmonie těla s duší. Více na www.infinit.cz

www.facebook.com/infinit.cz

Infinit se svými službami a prostředím soustředí především na ženy a jejich komfort při odpočinku a relaxaci. Ve světě plném prohřívacích místností si můžete pod jednou střechou vychutnat hned pět saun - dvě vnitřní a tři venkovní.

Klasická finská sauna (teplota 85 - 95°C, vlhkost 10 - 20 %)

Exotická tropická sauna (teplota 65 - 75°C, vlhkost 50 - 70 %)

Medová sauna s parním nárazem (teplota 80 - 90°C)

Finská krbová saunu (teplota 85 - 95°C)

Selský saunový dům s parním nárazem (teplota 80 - 95°C)

Ke zchlazení rozehřátého těla je k dispozici ochlazovna se sprchami, ledem a mlžením nebo venkovní ledový bazének.

Pro dotvoření pohody a relaxace jsou k dispozici dvě relaxační místnosti, jedna se nachází uvnitř saunového světa a druhá v pergole na terase. Atmosféru uvnitř dotváří krbová kamna a nový fresh bar. Osvěžit a občerstvit se můžete i ve vnitřním saunovém baru. 

Nechybí ani vodní svět, kde můžete využít plavecký bazén se třemi dráhami a relaxační částí, kojenecký bazén, whirlpool a parní lázeň s vonnými esencemi.

 

Více na www.infinit.cz/praha-vysocany-spa

 

 

Hodnocení
36
avatar
Markéta
klad Chodívám vcelku pravidelně, s manželem anebo s kamarádkou. Je to skvělý způsob, jak si odpočinout, popovídat, zrelaxovat a především dopřát něco sobě samé. Je fajn vědět, kde se dá vypnout jinde než třeba doma na zahrádce nebo při cvičení. :) těším se na další návštěvu brněnského Maximus resortu!
avatar
Martina
klad Znám, perfektní. Hotel Step navštěvují od začátku, Infinit se přidal později. Krásné sauny, kde hoří krby, v zimě se můžete válet ve sněhu na terase, i takové jsem viděla....prostě sauny, bazén....cokoli....para, relax, jak je libo....a slabost mám i pro brněnský Infinit v hotelu Maximus....u Pryglu....ale jděte do Stepu a uvidíte....a pak Brno...
avatar
Anna
avatar
Tomáš
avatar
Petra
avatar
Eva
klad Určitě bych saunování v Infinit doporučila každé ženě i muži. Krásné prostředí,příjemný personál. Velké množství saun na výběr s různou teplotou,takže si jistě každý přijde na své. Potěšily i odličovací krémy v šatnách .
avatar
Markéta
klad Navštívila jsem saunu ve Vysočanech. V prostorách jsem se cítila velice dobře, recepční byla velice milá, vše nám vysvětlila a ukázala. Hned jsme obdržely ručníky a prostěradla. Saunování nemělo chybu, vše bylo v naprosté čistotě a luxusu. Čas strávený zde byl velice přínosný. Hezky jsem si tu odpočinula a strávila tu hezký čas s kamarádkami. Věřím tomu, že se sem zase někdy vrátím. Děkuji za možnost testování s Infinitem. Toto jsou postřehy několika kamarádek:
klad Monča:
klad byl to úžasný zážitek,který bych si nechala líbit častěji. Krásné a čisté prostředí.Sauna sama o sobě byla skvělá,sprcha taky a prostor pro odpočívání byl krásný a romantický, bylo mi tam moc príjemně.
klad
klad uživatelka Barboraa:
klad přes dlouhou a náročnou cestu jsme nakonec dorazily k majestátně vyhlížejícímu hotelu Step. Hotel nás velmi překvapil svou rozlohou a velkou nabídkou služeb a volnočasových aktivit. Nejvíce nás zaujaly wellness služby, kde nás přivítala příjemná atmosféra. Recepční byla velmi milá ,vše nám ochotně vysvětlila a ukázala a zdarma nám půjčila ručníky a prostěradlo. Po převléknutí nám paní recepční ukázala sauny a relaxační místnost, kde jsme si užívaly pohody a relaxu celých 80 minut .Byly jsme překvapené čistotou a krásnou saunou. Saunování jsme si opravdu užily a s poskytovanými služby opravdu spokojeni.
klad
klad Eliška:
klad chcete mít všechny výhody saunování v soukromí a luxusu, zvolte tuto soukromou saunu. Luxusní interiér a příjemný personál Vám poskytnou podmínky pro odpočinutí vaší duši. Pokud jste utahaní z práce anebo si prostě jenom chcete odpočinout, zvolte soukromé saunování. V této sauně budete mít zajištěno opravdu všechno, menší rohovou saunu, zpracovanou ve dřevě kde si můžete modulovat vlhkost podle toho, jak moc budete přidávat vonnou esenci na rozehřáté kameny. Je tu také odpočívací prostor s možností objednat si u personálu občerstvení a také luxusní sprchový kout s vodopádem a masážními tryskami, jako příjemné zpestření je možnost modulace nastavování barvy i intenzity světa sprše i v sauně. Zkrátka jde o místo, kam se budete vracet.
avatar
Olga
avatar
Lenka
klad Saunový svět Infinit je luxusní zážitek. Testuji konkrétně ve Vysočanech. Nejvíce se mi líbí tropická sauna, která je provoněná mangovo-papayovou esencí a není v ní takové vedro. Velmi oblíbená je i medová sauna. Suchá sauna je zde finská, finská krbová a selský domek. Vše je naprosto čisté a hygienické. V přízemí se nachází bazény. Jako velké plus beru to, že čas v šatnách se nepočítá do vstupu.
klad Moc příjemné mi nejsou vnitřní sprchy u saun, které jsou smíšené a je do nich vidět z obou vchodů. Alternativou jsou venkovní sprchy, které poskytují trochu více soukromí. A ještě jedno malé mínus vidím v tom, že 2/3 saunového areálů je přístupných přes venkovní terasu, kde je mi teď v prosinci zima, když jdu bosa a mokrá.
avatar
Anna
avatar
Jana
avatar
Lenka
avatar
Ludmila
klad Infinit je skvělé místo na relaxaci, které rozhodně doporučuji navštívit. Klade se zde důraz na nadstandardní kvalitu služeb a to nejenom v rámci široké nabídky služeb, ale jsou splněny i vysoké hygienické nároky. Pro začátečníky v saunování je zde možnost využití saun s nižší teplotou nebo vířivky či bazénu, takže si zde každý přijde na své. Jednotlivé provozovny Infinit se od sebe trochu liší. Záleží na každém, co preferuje. Brno Maximus - široká nabídka služeb, luxusní a prostorné. Brno Lesná - příjemné, více komornější prostředí. Praha Vysočany - velký výběr saun, vířivky a plavecký bazén, v zimě navečer bývá dost lidí. Praha Holešovice - malá nabídka služeb, ale větší klid a domácká atmosféra.
avatar
Lucie
klad Jak vyjádřit nadšení z návštěvy Vodního a saunového světa Infinit? Použila bych slova mé kamarádky - Je to ráj na zemi. Kdyby mi to čas dovoloval, byla bych tam každý den. Žijeme v hektické době a doba zde strávená, je nejlépe využitý čas. Je úžasné, že v ruchu velkoměsta se dá tak příjemně zrelaxovat. Skvělým bonusem saunování je možnost bazénu. Každému bych vřele doporučila návštěvu.
avatar
Aneta
klad Jsem moc spokojená se saunováním v Infinitu. Chodím pravidelně a opravdu doporučuji. Sauny jsou krásné, prostředí dokonalé a celé to do sebe tak zapadá. Určitě bych všem doporučila. Už teď vím, že sem budu chodit i po vyčerpání poukazů z testování. Super!
klad Možná jediná věc, kterou bych vytkla, je personál. Byla jsem zde s přítelem, který se nechal paněženku doma a byl to velký problém pro slečnu na recepci a nechtěla nás tam pustit. Vysvětlila jsem jí, že to máme domu daleko a že nepojedu zpět jen kvůli občance. Nakonec jsme se domluvili a pustila nás.
avatar
Lucie
klad Nejprve zmíním úžasné zaškolení do saunování pracovníky saunového světa, kde se o nás skvěle starali a sdělili nám veškeré důležité informace o saunování. I když se saunuji často a ráda, nikdy dříve mě nenapadlo, navštívit saunu v létě, nyní už vím, že se saunování v létě doporučuje a přináší tělu určité výhody. Saunový svět Infinit z mého pohledu nemá konkurenci, jedná se o naprosto ojedinělý vodní a saunový svět, kde si přijde na své každý, pokud někomu saunování v klasické finské sauně zcela nevyhovuje, zvolí si saunu s nižší teplotou...Úžasný relax, všem doporučuji. Kdo preferuje méně lidí, je pro něj lepší naštěva saunového světa v jiném čase, než ve večerních hodinách, v tu dobu bývají sauny více obsazené. Dodržují zde ale pravidla pro maximální kapacitu, kterou nikdy nepřekročí.
avatar
Lenka
klad Ze saunování v Infinitivu jsem nadšená. I kamarádkám se zde velmi líbí. Je fajn, se v tomto sychravém počasí pěkně prohřát. My měly štěstí, že po dobu naší návštěvy nebylo v saunách ani moc lidí. Prostřídaly jsme jak sauny, tak i bazén a vířivku. O prázdninách jsme navštívily také nový saunový svět v Brně. Ten také mohu vřele doporučit.
avatar
Veronika
avatar
Michala
avatar
Ondrej
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel