Jak se testerkám líbí mobilní aplikace Adiquit? Pomohla jim se závislostí na cigaretách?

image
otestováno
Počet recenzí
33
jak jste hodnotily
5
8x
4
5x
3
13x
2
4x
1
3x
doporučuje
39 %
Testováno v období
od 30. 9. 2020
do 15. 11. 2020

Chcete skončit s kouřením jednou pro vždy? Pak je Adiquit ta správná volba! 

ccFYuncQk-2LD11G87iQhZVY2_MOkmbNYQIKSxaSrULoKdJajKb6VukqAYG6nkEZdLz-Undmc0MFHLqw60RuFr7_kji76VYJwT7KbzSP0eejuo95zWN2mm5HdidvztskijdWiaY

Adiquit je jediná aplikace založená na vědeckých poznatcích a skutečné klinické praxi. Virtuální terapeut odborně provází kuřáka procesem odvykání a pomáhá mu s překonáním abstinenčních příznaků.

Adiquit vyvinul mezinárodní tým předních odborníků na léčbu závislostí z Evropy a USA. Adiquit vychází z komplexní odborné podpory kuřáka, která se běžně používá v terapeutické praxi.

Podle klinické studie je úspěšnost odvykání s aplikací Adiquit až 6x vyšší než při pokusech přestat kouřit bez odborné pomoci. S Adiquitem šetříte čas - máte odbornou podporu neustále po ruce.

Kouření je závislost a odvykání bolí. Za většinu neúspěšných pokusů může nedostatek informací o principu závislosti a nedostatečná příprava. Důkladná příprava a odborná podpora jsou proto při odvykání zcela klíčové.

Adiquit je odborník na cigarety, ale upozorňuje i na ostatní tabákové a nikotinové produkty

Jak Adiquit funguje a proč dosahuje tak skvělých výsledků?   

  • Přizpůsobuje terapii Vašim individuálním potřebám.
  • Program začíná 10 denní přípravou, následuje 6 týdenní odvykací terapie.
  • Každý den vedete krátký dialog s virtuálním adiktologem.
  • Podporuje Vás na začátku i v průběhu odvykání.
  • Inspiruje Vás a motivuje k dosažení Vašeho cíle stát se nekuřákem.
  • Po ruce je rychlá pomoc při akutní chuti na cigaretu.
  • Adiquit Vás nenechá na holičkách, když si znovu zapálíte.
  • Poskytuje přehled Vašich úspěchů a pokroků.
  • Radí Vám s doplňkovou léčbou.

Adiquit záměrně neobsahuje žádnou reklamu, která by Vás dráždila a rozptylovala od Vašeho odvykání.

Za vývojem aplikace Adiquit stojí dlouhá léta výzkumu a klinické praxe. Adiquit je ta nejúčinnější pomoc, který je na trhu k dispozici, v kombinaci s nikotinovými náhražkami a farmakoterapií dosáhnete maximálního možného efektu - proto není zdarma.

Více informací o aplikaci, jejích tvůrcích a postupech odvykání najdete na www.adiquit.cz.


Každý den bez cigarety se počítá - stáhněte si Adiquit hned.Hodnocení
33
avatar
Radka
Dobrý den. Do testování jsem šla s dobrým úmyslem přestat kouřit. Bohužel jsem měla v době testování v rodině vážne úmrtí, takže jsem testování nedokoncila a kouřit neprestala. Jinak těch par dni se mi aplikace líbila. Je to něco nového, ale nevím, zda by mě přesvědčila přestat kouřit. Líbila se mi grafika .
klad Grafika
klad Nevím
avatar
Katka
Aplikace používá stejný fráze po čase a to mě moc nebavilo. Také se na pár dní sekla , ale věřím, že je stále ve vývoji a bude to dotažené do konce. Jinak jsem kouřit nepřestala, ale to je spíš ve mě.
klad přehledná
klad moc mě nebavila
avatar
Simona
na aplikace jsem se moc těšila. Je velmi přehledná a má hezkou grafiku. To jsem přesně potřebovala, hlavně nic složitého. Kdykoliv vám poradí. Kouření jsem omezila, ale nepřestala. Někdy zazlobila, ale předpokládám, že se vše vylepší
klad přehledná aplikace
klad nedotažená aplikace
avatar
Tamara
Aplikace je velmi přehledná, komunikuje dost často s vámi a to jsem i potřeboavala. myslím, že jsem na velmi dobré cestě a apka mi celkem pomohla. Ale asi bych si nejkoupila
klad apka často s vámi komunikuje
klad 2x se mi sekla
avatar
Sara
velmi mě zklamala, asi jsem čekala něco úplně jiného. Grafika je hezká a apka přehledná, ale stejně je to o vás. Asi jsem čekala víc, bohužel. Spíš dobrá podpora v odvykání.
klad dobrá podpora v odvykání
klad nepřestala jsem kouřit
avatar
Mirka
Aplikace má velmi krásnou grafiku a je dobře propracována. líbí se mi, že apka s vámi mluví a upozorňuje vás,. Myslím že mi dost pomohla, ale nepřestala jsem úplně, ale přestat chci.
klad grafika
klad občas nešla
avatar
Petr
No čekal jsem lepší pecku, ale to byla asi moje představa. Kouřit jsem na chvíli přestal, takže jsem vlastně i docela spokojený. Aplikace je přehledná a dokáže i pomoc, ale kouřit jsem nepřestal. Bohužel
klad na chvíli jsem přestal kouřit a omezil jsem to
klad moc mě nebavila
avatar
Lucie
Aplikace mě zklamala, bohužel a musím říct, že se i dost sekala. Dokonce i pár dní nefungovala. Kouření jsem ale trochu omezila a mám rádost, kort v této těžké době. Takže za mě ještě ji určitě zkusím, dám jí šanci.
klad omezila jsem kouření
klad aplikace občas nefungovala
avatar
jana
Už dlouho chci přestat kouřit, ale tohle není aplikace pro mě. Bohužel mě nemotivovala a navíc občas dost blbla. Ale třeba bych potřebovala víc chtít. Za mě tato aplikace není to pravé. Takže ji moc nedoporučuji a raději zkusit najít jinou cestu.....
klad přehledná
klad občas nefungovala
avatar
Ester
Pokud člověk není důsledný a nemá dostatečnou víru v to opravdu přestat kouřit,tak ho tato aplikace nedonutí. Dobře se v ji vypíše a odpoví na všechny její otázky ale pokud nemáte na sezení čas snadno prekliknete nebo vypnete a pak už na další sezení zapomenete. Jde poznat že jde o robota.
klad Pěkné otázky
klad Dobře seřazené a srovnané hodnoty co od přestání kouření očekáváte
klad Staci ztlumit a máte po snažení
klad Nkdo vás k tomu extra nedonutí,pokud sám opravdu nechcete
avatar
Kateřina
Aplikace mě nenadchla tak, jak jsem očekávala. Čekala jsem víc komunikace ihned od rána a ne ať si najdu na Adama 20 minut denně. Nebyl to pro mě dobrý pomocník. Je to samozřejmě pouze můj názor a třeba jsem pouze jediná slabá, která to nedokázala. Všem ostatním uživatelkam přeji hodně úspěchů a sil při odvykání kouření.
klad Nic
klad Přístup
avatar
Barbora
Bohužel, že mě zdlouhavé, stále se opakující věty, nudné. Vůbec mě to nenakoplo se někam posunout. Po zaregistrování se musíte každý den na pár minut přihlásit, vyplnit pár ozatek a přístup dal, získáváte až další den. Po pár dnech jsem aplikaci opustila a pustila jsem se do toho sama.
klad Grafika
klad Zpracování
klad Nápad
klad Zdlouhavé
avatar
Michaela
Aplikace je super, neodnaučila mě sice kouřit, ale stáhla jsem to hodně, je velmi dobře udělaná. Líbí se mi grafika i propracování, styl, že s vámi apka mluví je taky super. Negativa jsem nějak nezjistila, možná jen, že se mi zdají jednotlivé úkoly pomalé, jeden denně, ale určitě je to z nějakého důvodu.
klad Design
klad Propracování
klad Nápad
klad zatím nic
avatar
Vlasta
Aplikace není zas tak uplně špatná,ale škoda,že nefungovala.Jen pár dní,asi čtyři sezení.Ale nevím ,zda by mě tato aplikace motivovala přestat kouřit. Neobjevila se ani hláška o případném zpoplatnění. Protože mi aplikace nefungovala,nemohu popravdě říci,jestli by mi pomohla s odvykáním.
klad celkově aplikace
klad nefungovala
avatar
Milan
Tato aplikace mi po pár dnech přestala fungovat a zasekla se na jednom dni, který se stále opakoval dokud mi nenapsala podpora, že je vina na jejich straně. Toto se zopakovalo po pár dnech znovu a momentálně je aplikace stále nefunkční, i když jsem si jí zakoupil.
klad Sezení je fajn
klad Dobrý nápad
klad Nedodělanost celé aplikace
avatar
Hana
Naprostá spokojennost,vřele doporučuji.Vždy se snaží vše vyřešit a pomoci podle přání klienta a nabídnou vhodný požadavak a přání klienta. Ráda si nechám ve všem poradit a pomoci,doporučuji to i mojím známým a kolegům v práci i rodinným příslušníkům. Hlavně aby byli všichni spokojenní.
klad ano
klad ne
avatar
Daniela
Určitě super podporující appka pro ty, co jsou opravdu pevně rozhodnuti přestat kouřit. Denní sezení nezabere moc času a věřím, že spousta lidem dodá větší sebejistotu při odvykání. Pro ty co to nemají na 100% v hlavě rozhodnuté, že chtějí opravdu přestat to není.
klad Denní sezení
klad Nezabere moc času
klad Určitě hodne podpoří
klad Nic
avatar
Renáta
Zajímavá aplikace, která dokáže člověku pomoci srovnat si priority a opravdu začnete přemýšlet proč vlastně kouřite a jak přestat. Mě osobně aplikace pomohla, srovnala jsem si v sobě priority a důvody proč kouřím, jak přestat a daří se, kouření jsem hodně omezila a jedu dal, přestanu úplně ☺️
klad Desing
klad Zajímavé otázky
klad Možnost projet celý program zpětně
klad Nemám co vytknout
avatar
Richard
Dobrý den, aplikaci mám již vyzkoušenou a jsem s ní naprosto spokojen. Zbavil jsem se kouření jednou pro vždy a přestal jsem mít chuť na cigaretu. Nejvíce mi pomohli konzultace s adiktology. Byl bych velmi rád kdyby se kouření odnaučily i moje maminka s tetou a proto jsem jim doporučil tuhle aplikaci. Dávám nejvyšší hodnocení.
klad Profesionální konzultace s adiktology
klad Nic
avatar
Iveta
Aplikace mi přijde celkově dost nápomocná, líbí se mi asi nejvíce z různých aplikací, které jsem viděla. Věřím, že by v lehké předělávce mohla sloužit k odvykání jakéhokoli zlozvyku, kterého se chce člověk zbavit. Líbí se mi, že proces v aplikaci prohíhá postupně a každý den se připomíná a utvrzuje v rozhodnutí
klad pěkný design
klad pomáhá srovnat priority
klad Pomáhá k sebemotivaci
klad připomíná
klad Brzy aplikace používá stejné motivační fráze a nadšení upadá
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel