Vybrané testerky se snaží zbavit své závislosti na cigaretách díky mobilní aplikaci Adiquit. Mají k dispoizci i konzultace s profesionálními adiktology

image
otestováno
Počet recenzí
23
jak jste hodnotily
5
8x
4
5x
3
4x
2
3x
1
3x
doporučuje
57 %
Testováno v období
od 30. 9. 2020
do 15. 11. 2020

Chcete skončit s kouřením jednou pro vždy? Pak je Adiquit ta správná volba! 

ccFYuncQk-2LD11G87iQhZVY2_MOkmbNYQIKSxaSrULoKdJajKb6VukqAYG6nkEZdLz-Undmc0MFHLqw60RuFr7_kji76VYJwT7KbzSP0eejuo95zWN2mm5HdidvztskijdWiaY

Adiquit je jediná aplikace založená na vědeckých poznatcích a skutečné klinické praxi. Virtuální terapeut odborně provází kuřáka procesem odvykání a pomáhá mu s překonáním abstinenčních příznaků.

Adiquit vyvinul mezinárodní tým předních odborníků na léčbu závislostí z Evropy a USA. Adiquit vychází z komplexní odborné podpory kuřáka, která se běžně používá v terapeutické praxi.

Podle klinické studie je úspěšnost odvykání s aplikací Adiquit až 6x vyšší než při pokusech přestat kouřit bez odborné pomoci. S Adiquitem šetříte čas - máte odbornou podporu neustále po ruce.

Kouření je závislost a odvykání bolí. Za většinu neúspěšných pokusů může nedostatek informací o principu závislosti a nedostatečná příprava. Důkladná příprava a odborná podpora jsou proto při odvykání zcela klíčové.

Adiquit je odborník na cigarety, ale upozorňuje i na ostatní tabákové a nikotinové produkty

Jak Adiquit funguje a proč dosahuje tak skvělých výsledků?   

  • Přizpůsobuje terapii Vašim individuálním potřebám.
  • Program začíná 10 denní přípravou, následuje 6 týdenní odvykací terapie.
  • Každý den vedete krátký dialog s virtuálním adiktologem.
  • Podporuje Vás na začátku i v průběhu odvykání.
  • Inspiruje Vás a motivuje k dosažení Vašeho cíle stát se nekuřákem.
  • Po ruce je rychlá pomoc při akutní chuti na cigaretu.
  • Adiquit Vás nenechá na holičkách, když si znovu zapálíte.
  • Poskytuje přehled Vašich úspěchů a pokroků.
  • Radí Vám s doplňkovou léčbou.

Adiquit záměrně neobsahuje žádnou reklamu, která by Vás dráždila a rozptylovala od Vašeho odvykání.

Za vývojem aplikace Adiquit stojí dlouhá léta výzkumu a klinické praxe. Adiquit je ta nejúčinnější pomoc, který je na trhu k dispozici, v kombinaci s nikotinovými náhražkami a farmakoterapií dosáhnete maximálního možného efektu - proto není zdarma.

Více informací o aplikaci, jejích tvůrcích a postupech odvykání najdete na www.adiquit.cz.


Každý den bez cigarety se počítá - stáhněte si Adiquit hned.Hodnocení
23
avatar
Renata
Není nad to, svěřit se do rukou odborníků a to se tady skutečně děje. Na vlastní oči jsem viděla, jak účinná a zásadní může být tato aplikace v boji s kouřením. Neustáváající podpora a motivace, žádné striktní zákazy, ale jasná a zřetelná vysvětlení, rady a důvody. Přípravná fáze vás ujistí v tom, že jste se rozhodli správně a léčebná část vám pomůže dotáhnout snahu do konce. Nikoho nepeskují, když selže. Propracovaná grafika, srozumitelnost a jasné intuitivní ovládání.
klad celý produkt
klad nápad
klad -
avatar
Ivana Slavíková
Věřím, že aplikace může dovézt k úspěchu přestat kouřit. Je to hlavně o vůli člověka. Sezení jsou přehledná a věčná. Rady si také přijdou na své. Doporučuji tuto aplikaci, jsem zatím na cestě k vytouženému cíli nezacit znovu. Určitě to nejsou vyhozené peníze.
klad Zpracování aplikace
klad Občasný výpadek
avatar
Alena
Tuto zajímavou aplikaci na odvykání kouření doporučuji, dá vám čas si nachytat plán, jak přestat, nezačne se hned od 1.dne. Denně zabere pár.minut, pomůže připravit se na myšlenku, že člověk nebude kouřit, opravdu vyzkoušejte, s podporou aplikace to bude jednodušší.
klad Ž se nejdříve hledají důvody proč přestat
klad Denní podpora
klad Postupné odvykání, ne od 1.dne
klad Klidně mohla být denní komunikace i delší, sle to není úplně mínus, jen podnět
avatar
Michaele
Očekávala jsem od aplikace hodnehodně kdyz je její verze placená,ale bohužel mě zklamala.nekdy dokonce nefungovala.Kdyzjsemaplukaci otevřela byla srozumitelná ajasna,ale at jsem odpověděla jakkoliv tak už dopředu jsem věděla co mi aplikace napíše.Je tam snaha lidem pomocí ale jsou tam pořád stejné rady a pořád stejne věci dokola.Aplikaci bych bohužel z mojí strany nedoporučila.
klad Srozumitelnost
klad Prehlednost
klad Sale se ipakujicibrady dokola
klad Opravdu vidět,že odepisuje automat
avatar
Jana
Tuto aplikaci jsem dala svému tátovi a musím říct, že díky ní den po dni zmenšuje počet vykouřených cigaret. Doufám, že mu to pomůže a zbaví se závislosti na cigaretách úplně. Je to ošklivý zlozvyk a snad se k němu už nevrátí a nebude si ničit zdraví.
klad snadná aplikace
klad nic
avatar
Milan
Tato aplikace mi po pár dnech přestala fungovat a zasekla se na jednom dni, který se stále opakoval dokud mi nenapsala podpora, že je vina na jejich straně. Toto se zopakovalo po pár dnech znovu a momentálně je aplikace stále nefunkční, i když jsem si jí zakoupil.
klad Sezení je fajn
klad Dobrý nápad
klad Nedodělanost celé aplikace
avatar
Kamča
Zajímavě zpracována aplikace. Na začátku vám pomůže si srovnat priority, důvody, pak s nastevenim průběhu odvykání, kdy si určitě pomocné body a motivaci a nakonec vám od dne D pomůže i vydržet. Líbilo se mi zpracování, na začátku mne mrzelo, že mne aplikace zlobila - občas se neukázalo nové sezení, ale vše se pak vyřešilo a šlapadla, jak měla.
klad Myšlenka
klad Zpracování
klad Jasne nastavení plánu
klad Každodenní upozornění
klad Na částku nefungovala, jak měla
avatar
Vlasta
Aplikace není zas tak uplně špatná,ale škoda,že nefungovala.Jen pár dní,asi čtyři sezení.Ale nevím ,zda by mě tato aplikace motivovala přestat kouřit. Neobjevila se ani hláška o případném zpoplatnění. Protože mi aplikace nefungovala,nemohu popravdě říci,jestli by mi pomohla s odvykáním.
klad celkově aplikace
klad nefungovala
avatar
Monika
Vlastně neosobní aplikace o ničem. Cokoliv napíšete je v pořádku a zpět se vrátit nelze, stejně, jako když nemáte zrovna čas na sezení. Je to nepřehledná aplikace, kde je těžké se orientovat. Pokud v předem nastaveném čase neabsolvujete sezení, musíte jej dlouze dohledávat. Zřejmě vzhledem k faktu, že kouřím alternativní cigaretu, mi tento způsob absolutně nevyhovuje.
klad představa, že mohu sezení absolvovat kdykoliv
klad nepřehlednost
klad nedůslednost
klad neosobnost
klad nulová flexibilita
klad nemožnost se vrátit o krok zpět
avatar
Lucia
Aplikaci rozhodně doporučuji. Nenutí přestat s kouřením ze dne na den pomůže s pochopením stereotypu které má člověk s kouřením spojené. Pomůže připravit vlastní postup jak odolat.postupně si zvykam bez cigaret.. Jim zdravé jidlo, hodně ovoce a zeleninu.. Nesmrdim konečně od kouř..
klad Jednoduché a efektivně návod jak přestat s kouřením
klad Nemám výhrady
avatar
Štěpánka
Aplikaci doporučuji tem kdo jsou pevne rozhodnuti prestat kouřit. Jinak asi nema smysl. Je to takovy doplnek na dlouhou cestu. Aplikace je jednoducha, vyplnovani intuitivni. Bohuzel mi nesla aktivovat plna verze. Ale i tak byla "sezeni" prijemnou ukazkou.
klad design
klad psychická opora
klad cena
avatar
Daniela
Aplikace mi moc nepomohla v boji proti kouření nemám tolik času sedět u aplikace Pokud v předem nastaveném čase neabsolvujete sezení, musíte jej dlouze dohledávat. Zřejmě vzhledem k faktu, že kouřím alternativní cigaretu, mi tento způsob absolutně nevyhovuje
klad Nic
klad Nepřehlédna
avatar
Pavla
Aplikace měla 2 dny problém že nepřišla zpráva o sezení sice omluva dosla ale kdyz si něco člověk zaplatí tak to rozhodně neni v poradku. Podle mě je aplikace drahá a mě rozhodně nepomůže. Připadalo mi, že je to pro všechny stejný. Nenadchlo mě to a ani me to nepomůže.
klad Přehled
klad Cena je dražší
avatar
Iva
Pěkná aplikace, která bohužel často nefungovala jak měla. Sezení se často nezobrazovala, a od určitého dne se mě už jen ptá jestli jsem vydržela. Kdyby byla zdarma, dobrá,ale nyní za peníze asi nestojí. Chtělo by ji ještě dotáhnout a potom by se dala využít jako podpora při odvykání.
klad Hezky nápad
klad Nedotazena aplikace
avatar
Dana
Pokud je někdo opravdu pevně rozhodnutý, tak mu aplikace určitě pomůže. Je-li na to někdo jako já, neustále to zkouší a bojuje, tak se šance snižují cca na polovinu. Mě osobně aplikace víc než týden (v kritické době) ukazovala to samé. Výsledkem pro mě bohužel je, že kouřím stále.
klad postup dává smysl
klad vtipné reakce
klad aplikace se na několik dní sekla
klad pokud to nevydržím, je tam malá kreativita k tomu, aby se to změnilo
avatar
Iveta
Aplikace mi přijde celkově dost nápomocná, líbí se mi asi nejvíce z různých aplikací, které jsem viděla. Věřím, že by v lehké předělávce mohla sloužit k odvykání jakéhokoli zlozvyku, kterého se chce člověk zbavit. Líbí se mi, že proces v aplikaci prohíhá postupně a každý den se připomíná a utvrzuje v rozhodnutí
klad pěkný design
klad pomáhá srovnat priority
klad Pomáhá k sebemotivaci
klad připomíná
klad Brzy aplikace používá stejné motivační fráze a nadšení upadá
avatar
Richard
Dobrý den, aplikaci mám již vyzkoušenou a jsem s ní naprosto spokojen. Zbavil jsem se kouření jednou pro vždy a přestal jsem mít chuť na cigaretu. Nejvíce mi pomohli konzultace s adiktology. Byl bych velmi rád kdyby se kouření odnaučily i moje maminka s tetou a proto jsem jim doporučil tuhle aplikaci. Dávám nejvyšší hodnocení.
klad Profesionální konzultace s adiktology
klad Nic
avatar
Renáta
Zajímavá aplikace, která dokáže člověku pomoci srovnat si priority a opravdu začnete přemýšlet proč vlastně kouřite a jak přestat. Mě osobně aplikace pomohla, srovnala jsem si v sobě priority a důvody proč kouřím, jak přestat a daří se, kouření jsem hodně omezila a jedu dal, přestanu úplně ☺️
klad Desing
klad Zajímavé otázky
klad Možnost projet celý program zpětně
klad Nemám co vytknout
avatar
Daniela
Určitě super podporující appka pro ty, co jsou opravdu pevně rozhodnuti přestat kouřit. Denní sezení nezabere moc času a věřím, že spousta lidem dodá větší sebejistotu při odvykání. Pro ty co to nemají na 100% v hlavě rozhodnuté, že chtějí opravdu přestat to není.
klad Denní sezení
klad Nezabere moc času
klad Určitě hodne podpoří
klad Nic
avatar
Hana
Naprostá spokojennost,vřele doporučuji.Vždy se snaží vše vyřešit a pomoci podle přání klienta a nabídnou vhodný požadavak a přání klienta. Ráda si nechám ve všem poradit a pomoci,doporučuji to i mojím známým a kolegům v práci i rodinným příslušníkům. Hlavně aby byli všichni spokojenní.
klad ano
klad ne
Zobrazit více recenzí