Elegantní tričko, které vám bude každý den připomínat, že máte svou hodnotu. Získejte afirmační tričko nyní s 50% slevou

image
Přihlašování právě probíhá
kolik se toho testuje
50
Přihlásit se můžete do
31. 8.
23:59
konec testování
18. 9. 2022

Koho hledáme

Hledáme 50 testerek, které si zakoupí afirmační tričko dle vlastního výběru  se slevou 50%, tedy za finální cenu 329 Kč. Tričko otestují a poté se s námi podělí o svou recenzi zde na webu.

Podle čeho vybíráme

Při přihlašování do testování prosím vyplňte krátký dotazník a potvrďte, že máte vážný zájem o nákup afirmačního trička dle vlastního výběru.

Redakce ze všech odpovědí vybere 50 testerek, které získají afirmační tričko dle vlastního výběru se slevou 50%, tedy za 329 Kč.

Upozorňujeme, že přihlášení do testování je závazné a souhlasíte tím se zakoupením afirmačního trička dle vlastního výběru za 329 Kč.

Tričko "Mám se ráda"

Stylové, lehké a sexy, tak přesně takové je tričko, které hlavně v létě oceníte. Jeho střih s netopýřími rukávy skvěle sedne každé ženě a dá se výborně kombinovat s různými kousky z vaší skříně. Nápis na hrudi vám navíc bude připomínat, jak důležitá je láska v jakékoliv podobě a že máte svou hodnotu, na níž nesmíte zapomínat.Tričko "Já jsem láska"

Léto je tady a s ním i čas pořídit si něco nového do šatníku. V tomto stylovém a lehkém tričku se budete cítit sexy i pohodlně zároveň. Výborně se hodí k našim maxi afirmačním sukním, ale dá se kombinovat i s mnoha dalšími kousky z vašeho šatníku. Láska je naší podstatou, proto jsme každá láskou. A stejně jako láska má mnoho podob, tak i my, ženy, jsme každá jiná.


Více informací o produktu najdete TADY.