Vyzkoušely jste BGR-34EU - doplněk stravy s obsahem rostlinných extraktů pro diabetiky

image
otestováno
Počet recenzí
29
jak jste hodnotily
5
16x
4
6x
3
4x
2
3x
1
doporučuje
76 %
Testováno v období
od 15. 11. 2017
do 21. 1. 2018

Počet diabetiků v Česku rychle přibývá, podle údajů Ústavu zdravotnických informací za posledních 20 let stouplo množství cukrovkářů o 68 %. Jedná se především o cukrovku druhého typu, která není vrozená, ale většinou způsobená nezdravým životním stylem. Problémem spjatým s diabetem je především obezita a nadváha, které se na rozvoji cukrovky velkou měrou podílí.

S tím se rozhodla bojovat firma Aimil Pharmaceuticals, která uvádí na český trh nový Ajurvédský bylinný doplněk stravy BGR-34EU.

Ženy, které trpí cukrovkou 2. typu vyzkoušely novinku na trhu a to doplněk stravy BGR-34EUBGR-34EU je bezpečný a účinný doplněk stravy, který funguje vyváženě s ostatními alopatickými léky.

 

Výsledek testování pro Ajurvédský bylinný doplněk stravy BGR-34EU je 81% 

 
27.2.2018
Tento přípravek bere můj tatínek a musím říct, že po pár týdnech mu skutečně cukr klesl a celkově se cítí lépe. Je to přírodní přípravek bez vedlejších účinků, a proto si myslím, že by to měla být volba každého diabetika! I když důležitá je především strava! 
 
 
Podmínky testování:
  • měření hladiny cukru v krvi, nejméně 2x za týden (preferujeme testerky s glukometrem)
  • zapisování průběžného výsledků měření do tabulky

 

V Indii je Ajurvédský bylinný doplněk BGR-34EU dostupný již dva roky a ukázalo se, že díky gymnémě lesní přispívá k normální hladině krevního cukru, metabolismu tuků a konntrole tělesné hmotnosti.

Složení přípravku BGR-34EU vychází z tradičního Ajurvédského lékařství, které má více než pět tisíc let starou tradici. Indický Národní botanický výzkumný ústav po dobu pěti let analyzoval více než 500 léčivých bylin. Účelem tohoto výzkumu bylo vytvoření bezpečného a netoxického doplňku stravy, který bude napomáhat k udržení normální hladiny glukózy v krvi, a tím snižovat riziko dlouhodobých zdravotních komplikací.

Doplněk stravy BGR-34EU  obsahuje extrakty a mleté frakce z pečlivě vybraných bylin - Dřišťálu osinatého, Křídloku vakovitého, Gymnémy lesní, Mořeny srdčité, Pískavice řecké seno a Chebule srdčité. Jeho unikátní složení je výsledkem kombinace vyváženého poměru vodního extraktu a mleté frakce léčivých rostlin v jedné kapsli.

Dávkování u prediabetu a pacientů s nově diagnostikovaným diabetem:

Nejprve začněte 1 kapslí BGR-34EU dvakrát denně (po dobu 4 týdnů).

Pravidelně sledujte svou hladinu krevního cukru.

Pokud zjistíte pokles hladiny krevního cukru, zvyšte dávku BGR-34EU na 2 tablety dvakrát denně a následně to proberte se svým diabetologem.

 

Benefity a bonusy:

- pro testerky, které se rozhodnout pokračovat v užívání doplňku stravy BGR-34EU máme připravenou akci 1+1

- pro všechny testerky je připravena také doživotní sleva na všechny Ajurvédské doplňky stravy z e-shopu (link bude dodatečně zaslán)

 

Hodnocení
29
avatar
Lucie
klad Tak tento doplněk stravy mě opravdu uchvátil a dostal. Je naprosto perfektní, protože se po něm cítím lépe. A co víc, tak sjem zpozorovala, že se mi po něm zlepšily nejen vlasy, ale i pleť! A hlavně to zraví. člověk má jen jedno, to musíme vědět všichni
avatar
Věra
klad Tento přípravek bere můj tatínek a musím říct, že po pár týdnech mu skutečně cukr klesl a celkově se cítí lépe. Je to přírodní přípravek bez vedlejších účinků, a proto si myslím, že by to měla být volba každého diabetika! I když důležitá je především strava! :)
avatar
Dagmar
klad SIce se mi zdá necelé dva měsíce na vyzkoušení výrobku jako celkem krátká doba, ale zdá se mi, že mi opravdu zabírá. Krevní cukr se opravdu snižuje a necítím se tak unavená, jako dříve. Při stejném stravování i zátěži. Za mne tedy doporučuji. Pozitirm je i to, že se jedná o čistě bylinný (přírodní) preparát.
avatar
Eva
klad S tímto výrobkem jsem zatím spokojená nedělá mi žádný problém užívání uvidím jak využívám celé balení jak se budu cítit a hlavně na výsledky a pak se rozhodnu jestli koupím další balení děkuji za možnost testovani doporučila jsem výrobek v rodině a známým
avatar
Jaroslav
klad Ajurvédský bylinný doplněk BGR-34EU je skvělou přírodní cestou, jak bojovat proti diabetu. Uvědomuji si, že důležité je upravit také jídelníček. Z toho přípravku mám dobrý pocit, protože je pouze přírodní a tak se nemusím bát žádných vedlejších účinků. Cukr jsem si měřil pravidelně a musím říct, že mi hladina cukru v průměru klesla o 1,5. Celkově se cítím vitálnější a méně unaven. Zvažuji o tom, že v léčbě budu pokračovat i nadále. Jelikož se mi zdá, že přípravek účinek má.
avatar
Zuzana
klad S Ajurvédským přírodním doplňkem stravy BGR-34EU jsem velmi spokojena a moc děkuji, že mám tu možnost ho otestovat a napsat svou recenzi. Líbí se mi, že je bezvedlejších účinků a že obsahuje spoustu rostlinných složek, takže za mě určitě doporučuji všem
avatar
Lenka
klad Dobrý deň, ďakujem za možnosť vyskúšať produkt. Po niekoľkých dňoch užívania som sa cítila lepšie, mala som pocit menšej únavy. Páči sa mi, že produkt nemá výraznú chuť. Určite je celkovo pre moje telo prínosom.
klad Nezaznamenala som žiadny pokles hodnôt cukru. Pravdepodobne by som si prípravok z toho dôvodu opakovane nekúpila vzhľadom na vyššiu cenu.
avatar
Krisztina
klad Dakujem za moznost vyskúsat tento bylinkový doplnok. Predtým som vobec nepocula o nej, ale urcite by som si kupila este.Bola som velmi spokojná. Pocitovala
klad som príval energie, co si myslím je velké plus. Produkt nemá skoro vobec ziadnu chut-tiez pozitívum.
klad nic
avatar
Bohumila
klad Předem chci poděkovat za možnost testování výrobku BGR-34EU. O přípravku jsem do té doby vůbec nevěděla. Přípravek v láhvičce mi příjemně voní.
klad Cukr se trochu snížil. Ale bylo to přes Vánoce, myslím, že to bylo spíše způsobené Vánocemi (vidíte jak neříci, že si člověk dopřál více jídla, než měl), jinak by to mohlo být více.
příloha příloha příloha
avatar
Maky
klad Doplněk stravy nemá příliš výraznou chuť, což nevadí, jelikož se stejně zapíjí. Velmi oceňuji různé bylinky, které tělo i pročistí, což v dnešní době plné chemikálií není na škodu. Po užívání doplňku stravy jsem se cítila daleko lépe a víc plná energie.
avatar
Michaela
klad Chuťově nijaký-polykáte tobolky s práškem z bylin, takže když ji nerozkousnete, nic necítíte. Jednou se mi podařilo tobolku prasknout omylem, ale bylinky naopak hezky voněly. Glykovaný hemoglobin (dle měření cca před dvěmi týdny jako samoplatce) klesl o dvě desetiny. Nevím, jestli je to jen tím, že jsem upravila jídelníček, nebo i tímto bylinným zázrakem. Přípravek je v plastové lahvičce. Myslím, že je to skvělá volba pro lidi, co chtějí pomoci svému zdraví pomocí bylinek.
klad Cena je trochu vyšší
avatar
Miloslava
klad Ajurvédský bylinný doplněk stravy BGR-34EU užívám ,výsledky jsou pro mě úžasné hlavně mě těší že jsou to rostlinné extrakty z bylinek. Hodnota glykovaného hemoglobinu,mě klesla z 79 na 52 a váha klesla o 3,5 kg . Myslím si že výsledky by byly ještě lepší ,kdyby nebylo vánoční období ,na vánoce jsem si dopřávala dost sladké i když vím že ho nemohu . Ale i tak mám krásné výsledky jsem šťastná a děkuji že jsem byla vybrána .
avatar
Adéla
klad Měla jsem radost, že jsem byla vybrána k testování, dostal jej k Vánocům tchán. Je fajn, že je to přírodní doplněk stravy.
klad Přípravek je dost drahý, což by nevadilo, když by to za to stálo. Bohužel u tchána žádný, byť sebemenší pokles cukru nebyl zaznamenaný. Navíc je to prý děsně chuťově odporné.
avatar
Alena
klad Dekuji za moznost vyzkouseni pripravku pro diabetiky, darovala jsem ho mamce. Chutove pry moc dobry neni, a dle letacku jsme asi cekali mnohem vice. Pokles hladiny cukru v krvy moc znatelny nebyl. V. ... ............................
klad Vyssi cena
klad Pokles hladiny cukru v krvy temer neznatelny... .................. ..........
avatar
Kateřina
klad Radost z možnosti testování, zvláště proto, že v rodině máme více diabetiků a kdyby výrobek fungoval, strašně ráda bych jej nakoupila ostatním.
klad Bohužel dle měření se žádný zázrak nestal. Nicméně je pravda, že i paní doktorka informovala o tom, že takovýto přípravek je třeba užívat v delším časovém horzitontu, aby měl nějákou šanci se podepsat.
avatar
Darina
klad měla jsem taky velkou radost, že to budu testovat
klad bohužel jsem už těžká diabetička a mně to nepomohlo hladina cukru se nezměnila, i když musim přiznat že v obdobi vánoc jsem tak uplně dietu nedodržovalq
avatar
Jana
klad Byla jsem velice nadšena, že budu moci testovat tento prostředek ke snížení cukru. A to hlavně proto, že můj partner trpí cukrovkou a pícháme inzulín.
klad Bohužel musím konstatovat, že ani po pravidelné konzumaci přípravku BGR se hladina cukru dle glukometru nijak nesnížila. Při návštěvě diabetologa jsme se na tento doplněk stravy informovali. Bylo nám řečeno, že není nic zázračného a ani tento doplněk stravy není. Zdá se tedy, že zázračná je pouze cena nutná ke kůře.
příloha
avatar
Marika
klad Velmi účinný preparát pro snížení cukru v krvi u diabetiků. Zásadní v léčbě je užívat jej dle návodu a dlouhodobě. Má unikátní a vyvážené složení léčivých bylin. Už výraz ajurvédský mi dodává zaujetí a vím, že nemohu šlápnout při volbě tohoto produktu vedle.
avatar
Petra
klad Předem chci poděkovat za možnost testování výrobku BGR-34EU. Výhru jsem darovala své tetě ,která je dlouholetá diabetička. Přípravku se ze začátku bála, ale začala užívat a za 14dní šla k Dr. na cukr. Lékařka byla výsledkem mile překvapena , teta se přiznala co užívá a lékařka kroutila jen hlavou :-) prý se na to zaměří :-)
klad Teta doporučuje :-)
klad vyšší cena :-/
avatar
Lubomír
klad Mnohokrát děkuji zaa možnost otestovat tento bylinný doplněk stravy BGR-34EU.během kontroly u mého lékaře byli zjištěny menší hodnoty cukru v krvi.Přípravek je sice dražší,ale určitě za to stojí - rozhodně ho doporučuji protože zdraví je nadevše :-)
Zobrazit více recenzí