Vyzkoušely jste BGR-34EU - doplněk stravy s obsahem rostlinných extraktů pro diabetiky

image
otestováno
Počet recenzí
29
jak jste hodnotily
5
16x
4
6x
3
4x
2
3x
1
doporučuje
76 %
Testováno v období
od 15. 11. 2017
do 21. 1. 2018

Počet diabetiků v Česku rychle přibývá, podle údajů Ústavu zdravotnických informací za posledních 20 let stouplo množství cukrovkářů o 68 %. Jedná se především o cukrovku druhého typu, která není vrozená, ale většinou způsobená nezdravým životním stylem. Problémem spjatým s diabetem je především obezita a nadváha, které se na rozvoji cukrovky velkou měrou podílí.

S tím se rozhodla bojovat firma Aimil Pharmaceuticals, která uvádí na český trh nový Ajurvédský bylinný doplněk stravy BGR-34EU.

Ženy, které trpí cukrovkou 2. typu vyzkoušely novinku na trhu a to doplněk stravy BGR-34EUBGR-34EU je bezpečný a účinný doplněk stravy, který funguje vyváženě s ostatními alopatickými léky.

 

Výsledek testování pro Ajurvédský bylinný doplněk stravy BGR-34EU je 81% 

 
27.2.2018
Tento přípravek bere můj tatínek a musím říct, že po pár týdnech mu skutečně cukr klesl a celkově se cítí lépe. Je to přírodní přípravek bez vedlejších účinků, a proto si myslím, že by to měla být volba každého diabetika! I když důležitá je především strava! 
 
 
Podmínky testování:
  • měření hladiny cukru v krvi, nejméně 2x za týden (preferujeme testerky s glukometrem)
  • zapisování průběžného výsledků měření do tabulky

 

V Indii je Ajurvédský bylinný doplněk BGR-34EU dostupný již dva roky a ukázalo se, že díky gymnémě lesní přispívá k normální hladině krevního cukru, metabolismu tuků a konntrole tělesné hmotnosti.

Složení přípravku BGR-34EU vychází z tradičního Ajurvédského lékařství, které má více než pět tisíc let starou tradici. Indický Národní botanický výzkumný ústav po dobu pěti let analyzoval více než 500 léčivých bylin. Účelem tohoto výzkumu bylo vytvoření bezpečného a netoxického doplňku stravy, který bude napomáhat k udržení normální hladiny glukózy v krvi, a tím snižovat riziko dlouhodobých zdravotních komplikací.

Doplněk stravy BGR-34EU  obsahuje extrakty a mleté frakce z pečlivě vybraných bylin - Dřišťálu osinatého, Křídloku vakovitého, Gymnémy lesní, Mořeny srdčité, Pískavice řecké seno a Chebule srdčité. Jeho unikátní složení je výsledkem kombinace vyváženého poměru vodního extraktu a mleté frakce léčivých rostlin v jedné kapsli.

Dávkování u prediabetu a pacientů s nově diagnostikovaným diabetem:

Nejprve začněte 1 kapslí BGR-34EU dvakrát denně (po dobu 4 týdnů).

Pravidelně sledujte svou hladinu krevního cukru.

Pokud zjistíte pokles hladiny krevního cukru, zvyšte dávku BGR-34EU na 2 tablety dvakrát denně a následně to proberte se svým diabetologem.

 

Benefity a bonusy:

- pro testerky, které se rozhodnout pokračovat v užívání doplňku stravy BGR-34EU máme připravenou akci 1+1

- pro všechny testerky je připravena také doživotní sleva na všechny Ajurvédské doplňky stravy z e-shopu (link bude dodatečně zaslán)

 

Hodnocení
29
avatar
Kateřina
klad Skvely darek na Vanoce pro tchyni ;-) no proste cukrovkarka takze nemuzu rict ani jake bude hodnoceni ale za peirodni extrakty me urcite pochvali a udelaji to radost, urcite to probere s lekarem a zase bude mit radost a chut delat neco pro sebe dekuji za vyhru a vsem stastne a vesele a klidne :-**wine**gift*
avatar
Josefa
klad Skvely darek na Vanoce pro maminku no proste cukrovkarka takze nemuzu rict ani jake bude hodnoceni ale za peirodni extrakty me urcite pochvali a udelaji to radost, urcite to probere s lekarem a zase bude mit radost a chut delat neco pro sebe dekuji za vyhru a vsem stastne a vesele a klidne
avatar
Kateřina
klad Skvely darek pro strejdu ma cukrovku tak me aspon pochvali a potesi.Tak jsem zvedava jak mu to bude vyhovovat.Ale musi to probrat z lekarnikem at vi stim uzivanim.Ale i tak dekuji ze jsem byla vybrana :-)mezi testerky.Preji krasne vanoce:-)Tak Vam napisu hodnoceni .
avatar
Ivana
klad Tatka má cukrovku , tak jsem zvědavá jaký výrobek bude , ale máme rádi přírodní léky, když už je nutné nějaké užívat
klad nemám výhrady, jsem ráda , že jsem byla vybrána alespoň pomůže taťkovi , který ude rád. Snad bude v pohodě s rybím tukem
avatar
Alenka
klad Jsem moc ráda že jsem vyhrála testování :-) babička holčiček má cukrovku tak snad ji pomůže :-) bude jako dárek a je moc hezké krabičce a babičce se bude velmi líbit a jeďte jednou dekuji a když pomůže urcite budeme kupovat pro babičku častěji :-) zdraví je nejhlavnější
klad Nemám žádné negativní hodnocení a jsem moc ráda že jsem vyhrála a můžu někomu pomoci
avatar
Šárka
příloha
klad Děkuji za možnost testování výrobku BGR-34EU.
klad Tchán je dlouhodobý "cukrovkář" bere léky a píchá si inzulín.
klad Překvapilo ho,že lékařka"diabetička"o BGR-34EU věděla a znala,ale zatím neměla zkušenosti s žádným pacientem,tak mu výrobek schválila a už se těšíme na výsledky.I já,protože jsem ráda,že jsem díky testování mohla pomoci.
klad Jsem velmi zvědavá na výsledek a závěrečné spárování dotazníku,jestli hodnoty klesnou a upraví se i dlouhodobý cukr.
klad Pokud bude fungovat,rádi koupíme další balení.
klad Děkujeme.
klad Cena by mohla být nižší.
avatar
Lenka
klad Dostala je ode mě tchyně. Trpí cukrovkou už X let a je ji teprve 45. K tomu se přidaly další nemoci a já jsem ráda, že se ji alespoň tímto testováním mohu snažit pomoct. Zatím jsem ji nemohla ale říct, že se jedná o testování. Řekla by mi, že není pokusný králík. Jsem sama zvědavá, zda ji to pomůže :-)
klad Vyšší cena, ale za kvalitu se platí :-)
avatar
zdenka
klad Děkuji za testování teta má cukrovku píchá si třikrát denně dala jsem ji jako dárek hodnoty šli velice rychle dolů lékařka je s ní spokojena ještě jednou moc děkuji za tewstování :-):-):-):-):-):-);-);-)
avatar
Michal
klad Děkujeme za možnost testování vašeho výrobku začal jsem brát váš produkt a při kontrole u lékařky byly zjištěny menší hdnoty sama lékařka byla překvapena:-):-):-):-):-) děkuji moc za testování :-):-):-):-):-)
avatar
Lubomír
klad Mnohokrát děkuji zaa možnost otestovat tento bylinný doplněk stravy BGR-34EU.během kontroly u mého lékaře byli zjištěny menší hodnoty cukru v krvi.Přípravek je sice dražší,ale určitě za to stojí - rozhodně ho doporučuji protože zdraví je nadevše :-)
avatar
Petra
klad Předem chci poděkovat za možnost testování výrobku BGR-34EU. Výhru jsem darovala své tetě ,která je dlouholetá diabetička. Přípravku se ze začátku bála, ale začala užívat a za 14dní šla k Dr. na cukr. Lékařka byla výsledkem mile překvapena , teta se přiznala co užívá a lékařka kroutila jen hlavou :-) prý se na to zaměří :-)
klad Teta doporučuje :-)
klad vyšší cena :-/
avatar
Marika
klad Velmi účinný preparát pro snížení cukru v krvi u diabetiků. Zásadní v léčbě je užívat jej dle návodu a dlouhodobě. Má unikátní a vyvážené složení léčivých bylin. Už výraz ajurvédský mi dodává zaujetí a vím, že nemohu šlápnout při volbě tohoto produktu vedle.
avatar
Jana
příloha
klad Byla jsem velice nadšena, že budu moci testovat tento prostředek ke snížení cukru. A to hlavně proto, že můj partner trpí cukrovkou a pícháme inzulín.
klad Bohužel musím konstatovat, že ani po pravidelné konzumaci přípravku BGR se hladina cukru dle glukometru nijak nesnížila. Při návštěvě diabetologa jsme se na tento doplněk stravy informovali. Bylo nám řečeno, že není nic zázračného a ani tento doplněk stravy není. Zdá se tedy, že zázračná je pouze cena nutná ke kůře.
avatar
Darina
klad měla jsem taky velkou radost, že to budu testovat
klad bohužel jsem už těžká diabetička a mně to nepomohlo hladina cukru se nezměnila, i když musim přiznat že v obdobi vánoc jsem tak uplně dietu nedodržovalq
avatar
Kateřina
klad Radost z možnosti testování, zvláště proto, že v rodině máme více diabetiků a kdyby výrobek fungoval, strašně ráda bych jej nakoupila ostatním.
klad Bohužel dle měření se žádný zázrak nestal. Nicméně je pravda, že i paní doktorka informovala o tom, že takovýto přípravek je třeba užívat v delším časovém horzitontu, aby měl nějákou šanci se podepsat.
avatar
Alena
klad Dekuji za moznost vyzkouseni pripravku pro diabetiky, darovala jsem ho mamce. Chutove pry moc dobry neni, a dle letacku jsme asi cekali mnohem vice. Pokles hladiny cukru v krvy moc znatelny nebyl. V. ... ............................
klad Vyssi cena
klad Pokles hladiny cukru v krvy temer neznatelny... .................. ..........
avatar
Adéla
klad Měla jsem radost, že jsem byla vybrána k testování, dostal jej k Vánocům tchán. Je fajn, že je to přírodní doplněk stravy.
klad Přípravek je dost drahý, což by nevadilo, když by to za to stálo. Bohužel u tchána žádný, byť sebemenší pokles cukru nebyl zaznamenaný. Navíc je to prý děsně chuťově odporné.
avatar
Miloslava
klad Ajurvédský bylinný doplněk stravy BGR-34EU užívám ,výsledky jsou pro mě úžasné hlavně mě těší že jsou to rostlinné extrakty z bylinek. Hodnota glykovaného hemoglobinu,mě klesla z 79 na 52 a váha klesla o 3,5 kg . Myslím si že výsledky by byly ještě lepší ,kdyby nebylo vánoční období ,na vánoce jsem si dopřávala dost sladké i když vím že ho nemohu . Ale i tak mám krásné výsledky jsem šťastná a děkuji že jsem byla vybrána .
avatar
Michaela
klad Chuťově nijaký-polykáte tobolky s práškem z bylin, takže když ji nerozkousnete, nic necítíte. Jednou se mi podařilo tobolku prasknout omylem, ale bylinky naopak hezky voněly. Glykovaný hemoglobin (dle měření cca před dvěmi týdny jako samoplatce) klesl o dvě desetiny. Nevím, jestli je to jen tím, že jsem upravila jídelníček, nebo i tímto bylinným zázrakem. Přípravek je v plastové lahvičce. Myslím, že je to skvělá volba pro lidi, co chtějí pomoci svému zdraví pomocí bylinek.
klad Cena je trochu vyšší
avatar
Maky
klad Doplněk stravy nemá příliš výraznou chuť, což nevadí, jelikož se stejně zapíjí. Velmi oceňuji různé bylinky, které tělo i pročistí, což v dnešní době plné chemikálií není na škodu. Po užívání doplňku stravy jsem se cítila daleko lépe a víc plná energie.
Zobrazit více recenzí