Testování Airfree čističky vzduchu dopadlo výborně! 

image
otestováno
Počet recenzí
41
jak jste hodnotily
5
36x
4
4x
3
1x
2
1
doporučuje
98 %
Testováno v období
od 24. 4. 2015
do 30. 4. 2015

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá třetí, která se přihlásí po testovací výzvě a odpoví správně na otázku, kterou najdete v textu níže.

POZOR NEJEDNÁ SE O KLASICKÉ TESTOVÁNÍ, ALE POUZE O ZÁPŮJČKU s možností následného zakoupení produktu za poloviční cenu.

Testovací výzva padne ve čtvrtek 23. dubna mezi 10 a 10:30 hodin.

Celkem je pro vás připraveno k zapůjčení na jeden měsíc 8 čističek vzduchu s možností odkoupení s 50% slevou.

[^] NAVÍC DÁREK [^] : Všechny testerky, které vyzkouší čističku vzduchu Airfree, dostanou jako dárek elektronickou řasenku Remington.  [*] [*] [*]

 

Čistička vzduchu s patentovanou technologií Airfree je založená na 100% přírodním principu - využívá zákony termodynamiky a spálí až 99% mikroorganismů při teplotě 200°C.

Do místnosti se tak vrátí vyčištěný, dezinfikovaný vzduch, zbavený nečistot a škodlivin. Čistička Airfree je díky svojí jedinečné technologii schopna zlikvidovat organické nečistoty a dokonce i ozón.

Airfree je vhodné do domácnosti, kanceláří, čekáren u lékaře, školek, škol, archivů, knihoven, muzeí.

Airfree může výrazně pomoci alergikům a chrání rodiny, děti ve školce nebo zaměstnance před křížovými infekcemi. Nespornou výhodou těchto čističek je jejich absolutně tichý chod a bezúdržbový provoz.

Jediné, co musíte s čističkou udělat, je zapojit ji do elektrické zásuvky a nechat ji dělat svoji práci. Čistička začne čistit vzduch okamžitě a už po týdnu výsledky testů zaznamenávají výraznou redukci škodlivin.

Airfree nabízí více modelů čističek vzduchu, které budete mít možnost si vyzkoušet. Odlišují se především kapacitou místnosti, které jsou schopny vyčistit:
Airfree E60 – 24m2
Airfree E80 – 32m2
Airfree P125 – 50m2

Více se dozvíte ZDE.

[*] Otázka zní:

Vyjmenujte aspoň tři z mnohých mikroorganismů, které čističky vzduchu Airfree likvidují a jsou z vašeho pohledu nejškodlivější.

Odpověď najdete v ebooku, který získáte ZDE. [*]

Hodnocení
41
avatar
Anna
avatar
Ludmila
avatar
Renata
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
renata
avatar
Marcela
klad Čistička vzduchu Airfree je vhodná jak pro alergiky, tak i pro lidi, kteří chtějí snížit výskyt roztočů . Má opravdu tichý chod. Nenáročná na údržbu. Trochu mě vadí, že nelze vypnout kontrolka a že musí být stále zapnutá. Výhodou tohoto modelu je, že se do něj nemusí používat žádný výměnný filtr. Jako nevýhodu bych viděla to, že lze při jejím provozu větrat jen krátce. V teplých měsících, kdy jsme zvyklí spát při otevřeném okně, by pro nás ztrácela na významu.
avatar
Lucie
klad Měla jsem možnost testovat jeden měsíc čističku vzduchu AirFee. V rohu v obývacím pokoji se nám tvoří plíseň, která se i po likvidaci pomocí chemikálií k tomu určených časem vždy vrátí, plánovala jsem tedy čističku otestovat právě v tomto pokoji, což jsem i konzultovala s pracovnicí, která mi před testováním volala a předala potřebné instrukce. Nakonec jsem čističku obdržela v době, kdy se mi vzhledem ke všemu kvetoucímu v okolí nejvíce spustila pylová alergie a v době, kdy zrovna nemohu užívat na alergii žádné léky. Čističku jsem tedy testovala po celou dobu v ložnici. Alergie se mi v bytě neprojevovala, nemohu ale s určitostí tvrdit, zda to bylo způsobeno pouze čističkou, nebo zda to bylo způsobeno i omezeným větráním. To zjistím až nyní, po vrácení čističky, ani to však nebude zcela směrodatné, jelikož i jarní pyly budou pomalu ustupovat. Pokud bych však měla pocit, že i s ustupujícím množstvím pylů venku mi bylo s čističkou vzduchu lépe, určitě bych si jí zakoupila a to právě model, který jsem testovala. Čističku vzduchu jsme nikdy neměli a nemám tedy možnost porovnání s ostatními čističkami, trochu mi vadilo, že čistička musí být zapnutá neustále, tedy i v době nepřítomnosti kohokoliv v bytě. Velkou část z doby testování jsem byla z důvodu pracovní neschopnosti doma, nechávat čističku zapnutou v době, kdy v bytě není nikdo přítomen, mi příliš nevyhovuje, obávám se např. rizika požáru při přehřátí, čímž nechci zpochybňovat kvalitu čističky, ale toto se bohužel u elektrospotřebičů stát může.
avatar
Jana
avatar
Alena
avatar
Kristýna
klad Děkuji za možnost vyzkoušení čističky.
klad Chválím tichý chod, první den jsem to na noc musela vypnout až moc jsem z toho cítila desinfekci.
klad V rožku pokoje u okna jsme měli plísen tu jsem odstranila cca 14 dní před testováním a zatím nic, ale to nemohu posoudit po měsíci jestli je to díky čističce :D Test s jahodami jsem také zkusila a asi jsem ho měla dát dál od čističky. Měla jsem ho hned vedle ní, takže jahody zplesnivěly dřív než v pokoji bez čističky.
klad Jinak malý má od mala zánět slzných cest a zatím 14 dní je už bez slzení očí.Bud je to tou čističkou nebo nějaká náhoda:)
klad Dárek v podobě řasenky mi ještě nedorazil,tak snad brzy:)
klad Zapojila jsem podle návodu a zespodu by měl být nějaký stmívač aby se mi rozsvítilo i světlo zezhora . Bohužel ten stmívač jsem nikde nenašla a odpověd mi došla že pokud svítí a je to teplé je vše ok .
avatar
Marika
avatar
Lenka
avatar
Helena
avatar
Libuše
klad Dobrý den, tak čističku vzduchu používáme už měsíc a musím říct,že jsem naprosto spokojená......Testujeme ji v dětském pokoji, syn je alergik....Od té doby se mu lépe dýchá....A když uklízíme prach, tak v pokoji žádný není....Navíc čistička nevydává žádný zvuk a má krásný design.....Takže já tenhle výrobek určitě doporučuji!!!
avatar
Helena
avatar
Jana
avatar
Jan
avatar
Miroslava
avatar
Miloslava
Zobrazit více recenzí