Aktivní sérum na oční okolí a výplň vrásek pro korekci pleti Ryor

image
otestováno
Počet recenzí
43
jak jste hodnotily
5
35x
4
7x
3
1x
2
1
doporučuje
98 %
Testováno v období
od 9. 10. 2014
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] Testování proběhne ve středu 8. října a vyhraje každá čtvrtá, která se přihlásí po testovací výzvě.  Výzva padne mezi 16 a 18 hodinou.[*] [*] [*]

Česká kosmetická firma RYOR uvádí na trh dva nové vysoce moderní přípravky. Na rozdíl od jiných přípravků, které chybějící aktivní látky pouze doplňují, však tyto přípravky obsahují takzvané „příkazové“ látky. To znamená, že buňkám určují (přikazují), kterou složku v pokožce mají aktivovat či syntetizovat.

 

Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem
Intenzivní ošetření pleti

Vysoce účinný regenerační přípravek určený především k ošetření očního okolí, ale zároveň i na ošetření jemných vrásek celé pleti. Kromě unikátní aktivní látky Matrixyl obsahuje také vysoké množství dalších aktivních látek např. ceramidy, skvalen, vitamin E, mandlový a jojobový olej.

Výplň vrásek pro korekci pleti
Arganový olej

Přípravek pro rychlou i dlouhodobou výplň vrásek. Kombinace dvou vysoce moderních aktivních látek zajišťuje okamžitý i postupný účinek při korektivní redukci vrásek až o 37,6%, a to včetně vrásek v oblasti očního okolí očí, rtů, krku i rukou.

Více se dozvíte ZDE.

Online kosmetickou poradnu najdete na www.mujryor.cz.

Hodnocení
43
avatar
Anna
avatar
Denisa
avatar
Ludmila
avatar
Monika
avatar
Věra
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
renata
avatar
Olga
avatar
veronika
klad Perfektní :) Sérum na oční okolí mi krásně vyplo kuži pod očima . Dále sérum na vrásky jsem darovala mamince která testovala a pak mi řekla své dojmy.Vrásky byli viditelné menší a méně hlubší což za takovou chvilku je opravdu plusko
avatar
Adéla
klad Výrobky značky Ryor znám už delší dobu a vždy jsem měla dobré zkušenosti, takže jsem byla na tyto dva produkty velmi zvědavá a musím říct, že jsem velmi spokojená. Přestože používám zatím pár dní, oceňuji lehké složení, které se velmi rychle vstřebá, pleť je hladká a vypnutá, Mám citlivou pokožku, která jen tak něco nesnese a tyto přípravky jí dokonale sedly a navíc opravdu fungují. Doporučuji určitě vyzkoušet!
avatar
Dagmar
klad Musím říct že tyto krémy to u mě vyhrály na plné čáře.Byla jsem velice mile překvapená jak rychle jsem viděla výsledky.Vrásky byly méně vyditelnější a pokožky byla příjemně vypjatá.Navíc oba mají velice příjemnou vůni.
avatar
Iveta
klad Velká spokojenost s obojím. Zkoušela jsem s maminou a obě jsme byly překvapené a spokojené, že to opravdu pomáhá. Vrásky se zmenšily, pleť byla celkově hladší. Používáme ráno a večer, Příjemná konzistence, celková spokojenost. Určitě si koupíme a mohu jen doporučit.
avatar
Alena
klad Ryor jako značka opět nezklamala.Mám starší citlivou pleť,které všechny krémy nesedí a že jsem jich vyzkoušela.Po tomto testování se opět vrátím k Ryoru,tyto dva pro mě dosud neznámé výrobky mě opravdu nadchly!Krém je velmi příjemný,rychle absorbuje,pleť se mi zdá hydratovaná a vypjatější,na dotek jemnější.Žádné nepříjemné pocity ani reakce pleti(po většině krémů se osypu).Doufám,že po delším používání se ztratí i nějaké ty vrásky:-)Takže za mě naprosté nadšení a jednička s hvězdičkou a plný počet bodů:-)
avatar
Mirka
klad Oba přípravky hodnotím kladně. Sérum na oční okolí Výplň vrásek splnili svůj účel, zdá se mi, že vrásky jsou jemnější. Tak uvidím, jestli se ještě zmenší po delším používání než je 14 dní. Navíc se rychle vstřebávají, mají příjemnou vůni i konzistenci.
avatar
Alena
klad Testuji sice jen pár dní, ale už po pár dnech musím napsat na oba přípravky velice kladné hodnocení. Oba příjemně voní, dobře se aplikují a roztírají. Po krému mě vůbec nesvědí obličej jak tomu bývá u krémů jiných značek. Díky sérum mám pocit, že mi ty menší vrásky pomalu mizí. Po krému je pleť příjemně hladká a vypnutá. Jsem zvědavá jak bude má pleť vypadat po delším užívání.
avatar
Ludmila
avatar
Marcela
klad Hned jak krémy dorazily, s nadšením jsem se vrhla do testování a musím uznat, že splnily moje očekávání. Krémy mají lehkou konzistenci, snadno se vstřebávají a zanechávají pleť vypnutou, hladší a vrásky se mi zdají méně viditelné. Ryor je kvalitní značka, se kterou už jsem se v minulosti setkala a nikdy mě nezklamala, takže za mě určitě ANO :)
avatar
Helena
avatar
Jana
klad vysoce kvalitní,musím říct že už během týdne používání mám pocit že jsou vrásky mnohem méně vyditelnější,navíc oba dva přípravky nádherně voní,navíc se rychle vstřebávají a nejsou mastné.jsem nadšená,
Zobrazit více recenzí