Jak se našim testerkám líbil akumulátorový tyčový vysavač Electrolux Well Q6? Mrkněte na recenze

image
otestováno
Počet recenzí
25
jak jste hodnotily
5
12x
4
11x
3
2x
2
1
doporučuje
92 %
Testováno v období
od 18. 7. 2021
do 31. 7. 2021

Akumulátorový vysavač Electrolux WELL Q6 WQ61-46DB  

Bezdrátový vysavač Well Q6 s odnímatelnou ruční jednotkou a zabudovaným příslušenstvím vám umožňuje plynule přecházet od úklidu podlahy k těžko přístupným místům a zase zpět, a to okamžitě. 

Hlavní benefity

  •       Ergonomický design pro pohodlné, rychlé a všestranné použití
  • Odnímatelná ruční jednotka
  • Příslušenství dostupné přímo na vysavači
  • Extra dlouhá štěrbinová hubice na vysávaní ve výškách
  • Výjimečné nízká hmotnost v ruce (0,5-0,9 kg)
  •       Úplně sklopitelný design = dostane se pod nábytek (až do 135 mm)


Více informací o produktu najdete TADY.


Hodnocení
25
avatar
Petra
Na vysavači hodnotím kladně jeho ergonomickou rukojeť, váhu, manipulaci po podlaze, světlo na vysávací hlavici, samočištění kartáče a široké příslušenství různých nástavců. Vysavač se dá úplně sklopit, takže vysajete pod nábytkem. Co mi přišlo složitější je čištění prachové nádoby. Baterie vydrží tak na dvě místnosti, není to na vysávání celého bytu.
klad Ergonomická rukojeť
klad Váha vysavače
klad Manipulace
klad Světlo na hlavici
klad Nástavce
klad Výdrž baterie
avatar
Jaroslava
S vysavačem jsem byla nakonec spokojená. Nadchlo me jeho vybavení různých nástavců a hned jsem vyluxovala těžko dostupné místa. Nástavce jsou v těle vysavače, což je super. Moc se mi také líbí automatické čištění kartáče, to je pro dlouhovlásky jako jsemz ja jako stvořené. Jinak vysavač vysává dobře, využívám eko režim, na nejvyšší stupeň nevydržel tak dlouho, ale to ani na rychle uklizeni nepotřebuju.
klad Design
klad Nástavce
klad Ovládání
klad Automatické čištění
klad Filtry
klad Na nejvyšší stupen vysavani vydrží málo
avatar
Blanka
Jako velkou přednost u Q6 vysavače vidím jeho lehkost a manévrování. Funguje dobře na všech površích. Vysavač můžete položit úplně kolmo, takže zajede pod všechny kusy nábytku. Výdrž baterie je dostačující na rychlé uklizeni místnosti. Rada bych vyzdvihla i jeho design, který je opravdu povedený.
klad Manévrování
klad Design
klad Sací výkon
klad Nástavce
avatar
Lukáš
Krásně jsem si s ním zatancoval po bytě a díky jeho osvětlení viděl i věci, které jsem před tím neviděl... :-) Výkon je dostačující a na jedno nabytí vysaji 3kk celkem v pohodě. Hlavně oceňuji vysávání tvrdých ploch. Děti na něm chtějí létat jako Harry Potter.
klad Vysávání rvrdých ploch
klad Světlo
klad Váha
klad nic
avatar
Helena
Nejvíc mě překvapila lehkost vysavače a manipulace s ním. Bez zaváhání jsem s ním mohla zajet pod komodu i pod postel. Výborně vysával jak koberec, tak i plovoucí podlahu a dlažbu. Líbilo se mi osvětlení, byť jen jako doplněk sympatického designu. Přesně mi padnul do ruky a na můj dvoupokojový byt byl tak akorát i co do výdrže baterie. S nástavci jsem se maličko prala, osobě je nemám moc ráda a „zdržuje mě to“ vyměňovat je při běžném úklidu. Na druhou stranu ale musím uznat, že při precizním úklidu jsou nenahraditelné a dostala jsem se s nimi do všech rohů a konečně došlo i na vysátí rohů u stropu nebo polstrování na posteli.
klad design
klad samostojný / úspora prostoru
klad snadná manipulace i v obtížných prostorách
klad variabilita nástavců
klad přece jen by mohla baterie vydržet o trošku déle
příloha příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Michal
Tyčový vysavač má moc pěkný design, stabilní konstrukci, snadné umístění na nabíjecí dock i velmi dobrou ovladatelnost v případě potřeby vysávání těžko dostupných míst (např. ve výšce). Disponuje světlem dostatečným sacím výkonem a navíc je část odnímatelná, díky čemuž získáte 2 ruční vysavač na drobné nečistoty. Testovali jsme vysávání koberce a menší místnosti, což baterie zvládla. Cena je dopovídající typu a kvalitě vysavače.
klad design
klad 2v1
klad svělto
klad sací výkon
klad manipulovatelnost
klad Skladnost
příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Radka
Akumulátorový vysavač mě zaujal svým designem a tím, jak hezky padne do ruky. Díky kloubu s ním zajedete pod jakýkoliv nábytek nebo pohovku. Sací výkon je dostatečný a na rychlý úklid naprosto ideální. Vysávala jsem jak plovoucí podlahu tak dlaždice a oboje bez problému. Plus vidím i ve osvětlené hlavici, díky čemuž vidíte všechny nečistoty. V domácnosti máme dvě kočky a s chlupy si taky poradil. Na rychlý úklid je to fajn pomocník.
klad Lehkost
klad Manipulace
klad Snadné ovládání
klad Vzhled
klad Nástavce
klad bez problému
avatar
Radmila
Testovaný vysavač jsem chtěla vyzkoušet zejména kvůli schodům v bytě, abych nemusela všude tahat podlahový vysavač a tahat a přepínat kabel. Výhody: světlo svítící na podlahu- skvělé do tmavých míst, koutů a pod postel. Perfektní nástavec na namotané vlasy. Sací výkon, ale použila jsem jen na dlažbu a vinil. U koberce nevím. Výdrž baterie. Množství různých nástavců. Vzhled vysavače. Nevýhody: vyšší hmotnost - čekala jsem lehčí přístroj vzhledem ke schodům v bytě. Hlučnost a špatná manipulace při rozebírání jednotlivých komponentů.
klad světlo
klad nástavce
klad výdrž baterie
klad design
klad hmotnost
klad hlučnost
klad manipulace při rozebírání dílů
příloha příloha příloha příloha
avatar
David
S vysavačem se dobře manipuluje, hezky se s ním dostanete pod nábytek. Váha je ideální, po delším vysávání mě nebolí ruka jako u konkurence. Výkon sání je skvělý, bez problému vysajete jakékoliv znečištění, u nás i kočičí chlupy. Ideální pomocník do kuchyně i proto, že můžete vytahnout malý vysavač a vysajete drobky na kuchyňské lince - ten ovšem nemá takový tah, ale to nevidím jako problém. Baterie mi vydrží na 2-3 místnosti, není to na úklid celého bytu, ale k tomu vysavač ani nemá sloužit. Na rychlé vysátí lokálního znečištění ideální.
klad Výkon
klad vysavač 2v1
klad Manipulace
klad Váha
klad Baterie by mohla vydržet déle
klad Ruční vysavač by mohl mít větší výkon
avatar
Ivana
S vysavačem se výborně manipulovalo. Vyhovuje mně, že sa sebou nezájem žádný kabel. Váha je optimální, brala bych možná delší rukojeť abych se nemusela vůbec ohýbat. Na koberci měl vysavač trochu problém s chlupy od zvířat, ale nebylo to nic zásadního. Co se týká výdrže baterie, myslím, že na běžný např.3kk stačí, na patrový domek už ne.
klad Manipulace
klad Možnost vyjmutí ručního vysavače
klad Absence kabelu
klad Kratší výdrž
příloha
avatar
Lucie
Vysavač je velice ergonomický, pohodlně se s ním pracuje, krásně zatáčí a člověk s ním vjede opravdu všude, aniž by to bylo náročné. Váha je přiměřená - není sice lehký jako pírko, ale pro běžný účel je to naprosto v pohodě. Co bych však vytknula, je umístění tlačítek na ovládání na rukojeti, kde občas dochází k nechtěnému snížení výkonu během vysávání. Vysavač krásně zvládnul vysát i kočičí chlupy z koberce, a to hned při prvním přejetí. Velice chválím možnost vytáhnutí ručního vysavače, jedná se tak o spotřebič 2v1, jen mi přišlo, že ruční vysavač sám o sobě nesaje tak dobře, jako když je součástí tyčového vysavače. Dále chválím osvětlení vysávané plochy, to je velice praktické, a rovněž praktický stojánek na vysavač. Baterie vystačí pro vysátí celého bytu - ale jen tak tak :-). Co bych vytknula, je, že občas sbírá vysavač špínu jen cestou "dopředu", nikoli při couvání, ale to mohlo být způsobeno tím, že byl vysavač zrovna před čištěním.
klad manipulace
klad možnost využití i jako ruční vysavač
klad osvětlení
klad výkon (vysaje i kočičí chlupy z koberce)
klad stojánek
klad umístění tlačítek pro snížení výkonu
klad při couvání nevysává tak dobře
klad po pár dnech užívání se začal co chvíli vypínat, ale možná to bylo jen tím, že byl zrovna plný, ač ještě nebyla dosažena ryska "max"
příloha
avatar
Alena
Produkt mě velmi překvapil, jsou to 2 vysavače v 1.Lehká konstrukce a snadná manipulace ,zabere velmi málo místa. Velmi jsem ocenila kloub díky kterému se s vysavačem dostanu na nepřístupná místa. Příjemné je i osvětlení vysávaného prostoru před vysavačem. Snadno se s ním vysává a velké + je snadný přístup k nádobě s odpadem a jeho snadné vyjmutí. Za zmínku také stojí možnost vyprat filtry ,takže je vysavač vhodný i pro alergiky.
klad lehkost
klad snadné čistění
klad nezabere moc místa
klad dobrá údržba
klad osvětlení plochy
klad nemusím tahat kabel s elektřinou
klad dostane se všude
klad malá nádoba na odpad
avatar
Robert
Obrovskou předností je manévrování při vysávání a hmotnost vysavače. Prostě kam se zatočí, tam vysavač jede. A to jak na hladkých, tak ostatních površích.Další je jednoduché ovládání 2 tlačítky. Víc není potřeba. Výkon vysavače odpovídá tomu, že je poháněn aku baterií. Ale možnost většího výkonu by byl lepší.Další obrovská výhoda je schopnost vysávání i při zcela položeném vysavači. Výdrž baterie je docela malá, ale na jedno vysátí domu to vystačí.Jako zbytečnost uvádím pro mě zcela bezvýznamný stojánek na nabíjení vysavače.Vysavač stojí sám bez jakékoliv podpůrné opěry.Stačilo by vyřešit nabíjení kabelem přímo v těle vysavače a tento stojan se může úplně zrušit. Je to sice jednodušší položit vysavač do stojanu a on se ihned začne nabíjet, ale zbytečná spotřeba plastů navíc za to nestojí.Nejsem tak líný, abych nemohl kabel sám zasunout do nabíjecího konektoru ve vysavači.Zásobník na vysáté nečistoty složen z mnoha různých zákoutí, kde se usazují nečistoty, které se špatně dostávají ven
klad Váha
klad Manévrování
klad Sací výkon
klad Zbytečný nabíjecí stojan (stačí umístit nabíjecí konektor přímo do těla vysavače)
klad Složitější čištění zásobníku na vysáté nečistoty
avatar
Michaela
S vysavačerm se mi velmi dobře vysávalo hlavně kvůli ergonomické rukojeti, dále tím, že v pohodě zajel pod nábytek a v neposlední řadě, že má světlo a tudíž můžete luxovat klidně i za tmy a perfektně vidíte luxovanou plochu. Jenom baterie mi nevydržela na vyluxování celého bytu 2+1, baterie je jediným mínusem, preferuji vysavače na elektřinu.
klad ergonomická rukojeť
klad světlo
klad pohyblivost-zajel pod nábytek
klad celkem lehký
klad provoz na baterii, je to neekologické
klad baterie nevydrží dlouho-na vyluxování celého bytu
příloha
avatar
Joanna
Byla to moje prvni zkusenost s bezdratovym vysavacem a zatim jsem spokojena a urcite budu premyslet o nakupu takoveho vysavace pri vymene na novy model. Hodi se skvele do mensiho bytu, protoze kabel se neomotava kolem nabytku a manevrovani je jednodussi. Pri vysavani pod nizkym nabytkem nebo atypickym je dobre si rozdelit vnitrni cast a vysavat pouze s ni.
klad jednoduche manevrovani
klad odpojeni mensiho vysavace
klad dobry vykon
klad dlouha vydrz na jednom nabijeni
klad esteticky vzhled
klad dost tichy
klad tezke odpojovani jednotlivych casti
klad mala nadoba na prach
příloha
avatar
Andrea
Akumulátorový vysavač je skvělý pomocník v domácnosti. Je opravdu lehký! Po celém bytě máme parkety nebo plovoucí podlahu, kde svou práci odvedl na jedničku. Vzhled vysavače je opravdu krásny. U baterie bych ocenila možnost rychlejšího dobití. Oceňuji výkon ručního vysavače. Vysavač v celku hodnotím kladně.
klad Vzhled
klad Ruční vysavač
klad Nástavce
klad Lehkost
klad Pomalé dobíjení
příloha
avatar
Lea
S vysavačem jsem vyzkoušela úklid ve velkém domě a mohu ho s klidným svědomím doporučit majitelům mazlíčků , jelikož je bezdrátový a oni ho tak nerozkousou, případně nevyrvou ze zásuvky. Mohu konstatovat, že vysaje díky 2 režimům vysávání téměř vše, kromě vody a díky technologii roll on brush se dostane do všech míst v místnosti. Jen ta doba nabíjení by mohla být kratší a návod k použití přehlednější. Atraktivní design vysloveně láká ke koupi.
klad Design
klad Svítí ve tmě, nemusí se svitit
klad Technologie roll on brush
klad Návod k použití
klad Doba nabíjení
příloha
avatar
Jan
Lehký, dobře ovladatelný a výkonný vysavač s užitečným příslušenstvím, jednoduché čištění kartáče, filtrů i nádoby. Asi jedinou nevýhodou byla výdrž baterie, kdy při max. výkonu vydržel cca 10 minut (mohlo se jednat o individuální chybu konkrétního kusu). Jinak naprostá spokojenost
klad Váha, manipulace, příslušenství
klad Výdrž baterie. Při maximálním výkonu cca 10 minut.
avatar
Marie
Vysavač je krásně poskládany, že jsem ani nevěřila, že v one krabici opravdu je. Složení šlo i bez návodu, jednoduché. Nabít a s radostí do toho. Vysvač je těžší, ale při manipulování si nevšimnete. Zvuk má jako fén, takže paráda. U nás si zamakal. Denně. Ale vždy po ruce díky skladnosti. Dokonce i manžel vysával, což je co říct. Ruční vysavač s vysunovací násadou posloužil na pavouka a vypustili jsme jej. Takže u nás je rozhodnuto. Přecházíme na tyčový vysavač.
klad Ovladatelnost
klad Tichy chod
klad Výdrž baterie
klad Skl
klad Váha
příloha příloha příloha
avatar
Klára
Oceňuji využitelnost různorodých nástavců vysavače, stejně tak příkon a lehkost manipulace. S jedním z nástavců jsem snadno vyluxovala prach z okenních žaluzií, s jiným zase římsy na stěnách či podlahové lišty. Ideální vysavač pro hospodyně nejen s malými ratolestmi v domácnosti :-)
klad různorodost nástavců
klad Bez výtek
příloha příloha
Zobrazit více recenzí