Nebaví vás tahat kabel za vysavačem? Zapojte se do testování akumulátorového vysavače Electrolux WELL Q6

image
otestováno
Počet recenzí
13
jak jste hodnotily
5
5x
4
7x
3
1x
2
1
doporučuje
92 %
Testováno v období
od 18. 7. 2021
do 31. 7. 2021

 Jak bude testování probíhat?

 • Vybraná testerka si v předem stanoveném termínu (vždy úterý) vysavač vyzvedne na adrese Doblogoo, Radhošťská 1942/2, 130 00 Praha 3.
 • Po dobu jednoho týdne bude tyčový vysavač testovat ve své domácnosti.
 • Následující pondělí předá vysavač v původním stavu zpět (vždy v pondělí) na adresu Doblogoo, Radhošťská 1942/2, 130 00 Praha 3.
 • Poté se s námi podělí o své dojmy z testování a hodnocení. Na vysavač testerka napíše 2 unikátní hodnocení a přiloží fotografie. 
 • Za vložení hodnocení získáte slevu 35 % na nákup kuchyňského nádobí a příslušenství na webshopu Electrolux.cz.

Akumulátorový vysavač Electrolux WELL Q6 WQ61-44SW

Bezdrátový vysavač Well Q6 s odnímatelnou ruční jednotkou a zabudovaným příslušenstvím vám umožňuje plynule přecházet od úklidu podlahy k těžko přístupným místům a zase zpět, a to okamžitě. 

Hlavní benefity

 •       Ergonomický design pro pohodlné, rychlé a všestranné použití
 • Odnímatelná ruční jednotka
 • Příslušenství dostupné přímo na vysavači
 • Extra dlouhá štěrbinová hubice na vysávaní ve výškách
 • Výjimečné nízká hmotnost v ruce (0,5-0,9 kg)
 •       Úplně sklopitelný design = dostane se pod nábytek (až do 135 mm)Více informací o produktu najdete TADY.
Hodnocení
13
avatar
Trice
Vysavač je lehký na ovládání, skladný. Dá se z něj odejmout ruční vysavač, kterým vysajete třeba gauč, stůl, auto. Baterie vydrží na vysátí průměrně velkého bytu. Saje silně, zvládne i drobné kamínky. Při vysávání se nijak nepráší, dobře těsní. Indikátor nabití je pro mě mírně nečitelný.
klad jednoduchost
klad skladnost
klad výkon
klad nutnost hlídat si stav baterie
avatar
Daniela
Vysavač je vhodný jak na malé tak velké plochy. Koncovka je díky své velikosti dobře manipulační a pojme takové množství plochy, jaké je vhodné. Díky nabité baterii se nemusí řešit hledání zásuvky, což je zejména při vysávání větších ploch velká výhoda. Dalším plusem je nízká hlučnost. Použití vysavače tak neomezuje v činnosti jiné členy domácnosti. Výhodou, kterou ocení všichni s více typy povrchů v místnostech, jako jsou dlažba, parkety, koberec je, že zkoušený vysavač je plně účinný bez jakéhokoliv zdržení na všechny typy povrchů, které jsem uvedla. Vypouštění prachových částic do ovzduší jsem nezaznamenala a při použití vysavače mohu za sebe říct, že okolní vzduch je při jeho použití stejně kvalitní, jako před použitím. Velkou výhodou, je nízká váha vysavače, kterou ocení nejen ženy. Drobnou nevýhodou se zdá velikost vysavače přo jeho skladování (nabíjení ), a relativně malá nádržka na prach, kterou je celkem často nutné vysypat.
klad síla tahu
klad koncovka
klad nabijení na baterii - volnost
klad tichý provoz
klad čistý vzduch
klad nutnat častého čištění nádržky
klad velikost nabíjecí zákadny
avatar
Lucia
Vysavač mne milé překvapil svým sacim výkonem. Snadné sestavení a čištění, vydrží dlouho nabitý. Splňuje všechny očekávání. Nejlepší je část LED osvětlení a samočistící kartáč. Špatně vysává hrany a kouty. Líbí se mi že je bezdrátový a skladný. Snadno se sestaví i vyčistí a má krásný dedign.
klad Nemá kabel
klad Světlo na hlavní hlavici
klad Design
klad Hlučnost
avatar
Jiří
K testovovanemu akumulátorovému vysavači Elektrolux mohu pochválit ovládání a manévrování, světlo na kartáči. Pod nízký nábytek se nedá dostat. Vydrž baterie cca 15- 16 minut. Používal jsem ho cca obden. Problém s vydáváním nečistot v hranách a rozích. Skvělá rychlost použití malého ručního vysavače. Skvělé čištění.
klad Čištění vysátých nečistot
klad Dobře vysává jaký koli povrch
klad Rychlá připravenost k vysáváni
klad Malá vydrž baterie
klad Dlouhé dobijeni baterie
klad Vysoká váha
avatar
Anežka
Z vysavače Electrolux WELL Q6 WQ61-44SW jsem byla nadšená. Je velmi výkonný, na normální úklid výdrž baterie stačí, velké plus je, že je bezdrátový a skladný. Má i krásný design! Ocenila bych, kdyby výkonnost baterie vydržela i déle, ale na normální potřeby úklidu bytu to krásně stačí. Za mě je TOP :)
klad Skladný
klad Výkonný
klad Bezdrátový
klad Nemám co vytknout
příloha
avatar
Olga
Vysavač naplnil má očekávání. Velmi snadná manipulace jak s ručním, tak i s tyčovým nástavcem...i pod skříňkami nebo gaučem kde jsem velmi ocenila i světlo na hlavní hlavici, kdy vidíte pomalu každý drobek před tím, než ho vysajete. Vysavač mám stále v napájení, takže nedokáži zatím přesně říci, kolik vydrží bez baterie, ale min. 3 místnosti a cca 30 minut vysávání bez přestávky ano (víc nevydržím já :-)). Díky nástavcům jsem se dostala i do hůře dostupných míst, takže mám ze sebe dobrý pocit a ani jsem se tolik nepředřela :-) Hezky vysává i koberce. A ještě velké plus za snadné číštění! Celkově hodnotím velmi kladně.
klad design
klad velmi snadné čištění
klad světlo na hlavní hlavici
klad samočištění hlavice
klad 2v1 - tyčový a ruční vysavač
klad snadná manipulace
klad díky nástavci můžu vysát i pavučiny a hůře dostupná místa
klad nemá kabel
klad mohl by být méně hlasitý
příloha
avatar
Monika
Zvažovala jsem místo klasického vysavače. Na velký byt 8m2 ale nestačí baterie (plně nabitá). Ale pokud je byt menší, tak bych ho s klidem doporučila. Pro nás však jen pro rychlé vysátí 'něčeho' konkrétního. Narazila jsem tady na mínus, vysávání větších drobků nebo rozsypané červené čočky. Místo vysávání to polovinu odstřelilo pryč. Důvodem byl kartáč v nástavci. Podařilo se mi ho vyndat. Ale nešlo to moc jednoduše. Ale ta možnost tu je. Pak už to šlo lépe. Nástavců je tam nespočet a to je obrovské plus. Když už jsem si myslela, že žádná další není, nějaky nástavec na mě odněkud 'vykouknul'. Bohužel pod gauč se nevešel ani tyčový a ani malý ruční vysavač, který lze po vycvaknutí samostatně používat. Gauč nemáme příliš nízko a i přesto se tam nevešly, abych pod ním vysála. "Koš" na drobky je celkem obtížnější rozdělat, takže časté vysypávání by mě dost obtěžovalo. Ale podotýkám, jsem velmi náročný uživatel. Pokud věci, které jsem popsala pro váš nejsou překážkou. Pak ho doporučuji.
klad Snadná manipulace
klad Spousty nástavců
klad Skladnost
klad Kartáč se dá sundat a vysávát bez něj
klad Má více rychlostí sání
klad Výdrž baterie (větší byt nelze vysát na 1 nabytí)
klad Vysypávání vysátého materiálu není nejsnadnější
klad Nevešel se pod gauč - tudíž není možné tam s ním vysát
klad Kartáč odráží drobky a větší předměty, místo, aby je vysál (dá se však odendat)
příloha příloha
avatar
Zuzana
Lehky, vykonny, ergonomicky, diky vykyvne hlavici se dostane vsude, vydrzi dlouho nabity, snadno se sestavuje a cisti, dva v jednom. Dalsi prednosti je skladnost a v neposledni rade i moderni design. Testovano v domacnosti s chlupacem, s prehledem zvladl i chlupy. Presne vysavac, co jsem hledala, urcite poridim
klad lehkost, vykonnost, snadne sestaveni
klad cisteni, skladnost
klad zapory jsem nenasla
avatar
Kristina
Vysavač mě mile překvapil svou velikostí – mám jen 160 cm a vysavač byl dlouhý přesně pro mě, pro vyšší lidi to tedy může být problém. Uklízelo se s ním dobře, ne vždy ale pobral všechny drobky, o které se můj malý syn pod stolem postaral. Pohovka s ním nešla čistit vůbec – nechával za sebou stopy prachu. Doporučuji tedy pouze na podlahy a dlažbu. Pokud bych kupovala určitě se rozhodnu pro silnější novější model než Q6.
klad krátká velikost
klad design
klad savost – čištění tvrdých podlah
klad jednoduchá manipulace
klad vyjímatelný ruční vysavač
klad kompaktnost
klad velká hlučnost
klad nemožnost čistit pohovku
klad občas se sám vypnul při sání
klad slabost sání
příloha
avatar
Alena
Vysavač mě mile překvapil svým sacím výkonem.Musela jsem si zvyknout na vyšší váhu,ale díky “manévrovací schopnosti” vysavače jsem jeho váhu postupně neřešila.Jako vysavač,který je pořád po ruce -doporučuji.Skvělý výkon má i malý ruční vysavač.Čištění poměrně rychlé.
klad Sací výkon
klad Možnost manévrování
klad Rychlost nabíjení
klad Váha
příloha příloha
avatar
Tereza
Od vysavače jsem čekala hodně,ale není to vysavač který bych si koupila a jsem rada ze jsem tento produkt nejdříve mohla otestovat. Vysavač je lehký,svítí světlo,malý vysavač na malé drobky je ideální včetně nástavcu. Velký problém jsem ale s vysavacem měla když jsem chtěla vysávat pro postely či sedackou. Krátká rukojeť. Máme doma krecka a s kousky sena co křeček vyhazuje z klece ven si vysavač od běžného vysavače neporadí.
klad Vysavač svítí
klad Má nástavce
klad Nevejde se pod postel
klad Nevejde se pod sedačku
klad Krátká rukojeť
klad Malý tah/výkon
příloha příloha příloha
avatar
Eva
Přístroj skvěle pracuje, koberce jsou výborně vyčištěné. Prodloužená násada se dostane všude. Stroj je skladný a v nabíječce stabilní. Ruční vysávání praktické. Při vysávání v nástavci svítí :-) Drobné komentáře: dlouhé vlasy z kartáček musíte odstranit ručně a uvítala bych výdrž delší než 45 minut.
klad kvalitně vysáté koberce
klad osvětlení
klad pratický prodloužený nástavec
klad úložnost
klad dlouhé vlasy se neodstraní z násady sami
klad kratší výdrž (45 min)
avatar
Jiřina
Vysavač jsme testovali na dvou pokojích s kobercem a chodba s linem. Perfektně si poradil s vlasy. Velké plus je manévrování a dostupnost pod nábytek. Praktická je vyjímatelná ruční jednotka - možno vysávat i ve výškách. Praktické je rovněž přisvícení.a možnost zvolit jednu ze dvou rychlostí - při vyšší rychlosti bohužel nevydrží baterie udávaných 45 minut, celý byt jsme s ním najedenou nevysáli (místnosti cca po 30m2 a malá chodba). Snadná manipulace i pro děti, dobré ergonomické držení.
klad žádný kabel, vyjímatelná ruční jednotka
klad práce ve výškách
klad dvě rychlosti
klad výdrž baterie
klad dělka nabíjení