Přijďte na zážitkové testování a vyzkoušejte tyčový vysavač Electrolux Well Q6, díky kterému uklidíte rychle a důkladně vše od drobečků až po větší nepořádek

image
otestováno
Počet recenzí
3
jak jste hodnotily
5
3x
4
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 6. 9. 2021
do 14. 9. 2021

Akumulátorový vysavač Electrolux WELL Q6 WQ61-44SW

Bezdrátový vysavač Well Q6 s odnímatelnou ruční jednotkou a zabudovaným příslušenstvím vám umožňuje plynule přecházet od úklidu podlahy k těžko přístupným místům a zase zpět, a to okamžitě. 

Hlavní benefity

  •       Ergonomický design pro pohodlné, rychlé a všestranné použití
  • Odnímatelná ruční jednotka
  • Příslušenství dostupné přímo na vysavači
  • Extra dlouhá štěrbinová hubice na vysávaní ve výškách
  • Výjimečné nízká hmotnost v ruce (0,5-0,9 kg)
  •       Úplně sklopitelný design = dostane se pod nábytek (až do 135 mm)


Více informací o produktu najdete TADY.


Hodnocení
3
avatar
Kristýna
Tento vysavač používá každý v naší domácnosti. Je neustále u ruky a dokáže stát v prostoru bez držáku. Díky ručnímu vysavači je vhodný opravdu na vše. Má 5 filtrů, které se dají čistit. Vysypávání koše s nečistotami je snadné. S vysavačem se dobře manipuluje do všech stran. Líbí se mi čištění spodního kartáče jednoduchým tlačítkem.
klad čištění kartáče
klad barva a tvar
klad sání
klad čištění
klad 5 filtrů
klad ruční vysavač
klad žádné
avatar
Jana
Tyčový vysavač mi vyhovuje hlavně tím, že je neustále po ruce pro rychlé vysávání nepořádku po dětech. Snadno se dá využít i ruční vysavač s několika nástavci na různé kouty bytu. Tah je dostačující. Líbí se mi design. Vysavač zvládá tvrdé podlahy a spáry, ale taky koberec.
klad design
klad stále po ruce
klad ruční vysávání
klad nástavce
klad manipulace
klad dlouhé nabíjení, pokud je vysavač zcela vybitý
avatar
Ivana
Vysavac je lehky,v hezkem barevnem provedeni,ma ergonomickou rukojet,je prizpusobivy a tichy.Libi se mi vraceni do stojanku a jeho neustale dobijeni, pri kterem nehrozi pozar.Ocenuji, ze prislusenstvi je soucasti vysavace a je moznost spoustu dalsiho prislusenstvi dokoupit.Prednostni je hepa filt,ktery je omyvatelny,led pasek na vysavci,takze clovek krasne vidi,kdyz vysava v nejakem zakouti.Super jsou taky 2 rychlosti a to,ze si muzu vybrat,jestli chci tycovy nebo rucni vysavac a perfektni je i teleskopicky nastavec treba na pavuciny
klad Lehkost
klad Ergonomicka rukojet
klad Je bezdratovy
klad Neni hlucny
klad Omyvatelny hepa filt
klad Cena