Testerky testovaly unikátní tělová séra Altearah BIO 3v1 s blahodárnými účinky na tělo i mysl. V textu najdete, jak byly se séry spokojeny

image
otestováno
Počet recenzí
25
jak jste hodnotily
5
11x
4
7x
3
5x
2
1x
1
1x
doporučuje
72 %
Testováno v období
od 3. 6. 2020
do 31. 7. 2020


Tělové sérum Altearah BIO 3v1

Tělové sérum je malý, a díky široké škále barev, i všestranný pomocník připravený k okamžitému použití.
Pro jeho velikost a kuličkové zakončení hrdla ho můžete mít vždy po ruce. Podívejte se na kompletní nabídku Tělových sér Altearah BIO, vysvětlení jednotlivých barev a jejich symboliku najdete TADY

Proč Tělové sérum Altearah BIO 3v1? 

 • Je vhodné k navonění jako olejový parfém, přičemž si můžete vybrat ze 14 krásných přírodních vůní.
 • Po stránce duševní působí relaxačně – všechny barvy působí pozitivně na vaše pocity.
 • Po stránce tělesné, působí jako balzám, je možné ho použít k lokální masáži.

V čem vám tělové sérum Altearah BIO může pomoci?

 • Uleví od bolesti (hlavy, svalů zatuhlých nebo namožených po sportovní zátěži, podbříška při menstruaci, pohmožděnin či modřin) a napětí, podporuje proces hojení.
 • K podpoře a harmonizaci jednotlivých vnitřních orgánů a žláz.
 • K uvolnění a relaxaci, k lepšímu pocitu či náladě.
 • Jednotlivé barvy vám můžou pomoct cítit se lépe, např. vyčistit mysl, zlepšit vztah k sobě nebo i k ostatním, zvládnout různé životní situace, podpořit ve vašich záměrech, nebo jednoduše zjistit, co je pro vás to nejlepší.

Tělové sérum Altearah BIO je:

 • ekologické - vyrobeno z čistě rostlinných ingrediencí, tudíž nezatěžuje organizmus
 • efektivní - obsahuje 30% koncentraci esenciálních olejů díky nimž proniká přímo do těla a krvi a je velmi účinné
 • etické - 100% bio a bez testování na zvířatech

Jak se Tělové sérum Altearah BIO vybírá

 • dle barvy, která vás přitahuje
 • dle klíčového slova
 • dle záměru, který chcete posílit (platí i pro orgány)

Jak se Tělové sérum Altearah BIO používá?

 • 2x denně naneste na vybrané místo (dle návodu, po dobu 14 dní, pak si dát přestávku)
 • jako parfém můžete používat jednou denně i delší dobu, nanášíte na zápěstí a krk jako klasický parfém 


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
25
avatar
Renata
Úžasný produkt, který vás nejen příjemně navoní, ale navodí vám klidnou, mysl, příjemné rozpoložení, a uvede vás do harmonie. Přírodní složení, praktické balení s kujičkovým aplikátorem umožní nanesení séra na místo, kam ho nanést chcete. Široké portfolio vůní a barev, jedna hezčí než druhá. Dlouhá výdrž. Voníte nejen okolí, ale hlavní je, že se budete cítit skvěle samy pro sebe.
klad Celkem vše
klad Vůně
klad složení
klad -
avatar
Lucia
Som příjemně překvapená, praktické balení do kabelky dobrý nápad jak dárek pro příbuzné, příjemná vůně, lze používat po koupeli.. Aplikovat se dá po sprše ráno nebo večer.. Lze používat k masáží nebo na suché vlasy..
klad Nezanechává pocit mastnoty
klad Malé balení
avatar
Kristýna
Zamilovala jsem se do tělového séra. Krásně a intenzivně voní, je malé, ale praktické. Vybrala jsem si červené sérům - na energii, s hřebíčkem, ta intenzita síla vůně je, jako bych si na sebe stříkla parfém. To jsem byla opravdu překvapená.
klad Vůně
klad Intenzita
klad Kvalita
klad příliš vysoká cena
avatar
Lenka
Tělové sérum mě zaujalo již svým designem a praktičností díky své velikosti. Může si ho každý dát do své kabelky a nosit s sebou. Vůně mně příjemně překvapila a taktéž složení a nanášení séra. Pocity k dané problematice zatím nijak nevnímám, asi je brzy a chce to používat přípravek déle. Nicméně ho teď nosím všude s sebou a ráda ho používám.
klad praktičnost
klad design
klad vůně
klad vyšší cena
avatar
Daniela
Sérum roll on je praktické v tom, že si ho můžete vzít kamkoliv s sebou, protože je v malém balení , s kuličkou a víčkem, tím pádem se Vám nerozlije ani v kabelce. Vůně je dost intenzivní, proto doporučuji začít s menším množstvím. Vybrala jsem si citronovou vůni, kterou mám obvykle ráda, ale bohužel tato mi úplně nesedla, takže i když se jmenuje Radost, tak mi moc radosti nepřinesla :D
klad balení
klad design
klad jednoduchost aplikace
klad vůně
avatar
Petra
Dobrý den, moc děkuji za možnost vyzkoušet Tělové Sérum Altearah BIO 3v1, vybrala jsem si růžové - je to moje oblíbená barva, právě prožívám velmi bolestivé období a tak potřebuji pohladit, posílit, znovu se postavit na nohy. A tak vůni 2x denně aplikuji na zápěstí a vždy když mě bolí srdce a mám pocit, že mi pukne si přivoním k této sladké vůni - zázraky se nedějí, stále to hrozně bolí, ale jsem tak nějak více v klidu, vidím světlo na konci tunelu a věřím, že čas všechno vyléčí. Takže sérum splnilo to co slibuje, celkové uklidnění, navození pohody, znovu nalezení sebelásky, určitě doporučuji vyzkoušet, já sama zkusím i jiné barvičky.
klad praktičnost balení
klad úžasná vůně
klad uklidňují účinek
klad možnost mít neustále u sebe
klad výdrž vůně
klad vysoká cena
avatar
Veronika
Tělové sérum Altearah Bio je úžasné. Vybrala jsem si oranžové. Co mohu říci, že ačkoliv jsem neočekávala zázraky v případě celulitidy, opravdu mi trochu pomohl. Při studiu na mě působil uvolňujícně, pomáhal mi dostat spoustu věcí do hlavy. Hodnotím tento produkt kladně. Super je také do kabelky.
klad vůně
klad aplikátor
klad konsistence
klad trochu delší vstřebávání
avatar
Michaela
Těšila jsem se na doručení unikátního tělového séra Altearah BIO 3v1, až budu mít možnost ho konečně vyzkoušet doslova na vlastní kůži. :) Možná jsem jen ale očekávala od tohoto produktu více a výsledný efekt nebyl tak zásadní, spíše pomalejší nástup.
klad pěkné balení
klad delší nástup účinku séra
avatar
Barbora
Pro testování jsem si vybrala Tělové Sérum Altearah BIO 3v1 Purpurové ENERGIE - CEDR, protože miluji dřevito-kořenité vůně. Flakonek se mi moc líbí, je praktický roll-on, kamkoli s sebou si ho můžu vzít, jednoduchost nanášení na zápěstí, spánky, u uší na krku. Kořenitá a energizující, omamná vůně naprosto předčila mé očekávání, nejvíc si ji dávám na zápěstí a spánky, kde ji nejvíc cítím skoro celých 24h. Pocit z flakonku je takový, že už teď vím, že mě bude líto, když vůni doužiji. Líbí se mi, že se dá flakonek i nadále použít, doplním ho oblíbenou vůní. Design se mi moc líbí, je maličký, vejde se i do kapsičky na mých oblíbených sportovních kraťáscích. S testováním jsem nadmíru spokojená a všem vřele sérum doporučuji, natřu si ho ráno na zápěstí a celý den cítím krásnou omamnou vůni, která mi dělá dobře na duši.
příloha
klad Praktický flakonek
klad omamná vůně koření
klad složení vůně
klad 100%ní BIO výrobek
klad hezká krabička
klad na zápěstí voní celý den
klad vůně dodá klid, pohodu a úsměv na rtech
klad rychlá vstřebatelnost
klad malinký flakonek (ale v dobrém slova smyslu)
avatar
Lucie
Vyhrála jsem 200 voucher na toto tělové serum. Sice jsem si zbytek doplatila, ale nelituji.Vybrala jsem si tělové serum Altearah- Energie. A naprosto to člověka nakopne a ta vuně bylinek. Jelikož pracuji s dětmi potřebuji energii neustále a káva mě jí dodá jen na chvílí, proto ocenuji tělové serum.Mám ráda aromaterapii a myslím, že z tohoto eschopu nakoupím v budoucnu.
klad vuně
klad skladnost produktu
klad výběr tělových serum
klad rychle zabírá
klad dražší výrobek
avatar
Peťka
Serum vypadá skvěle, líbí se mi nápady na sladění s náladou a barvou. Na mé poměry je hodně drahé. Ráda si podobná séra natírám na spánky a zápěstí. Snažím se vybírat čistě přírodní složení a daří se mi sehnat i za třetinovou cenu.
klad Sladění s náladou a barvou
klad Přírodní složení
klad Drahé
avatar
Michaela
U mne vyhrálo oranžové sérum, "kreativita". Sérum bylo pečlivě zabaleno, po objednání jsem si jej hned druhý den vyzvedávala =). Praktické balení s roll-on kuličkou využijete téměř kdekoli. Vleze se do kabelky i kapsy. Vůně samotná je super. Miluji citrusy a obzvláště pomeranč jsem po použití cítila ze zápěstí celý den. K večeru měla vůně spíše kořenité tóny. Mnohem lépe se mi usínalo.
klad Roll-on
klad Vůně citrusů
klad Skvělý na relax s knihou v ruce
klad Vyšší cena
avatar
Zdenka
Z nabídky tělových sér Altearah jsem si vybrala purpurovou barvu, která má navozovat vyrovnanost, klid a lepší spánek. Vůně je mi velmi příjemná a cítím se v tom dobře, ale nějaké větší účinky jsem na sobě nepozorovala. velmi dobře se aplikuje a je vhodná i na masáže.
klad velikost balení
klad vůně
klad aplikace
klad účinky
klad cena
avatar
Jana
Mám velkou radost z testování tělového séra Altearah Bio 3 v 1. Vybrala jsem si ze 14 druhů právě SVĚŽEST, která mne upoutala nejen svým úžasným složením, ale rezonovala se mnou i zářivá zelená barva. Po bleskovém dodání a následném rozbalení to byla láska na první přičichnutí :-) Opravdu příliv energie ve směsi citrusů, jehličnanů, levandule, eukalyptu...Líbí se mi, že veškeré složky jsou čistě přírodní. Navíc je podíl olejů velmi koncentrovaný - 30%. Vůně mne okamžitě nakopla, rozjasnila mi den a pokaždé, když jsem ji použila i jako přírodní parfém, byla pro mne jako "most přes rozbouřenou řeku". Svět byl najednou barevnější, splíny menší a vše se dalo lépe zvládnout .-)) Celkový koncept společnosti ALTEARAH se mnou souzní. Je skvělé takto pomáhat ženám na všech úrovních.Terapie vůněmi a barvami dokáže velmi mnoho. V této hektické, výkony požadující době, je prima mít takového malého, ale šikovného spojence:-)) Jen dát přírodě šanci nám pomoci.
klad Čistý design flakonů.
klad Přírodní složení.
klad Skvělé účinky.
klad Celkový celostní koncept společnosti Altearah.
klad Možnost vyzkoušet sérum se slevou .-).
klad Milý dárek v podobě vzorku tělového oleje.
klad Nádherná paleta barev, na které reaguje naše tělo i duše.
klad Příznivá reakce kolegyně, které jsem půjčila sérum na vyzkoušení .-)
klad Nemám žádné výhrady.
avatar
Kája
Webové stránky celkem přehledné, objednání vybraného produktu jednoduché. Cena 441,- + 200,- kč za sérum je dosti drahé. Proto mohu hodnotit podobné sérum, které využívám z lékáren. A to je fajn. Díky.
klad -
klad cena
avatar
Sára
U tělového Séra Altearah BIO 3v1, 5 ml s vůní pomeranče - oranžová barva jsem se zalekla velikosti balení, ale sérum vydrží velmi dlouho. Stačí opravdu jen malinko potřít, vůně je hodně intenzivní. S vůní séra jsem měla ze začátku problém i přestože jsem si ho vybrala podle svých požadavků. Na specifickou vůni jsem si, ale rychle zvykla a teď si nedokážu představit den bez něho.
klad snadná aplikace
klad intenzivní vůně
klad cena
avatar
Milena
Protože jsem si zakoupila Růžové Tělové sérum Roll-on, byla jsem zvědavá, jak bude působit na moji mysl i tělo. Využívala jsem jej k čichání a vonění. Pro masáž jsem jej nepoužila, bála jsem se vyplýtvání velkého množství séra. Růžové sérum - NĚHA- má jemnou květinovou vůni, která se mi moc líbí, složení, které mi vyhovuje i pro mě pozitivní účinky. Ráda jsem čichala tuto vůni a cítila se tak nějak klidnější a vyrovnanější.
klad krásná květinová vůně
klad přírodní BIO složení
klad pozitivní a uklidňující účinky na mysl i tělo
klad vyšší pořizovací cena
avatar
Jarka
Moc děkuji za možnost testování. Koupila jsem si sérum žluté barvy. Miluji citrusy a tak moje volba byla jasná. Vůně se hodí i k letnímu období. Aplikovala jsem ji na zápěstí a krk a cítila jsem se opravdu skvěle. ž ji vypotřebuji, koupím si další.
klad vůně
klad vzhled
klad žádný
avatar
marie
Využila jsem možnosti testovat Tělové Sérum Altearah BIO 3v1, 5 ML. Vybrala jsem si zlaté tělové sérum důvěra. Zaujala mne složení a také příjemná ovocná vůně. Obsahuje bio konopný olej, bio esenciální a tam mne zaujal pomerančovník čínský, meduňka citronelová, cedr atlaský, pačuli, a mandarinka- moje oblíbené vůně . Každá žena si dokáže vybrat sérum pro sebe takříkajíc na míru. Jen toto sérum je poměrně drahé.
příloha
klad příjemná vůně
klad lehkost nanášení
klad vysoká cena
avatar
Hana
Líbil se mi velký výběr různých vůní a tím i možností použití. Hezký flakónek s tělovým sérem je zakončen roll-onem kuličkou, takže nanášení je velmi snadné a rovnoměrné. Velikost je vhodná i do malé kabelky. Sérum jsem nanášela na zápěstí, koncentrovaná vůně byla pro mě příliš silná a její účinek byl opačný neb ve mně vzbuzovala nepříjemné pocity. Vůně také nevydržela dlouho. Tento výrobek mě neoslovil a nemůžu ho v žádném případě doporučit.
příloha
klad design
klad přílišná koncentrace vůně
klad malá výdrž
Zobrazit více recenzí