Testerky, které rády cvičí, testovaly balíček produktů Amix Nutrition. Jak jim produkty vyhovovaly se dočtete v recenzích

image
otestováno
Počet recenzí
130
jak jste hodnotily
5
96x
4
21x
3
9x
2
3x
1
1x
doporučuje
91 %
Testováno v období
od 5. 5. 2020
do 28. 6. 2020


THERMOCORE IMPROVED 2.0

Doplněk stravy na podporu spalování tuku. ThermoCore 2.0, je nová inovovaná forma oblíbeného produktu, kombinující 7 důležitých složek (Sinetrol, Green coffee, Synephrine, Guarana, Salicin and BioPerine®)

HERO 31% PROTEIN BAR

Zero Hero 31% Protein Bar je tyčinka se sladidlem, s nízkým obsahem sacharidů, speciálně cukrů a vysokým obsahem bílkovin s polevou z pravé čokolády.

EXCLUSIVE PROTEIN BAR

Exclusive Protein Bar od Amix Nutrition je proteinová tyčinka s minimálním obsahem 25% bílkovin.

Hodnocení
130
avatar
Bohunka
Velmi mi připomněla konzistencí čokoládovou tyčinku Deli :) Vizuál skvělý, vůně též, ale chuť mě úplně neoslovila - nejsem si jistá, že bych si ji koupila. Je to ovšem zcela o mojí subjektivní chuti .
klad Výborná vůně, vizuálně perfektní, konzistence taky super.
klad dost sladká, úplně mě nenadchla chutť, zůstala mi v ústech spíš taková chemická pachuť.
avatar
Tereza
Tyčinky jsou chuťově výborné, nejvíce nás s přítelem zaujala banánová s kousky čokolády, účel splnila a energie při práci dodala. Je skvělá na cesty pokud vás čeká nějaká túra či práce u které je potřeba zabrat.
příloha
klad Chuť
klad Nic
avatar
Tereza
Tablety mě osobně nesedly - bohužel je v nich něco co moje tělo nepřijme a pociťovala jsem pocity závratí. Přítel ale s ničím problém neměl a tak přenechám tabletky jemu;-) jeho recenze je kladná a pozor muži - partner měl i zvýšenou chuť na sex
příloha
klad Design
klad Zhoršení zdravotního stavu
avatar
Tereza
Za nás skvěle vyvážené složení jak chuťově tak i vzhledem. Určitě si tyčinky zařadime do našich pravidelných nákupů na větší trasy pro cestování. Milujeme kousky ovoce na skus takze za nás top!!!!!!!!!
klad Chuť
klad Nic
avatar
Martina
Perfektní proteinová tyčinka. Chuťově nemám co vytknout, je výborná (čokoládová), žádna ,,pachuť,, bílkovin nebo jak to napsat. Zkrátka jak by jsem jedla normální čokoládovou tyčinku a přitom má nízky obsah sacharidů. Zasýtila na celé dopoledne. Složení supr.
příloha příloha
klad zasytila na dlouho
klad chuť
klad nic, vše supr
avatar
Martina
Cvičím teprv krátce (půl roku), takže tohle byl můj první ,,nakopávač,,. Byla jsme překvapena. Opravdu má člověk větší výdrž (časově i náročnost). Zvýšené pocení byla asi kombinace lepší výdrže a efektu přípravku. Jako bonus ,,nakopnul,, i když se moc cvičit nechtělo.
příloha příloha
klad efekt - zvýšený výkon
klad povzbudí k výkonu i když se zrovna cvičit nechce
klad mírna tachykardie ?
avatar
Martina
Skvělá tyčinka. Chuťově nemám co vytknout (banán + čokoláda). Žádna ,,pachuť,, bílkovin. Nebylo cítit, že bych jedla ,,zdravou,, tyčinku. Celkem velká - snědla jsem na dvakrát. I půlka zasytila na celé dopoledne. Konzistence hustá, OK. Doporučuji.
příloha příloha
klad chuť (banán + čokoláda)
klad žádna ,,pachuť,, bílkovin
klad složení
klad i 1/2 zasytila na celé dopolende
klad nic, vše supr
avatar
Marie
S produktem Thermocore jsem spokojena. Z pár vyzkoušení doplńku na podporu spalování tuku ve formě tablet zatím nepoznám dostatečný účinek, abych jej mohla dobře ohodnotit, ale zatím nemohu napsat nic negativního. Oceňuji, že obsahují 7 důležitých složek, které podpoří správné spalování tuku.
klad obsahuje prospěšné složky
klad pohodlné užívání
klad vyšší cena
avatar
Marie
Zero Hero 31% Protein Bar hodnotím pozitivně. Tyčinka je chuťově velmi dobrá, nemá žádnou chemickou pachuť. Na mě je trochu sladší. Oceňuji i konzistenci a složení. Jediné, co mi trochu vadí je vyšší cena, která je ale u takových produktů celkem běžná.
klad složení
klad chuť
klad vyšší cena
avatar
Marie
S tyčinkou Exclusive bar jsem byla mile překvapena. Nejen cenou, která je výborná, ale i složením, konzistencí a chutí. Celkově je tento produkt v poměru cena-kvalita výborný. Jediné, co hodnotím negativně, že je produkt na mě opět více sladký, než by musel být. Je to super, rychlá svačina.
klad chuť
klad složení
klad cena
klad produkt je na mě dost sladký
avatar
Bohunka
Měla jsem typ banán, opět dobrá vůně, příjemně banánová s kousky, které nevadily. Na povrchu čokoláda. Chutově lepší než předešlá zero čokoláda, mohu ji určitě doporučit víc. Obě tyčinky mi lehce způsobují pálení žáhy či tlak v žaludku - může to ale být pouze můj problém, jinak ale s trávením potíže nemám.
klad vypsáno výše
klad Bohužel po obou typech mě lehce pálí žáha, ale to může být mým typem trávení.
avatar
Kateřina
jsem k těmto přípravkům hodně kritická,dosud jsem nevěřila že nějaká tabletka mi pomůže spalovat tuky. Proto jsem byla šťastná,když jste mě vybrali do testování. Po dětech mi zůstala kila navíc,nedávno jsem začala každý den cvičit a hned v den kdy mi doručili balíček jsem si hned vzala předepsanou dávku. Jako první mě překvapilo že jsem se opravdu o dost víc potila,lilo ze mě jak z konve a chuť na cvičení mi nastěstí pořád zůstává
klad cena
klad opravdu to funguje
klad nic
avatar
Romana
Zero Hero je velmi chutná tyčinka neutrální chuti, která zasytí. Složení plně vyhovuje fyzicky náročnějšímu cvičení. Obsahuje kokos, bílkoviny různých druhů a příjemnou čokoládovou polevu. Velikost tyčinky je optimální k svačině. Dodá potřebnou energii po fyzické zátěži.
příloha
klad Chuť
klad Nic
avatar
Romana
Termocore je doplněk, který se užívá 45 minut před naplánovanou fyzickou zátěží. Tělo se zahřívá a připravuje na cvičení. Přípravek se užívá až 3 krát denně a je vhodným doplňkem ke spalování tuků. Po užití jsem pocítila větší chuť do fyzické zátěže, i teplo. Balení obsahuje kapsle na 1 měsíc užívání,
klad Účinek
klad Nic
avatar
Romana
..Exclusive bar, je velká tyčinka plná bílkovin, různých druhů, politá mléčnou čokoládou. Je vhodná jako svačina po fyzickém výkonu. Chuť je jakoby oříšková, lahodná, nesladká, dokáže zasytit. Velikost tyčinky překvapí, je velká a lahodná.
příloha
klad Chuť
klad Nic
avatar
Soňa
S účinky produktu Thermocore jsem velice spokojená. Před cvičením spolknu dvě kapsle a během chvilky cítím obrovský přísun energie. Celková teplota těla se při cvičení opravdu zvedne a efekt cvičení je o dost větší. Zhubla jsem již 4 kg a zároveň mě těší, že balení opravdu dlouho vydrží. Produkt je vyroben na příhodní bázi, což je opravdu chválihodné.
klad složení na přírodní bázi
klad rozpálí organismus
klad zvýší efekt hubnutí
klad více energie při cvičení
klad balení dlouho vydrží
klad nic
avatar
Soňa
Proteinovou tyčinku Zero Hero mohu opravdu doporučit. Chutná skvěle, obsahuje chuť a vůni pravé belgické vysokoprocentní čokolády. Je sytá a chutná lahodně, bez umělé příchutě. Obsahuje vysoký obsah bílkovin, ale myslím, že obsahuje více cukrů, než by bylo třeba. Každopádně krásně dodá energii před i po cvičení.
klad chuť a vůně čokolády
klad nechutná uměle
klad hodně bílkovin
klad dodoá energii
klad nic
avatar
Soňa
Exclusive bar je proteinová tyčinka, která mě na první pohled šokovala svojí velikostí. Je opravdu velká. Má výraznou příjemnou chuť a okamžitě zasytí a dodá nálož energie. Obasahuje menší množství cukrů a zvýšené množství bílkovin, což je při cvičení a mé dietě dokonalé. Výhodou je , že se na rozdíl od jiných proteinových tyčinek nelepí na patro a má neumělou chuť, naprosto lahodnou a přírodní.
klad velikost
klad zasytí
klad málo cukrů
klad hodně bílkovin
klad nelepí se na patro
klad nechutná uměle
klad lahodná chuť
klad nic
avatar
Lucie
Měla jsem možnost ochutnat čokoládovou s kokosem. Čokoládová byla opravdu moc dobrá a opravdu zaplní žaludek. Doplní energii. Dokoncd bych si tyčinku mohla rozdělit na 2x. Chuť moc dobrá, ale na mě moc sladká
klad sytost
klad chuť
klad moc sladká
avatar
Lucie
Spalovač je výborný pomocník, je třeba si tabletky vzít 45 minut před zátěži, ale dle mého názoru zabere rychleji,přidává na energii, při cvičení se více potím než obvykle . Takže mám pocit že více více hubnu. Produk je super
klad ergie
klad pocení
klad žadne
Zobrazit více recenzí