Otestovaly jste stylové antibakteriální roušky s aktivním stříbrem z e-shopu styloverousky.cz. Jaké je hodnocení? 

image
otestováno
Počet recenzí
182
jak jste hodnotily
5
97x
4
57x
3
21x
2
5x
1
2x
doporučuje
85 %
Testováno v období
od 12. 6. 2020
do 5. 7. 2020


Stylové roušky

Mějte stále své dýchací ústrojí i výrobky perfektně chráněny. Tato jedinečná hygienická ochranná maska, která je vyrobena z kvalitního zdravotně nezávadného materiálu vás bezpečně ochrání a zabrání i kontaminaci věcí i vašeho okolí.

Rouška se skládá ze tří vrstev. Prostřední vrstva je látka s aktivním stříbrem. Vrstva dotýkající se obličeje je z netkané textilie, která je taktéž účinnou filtrační bariérou.

  • Ideální doba účinnosti roušky jsou 2 hodiny.
  • Po dvou hodinách používání je třeba ji vyprat, aby účinnost byla opět 100% aktivní.
  • Univerzální velikost
  • Tuto roušku lze prát a je na více použití! Praním neklesá účinnost díky membráně z aktivního stříbra.

Další informace o produktu najdete TADY.


          

Hodnocení
182
avatar
Pavla
S rouškou jsem velmi spokojená. Oproti jiným rouškám, které jsem měla možnost vyzkoušet, dobře sedí, je pohodlná a dobře se mi dýchá, což je pro mne podstatné. Materiál je bezvadný. Roušku velice všem doporučuji.
klad různé motivy na výběr
klad příjemný materiál
klad pohodlí
klad Nic mne nenapadá
avatar
Lucie
Rouška je velmi dobře ušitá a černá barva je opravdu černá. Trošku mi chybí tvarovací upevnění na nos, neboť nosím brýle a ty se mlží. Při nošení je velmi pohodlná. Vyhovuje mi velikost přesto že mám malý obličej, tak nepadá.
klad Provedení roušky
klad Barva
klad Jednoduchost praní
klad Příjemné nošení
klad Chybí upevnění na nos
příloha
avatar
Tomáš
moc dekuji za moznosts testovani teto rousky, bohuzel tato situace neni pro nikoho prijemna, ale mohu jen rici že v teto roušce se mi nepoti pusa, bezvadne drzi a je z prijemneho materialu.
klad je bezvadna
klad nemám co vytknout
avatar
Petra
Rouska se nosi velice dobre je to prijemny material. Pohlcuje dost viru. Kdyz je vedro tak by to chtelo min vrstev materialu.
klad Veliky vyber rousek
klad Jedna velikost
avatar
Kristýna
Rouška má hezký vzhled, ovšem absolutně mi nesedí na obličeji, musela sem si přešit gumičky. Ale to asi nejde udělat univerzálně, tak hodnotím vcelku kladně.
klad Design
klad Příliš velká velikost
avatar
Iva
Konečně mám roušku doma a mohu napsat hodnocení. Rouška je z velmi příjemného materiálu, vícevrstvá, tudíž účinek ochrany by měl být lepší, než klasické bavlněné roušky. Na obličeji sedí dobře, chybí mi však pásek nad nosem, který by roušku více upevnil a zamezil vniknutí vzduchu horem. Gumičky jsou akorát, na můj obličej celkově rouška sedí dobře, nic neškrtí a nepřekáží. Na léto trochu teplejší, což je ale vykoupeno lepší, vícevrstvou ochranou. Jsem moc spokojená a děkuji za umožnění testování.
klad praktické gumičky
klad kvalitní materiál
klad vícevrstvá
klad slušivá
klad v létě v ní bude vedro
klad chybí mi pásek na upevnění na nose
příloha
avatar
Miroslava
Prodyšná rouška s krásným motivem, skvěle se nosí a sedí. A super je také to, že si můžeme navrhnout svůj motiv. Ale prioritou je pro mě funkčnost a to tato rouška splnuje.
klad vše
klad že se musí po dvou hodinách měnit
avatar
Daniela
Poutá pozornost a vypadá opravdu hezky stylově. Ráda roušku nosím jako parádu. Vyhovuje mi, protože dobře se přes roušku dýchá a obličej se pod rouškou nepotí . Líbí se mi, že se rouška nemusí žehlit a rychle schne.
klad Poutá pozornost
klad Rychle schne, snadno se pere
klad Nemusí se žehlit.
klad Dobře se přes roušku dýchá
klad Obličej se pod rouškou nepotí
klad Nelze vyvářet
příloha
avatar
Dominika
Antibakteriální rouška s aktivním stříbrem mne velmi potěšila. Je dobře nositelná a příjemná na obličeji . Líbí se mi velmi kvalitní kresba, která vytváří 3D styl . S výběrem na Eshopu jsem byla velmi spokojena. Doporučuji. Krásná a pestrá nabídka různých motivů .
klad Příjemná na obličeji
klad Pestrá nabídka různých motivů
klad Kresba je velmi kvalitní, vytváří 3D styl
klad Vše bylo v pořádku
příloha
avatar
Gabriela Francová
Roušku bylo těžké si vybrat, mnoho motivů :) rouška je super že se může i prat a opakovaně používat a že díky stribru chrání více než obyčejná jednorázová. Já která nosím roušku denně bych vytknula jen to že není drátek na uchycení u nosu kvůli brylim. Jinak všechno super :) dobře se v ní dýchá to je hlavní a nezapacha.
klad Mnoho motivů
klad Stribro
klad Krásné sedí
klad Dobře se v ní dýchá
klad Opakovatelne nošení
klad Pratelná
klad Není drátek na uchyceni u nosu kvůli brylim
avatar
Lucie
Roušky od Stylové roušky jsou pohodlné a krásné, desingové kousky, ze kterých si vybere každý :) výběr je opravdu veliký. Celkově jsou roušky z kvalitních a příjemných materiálů. Mohu doporučit.
klad kvalita
klad materiál
klad design
klad výběr
klad pohodlnost
klad vyšší cena
příloha příloha
avatar
Zuzanka
Postup nákupu, uplatnění kódu byl v mailu velmi dobře popsán. Roušky se příjemně nosí. Skvělé je, že se můžou prát, a neztratí barvu. Raději je peří než vyvařuji.
klad Nákup, barva, praní
klad Mohly dorazit poštou
avatar
Anita
Rouška je oproti jiným příjemnější na obličeji. Mě osobně byla trosku větší, ale to není žádný problém. Motiv se mi také velmi líbil.
klad Příjemnější na obličeji než jiné
klad Motiv
klad Nic
avatar
Vladimíra
Na e-shopu stylové roušky je celkem dost velký výběr vzorů, dlouho jsem se rozhodovala jaký si vybrat a nakonec zvítězil vzor Noviny. Materiál z kterého je rouška vyrobena je na nošení příjemný. Střih roušky je také vyhovující, jen plochá guma k uchycení za uši mi nevyhovovala, příliš dlouhé úchyty a je docela tvrdá. Teď jsem ji na vyzkoušení roušky založila, ale chystám se ji nahradit jinou, jako jsou u roušek z papíru, ale je to pro mně práce navíc.
klad vzor
klad tvar
klad materiál
klad plochá guma k uchycení
příloha příloha
avatar
Dana
Antibakteriální rouška s aktivním stříbrem je ergonomicky tvarovaná rouška s vnitřní vrstvou s aktivním stříbrem. Rouška má hezký dyzajn, oproti eshopu, kde je rouška zobrazena graficky, má ve skutečnosti bledší barvy. Rouška drží na gumičky, sedí dobře.
klad Ergonomický tvar
klad Barevný dyzajn
klad Barevné provedení úplně neodpovídá obrázku na eshopu
příloha příloha příloha
avatar
Lucie
Rouška je na nošení příjemná, dobře se přes ní dýchá. Nejlepší je na ni velmi originální design, který opravdu jen tak někdo nemá. Moc děkuji za možnost testování.
klad Pohodlná na nošení
klad Originální potisk
klad Kvalitní potisk
klad Nemám co vytknout
příloha
avatar
Martina
Jediná rouška, pod kterou se dá celkem dobře dýchat. Je pohodlná, neškrtí a hlavně má úžasný, zajímavý design, díky němuž si Vás každý všimne :-)
klad Dá se v ní dýchat
klad Není nudná
klad Žádný
avatar
Kateřina
Rouška mě na první pohled zaujala motivem i zpracováním, materiálem. Bohužel mě zklamala po nasazení na obličej. Z vnitřní strany nebyla příjemná. Na obličeji tahala chloupky, více než pár minut už to bylo velmi nepříjemné. Po vyprání barva zůstala stejná. Nevím, zda je poznat, jestli rouška opravdu obsahuje aktivní stříbro. Rouška byla dostatečně velká, určitě by byla dostatečně velká i na mužskou tvář.
klad Motiv
klad Zpracování
klad Velikost
klad Škrábala z vnitřní strany
klad Nepříjemná na nošení
příloha příloha
avatar
Karolína
Výběr motivů byl neskutečný.! Rouška od stylových roušek je módní doplněk. Až na gumičky úžasná vřele doporučuji.
klad Velký výběr motivů
klad Prodyšnost
klad Není nutno žehlit
klad Drží tvar
klad Sedí na obličej
klad Mohly být lepší gumičky
avatar
Karolína
Rouška je z pevného materiálu, takže se o ní nebojíte. Má více vrstev, takže se s ní dýchá sice hůře, ale filtrujete vzduch. Takže jste chráněni. Rouška je na gumičky za uši, což je velmi příjemné zvláště teď v létě. Na internetu je velký výběr a podle mě si každý najde tu jakou hledá. Disain a motiv je velmi dobře zpracován a vypadá velmi kvalitně.
klad Disain
klad Velikost roušky- jedna na všechny
příloha
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel