Otestovaly jste stylové antibakteriální roušky s aktivním stříbrem z e-shopu styloverousky.cz. Jaké je hodnocení? 

image
otestováno
Počet recenzí
182
jak jste hodnotily
5
97x
4
57x
3
21x
2
5x
1
2x
doporučuje
85 %
Testováno v období
od 12. 6. 2020
do 5. 7. 2020


Stylové roušky

Mějte stále své dýchací ústrojí i výrobky perfektně chráněny. Tato jedinečná hygienická ochranná maska, která je vyrobena z kvalitního zdravotně nezávadného materiálu vás bezpečně ochrání a zabrání i kontaminaci věcí i vašeho okolí.

Rouška se skládá ze tří vrstev. Prostřední vrstva je látka s aktivním stříbrem. Vrstva dotýkající se obličeje je z netkané textilie, která je taktéž účinnou filtrační bariérou.

  • Ideální doba účinnosti roušky jsou 2 hodiny.
  • Po dvou hodinách používání je třeba ji vyprat, aby účinnost byla opět 100% aktivní.
  • Univerzální velikost
  • Tuto roušku lze prát a je na více použití! Praním neklesá účinnost díky membráně z aktivního stříbra.

Další informace o produktu najdete TADY.


          

Hodnocení
182
avatar
Martina
Moc se mi líbil výběr roušek. Některé jsou vtipné a jiné vyloženě na efekt. Vybere si každý a bude moct sladit outfit s rouškou třeba podle barvy. Jako zásadní problém ale vnímám hrubost spodního materiálu. Mám citlivou kůži a tohle mě vyloženě škrábalo do tváří. Uvidíme, co s tím udělá oprání, ale první nošení bylo opravdu nepříjemné. Nevyhovuje mi bohužel ani tvar roušky (moc blízko očí) a poutka (moc tlustá a pevná, neflexibilní). Míru ochrany nedokážu posoudit, ale není podle mě ideální, že rouška nad nosem nepřiléhá dostatečně. Snad vám tato zpětná vazba pomůže!
příloha
klad Motivy
klad Výběr
klad Tvar (esteticky OK, prakticky ne)
klad Nepřilnavost roušky
klad Hrubý materiál
avatar
hela
děkuji za možnost testování Antibakteriální roušky s aktivním stříbrem. Rouška je velmi příjemná a dobře se nosí i udržuje. Výběr různých druhů a barev je velký
klad výběr
klad vše ok
avatar
Irena
Rouska má krásný desing. Vzdy jsem si přála rousku s motivem novin což splnuje. Výběr motivů je dostacujici. Universální velikost mi nesedí, možná delší gumicky.
příloha
klad Design, výběr motivů
klad Měla by to být univerzalni velikost,potřebovala bych větší, nebo delší gumicky
avatar
Hana
Rouška mě mile překvapila. Je to velký rozdíl oproti látkové. Jsou 3 vrstvé, ale dobře filtrují, dobře se v nich dýchá. Nevěděla jsem, jakou vybrat, jsou krásné. Perfektně sedí na obličeji. Nemačká se. Nemusí se žehlit!
klad Propustná, dobře se v ní dýchá
klad Nemáčká se.
klad Nemusí se žehlit
klad Je jako modní doplněk.
klad Perfektně sedí.na obličeji
klad Věřím, že hodně chrání.
klad Nemám výhrady
avatar
Gabriela
Dobrý den dnes jsou to 3dny co jsem roušku nosila takže na ni mohu napsat recenzi.Rouska je velice pohodlná, gumičky za ušima vůbec netlačí.Celkove je střih velice povedený protože sedí dobře i mému 14letemu synovi.
příloha
klad Obrovský výběr vzorů a velikostí
klad Nic
avatar
Mgr. Kateřina
Výběr motivů roušek v tomto e-shopu je opravdu rozsáhlý, líbilo se mi jich hodně a již jsem obchod doporučila přátelům, protože vtipné vzory a nápisy teď frčí. Design roušky je dobře zpracovaný, kvalitní práce. Gumičky by mohly být delší, cítím silný tlak na uši, ale já mám široký obličej, věřím, že jiného člověka vůbec táhnout nebudou.
klad design - vtipné nápisy a krásné vzory
klad rychlé dodání
klad velký výběr motivů
klad krátké gumičky, silný tlak na uši
klad v teplém počasí moc silná látka
avatar
Eva
Antibakteriální roušky se nosí pohodlně a díky aktivnímu stříbru budou hodně účinné. Tvar roušek je přesně jak má bát a je velký výběr motivů . od elelgantní, až po vtipné - jsou cool!
klad velký výběr motivů
klad jsou pratelné 60 stupnů - na více použití
klad mají certifikát
klad nic mi nenapadá...vše se líbí
avatar
Lucia
Moderní dizajn, letní barvy, dobre se v ní dýchá, pružná, rouška mi moc vyhovuje, univerzální velikost, antibakteriální vlastnosti,rychlý dodání,kvalitní rouška, vhodna na opakované použití
příloha
klad Rouška se skládá ze tří vrstev
klad Gumička by mohla být pružnější
avatar
Dana
Já osobně doufám,že potřeba nosit tyto módní doplňky (i když jsou některé velmi pěkné a mnohým z nás i velmi sluší) už brzo skončí a tato hrozná doba bude a zůstane minulostí.Vám všem přeji pevné zdraví.
příloha
klad především ochrana
klad krásné motivy
klad rouška by mohla být od nosu k bradě malinko širší
avatar
ingrid
Rouška s aktivním stříbrem je z příjemného materiálu, má doživotní účinnost s možností praní bez ztráty funkčnosti a lehce se nosí. Líbí se mi možnost opakovaného praní, aniž by ztratila účinnost.
klad materiál
klad doživotní účinnost
klad antibakteriální látka
klad -
avatar
Kateřina
rouška mě nadchla,jak velikým výběrem motivů,že jsem nevěděla kterou si vybrat po super materiál a kvalitní zpracování. Rouška je pohodlná,šila jsem si roušku doma a z vlastní zkušenosti je rozdíl diametrálně rozlišný. Ani praní v pračce na barevnosti a stálosti tvaru neubrali. Škoda že jsem o tomto výrobku nevěděla dřív,objednala bych si je hned na začátku karantény
příloha
klad veliký výběr motivů
klad kvalita
klad skvěle sedí
klad komfortní nošení
klad příznivá cena
klad český výrobek
klad nic
avatar
Lenka
S rouškou jsem naprosto spokojená. Velmi dobře sedí a je celkově pohodlná díky zvolenému materiálu. Hodně lidí zaujala designem, určitě si díky velkému množství motivů vybere každý. Vřele bych doporučila všem.
klad praktičnost
klad design
klad velký výber motivů
klad zvolený materiál
klad bez komentáře
avatar
Lucie
Dětská rouška, kterou jsme pořídili je příjemná na nošení a dobře sedí na obličeji. Má zajímavý design. Je vyrobena z pevného několika vrstvého materiálu. Rychle dodání. Doporučuji.
klad Dobre sedi na obliceji
klad Material a design
klad Rychlost dodani
klad Nic
avatar
Dana
Vizuálně je hezká, ale gumičky by zasloužila alespoň kulaté. Nesedí úplně dobře, odstává a sune se nahoru do očí. Za peníze, které stojí, bych si jí bohužel nekoupila. Jestli opravdu obsahuje aktivní stříbro nedovedu posoudit.
klad Vzor
klad Obyčejné práškové gumičky
klad Nesedí, odstavá
klad Posouvá se do očí
avatar
Michaela
Naprosto mne nadchl výběr. Věřím, že si vybere naprosto každý. Počínaje romantickou duší, přes milovníky zvířat po tvrdé rokery a vzdorné puberťáky. Můžete ladit k očím, vlasům, outfitu i k životnímu postoji. Při nošení jsou pohodlné. Nesvírají tvář jako v kleštích a gumičky vám z vašich krásných oušek nevyrobí "plachťáky". Vrstva dotýkající se obličeje, která je z netkané textilie, nijak nevadí ani citlivé pleti. A to moje citlivka je opravdu přecitlivělá.
klad velký výběr (vybere si opravdu každý)
klad pohodlné na nošení
klad stylový design
klad ani po týdnu nošení mne žádné zápory roušky nenapadají
avatar
Monika
Nošení této roušky je pohodlné, je vyrobená z příjemného a kvalitního materiálu. Gumičky jsou pevné, ale šetrné. Jediným drobným nedostatkem by mohlo být to, že právě barvu gumičky si nemůžete vybrat. Určitě doporučím rodině a přátelům.
klad kvalitní materiál
klad pratelná a opakované použití
klad cena bez slevy je vyšší
avatar
Marcela
Měla jsem možnost otestovat stylovou roušku s aktivním stříbrem. U rušky jsem si tochu zkrátila gumičky, jinak sedí dobře. Jen mě vadí, že u roušky není drátek, který se upraví podle nosu. Nám co nosíme brýle se zamlžují. Roušek bylo na výběr velké množství a tak bylo těžké si vybrat. Já jsem si vybrala květinový motiv a tak mám krásný oplněk.
klad Kvalita materiálu, zpracování a velký výběr vzorů
klad Jen mě chyběl drátek na utěsnění kolem nosu
avatar
lucie
se zbožím jsem spokojená, jelikož často cestuji do zahraničí a letecky, hledala jsem něco, co bude kvalitní a poskytne mi ochranu. maska je vyrobena z kvalitního zdravotně nezávadného materiálu a látka obsahuje aktivní stříbro. Velikost je univerzální a maska je pratelná.
klad pratelná
klad univerzální velikost
klad obsah aktivního stříbra
klad nic
avatar
Iveta
Výběr motivů byl bohatý. Je těžké si vybrat jen jeden motiv. Design je hodně barevný. Rouška zakryje celá ústa i bradu. Roušky jsou hodně veliké, prostorné.
klad motivy
klad barevné
klad příliš velké
klad gumička tlačí za uchem po zauzlování
avatar
Lenka
Roušku jsem hned vyzkoušela v MHD a při nákupu. Pěkně sedí na obličeji, dobře se přes ní dýchá. Jediné co mi trochu vadí, jsou pevné gumy za uši, které mne táhnou.
klad vzor
klad gumičky za uši
Zobrazit více recenzí