Znáte antibakteriální vysavač Raycop RS300, který zbaví domácnost bakterií a roztočů? Zajímá nás váš názor

image
otestováno
Počet recenzí
19
jak jste hodnotily
5
18x
4
1x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 11. 9. 2015
do 4. 10. 2015

Raycop RS 300 je originální antibakteriální vysavač navržený lékařem.

Prokazatelně vás zbaví bakterií a roztočů, kteří způsobují závažná onemocnění a alergie u dětí i dospělých.

Vysavač Raycop s unikátním patentovaným systémem čištění, UVC dezinfekční lampou a speciálním tvarem vyčistí postele, matrace a lůžkoviny od alergenů bezchemickou cestou. Svou účinností a funkčností se stal Raycop jedničkou na trhu v Japonsku s více jak 3 miliony prodaných kusů.

Výhody vysavače Raycop

  • prokazatelně zabije 99,9% bakterií, virů, plísní
  • efektivně odstraní více než 93,5% roztočů
  • čištění bezchemickou cestou
  • oceněn The British Allergy Foundation
  • atestován Univerzitou Karlovou
  • doporučován českými lékaři
  • vhodný vysavač pro alergiky a astmatiky
  • snižuje riziko vzniku alergických onemocnění
  • zajistí čistou matraci a lůžkoviny pro zdravý spánek

 

Více se dozvíte ZDE.

Jak dopadlo hodnocení vysavače Racop naleznete ZDE.

Hodnocení
19
avatar
Hana
klad Tak antibakteriální vysavač j opravdu skvělý a výborný pomocník do domácnosti a musím říct, že takový podobný produkt mi dlouho na trhu moc chyběl. Vysávám s ním nejen postel, ale i sedačku i vnitřek auta. Je perfektní doporučuji všem, hlavně co mají zvířata
avatar
Lucie
klad Tak antibakteriální vysavač j opravdu skvělý a výborný pomocník do domácnosti a musím říct, že takový podobný produkt mi dlouho na trhu moc chyběl. Vysávám s ním nejen postel, ale i sedačku i vnitřek auta. Je perfektní :) doporučuji všem, hlavně co mají zvířata
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Anna
klad Mám příbuzného alergika a ten si nemůže tenhle vysavač vynachválit..je to skvělá věc a opravdu funguje..po používání vysavače se cítí můj příbuzný doma lépe nemá už tolik problémů jako měl dříve..je skvělé,že vysavač pomáhá nejen z úklidem,ale i mírní zdravotní problémy..
avatar
Drahoslava
klad Velice děkuji za možnost testovat tento vysavač. Jsem z něj nadšená. Designově je překrásně zpracovaný a z hlediska funkce vysoce sofistikovaný. Oceňuji precizní návod i s obrázky. Manipulace s ním je jednoduchá a bezpečná. Měla jsem obavy z UVC lampy, ale vysavač obsahuje celou řadu bezpečnostních pojistek, ty mé obavy rozptýlily. UV lampa se sama vypne, pokud se vysavač natočí nebo oddálí od podložky ( např. když jsem sjižděla z okraje poštáře na matraci). Další výhodou je bezpečnostní zámek (sám se při nečinosti uzamkne), signalizace plné prachové nádobky a řada dalších. Ovládání je snadné - pomocí jednoho tlačítka. Údržba rychlá a jednoduchá, stačí umýt filt a prachovou nádobku pod tekoucí vodou a nechat uschnout. Na vysavači se mi líbí, jak je komplexní. UV lampou zabije roztoče, bakterie, viry, pomocí klepače je uvolní a následně vysaje. Obsahuje i HEPA filtr, který zajistí, že vypouštěný vzduch neobsahuje již žádné nečistoty. Je skutečně účinný. Po prvním použití jsem se při pohledu na prachovou nádobku vyloženě styděla. Používám ho téměř každý den, jednou týdně k důkladnému úklidu. Již se dostavují první známky zlepšení zdravotního stavu. Manželovi se lépe dýchá a všimla jsem si, že méně kýchá. Těšíme se na další zlepšování obtíží. Vysavač splnil má očekávání. Jednoznačně doporučuji.
klad Vyšší cena a nutno počítat s náklady za spotřební materiál (filt prachové nádobky – životnost 5 – 6 měsíců, HEPA mikrofiltr – životnost 1 – 1,5 roku). Vysavač váží 2.3 kg, ale v ruce je to dost znát. Bohužel nemá ergonomické držadlo, které by používání zpříjemnilo.
avatar
Stanislava
klad Děkuji za možnost vyzkoušet a otestovat antibakteriální vysavač, který jsme použili na luxování a odstraňování roztočů převážně z lůžkovin v dětském pokoji. Luxovali jsme každý den před spaním, a nikdy jsem netušila, že se dá vyluxovat tolik viditelných, prachových nečistot, natož ty, které nejsou vidět pouhým okem. Kvůli roztočům jsme peřiny přepírali jedenkrát do týdne a oblíbeného plyšáka nakládali přes den do mrazáku. Nyní po vyzkoušení tohoto vysavače můžu potvrdit, že dcera přes noc tolik nepokašlává jako bez jeho použití. S vysavačem se lehce manipuluje a jednoduchý na ovládání. Není sice zrovna nejlehčí, ale když se lůžkovina položí na pevný podklad, snadno vše vyluxuje bez námahy. Je maličký a dobře skladovatelný.
avatar
Zuzana
klad Měla jsem tu možnost otestovat UVC antibakteriální vysavač Raycop RS bílé barvy, který má odstraňovat alergeny a roztoče z lůžkovin.
klad Vysavač mě ihned po rozbalení upoutal svým futuristickým vzhledem a elegantním designem. Po přečtení návodu, jsem ho hned vyzkoušela, ovládání má velmi jednoduché. Stačí vyndat z krabice, vložit (zacvaknout do otvoru nahoře) prachový filtr, zapojit do zásuvky a zmáčknout knoflík pro odemčení po dobu 3 sekund a pak 1x pro slabší výkon nebo 2x pro vyšší výkon. Poté již jen stačí přejíždět vysavačem požadovaný povrch. Já ho používala na postele a peřiny a také jsem zkusila s ním vyčistit pohovku. U peřin nebyl v podstatě žádný viditelný rozdíl, u pohovky mi přišlo, že je opravdu čistější, prostě prokoukla. Vzhledem k tomu, že vysavač odstraňuje roztoče a bakterie, tak se ani žádný okem viditelný výsledek očekávat nedá. Velmi se mi líbí nádržka na prach, je průhledná a osvícená (zřejmě led žárovkou), takže se dá sledovat, cože se z povrchu vysává.
klad I když pravidelně veškeré lůžkoviny peru nebo vysávám standardním vysavačem, tak jsem byla velmi překvapena kolik drobných nečistot ještě uvnitř zůstává. Čištění filtru, který je v nádržce na prach je velmi jednoduchý, lze jej umýt pod vodou, takže se nemusí nikde vyklepávat a znovu vysátý prach vířit do vzduchu.
klad Vysavač mohu celkově pochválit, jednoduché ovládání, vysoký sací i výkon, i přes to se při vysávání povlaků nic k vysavači nepřichytává a nemačká. Dále se mi moc líbí již zmíněné osvětlení prachové nádržky, skvělá je i dlouhá elektrická šňůra na které je suchý zip, se kterým se pohodlně po použití dá sepnout.
klad Pokud pominu dost vysokou cenu + ceny náhradních dílů, tak na vysavači mi pouze nevyhovuje jeho veliká hmotnost, při vysávání jednou rukou (pokud druhou rukou je potřeba obracet lůžkoviny), je hodně těžký. Proto bych spíše (pro každodenní použití) uvítala nějaké menší nebo lehčí provedeni, třeba na akumulátor s dobíjecím stojánkem na zeď.
příloha příloha
avatar
Martin
avatar
Monika
avatar
Renata
avatar
Iva
avatar
Adéla
avatar
Lenka
avatar
Jana
avatar
renata
avatar
Renata
avatar
Věra
avatar
Petra