Antistresové omalovánky pro dospělé z nakladatelství Grada

image
otestováno
Počet recenzí
53
jak jste hodnotily
5
43x
4
9x
3
1x
2
1
doporučuje
98 %
Testováno v období
od 21. 7. 2015
do 30. 8. 2015

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá šestá, která se přihlásí po testovací výzvě. Testování proběhne v pondělí 20. července mezi 16 a 16:30 hodin. Máme pro vás připraveno 10 Antistresových omalovánek pro dospělé. 

Právě vychází první česká kniha omalovánek pro dospělé. Sednout si k omalovánkám je totiž ta nejlepší terapie, a to ani nemusíte umět kreslit.

Originální obrázky výtvarnice a grafičky Jolany Daňkové doprovází svěží fejetony novinářky Lenky Tréglové.

Sedmasedmdesát obrázků k vybarvení vám dopřeje dlouhé hodiny odreagování se od přelidněného a předigitalizovaného světa. Můžete se těšit na květiny všech zahrad světa, exotická zvířata, tropické motýly a záhadné brouky, pestrobarevné (díky vám) ptáky, tajemné vitráže, meditační mandaly i důmyslné stroje. Omalovánky fungují lépe než antidepresiva nebo alkohol, a perfektně odplavují stres bez zdravotních následků. Vytiskli jsme je na samostatné stránky, abyste si zvlášť povedené obrázky mohli zarámovat nebo někomu darovat.

Další skvělou výhodou této knihy je, že nemá baterku, která by se mohla vybít. Zabalte si ji s sebou na dovolenou, odvezte na chalupu, posaďte se s ní ke kávě na balkón. Spolu se stejně analogovými křížovkami vás bude bavit jako za starých časů. Zatímco budou vaše ruce kreslit, mozek se bude bezstarostně toulat. Nazpět vám přinese novou energii a nápady.

 

Prodejní cena: 199 Kč

Vydala: Grada Publishing, a.s., www.grada.cz

Hodnocení
53
avatar
Zuzka
klad Super omaľovánky pre dospelých keď neviete čo z časom. Doma sme si zakúpili dvoje a maľujeme celá rodina. Odporúčam
klad :-D
avatar
Petra
klad Pěkně vytvořené omalovánky, člověk u jejich vybarvování krásné relaxuje. Z obrázků na Vás přímo srší dobrá nálada a pohoda. Tyto antistresové omalovánky barví celá moje rodina. Rozhodně mohu doporučit dalším lidem. Mám již i doma další dva díly těchto omalovánek.
avatar
Alexis
klad Tyto omalovánky jsou lépe řešené než řada omalovánek pro děti. Na jedné straně listu omalovánka, na druhé jen pěkný vzor, který neopláčete, pokud se vám do něj z druhé strany propije fixa.
klad Jsou zde k vymalování lehké i složitější obrázky, takže si lze vybrat dle aktuální nálady
klad Pojem antistresové mi v tomto kontextu přijde občas trochu zcestný. Některé složitější obrázky jsou aspoň pro mě poněkud stresující :-D
příloha
avatar
Vendula
klad Výborné odreagovaní, knížku jsem si koupila na doporučení kamarádky. Knížku mám již z poloviny vybarvenou. Baví mě, že se u toho dá skvěle vypnout. ....................................................................................................
avatar
Věra
klad Supe zábava, ráda je kreslím i s neteří. Každá si vezmeme jednu stránku a pak si malujeme. Měníme si barvy a někdy si říkáme i co by se dalo vylepšit. Takže si malujeme i navzájem. Je to opravdu dobrá relaxace, člověk u toho vypne hlavu a nepřemýšlí. A to je potřeba :)
avatar
Markéta
klad Super knížka
avatar
Michaela
klad Omalovánky mají krásné, velké ilustrace. Jedná se o skvělý prostředek jak se může člověk uvolnit a relaxovat. Dostala jsem omalovánky jako dárek a stále jej často využívám. Po vymalování plánuji koupit další díl, který se zdá být možná ještě o trochu lepší a hezčí než tento.
avatar
Markéta
klad Omalovánky jsem kdysi dostala jako dárek. Využiji je, když se potřebuji odreagovat nebo nemám ve vzácných chvílích "do čeho píchnout". Vazba je krásná a klasické pastelky nebo tenké fixy na papíře hezky drží. Obrázky taky nejsou tak miniaturní jako u jiných antistresových omalovánek, což je výhodou.
klad Nic.
avatar
Klára
klad Skvělé omalovánky. Vybarvuji si je ve volných chvílích. Dostala jsem je jako dárek a za chvíli budu potřebovat další, protože už mi pomalu docházejí. Omalovánky jsou jednoduché a jsou rychle vybarvené, takže doporučuji určitě těm, kteří nemají dostatek volného času.
avatar
Jana
klad Antistresové omalovánky 1 jsem dostala společně s 2. dílem minulý rok na Vánoce, a i když už nepatří mezi mé nejoblíbenější omalovánky, bez nich bych vybarvovat nikdy nezačala. Jsou ideální, když se s malováním začíná, nebo pro chvíle, kdy nemáte na vybarvování moc času - obrázky z této knihy nejsou tolik časově náročné, jako u většiny.
avatar
Katarína
klad Tieto antistresové omaľovánky od spoločnosti Grada som kúpila sebe aj mame. Obom sa nám páčili. Mama bola z nich priam nadšená a maľovala v práci každý deň. Mňa to po pár stranách prestalo baviť. Nie je to ten správny druh relaxácie pre mňa. Ešte stále ich mám odložené, tak možno sa k nim niekedy vrátim. Obrázky boli pekné, kreatívne. Tomu koho tento druh relaxácie baví, tak určite odporúčam.
avatar
Jitka
klad Antistresové omalovánky pro dospělé od nakladatelství Grada jsou krásně provedené, zvolené motivy jsou zajímavé, uklidňující a pohladí na duši. Vymalovávání dávám prostor pro fantazii a je příjemnou relaxací pro každého, kdo potřebuje přijít na jiné myšlenky.
klad Výrobek je originálním nápadem, jen si občas říkám, co pak dál s vymalovaným obrázkem:-) Žádné využití mě nenapadá.
avatar
Petra
klad Antistresové omalovánky od Grady mám doma s mnoha dalšími a musím říct, že jsou opravdu krásné, nápadité a rozhodně je co tvořit :) malování mě baví od dětství a tak jsem si antistresové omalovánky prostě zamilovala..baví mě rozmanitost volby co kde a jak vymaluji..rozhodně doporučuji..škoda jen, že na ně nemám tolik času :)
avatar
Věra
klad Antistresové omalovánky pro dospělé si bezesporu zaslouží pozornost. Kniha obsahuje množství obrázků, které si čtenář může vymalovat podle sebe, zkrátka jako klasickou omalovánku a při jejich vyplňování se odreagovat a odpočinout si. „Je to antidepresivní činnost, možnost, jak se uvolnit bez požití alkoholu,“ říká Zdeněk Jaroš z nakladatelství Grada. Na každé straně je jeden obrázek, čtenář si ho tak může později zarámovat anebo ho někomu darovat. Na první pohled může spojení omalovánek pro dospělé vypadat zvláštně, úspěch této novinky je však nevídaný
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Monika
klad Antistresové maľovanky sú skvelý prostriedok ako vypnúť mozog od každodenných starostí. Keďže nemajú obrazovú predlohu, každý si obrázok vyfarbí podľa svojich predstáv a preto je každý obrázok takpovediac originál. O týchto omaľovánkach som sa dozvedela od kamarátky a tak som ich vyskúšala.... A nebanujem. Treba mať chvíľu času pre seba, rôznofarebné pastelky a predstavivosť :D
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Petra
klad Tento omalovánkový boom postihl i mě. Stačí jen pořídit k omalovánkám pořádnou paletu pastelek a může se začít. Plochy v obrázcích jsou malé, tudíž se musíte na vybarvování soustředit a soustředění nedovolí myslet na nepříjemné záležitosti. Ideální na dlouhé zimní večery.
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Bibika
klad Naprosto geniálNaprosto geniální! Já doporučuji beze slov*heart**enzo*
klad
klad
klad
klad
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel