Antistresové omalovánky pro dospělé z nakladatelství Grada

image
otestováno
Počet recenzí
53
jak jste hodnotily
5
43x
4
9x
3
1x
2
1
doporučuje
98 %
Testováno v období
od 21. 7. 2015
do 30. 11. -0001

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá šestá, která se přihlásí po testovací výzvě. Testování proběhne v pondělí 20. července mezi 16 a 16:30 hodin. Máme pro vás připraveno 10 Antistresových omalovánek pro dospělé. 

Právě vychází první česká kniha omalovánek pro dospělé. Sednout si k omalovánkám je totiž ta nejlepší terapie, a to ani nemusíte umět kreslit.

Originální obrázky výtvarnice a grafičky Jolany Daňkové doprovází svěží fejetony novinářky Lenky Tréglové.

Sedmasedmdesát obrázků k vybarvení vám dopřeje dlouhé hodiny odreagování se od přelidněného a předigitalizovaného světa. Můžete se těšit na květiny všech zahrad světa, exotická zvířata, tropické motýly a záhadné brouky, pestrobarevné (díky vám) ptáky, tajemné vitráže, meditační mandaly i důmyslné stroje. Omalovánky fungují lépe než antidepresiva nebo alkohol, a perfektně odplavují stres bez zdravotních následků. Vytiskli jsme je na samostatné stránky, abyste si zvlášť povedené obrázky mohli zarámovat nebo někomu darovat.

Další skvělou výhodou této knihy je, že nemá baterku, která by se mohla vybít. Zabalte si ji s sebou na dovolenou, odvezte na chalupu, posaďte se s ní ke kávě na balkón. Spolu se stejně analogovými křížovkami vás bude bavit jako za starých časů. Zatímco budou vaše ruce kreslit, mozek se bude bezstarostně toulat. Nazpět vám přinese novou energii a nápady.

 

Prodejní cena: 199 Kč

Vydala: Grada Publishing, a.s., www.grada.cz

Hodnocení
53
avatar
Anna
avatar
Adéla
avatar
Věra
avatar
renata
avatar
Marika
avatar
Věra
avatar
Adéla
avatar
Dominika
klad Děkuji za možnost testování. V knize je sedmasedmdesát obrázků k vybarvení, což je opravdu hodně, takže mi omalovánky jistě budou sloužit dlouhou dobu. Obrázky jsou krásné, nejvíce se mi líbí květiny a motýli. Myslím si, že by tyto omalovánky mohly sloužit jako skvělý tip na dárek pro jakéhokoliv workoholika nebo na zkrácení dlouhé chvíle na dovolené.
avatar
Dominika
avatar
Hana
klad Knížka i samotný nápad na ni se mi moc líbí. Obrázky jsou krásně titěrné ( a opravdu inspirované uměním aboridžínů), je potřeba velkého soustředění, pečlivosti i dosti času k vytvoření pěkného obrázku, a to je fajn. Přečetla jsem i všechen text, někde mi texty naprosto sedí ( k hadovi bajka), jinde bych uvítala spíše samotný příběh, třeba i poetičtější, bez nápovědy, co z toho pro nás vyplývá, ráda si to vyhodnocuji sama.Skvělý nápad jsou pro nás laiky přiložené palety barev.
klad Děkuji za inspiraci na dárek, už vím, kdo ode mne letos k vánocům dostane tuto knížku a krásnou, velkou sadu pastelek k tomu.
avatar
Helena
avatar
Jana
avatar
Lenka
klad Omalovánky mě velice mile překvapily. Nejprve jsem si koupila pastelky, ale jen 6 základních barev a za pár dnů dorazil balíček. Postupně jsem každý den namalovala třeba jednu kytičku. A bavilo mě to. Včera jsem si říkala, že je nutné kvůli hodnocení (testování) se do toho pustit vervou a ....usmívala jsem se u malování, těšila se na další barvičku a opravdu mi přišlo, že dělám něco proti stresu. Navíc si teda přikoupím další pastelky, abych třeba mandaly měla opravdu krásné. Omalovánky hodnotím velmi kladně a doporučuji všem, kdo se denně (jako já) pořád honí...
avatar
Lucie
avatar
Monika
avatar
Sylva
klad Děkuji za možnost testovat Antistresové omalovánky. Jsou opravdu antistresové :) Z pestré škály motivů si určitě každý vybere. Já byla naprosto nadšená. Navíc jsou pro mě i přínosnou inspirací při dalším tvoření :) vřele doporučuji každému, kdo rád tvoří nebo jen potřebuje "vypnout".
avatar
Lucie
klad Perfektní věc nejen na odreágování, ale i pro rozvoj fantazie, která nám dospělým občas chybí. Antistresové omalovánky pro dospělé, respektivé jednotlivé listy, lze po vymalování zarámovat a mít tak originální dárek nebo pěknou dekoraci na stěnu, takže radost několikanásobná. Určitě doporučuji koupit si velkou sadu pastelek a kvalitní strouhátko. Listy omalovánky jsou velké dostatečně, avšak jednotlivé části obrázku docela malé, což vyžaduje velkou koncentraci a kvalitní světlo. Při omalování jsem se cítila velmi příjemně a dá se říci, že jsem se zbavila napětí (stejně jako u jiného kreativního tvoření nebo zahradničení). Určitě doporučuji na dlouhé zimní večery nebo i jako netradiční dárek. Ocenila bych, kdyby se podobné typy omalovánek prodávaly s pastelkami a obsahovaly přepravní pouzdro. Děkuji za možnost otestovat, opravdu jsem si to užila a našla tip na dárek pro rodinu.
avatar
Alena
klad Tyto antistresové omalovánky jsou pěkné. Napřed jsem musela dobře ostrouhat pastelky, vyžaduje to velikost políček. Samotné omalovávání rozvíjí i fantazii. Měla jsem je s sebou i na dovolené a mohu jen doporučit. přemýšlím, že je koupím i kamarádkám na vánoce.
avatar
Jana
klad Omalovánky pro dospělé jsou výborné na odreagování. Líbí se mi, že jsou předlohy rozděleny do kapitol (květiny, exotika, motýli, ptáci, vitráže, stroje a mandaly). Omalovánky miluji už od dětství a proto jsem ráda uvítala možnost testovat omalovánky pro dospělé. Předlohy jsou pěkně zpracované, jednotlivé stránky lze vyjmout a nechat zarámovat. Kniha omalovánek se hodí i jako pěkný dárek.
avatar
Alena
klad Než přišly antistresové omalovánky jsem si pečlivě nachystala pastelky a čekala jsem co přijde. Kniha mě velice překvapila - mile překvapila. Vymalovávám si ob den - ne proto, že bych byla neustále ve stresu, ale proto, že mě omalovávat baví. Půjčujeme si je navzájem s manželem a navzájem se chválíme jak hezky jsme obrázek vymalovali :-) baví nás to a každý druhý den kreslíme. Děkujeme, jsou super a jsou vhodné i jako dárek pro přátelé :-)
Zobrazit více recenzí