Chytrý menstruační kalendář pro moderní ženu. Testovaly jste mobilní aplikaci Luna

image
otestováno
Počet recenzí
137
jak jste hodnotily
5
76x
4
35x
3
19x
2
3x
1
4x
doporučuje
81 %
Testováno v období
od 27. 3. 2018
do 19. 4. 2018

Aplikace Luna je jednoduchá, efektivní mobilní aplikace, kterou můžeš mít stále při sobě a zároveň nástroj, který ti pomůže poznat své tělo. Změř si teplotu, zadávej data a budeš vědět, zda potřebuješ ochranu, nebo jsi ve fázi neplodných dnů. Je to zkrátka celé o tom, abys poznala, jak tvé tělo v průběhu menstruačního cyklu funguje a pochopila ho.

Ty z vás, které měly možnost aplikaci otestovat, jí daly 81%.
Pochvalujete si především čestinu, přehlednost a pěkný design...

20.4.2018
Aplikace mě velmi mile překvapila. Velkým přínosem je to, že je v češtině a vše je hezky popsané. Každé ráno si poctivě zapisuji bazální teplotu a protože se s manželem snažíme o miminko, jsem ráda, že mi aplikace ukazuje plodné dny a šanci na početí. Je fajn, že je aplikace jednoduchá a nezdržuje mě jak ostatní zadáváním symptomů a nálad a podobně, což je pak nepřehledné a nemám na to čas. Dokonce jsem přestala úplně používat svou donedávna oblíbenou Glow a už jedu jen na Luně.

Jak to vlastně funguje?

Každý cyklus je jedinečný, stejně tak jako každá žena. Co mají ale společné je, že otěhotnět může pouze v několika dnech. My ty dny pro tebe najdeme a ukážeme ti je. Jediné, co je potřeba, abys zadávala data – tedy datum menstruace a v ideálním případě také bazální teplotu. Ta se měří každý den, za stejných podmínek. Na základě toho aplikace spočítá, který dny jsou plodné.

Pro koho je určena?

Každá žena je jedinečná a originální, přesto má každá v určitý moment nějaký cíl. Luna je připravena pro všechny, které chtějí poznat své tělo a zároveň třeba plánují rodinu.

 • Chci sledovat své tělo
  • Poznávat své vlastní tělo může být zábava i nutnost. Je dobré přeci vědět, kdy naplánovat dovolenou, nebo sledovat, jak se mění kvalita vlasů v průběhu cyklu.
 • Nechci otěhotnět
  • Pro ženy, které nechtějí otěhotnět funguje aplikace jako přirozená antikoncepce. Upozorní na plodné dny a varuje tak před nechráněným pohlavním stykem.
 • Chci založit rodinu
  • Ženy, které chtějí otěhotnět zjistí, zda je nejvhodnější moment, tedy plodné dny. Navíc je zde kalendář úspěšných a neúspěšných cyklů, takže i váš ženský lékař může lépe analyzovat vaše cykly.

Výhody:

 1. Predikce menstruace a ovulace – předpověď menstruace a plodných a neplodných dnů.
 2. Kalendář efektivity –zjistěte, zda se snažíte o miminko v ten správný čas. Žádné vedlejší účinky.
 3. Luna je stoprocentně přírodní a nehormonální. Nijak neškodí tělu, právě naopak!
 4. Poznávej své tělo – sledujte, jak se vaše tělo chová v průběhu cyklu, je to zábava!

Aplikace Luna je chytrý menstruační kalendář s předpovědí.

Hodnocení
137
avatar
Marika
klad Určitě dobrá aplikace, která pohlídá, co pohlídat má. Pro všechny zapomnětlivé zase jedna chytrá věcička do života. Plánujete těhotenství, aplikace pomůže načasovat správný okamžik početí. Provedení aplikace je přehledné a funguje spolehlivě. Doporučuji vyzkoušet.
avatar
Irena
klad Bylo by super, kdyby aplikace obsahovala i průvodce cykličností (dynamická fáze, ovulační, premenstruační a menstruační). Aby to byl hlavně takový průvodce náladami. Koukněte na www.cyklickazena.cz, třeba to dáte dohromady. Vždy fáze x nálada x chování. Průvodce pro cyklickou ženu :-)
avatar
Anna
klad Skvělá aplikace, která myslí za mě, pamatuje si vše důležité a potřebné je přehledná a zároveň jednoduchá ale nabízí spoustu možností nastavení. Jsem zkrátka spokojena, mimo jiné telefon mám vždy při sobě takže i přehled cyklu a pod. Takže už u lékaře marně nepátrám v paměti :D
avatar
Lucie
klad Mobilní aplikaci Luna jsem si stáhla nedávno a musím říct, že sjem spokojená. Mám nepravidelnou menstruaci, někdy mi to tedy nevyjde dle kalendáře, ale mýlí se tak o dva dny, někdy je to ale přesné. Aplikace mi určitě ušetřila mnoho problému a jsem za ni ráda
avatar
Anna
klad Super aplikace, dobrá jak na plánování těhotenství, tak hlídání o pravidelností menstruačního cyklu. Dá se ní dobře pracovat, časem se budou přidávat různé autkualizace. Velmi doporučuji všem ženám.
klad Pár jsem jich našla, nejdou přidávat důležité poznámky, například kontrola u lékaře.Neni určena pro ženy po menopauze.
avatar
Irena
klad Skvela aplikace. Velmi dobre se v ni clovek zorientuje, je hezky graficky zpracovana a jako nejvetsi bonus shledavam to, ze aplikace je jako jedna z mala v cestine. Takze za me velky palec nahoru.
avatar
Misula
klad Na aplikaci se mi líbí, že reaguje rychle a má velice příjemný a přehedný design.
klad Na androidu mi funguje o něco lépe naž na apple.
klad Jednoduché ovládání mi umožnilo nepočítat sama plodé dny , ale sspolehnout se na tuto aplikaci. Určitě ji doporučuji všem, kteří se snaží i o miminko!
avatar
Šárka
avatar
Michaela
klad Aplikace mě velmi mile překvapila. Velkým přínosem je to, že je v češtině a vše je hezky popsané. Každé ráno si poctivě zapisuji bazální teplotu a protože se s manželem snažíme o miminko, jsem ráda, že mi aplikace ukazuje plodné dny a šanci na početí. Je fajn, že je aplikace jednoduchá a nezdržuje mě jak ostatní zadáváním symptomů a nálad a podobně, což je pak nepřehledné a nemám na to čas. Dokonce jsem přestala úplně používat svou donedávna oblíbenou Glow a už jedu jen na Luně. :)
klad Ocenila bych, kdybych mohla sledovat graf bazální teploty ne jen aktuálního cyklu, ale i přehled v minulosti, abych podle toho vysledovala, jak se mění během jednotlivých cyklů a mohla vypozorovat ovulaci i menstruaci. Doufám, že tuto možnost vývojáři přidají. :)
avatar
Marie
klad Naprosto super. Rychlé stažení aplikace, moderní design, jednoduché ovládání a ještě k tomu možnost zahodit tužku a papír a mít vše potřebné u sebe. Jelikož s manželem chceme ještě miminko, aplikace je idealni právě pro nás :). Děkuji za tuto novinku
avatar
Marie
klad Děkuji za možnost testování. Jako pozitivum bych vyzvihla nejptve to, že je zdarma, dále mne zaujal moderní design a fakt, že pokud si zadám vstupní data, hlídá mi cyklus. Jelikož již otěhotnět nechci, doporučila jsem kamarádkám, které chtějí miminko, aby vyzkoušeli aplikaci a zkusili podle ní otěhotnět.
avatar
Bohumila
klad Pokud se nepletu, tak výhodou této aplikace je to, že je bezplatná (pokud ovšem není v plánu aplikaci zpoplatnit).
klad Omlouvám se, pokud moje poznámka k aplikaci nebude relevantní... První negativum vnímám ve vyhledatelnosti aplikace v Google Play Store. Kdyby mi z redakce nepřišel přesný odkaz, hledala bych aplikaci ještě teď (a troufám si tvrdit, že s elektronikou jsem kamarád). Druhá komplikace se objevila hned v zápětí. "Zařízení není kompatibilní s touto verzí." Zkusila jsem další mobilní telefon a po pracném vyhledání aplikace stejný výsledek. Ve výsledku si kladu otázku, pro koho je aplikace určena? Špatně vyhledatelná, zřejmě dostupná jen pro nejnovější telefony (?) Konkurenční aplikace byly lépe vyhledatelné, instalovatelné,... Tato nikoli. Je mi líto, že z rohoto testování odcházím s těmito zkušenostmi, ale opravdu jsem se snažila otestovat produkt. Leč jsem byla neúspěšná.
avatar
Jana
klad Superzáležitost, která ženám jako jsem já usnadní o 300% život :-) Děti už tedy neřeším, každopádně menstruaci si stále nikam nezaznamenávám a notifikace, které se mi objevují na telefonu po nainstalování Luny jsou prostě parádní vychytávka :-). Samotné nastavení je velice intuitivní a každá žena si v aplikaci najde to potřebné a pro ni důležité. Za sebe doporučuji!
avatar
Eva
klad Děkuji za matnost testovat tuto aplikaci kterou jistě ocení každá žena je přehledná hned jsem se v ní zorientovala určitě doporučuji ji stáhnout i když je na výběr víc takových aplikací tato mě úplně vyhovuje mohu jen doporucit pro kontrolu všeho co žena potřebuje
avatar
Kateřina
klad Dobrá aplikace s moderním desingem.jde zadat vše potřebné, nemusím lovit data v paměti a dostávám upozornění na telefonu, mohu vřele doporučit každé ženě, která doposud používala jen papír a tužku.Určitě si ji oblíbí každá žena, která se nebojí techniky.
avatar
Tereza
klad Rychlé stažení, snadná instalace a zadaní vstupních dat, libi se ni moznost prepinani variant s uchovanim dat, prijemne je ro že aplikace na přicházející cyklus upozorní. Je velice intuitivní dobře graficky zpracovaná dokáže vás navést na to abyste zadala data která umožní její dobré využití a funkčnost. Nevyužila jsem možnosti měření bazální teploty tak nemohu posoudit.
avatar
Jana
klad Aplikace funguje myslím skvěle a je velmi přehledná. Ocenila bych ji mnohem víc v době, kdy jsem se snažila otěhotnět. Nastavila jsem si v ní, že otěhotnět nechci a i to hlídá docela dobře. Doporučuji zvláště mladým slečnám a ženám snažícím se otěhotnět
avatar
Jana
klad Stažení aplikace bylo bez problémů. Při zadávání prvotních dat jsem neměla žádný problém. Vše jsem mohla v případě potřeby později upravit. Aplikace je přehledná. Líbilo se mi když mě upozornila, že bych už měla dostat své dny. Líbí se mi, že v ní můžu mít přehled o všem co se týče mého těla. Rozhodně doporučuji.
avatar
Blanka
klad Mobilní aplikaci Luna mi přijde poměrně přehledná, graficky líbivá a dá se s ní velmi dobře pracovat. Stažení aplikace bylo jednoduché. Pravidelná orientace v aplikaci je srozumitelná . Funkcí má celkem dost. Ovládání aplikace je lehko pochopitelné. Aplikaci doporučuji.
avatar
Kateřina
klad V Aplikaci Luna jsem zvolila první možnost a to Sledovat své tělo, čili cyklus. Vyhovuje mi jednoduchá a přehledná grafika, která mě naváděla k tomu, co vyplnit tak, abych mohla další měsíc již vědět přesněji, co mě čeká :) Další funkce rozhodně v budoucnu ráda využiji a doporučuji všem ženám.
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel