Otestovali jste s námi aroma difuzér Sixtol Palm v bílém lesku s ultrasonickým rozložením páry a LED osvětlením

image
otestováno
Počet recenzí
24
jak jste hodnotily
5
16x
4
6x
3
2x
2
1
doporučuje
92 %
Testováno v období
od 5. 10. 2021
do 27. 10. 2021

Aroma difuzer Palm bílý lesk 500ml

Ideální doplněk do Vašich domovů, který nádherně provoní místnosti a dokáže Vám zlepšit náladu. Aroma difuzery jsou vhodné pro aromaterapiichromoterapii, vzhledem ke svému designu jsou i stylovým interiérovým doplňkem. Tento přístroj přemění vodu na jemnou vodní páru. Přidáte-li do vody pár kapek esenciálního oleje, elektrický aroma difuzér je působením ultrazvuku rozloží na jemné mikročástice, které provoní váš byt.

Hlavní výhody:

 • Nádherně provoní své okolí
 • Stylový interiérový doplněk
 • LED osvětlení
 • Přemění vodu na vodní páru pomocí ultrazvuku, nedochází k hoření
 • Vhodný pro aromaterapii a chromoterapii
 • Tichý provoz
 • Velký objem zásobníku
 • K provozu tohoto difuzéru není potřeba vatová tyčinka

Technické parametry:

 • Objem zásobníku: 500 ml
 • Provozní napětí: DC 24 V/0,6 A / 110-240 V 50/60 Hz
 • Příkon: 12 W
 • Ultrasonická frekvence: 2,4 MHz
 • Rozměry: 16,5 x 17 x 17 cm
 • Odpařování: 45-60 ml/hod
 • Rozsah: 12-20 m2
 • Hlučnost: 35 dB
 • Materiál: PP (Polypropylen), ABS
 • Provoz difuzéru: 1H, 3H, 6H, ON nepřetržitý provoz
 • Barva: bílé dřevo

Obsah balení:

 • 1x difuzér
 • 1x odměrka na vodu
 • 1x adaptér do sítě
 • 1x čistící štěteček


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
24
avatar
Markéta
S bílým difuzerem jsem velmi spokojená.Zvolila jsem bílý lesk, jako neutrální barvu, která se hodí do každého interiéru. Může působit lacině, ale není tomu tak. Po nalití vody a přidání pár kapek esence se bytem nese příjemná vůně, můžete zvolit intenzitu páry i světla. Světlo je nevtíravé, pastelových barev. Není bezhlučný, ale zvuk je tichý až uklidňující. V období chřipek, nachlazení a vánočního času, dokáže pomoct a navodí správnou atmosféru. Navíc není potřeba hlídat hořící svíčku nebo prázdnou nádobku na vodu jako u aromalampy. Tady se vše vypne díky časovači.
klad barva
klad rychlé provonění interiéru
klad nastavení intenzity páry
klad nastavení světla
klad hezká dekorace
klad vše ok :-)
avatar
Kristýna
Již když jsem otevřela balíček s difuzérem, jsem byla velice mile překvapená. Jen od pohledu působí velice elegantně a luxusně. Můžete jej používat i jako tlumené světlo, jeho barvy na mě působí velice uklidňujícím dojmem. Lze na něm kombinovat několik možností - nastavit čas a intenzitu, kterou Vám bude do vzduchu vypouštět mlhu (já jsem zvolila jasmínovou vůni a používám jej večer či při meditaci) či zvolit Vámi oblíbené barvy dle libosti. Celkově jsem s difuzérem spokojená, jen bych ocenila kvalitnější uzavírání.
klad Barvy
klad Lesk
klad Vyber intenzity mlhy
klad Zvolení času na difuzeru
klad Uzavírání difuzeru
příloha
avatar
Ivana
Aroma difuzer Palm bílý lesk 500ml SIXTOL je určený do opravdu malých místností. Zkoušela jsem ho v kuchyni o 20m2 a i když jsem dala o pár kapek vůně více než bylo doručeno, tak již 2 metry od něj nebylo nic cítit. Pára jde kolmo vzhůru, uvítala bych trochu větší rozptyl páry do okolí. LED barvy nejsou pro mě důležité. Barva bílý lesk neurazí, nicméně v barvě některého dřeva by difuzér mohl působit jako zajímavý doplněk interiérů.
klad Velký zásobník na vodu
klad Tichý provoz
klad Možnost nastavení doby chodu difuzéru
klad Malý rozptyl páry
klad Barva
avatar
Týnka
Difuzer mě ohromil již na první pohled. Jeho lesklý povrch působí velice elegantně a luxusně. Moje očekávání splnil. Pomohl naší malé v boji proti podzimním virům. Na difuzeru je skvělé to, že zde můžete libovolně měnit barevné osvětlení, které zároveň slouží jako menší ''lampička''. Barvy nejsou příliš ostré, naopak spíše působí uklidňujícím tlumeným dojmem. Intenzita páry (3 úrovně) se dá ovlivnit podržením tlačítka MIST...Pak už záleží čistě na Vás, na jak dlouho si tento malý ''zazrak'' v pustíte do místnosti-volba od 1,3 až po 6 hodin.
klad Příjemné barvy
klad Tichý
klad Volba intenzity páry
klad Časovač
klad Není co vytknout
příloha
avatar
Jana
Difuzér mě hned na první pohled zaujal svým designem, ale na druhý pohled mě trochu zklamal provšdení (vypadá spíše levněji). Podsvícení led zbarvením vypaadá dobře, chvíli mi trvalo, než jsem senaučila ovládat, ale poté velká spokojenostt, barvy nejsou ostré, naopak relaxující a uklidňující. Líbí se mi volna délky zapnutí. Bílá barva je nepraktivká (spíše pro mě), ale je to spíš otázka vkusu. Doporučila bych jej.
klad volitelná barva osvětlení
klad volitelnost délky zapnutí
klad plast vypadá "levně"
avatar
Markéta
Difuzér má na pohled velmi příjemný design, s pěkným podsvícením, které lze nastavit i na automatickou změnu. Kvalitní povrch, nemám pocit, že by přitahovala prach jako jiné platové výrobky. Nastavení vybrané volby funkce není zřetelné. Z počátku mi přišel trošku hlučnější, nyní se těším, až ho uslyším, protože je naprosto úžasný a provoní celý byt.
klad Změna barev.
klad Stačí velmi malé množství aroma.
klad Samovypnuti po zvoleném čase.
klad Vypnutí při nedostatku vody, ale vypařuje se velmi málo vody.
klad Přívodní kabel je špatně umístěn a bez vyletí nejde vytáhnout.
klad Při volby funkce není zřetelné, co tam zrovna je nastaveno.
příloha příloha
avatar
Hana
Tento aromadifuzér byl skvělým pomocníkem v posledních dnech, kdy jsme byli nemocní. Jel u nás nepřetržitě. Velmi překvapující byla intenzita vypouštění éterických olejů, která se dá měnit, velikost nádržky 500 ml, takže není nutné stále hlídat množství vody. Designově je velmi povedený, je lehký, je skvělým designovým kouskem do domu. Hra led barev má širokou škálu odstínů, takže si každý opravdu vybere svůj oblíbený barevný tón, který mu bude příjemný. Velmi jen doporučuji
klad Design
klad Velikost nádržky
klad Škála led barev
klad Lehkost
klad Intenzita provonění
klad Časování
klad Nic jsem nenašla
příloha příloha příloha příloha
avatar
Tereza Stará
Tento aroma difuzér má nádherný design, široký výběr barev, které jsou v příjemných tónech, žádné agresivní barvy - plusem je i možnost výběru jedné barvy nebo zvolit si postupné střídání. Jako další výhody vidím délku kabelu, takže si difuzér můžete postavit kamkoliv a objem zásobníku na vodu. Je velmi snadno ovladatelný - tři úrovně intenzity páry, načasování toho, jak dlouho difuzér poběží (1,3,6 hodin anebo nepřetržitě do vyprchání vody s olejem).
klad design
klad jednoduché ovládání
klad objem zásobníku
klad široký výběr barev
klad lehký, snadno se dá přemístit
klad délka kabelu
klad možnost měnit intenzitu páry
klad jediná maličkost - mírně hlučný oproti jinému difuzéru, který mám
avatar
Nikol Zelinková
Difuzér má krásný moderní vzhled, v bílém lesku. Disponuje terapii světlem kdy mění různě barvy. Ale barvu si můžete klidně i vybrat jaká vám vyhovuje. Skvělé je i možnost zadat větší nebo menší množství páry. Je velmi tichý a obsah nádoby vydrží klidně i celou noc při nejvyšším stupni. Velká výhoda možnost přidat esenciální oleje, které mohou napomoci v tomto období plném nemocí, když si tam kapnete například eukalypt. A necháte běžet přes noc aby se vám lépe dýchalo. Jediná nevýhoda kterou jsem spatřila je že když chcete mít difuzér s vypnutým světlem tak vám tam pořád září zelená ikonka podle toho co jste si zvolili za čas, jak dlouho má difuzér běžet. Ale zase tak velká nevýhoda to u nás není jelikož to používám jak noční lampičku abych v noci viděla na syna a zároveň nás to nerušilo při spánku.
klad Kvalita provedení
klad Velká výdrž
klad Možnost použití esenciálních olejů
klad Tichý chod
klad Možnost vybrat barvu.
klad Nemožnost vypnout zelenou zářící ikonu zobrazující čas zapnutí.
avatar
Monika
Difuzér na mě zprvu působil poněkud levně, ale po zapnutí vypadají barvy opravdu luxusně, obzvláště večer. Ocenila jsem přiloženou kartičku s návodem pro rychlý start, nebylo tedy třeba zdlouhavě studovat návod. Výkon difuzéru má tři úrovně a lze nastavit i délku zapnutí. Pokud zapomenete, sám se po 60 minutách vypne. Ocenila bych i jednoduchost obsluhy, má pouze dvě tlačítka. Celkově velká spokojenost.
klad barvy
klad funkce vypnutí
klad výkon
klad jednoduchá obsluha
klad provedení
příloha
avatar
Romana
Uplynulo několik dní co se součástí naší domácnosti stal i aroma difuzér Palm od Sixtolu. K testován na jsme dostali i dva olejíčky Eucalyptus a druhý citrusový. Difuzér jsme si hned zamilovali. Nejenže je moc elegantní a krásně doplní interiér. Ale jeho účinnost je skvělá. Je tichý, ma dostatečně velkou nádobku na vodu. Několik nastavení intenzity a délky provozu. Velké množství barevného nastavení až po měnivý efekt. Provoní opravdu celý byt, tichý provoz který nijak nenarušuje při ostatních činnostech. Běží u nás nyní 2x denně. Ideální na tyto podzimní sychravé dny. Krásně zvlhčí a osvěží vzduch. Dcera byla nemocná a díky difuzéru jsme mohli inhalovat různé aroma oleje na úlevu při kašli a rýmě. Určitě doporučuji všem dál. Za nás top produkt.
klad Design
klad Provedení v bílé barvě
klad Velikost nádržky na vodu
klad Tichý chod
klad Možnost nastavení intenzity osvětlení a páry
klad Nic
příloha příloha
avatar
Zuzana Kopřivová
Difuzer se mí jeví jako dobrá záležitost, oproti aromalampě není nutné hlídat svíčky, dolévat vodu... Nádržka v difuzeru je dostatečně velká, vystačí nejméně na 3 dny používání. Prostor se po zapnutí difuzeru rozvoní v podstatě ihned. Led barvy jsou skvělé, v tomto podzimním období to má alespoň na mě relaxační účinky, zejména ve spojení s voňavou parou vycházející z difuzeru. S jedinou věcí mám problém, a to plastové provedení tohoto difuzeru, plast působí velice lacině. Pokud bych si měla difuzer koupit, určitě bych volila dřevěnou variantu.
klad Snadná obsluha
klad Led světla
klad Plastové provedení tohoto difuzeru
avatar
Zdeňka
Byla jsem velmi mile strojkem překvapena. Přiznám se, že jsem od něj moc nečekala.. Když jsem ho rozbalila.. byl tak lehoučký, že jsem si říkala, že to bude tak pro syny na hraní. O to víc mě difuzer překvapil po zapnutí:-) Na to, jak je strojek malý, tak má obrovskou nádržku (500 ml, která se opravdu nepotřebuje neustále doplňovat). Strojek je tichý. Okamžitě vypouští páru (a s přídáním eo olejčku i vůni). Má nenásilné milé barvy, které se mění. Mě moc potěšil časovač - strojek se automaticky vypne po hodině, třech nebo šesti. Testovala jsem v části bytu cca 50 m2... a potom i ve školce..... V bytě jsem vůni cítila, ve třídě jsem ji cítila pouze na části (faktem zůstává, že jsem nedala moc olejčku - nejsem na takové prostory zvykla:-D) Za mě opravdu poměr ceny a kvality je naprosto skvělý. Neměla jsem k těmto malým a levným difuzerům moc důvěru, takže jsem opravdu velice překvapena!
klad Design
klad velikost strojku
klad velký objem na vody
klad tichý režim
klad barevné nenásilné podsvíceni
klad rychlost zapnutí
klad jednoduchost, intuitivní ovládání
klad překvapila mě šňůra ze spodu základny, ale je vyřešena skvěle - díky nožičkám ničemu nevadí
příloha
avatar
Denisa
Difuzer je super uzivame ho kazdy den, jelikoz ma syn astma. Vyrazne barvy a moznost nastaveni sily pary je taky velmi super, jedina nevyhoda je ze nemuzete nastavit aby foukal porad maximalne je 6hodin, nebo jsem na to neprisla. pouzivame ji i jako nocni lampu.
klad Barvy
klad VZhled
klad Moznost nastavit vykon pary
klad Nic
avatar
Vendula
Aroma difuzér mě mile překvapil. Jeho design a klasická bílá barva se hodí do jakéhokoliv interiéru. Led barvy vytvoří příjemnou atmosféru ve vašem obývacím pokoji a doplní o vůní vámi vybraného aroma oleje. Vyhodou difuzérů je možnost nastavení doby, po kterou provádí ní váš byt. Vhodný je též pro děti ve spojení s eukalyptovým olejem, když jsou nemocné.
klad Design
klad Moznost nastavení času
klad Delka doby po kterou není třeba dolévat vodu
klad Material, že kterého je difuzér vyrobeny
klad Zbytecne moc barevných tónů LED svetel
avatar
Tereza
Za mě je difuzér prostě dokonalej. Miluji když mi to doma voní a svíčky mi to neovoni tak hezky jako právě difuzér Už delší dobu jsem po něm koukala a váhala zda pořídit . A udělala jsem dobře. Krásně voní , líbí se mi že je možné vybírat délku jak dlouho bude difuzerovat . Takže prostě je ideální. Barvy jsou na mě některé divoké mám radši spíše světlé ale barvy ocenil syn.
klad Možnost nastavení času
klad Design
klad Nic
příloha příloha příloha
avatar
Jana
Difuzér Sixtol je skvělým pomocníkem , který dokáže navodit pohodovou atmosféru přímo u Vás doma , v kanceláři a nebo na chalupě . Je celý vyroben z plastu , ale vše je pěkně propracované a z vetší vzdálenosti dokonce působí keramickým dojmem . Difuzér je lehký , stabilní a příjemný zážitek z jeho používání , určitě podtrhne velký výběr led podsvícení , které vypadá skvěle . Ovládání je velice jednoduché , stačí zvolit jednu z variant časovače 1 , 3 , nebo 6 hodin. Ze zkušenosti mohu říci , že po přidání 2 kapek esenciálního oleje do nádržky s vodou a aktivaci na 1 hodinu , se skvěle provoněla velká místnost o rozloze 35 m2. Na dnešním trhu je velký výběr různých vůní a každý si určitě vybere tu svou .Výrobek se stal pěkným a hlavně funkčním doplňkem naší domácnosti .
klad design
klad skvělé led podsvícení
klad jednoduchá obsluha a údržba
klad perfektní funkčnost
klad nic jsem nenašla
příloha
avatar
Monika
Velice příjemně mně překvapil moderní design ,lehké ovládání ,dlouhá vydrž,možnost nastavení času a intenzity, krásné pestré barvy. Navíc přišli 2 olejíčky tak jsem mohla hned vyzkoušet. Komunikace proběhla také velmi dobře a rychle. Rozhodně nám jeden nebude stačit :)
klad Skvělý moderní design
klad Jednoduché ovládání
klad Široká škála barev
klad Velký obsah
klad Automatické vypnutí při vyčerpání vody
klad Nastavení času a intenzity
klad Nenašla jsem žádnou chybičku
příloha
avatar
Martina
Celkově mne tento difuzer zaujal ať už designem a kvalitou materiálu, ale i snadným ovládáním. Nastavení délky v několika hodinových intervalech a intenzity páry. V kombinaci s olejem Vám krásně provoní byt během chvilky. Jediné co mi na produktu trochu vadí, je umístění kabelu ze spodní strany. Sice je tam možnost kabel zachytit, ale přesto má tendenci se kroutit a můžete o něj zavadit. Na funkčnosti to vliv ovšem nemá.
klad Moderní design
klad Snadné ovládání
klad Téměř okamžitě voní
klad Nespočet led barev
klad Uklidňující zvuk
klad Samostatné vypnutí když dojde voda
klad Umístění kabelu ze spodní strany
příloha
avatar
Hana
Difuzér jsem si velmi oblíbila jako dekorační a relaxační prvek v obývacím pokoji. Vynikne hlavně večer a upoutá svými barvami i vůní podle zvoleného esenciálního oleje. Já používám citrusovou esenci pro relaxaci a eukalyptus při nachlazení. Voda se naleje do zásobníku a kápne se několik kapek esencionálního oleje podle intenzity vůně jak kdo má rád. Barvy mohu střídat podle nálady ale vyhovuje mi jejich samovolné měnění. Difuzér má velmi jednoduchou obsluhu jedním tlačítkem se zapne může se nastavit na 1 hodinu, 3 hodiny nebo 6 hodin a druhé je pro volbu barvy nebo nechávám samovolný přechod barev. Určitě bych aroma difuzér doporučila k domácí aromaterapii a relaxační pohodě všem. Obzvláště zaujme a líbí se dětem.
klad vše
klad 0
příloha příloha
Zobrazit více recenzí