Byt testerů nyní voní díky aroma difuzéru Sixtol Palm v barvě šedé dřevo s ultrasonickým rozložením páry. Podívejte na recenze, jak jsou spokojení

image
otestováno
Počet recenzí
22
jak jste hodnotily
5
19x
4
1x
3
2x
2
1
doporučuje
91 %
Testováno v období
od 5. 10. 2021
do 27. 10. 2021

Aroma difuzer Palm šedé dřevo 500ml

Ideální doplněk do Vašich domovů, který nádherně provoní místnosti a dokáže Vám zlepšit náladu. Aroma difuzery jsou vhodné pro aromaterapii, chromoterapii, vzhledem ke svému designu jsou i stylovým interiérovým doplňkem. Tento přístroj přemění vodu na jemnou vodní páru. Přidáte-li do vody pár kapek esenciálního oleje, elektrický aroma difuzér je působením ultrazvuku rozloží na jemné mikročástice, které provoní váš byt.

Hlavní výhody:

 • Nádherně provoní své okolí
 • Stylový interiérový doplněk
 • LED osvětlení
 • Přemění vodu na vodní páru pomocí ultrazvuku, nedochází k hoření
 • Vhodný pro aromaterapii a chromoterapii
 • Tichý provoz
 • Velký objem zásobníku
 • K provozu tohoto difuzéru není potřeba vatová tyčinka

Technické parametry:

 • Objem zásobníku: 500 ml
 • Provozní napětí: DC 24 V/0,6 A / 110-240 V 50/60 Hz
 • Příkon: 12 W
 • Ultrasonická frekvence: 2,4 MHz
 • Rozměry: 16,5 x 17 x 17 cm
 • Odpařování: 45-60 ml/hod
 • Rozsah: 12-20 m2
 • Hlučnost: 35 dB
 • Materiál: PP (Polypropylen), ABS
 • Provoz difuzéru: 1H, 3H, 6H, ON nepřetržitý provoz
 • Barva: šedé dřevo

Obsah balení:

 • 1x difuzér
 • 1x odměrka na vodu
 • 1x adaptér do sítě
 • 1x čistící štěteček


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
22
avatar
Anett
Aroma difuzer v barvě šedého dřeva je stylový doplněk interiéru, který navíc krásně provoní místnost. Barevné led podsvícení působí uklidňujícím dojmem. Difuzer je jednoduchý na ovládání, tichý a má dostatečně velkou nádobku na vodu. Po zapnutí přístroje se ihned začala voda s olejíčkem odpařovat a během pár minut byla místnost provoněná. S difuzerem jsem velmi spokojená.
klad Desing
klad Tichý provoz
klad Nemám
příloha
avatar
Markéta
Aroma difuzer Sixtol je vynikající pomocník k vyladění atmosféry pohody a klidu domova. Takto to vnímám Největší plus, krom jemné vodní mlhy, je střídání barevných led schémat difuzeru.Vždy jsem do nádobky, která má objem 350 ml, vkápla 2-3 kapky esence vonného oleje a příjemné naladění bylo vytvořeno. Také možnost nastavení časovač 2-4-6 hodin je velké plus. Tím, že je difuzer s adaptérem do sítě, odpadá starost o provoz.
klad Barevné LED podsvícení
klad Vodní mlha
klad Adaptér do sítě
klad Nic
avatar
Eva
O koupi difuzéru jsem přemýšlela už delší dobu. A teď lituji, že jsem to neudělala dříve. Difuzér mě velmi mile překvapil, zvlášť teď v období nachlazení, nalijete vodu, nakapete pár kapek eukalyptusového olejíčku a provoníte celou místnost. Tento difuzér navíc krásně mění barvy, takže je i příjemný na oko. Nastavit si můžete různé délky provozu, nebo nechat běžet difuzér nepřetržitě. Difuzér rozhodně doporučuji :)
klad Vzhled
klad Rychlost vytvoření páry
klad Krásné měnící se barvy
klad NIC
příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Lenka
Aroma difuzér SIXTOL, který je možné si vybrat v několika barvách těla, má hodně zajímavý a neotřelý design. Ovládání difuzéru je jednoduché a intuitivní. Výhodou je velká nádržka na vodu, ze které se pomocí ultrasonické technologie vytváří pára, jejíž intenzitu lze lehce nastavit. Do vody lze pro zpříjemnění atmosféry kápnout i vůni, která příjemné provoní místnost. Moc se mi líbil výběr podsvícení, které je možné regulovat dle aktuální nálady. A dále mne zaujal časovač, kterým je možné nastavit dobu, po kterou bude difuzér v chodu.
klad design přístroje
klad možnost nastavení času chodu
klad led podsvícení
klad možnost nastavení intenzity páry
klad objemná nádržka na vodu
klad snadné otevření víka (i při chodu přístroje)
avatar
Tereza
Když mi přišel difuzér, moc jsem se těšila až ho vyzkouším. Sešlo se to zrovna tak, že naše půl roční dcera byla zrovna nastydlá, tak jsem si řekla že určitě využiji vůni eukalyptu a rozhodně funkci páry. Bohužel při uvedení do provozu jsem zjistila, že nefunguje funkce páry ani vůně. Difuzér zkusil zprovoznit partner, ale nepovedlo se. Kontaktovala jsem tedy firmu, která mě poprosila o video a následně usoudili, že mi zašlou nový difuzér. Ten přišel do dvou dnů. Tento již fungoval, od té doby zapínám na nepřetržitý provoz a užíváme si jak páru ták vůně které provoní nejen místnost, ale celý byt o velikosti 3+1. Velmi oceňuji možnost nastavení na různé doby provozu, ale nejvíce využívám nepřetržitý provoz, který také difuzér nabízí. Bohužel jsem velmi zklamaná, v jakém stavu mi nový difuzér přišel a to, že je velmi poškrábaný na několika místech. Ovšem na funkci to nic nemění a s funkcemi jsem spokojena. LED osvětlení je velkým bonusem, jelikož doma všichni milujeme jakákoliv světýlka.
klad LED osvětlení
klad Intenzita vůně
klad Možnost doby provozu
klad jednoduché ovládání
klad Materiál z kterého je vyrobený
klad levnější modely nabízí i dálkové ovládání
klad na nepřetržitý provoz vydrží ani ne celý den
avatar
Michaela
Aroma difuzér naprosto splnil má očekávání. Nejvíce nadšená jsem z možnosti zvolit sílu vývoje páry (3 stupně), pro kterou jsme si difuzér zvolili, na zahlčení vzduchu ve vytápěných pokojích. Led osvětlení má příjemné barvy, které se pravidelně střídají, možnost zvolení pouze jedné, ale lze i vypnout, pro mě výborné. Díky silnějšímu výkonu, že lehce hlučnější ultrazvuk, nicméně po chvíli ani nevnímáte a je slyšet spíše příjemné žbluňkaní. Oproti 200ml difuzéru stejné značky naprostá spokojenost, stačí pár kapek kvalitního aroma oleje a nádherně provoní i velký pokoj.
klad 3 intenzity vývoje páry
klad Barvy LED osvětlení (lze i vypnout)
klad Desing
klad Krásně provoní pokoj
klad Mohl by mít delší kabel napájení
avatar
Zuzanka
SIXTOL Ultrasonický aroma difuzér Palm šedé dřevo naprosto předčil mé očekávání. Nejvíce bych vyzdvihla jeho luxusní vkusný design, tichý chod, volitelné barevné led osvětlení jen doplní atmosféru, velká nádržka na vodu 500ml je další plus produktu. Podle atmosféry nebo ročního období si mohu volit vůně silic a aroma olejíčků. Stačí jen pár kapek a provoní celou místnost.Já jako maminka dvou malých dětí ještě oceňuji bezpečnost od obyčejných aromalamp na svíčku! Za mě doporučuji všem co mají rádi příjemnou atmosféru! Vánoce se blíží, takže doporučuji jako jedinečný vánoční dárek.Zuzka
klad Naprosto předčil mé očekávání!
klad Kabel. Nejlepší by bylo kdyby byl produkt bezdrátový.
příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Eva
Kdybych mohla, dám 10 hvězdiček ! ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ Naprosto dokonalá věc! Krásný design, příjemné podsvícení! Na výběr máte mnoho barev popřípadně program, kde se barvy střídají. Můžete si nastavit i intenzitu páry - nízký, střední, silný. Další plus dávám za zvlhčení vzduchu. Díky velkému zásobníku 500ml na vodu vydrží opravdu dlouho. Přidáním pár kapek esenciálního oleje provoní velkou místnost . Díky časovači si můžete vybrat jak dlouho bude v provozu. Je i tichý. Ze začátku se nebojte, že nepůjde pára, napoprvé to trvalo cca 30minut, než se to rozběhlo ;-) pak už to jede jak má. Až Vám dojde voda, sám se vypne
klad Design
klad Jednoduché ovládání
klad Rozmanité podsvícení
klad Časovač
klad Velikost nádoby na vodu
klad Zvlhčení vzduchu
klad Díky přidáním esenciálního oleje provoní pokoj
klad Automatické vypnutí
klad Není nic co bych tomu vytkla! Naprosto ?% spokojenost!
příloha
avatar
Romana Nulíčková
Difuzér má moc pěkný desing. Ovládání je velice jednoduché, ovládá se pomocí dvou tlačítek. Jedním se volí barva osvětlení a druhým čas a intenzita proudu páry. Má dostatečný objem nádržky na vodu, což je fajn, protože ho nemusíte furt dolévat a vydrží fungovat několik hodin. Za mě super investice.
klad Desing
klad Ovládání
klad Tichost
klad Objem
klad Nc jsem nenašla
avatar
Ivana
Z difuzéru jsem maximálně nadšená, vyhovuje vše od velikosti nádržky, tichého provozu, nádherných nastavitelných měnících se LED barev, nádherně provoní své okolí, je to stylový interiérový doplněk v barvě dřeva, přeměňuje vodu na vodní páru pomocí ultrazvuku kdynedochází k hoření. Vhodný pro aromaterapii a chromoterapii, působí blahodárně na psychiku a k provozu tohoto difuzéru není potřeba vatová tyčinka.
klad vše
klad nemám co bych vytkla
avatar
Jana
Aroma difuzer Palm šedé dřevo od značky Sixtol mě příjemně překvapil. Svým designem se krásně hodí do interiéru, . Je úžasně tichý, takže jeho provoz nikoho neruší. Zaujaly mě především skvělé led barvy, děti si zamilovaly tyrkysovou a také temně zelenou, která jen dokreslovala obrys difuzéru při zapnutí. Oceňuji možnost volby na hodinu, tři hodiny a šest hodin a ukončení provozu hlásí pípnutí. Nevadilo by mi, kdyby šlo nastavit také na kratší dobu, např. půl hodiny. Další výhodou je možnost zvolit intenzitu, od nízké přes střední až po vysokou. Difuzer slouží podle přiloženého českého návodu bez problémů téměř každý den, pouze když se naplnil po vyznačenou risku maximálním množstvím vody, tak po chvilce se úplně vypnul a musela jsem ulít vodu, takže doporučuji plnit raději menší množství vody s pár kapkami olejíčku. Jinak mně těší, že i čištění a údržba jsou snadné a opravdu ho mohu všem doporučit.
klad krásné led barvy
klad časovač
klad možnost měnit intenzitu v průběhu zapojení difuzeru
klad snadné čistění
klad snadno ovladatelný dvěma tlačítky
klad tichý provoz
klad nic jsem neshledala
příloha příloha
avatar
Jana
S Aroma difuzéremSixtol jsem velice spokojená. Líbí se mi časovač se kterým si nastavím dobu provozu na 1.h, 3.h nebo 6.h. Díky nádobce o objemu 500ml nemusím tak často doplňovat vodu. Led barvy jsou opravdu moc hezké a barvu si nastavím vždy podle nálady. Jsem z Aroma difuzéru tak nadšená, že jsem se jej rozhodla koupit mamince a tchýni k Vánocům.
klad Vzhled a funkčnost
klad Led barvy
klad Se vším jsem spokojená
klad Vše v pořádku
příloha
avatar
Adéla
Aroma difuzér jsme si doma zamilovali. Ta příjemná, svěží vůně, která provoní celý byt, když se do vody přidá pár kapek esenciálního oleje nás nadchla. Velkou výhodou je, že se sám vypne, když dojde voda a člověk tak na to nemusí myslet. Nádobka je dostatečně velká a vydrží i při celodenním provozu. Výhodou je i dostatečně dlouhý přívodní kabel. Třešničkou na dortu je pak možnost volby podsvícení, která je obzvlášť ve večerních hodinach velmi efektní. S výrobkem jsem prozatím spokojená, nenašla jsem jedinou zápornou vlastnost.
klad Jednoduché ovladani
klad SNadne zapnutí a vypnuti
klad Možnost volit intenzitu pary
klad Krásný design
klad Tichý chod
klad Nic
avatar
Pavlína
Ja už si dlouho přála koupit difuzér a tak se mi splnil s vámi aspoň takový menší sen .. Dekor je naprosto úžasný ,rodina i přátelé říkali ,že vypadá fakt skvěle a že splyne s nabytkem :) . Světla jsou u toho parádní , večír vám to zpříjemní chvilku pohody . Akorát jsem teda vyměnila oleje co u toho jsou, za kvalitní olejičky ,což třeba u nachlazení je lepší a když už ten difuzér má pomáhat ,tak pořádně :) . My máme velký barák a ikdyž jsem tomu nevěřila ,opravdu to provoní i místnosti v druhém patře . Takže já jsem naprosto spokojená ,za mě top výrobek .
klad Podsvícení,kvalita výrobku, časovač
klad Nic
příloha
avatar
Hana
Mile mě překvapil design tohoto difuzeru a snadné používání a proměna led barev je moc pěkná a dá se upravit zda chcete aby svítila pouze jedna barva nebo aby se barvy měnily dala jsem si ho na poličku doprostřed obýváku a vůně se krásně line po celém prostoru a hlavně vypadá krásně večer když je zhasnuté světlo je to prostě krásný a účinný produkt protože esence můžete používat různe já mám teď eukalyptus protože řádí nachlazení a virózy
klad Krásně vypadá a byt opravdu dobře provoní
klad Účinný na virózy
klad Trochu je slyšet motorek
klad Jiné nemam
příloha
avatar
Michaela
Krásně provoní obývací pokoj, ložnici i dětský pokoj. Je to velmi stylový interiérový doplněk, hodí se do každé mistnosti. Používáme když ma malá dcera rýmu, eukaliptus je ideální. Do obýváku pak veselé vůně. Má příjemné LED osvětlení, které funguje i jako dětská lampička. Vyhoda je, že nedochází k hoření, velmi bezpečné. Člověk také zároveň uvítá tichý provoz difuzéru. Plusem je vlký objem zásobníku, není potreba každou hodinu dolevat vodu.
klad Tichý
klad Led osvětlení
klad Interiérový doplněk
klad Nic
příloha příloha příloha příloha
avatar
Eva
Aroma difuzer Palm, který jsem testovala, mě moc nenadchl. Nejprve jsem nějakou dobu hledala, kde se nachází konektor. Barvy, které si mohu při používání nastavit nejsou zrovna pro mé oko příjemné, pouze jedna.. Design výrobku je pěkný, ale vadí mi, že musí být připojený ke konektoru, takže není možné jej umístit na místo, kde by mi vyhovovalo. Místnost provoní příjemně, pokud si vyberete ten správný olej. Ten co jsem měla při testování mi nebyl příjemný. Aroma difuzer předám jako dárek.
klad design
klad tichý provoz
klad je drahý
klad připojení ke konektoru
klad barvy
avatar
Terez
Difuzér je velmi kvalitně zpracovaný v krásných barevných provedeních hodících se do interiéru. Má barevné LED podsvícení, jehož barvy lze jednoduchým zmáčknutím tlačítka měnit. Lze použit i jako dekorativní lampička bez použití funkce difuzéru. Difuzér samotný má objem 500ml a lze spustit na 1h, 3h a 6h. Má také tři intenzity páry a nepřebernou možnost volby olejů
klad Snadné ovládání
klad Vzhled
klad Tichost
klad LED osvětlení
klad Víko difuzéru nelze zašroubovat
příloha příloha
avatar
Martin
S nadšením jsem očekával balíček, který nakonec dorazil. Chtěl jsem překvapit přítelkyni a udělat si příjemný večer. Bohužel se nekonal, produkt nešel vůbec zapnout, byl vadný. Nicméně, když jsem napsal mail, obratem jsem dostal odpověď, že posílají nový difuzér, který hned druhý den dorazil. Výhodou tohoto difuzéru je velká nádoba na vodu a různě dlouhé módy jak dlouho má přístroj fungovat. Pokud se používá večer, atmosféru kromě vůně krásně doplní i tlumené barvy, které navodí příjemnou atmosféru. Celkově difuzér působí hezky, vypadá jako dřevěný a je to hezký doplněk nejen do domácnosti ale třeba do kanceláře nebo masážního salonu ale i jinam. Doufám, že nám přinese hodně příjemných chvil a vydrží dlouhou dobu.
klad Tvar
klad Design
klad Velká nádoba na vodu
klad Možnost podsvícení a změna barev
klad Různé módy jak dlouho má přístroj pracovat
klad Vadný první kus
klad Obava z trvanlivosti mlhovače
avatar
Katerina
Difuzer je kouzelne jednoduchý k používání, zapojeny za minutku. Ovládání pochopíte díky prilozenemu štítku okamžitě. Jedna se navíc o krasny doplněk do bytu, díky tomu, ze si vyberete barvu svícení, která se vám hodí k interiéru. Vůně se rozline i po větší místnosti cca 30m2. Není hlučný a vzduch se krasne dýchá. Doporučuji
klad Jak je tichy
klad Provoní a zvlhci i větší místnost
klad Lze použit jakýkoliv přírodní olej
klad Časovac
klad Design
klad Nemám co vytknout
Zobrazit více recenzí