Testerky provoněly svůj domov s aroma difuzérem Sixtol Palm světlé dřevo s ultrasonickým rozložením páry a LED osvětlením 

image
otestováno
Počet recenzí
26
jak jste hodnotily
5
20x
4
6x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 5. 10. 2021
do 27. 10. 2021

Aroma difuzer Palm světlé dřevo 500ml

Ideální doplněk do Vašich domovů, který nádherně provoní místnosti a dokáže Vám zlepšit náladu. Aroma difuzery jsou vhodné pro aromaterapiichromoterapii, vzhledem ke svému designu jsou i stylovým interiérovým doplňkem. Tento přístroj přemění vodu na jemnou vodní páru. Přidáte-li do vody pár kapek esenciálního oleje, elektrický aroma difuzér je působením ultrazvuku rozloží na jemné mikročástice, které provoní váš byt.

Hlavní výhody:

 • Nádherně provoní své okolí
 • Stylový interiérový doplněk
 • LED osvětlení
 • Přemění vodu na vodní páru pomocí ultrazvuku, nedochází k hoření
 • Vhodný pro aromaterapii a chromoterapii
 • Tichý provoz
 • Velký objem zásobníku
 • K provozu tohoto difuzéru není potřeba vatová tyčinka

Technické parametry:

 • Objem zásobníku: 500 ml
 • Provozní napětí: DC 24 V/0,6 A / 110-240 V 50/60 Hz
 • Příkon: 12 W
 • Ultrasonická frekvence: 2,4 MHz
 • Rozměry: 16,5 x 17 x 17 cm
 • Odpařování: 45-60 ml/hod
 • Rozsah: 12-20 m2
 • Hlučnost: 35 dB
 • Materiál: PP (Polypropylen), ABS
 • Provoz difuzéru: 1H, 3H, 6H, ON nepřetržitý provoz
 • Barva: bílé dřevo

Obsah balení:

 • 1x difuzér
 • 1x odměrka na vodu
 • 1x adaptér do sítě
 • 1x čistící štěteček


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
26
avatar
Ilona
Krásný doplněk , který zvlhčí vzduch, vypada velmi pěkně. Mění barvy, dá se načasovat,pokud zapomeneme, sám se vypne. Má velkou nádobku na vodu, dobře se nalévá. Můžeme přidat olejicek s vůní kterou máme rádi a osvěží nám vzduch. Balik došel v pořádku, byl dobře a kvalitně zabaleny.
klad Tvar
klad Tichý chod
klad Dává se vůně kterou máme rádi
klad Zvlhčí vzduch
klad Nc
příloha
avatar
Veronika
Velice krásný design, několik krásných barev, jistě si každý vybere tu svojí ... Mlha je dostačujicí, rychle provoní místnost.. Za mě top produkt...Na difuzéru oceňuji hlavně tu výhodu, že olej není zahříván (je používána studená voda a tvoří se studená mlha) a tím pádem se může použít opakovaně. Postačí opravdu pár kapiček a je krásně cítit...
klad barvy
klad design
klad velmi rychle provoní místnost
klad žádné
avatar
Veronika
Se svým prvním difuzerem jsem velmi spokojena. Nejvíce mě potěšilo, že při umístění v ložnici a s levandulovou vůní se mi krásně usíná a nemám ráno problémy s vysušeným krkem. Při umístění v obýváku je na něm nejlepší, že si mohu vybrat barvu podle nálady a ty pomáhají zahánět stres z proběhlého dne.
klad snadno pochopitelné ovládání
klad velké množství barev
klad nenašla jsem nic s čím bych nebyla spokojená
příloha
avatar
Jana
Aroma difuzer Palm SIXTOL jsem testovala v barvě světlého dřeva. Difuzer má moc pěkné zpracování, s výrobkem jsem obdržela i dvě aroma vůně Eukalyptus a Litsea Cubeba. Přístroj má nádržku na vodu 500ml, ale plní se po rysku (450ml). Při zapnutí se dá navolit časovač na 1h, 3h, 6h nebo nepřetržitý provoz. Rovněž si můžu zvolit intenzitu páry, přístroj spouští jen lehkou mlhu a je tichý. Ocenila jsem, že nemusím stále dolévat vodu do nádržky, i při nepřetržitém provozu se spotřebuje málo vody. Jen při doporučeném dávkování vůně, stačí jen dvě kapky do plné nádržky. Difuzer při zapnutí mění barvy (6), které nejsou rušivé - přístroj mám umístěný v ložnici. Difuzer splnil moje očekávání a určitě bych tento výrobě doporučila ostatním.
klad Tichý
klad Led osvětlení
klad Velká nádržka
klad Možnost nastavení časovače
klad Nastavení intenzity páry
klad -
avatar
Tereza Kövešlygety
Docela mě mile překvapil. Je trochu větší než jsem čekala, ale... Použití olejů je super. Musíme doma zvlhčovat vzduch kvůli dětem a zvlhčovače jsou celkem hlasité. Difuzér je tichý, nahradí jim noční osvětlení a ještě si můžou vybrat jak chtějí, aby jim voněl pokojíček. Máme ho v bytě a jede celou dobu co jsme doma. Rozložení vody na páru není skoro vidět, vzduch je příjemný a bez viditelné mlhy. Do suchých bytů a pro alergiky můžu jen doporučit. Je to super. Rozhodně vím co nadělím rodině pod stromeček. Bude se jim to líbit. Za mě jen doporučuji.
klad tichý
klad zvlhčení vzduchu
klad pěkné barvy
klad nelze úplně vypnou led osvětlení
avatar
Olina
Tvarově i funkčně NÁDHERNÝ DIFUZÉR-mám z něj OBROVSKOU RADOST :-) Použila jsem vůně od Saloos eukalyptus a litsea cubeba..obě překrásně voní... Barva světlé dřevo vypadá přírodně a hodí se do většiny interiérů. Během chviličky vůně v celém okolí. Led osvětlení má také velké kouzlo a je velice příjemné.
klad během chviličky vůně v celém okolí
klad snadná údržba difuzéru
klad krásná led světla
klad jednoduché ovládání
klad žádný zápor jsem nenašla
avatar
Ivana
V zimních obdobích mnohé z nás trpí podrážděním očí, nosní sliznice a dýchacích cest ? Dříve jsem pro zvlhčováni vzduchu v bytě používala difuzér a na provonění aroma lampu s olejíčkem? Díky aroma difuzéru Palm světlé dřevo SIXTOL mám možnost zabít dvě mouchy jednou ranou ? Tento stylový doplněk do domácnosti přemění vodu s olejíčkem na jemnou vodní páru pomocí ultrazvuku, nedochází k hoření. Jeho ovládání je velmi jednoduché, můžete si nejen zvolit ze třech intenzit páry, ale také z několika barev LED osvětlení, které vytváří příjemnou atmosféru ? Objem zásobníku je 500ml, vydrží tedy nepřetržitě v provozu několik hodin nebo si můžete počet hodin navolit sami ⏲ ✔️Doporučuji všem, kdo má rád provoněný byt a potřebuje zvlhčit vzduch. ✖️Nedoporučuji do domů a bytů s vysokou problematickou vlhkostí
klad Design
klad Led osvětlení
klad Snadné ovládání
klad Nastavení intenzity
klad Velká nádržka
klad Nastavení vypnutí
klad Pro některé by mohla být nejnižší intenzita páry i tak nadměrná (vlhké byty, domy)
příloha příloha
avatar
Kateřina
Difuzér má velice hezký design-světlé dřevo. Nemám zkušenost s jinými difuzéry, takže nemám srovnání s hlučností jiných. Aroma difuzér se mi zdá moc hlučný, když jsem chtěla relaxovat v tichu, dost rušil. Při normálním chodu domácnosti to až tak nerušilo. Velmi povedené led osvětlení, možnost výběru barvy a intenzity barvy. Po zapnutí téměř okamžitě jde cítit vůně a vytváří příjemnou páru (studenou). Při nachlazení opravdu funguje jako podpora pro dýchací cesty, lépe se usíná. Doporučuji všem ať už na aromaterapii, zlepšení nálady nebo jen tak na zkrášlení bydlení a navození pohody.
klad Design
klad Jednoduché použití
klad Krásná barvy
klad Intenzita barev
klad Rychlost doručení
klad Cena
klad Dlouhá výdrž při naplnění nádržky
klad Vůně
klad Trochu hlučnější
příloha příloha
avatar
Alena
Aroma difuzer Palm světlé dřevo 500ml SIXTOL je velice krásný a kvalitní výrobek. Jeho ovládání je velice jednoduché. Perfektně provoní celou domácnost. Má zajímavé spektrum příjemných barev. Líbí se mi velký objem zásobníku, který pojme půl litru vody. Aroma difuzer Palm světlé dřevo 500ml SIXTOL určitě doporučuji.
klad kvalita
klad účinnost
klad tichý chod
klad velký zásobník
klad nic
příloha
avatar
Silvie
Na tento výrobek jsem byla velice zvědavá, protože miluju aromaterapii. Na pohled vypadá difuzer velmi hezky, dřevěný dekor hezky zapadá do interiéru. Po zapnutí se mění příjemné barvy, které hlavně večer vytvářejí pohodovou atmosféru. Difuzer má časovač provozu na jednu, tři nebo šest hodin a tlačítko k navolení mlhy ve tří intenzitách. Voňavá pára začne vycházet hned po zapnutí, není horká ani moc vlhká. Nevýhodou je jen víčko, které se pouze položí, není nijak zabezpečeno ani na šroubování, takže při manipulaci hrozí, že voda vyteče. Zvykla jsem si na každodenní používání jako kulisu ke knížce nebo televizi a určitě doporučím všem případným zájemcům.
klad dřevěný dekor
klad velikost
klad barvy podsvícení
klad atmosféra jakou vykouzlí
klad celkem tichý provoz
klad nešroubovací víčko
příloha příloha příloha příloha
avatar
Miška
Difuzor je z venku krásný a vhodný doplněk do každé domácnosti. Jednoduše se na něm daji změnit barvičky, případně je možné dát režim, kdy se barvy samy automaticky mění. Pára je suchá, takže nevidím problém ani ve vlhčích domech případně s tím, že vše okolo bude mokré. Je to vhodné i pro lidi co mají male děti nebo někoho kdo zapomíná. Vysvětlím, malé děti se nepopálí o horkou vodu / vosk/ otevřený oheň. A s tím zapomínáním, není nic horšího než zapálit svíčku, odejít a zapomenou ji sfouknout. Nedochází tady k hoření a dum stejně pěkně voní. Obyvák máme spojený s kuchyní cca 40 m2 a i přesto ho provoní. Já jsem s tímto difuzerem velmi spokojená.
klad Vzhled
klad Nedochází k hoření
klad Provoní dům
klad Nic
příloha
avatar
Kristýna
Aroma difuzer Sixtol Palm mě opravdu mile překvapil. Nejen, že má dostatečně velkou nádobu na vodu (500ml) a vydrží tedy dlouho v provozu na jedno naplnění, ale je i velmi tichý, tudíž neruší, když je člověk ve stejné místnosti. S použitím esencialniho oleje nám provoní dokonce celý dům ve větší rozloze, než slibuje popis produktu. Dá se nastavit na určitý počet hodin a poté se sám vypne, takže na nej nemusím myslet. Led osvětlení, které samo střídá barvy a vytváří příjemnou atmosféru a propracovaný moderní design jsou už jen sladká tresnicka na dortu.
klad Design
klad Led osvětlení, které samo střídá barvy
klad Automatické vypnutí po čase který zvolite
klad Tichý
klad Nepotřebuje vatove tycinky
klad Provoní větší plochu, než slibuje
klad Doplnila bych automatické zapínání po určitých intervalech
avatar
Jaroslava
Difuzér je úplně skvělý, jsem z něj nadšená. Při denních činnostech není slyšet, malinko je slyšet večer, když je ticho. Moc hezké barvy, jednoduché ovládání, krásně provoní celý byt, když jsou děti nemocné, tak to mají na noc pokoji s eukalyptusovým olejíčkem. Rozhodně doporučuji, protože je to nejen krásná ale i funkční dekorace.
klad Desing
klad Každý tam najde svoji oblíbenou barvu
klad Ddlouhý káblík
klad Jednoduché ovládání
klad Žádný
příloha
avatar
Šárka
Difuzér užívám 2 týdny a jsem max.spokojena. Velmi mě baví led světlo, které mění barvy. Vyhovuje mi možnost nastavení délky provozu. Stačí pár kapek a difuzér dost intenzivně provoní celou místnost. Jsem velice spokojená s tímto produktem, určitě doporučuji!!!
klad Design dřeva
klad Časovač
klad Intenzita vůně
klad Nemam výtky
avatar
Miloslava
Aroma difuzer Palm světlé dřevo 500ml SIXTOL je úžasný. Krásně provoní domácnost. Je to moc pěkný bytový doplněk. LED osvětlení je perfektní, nejraději používáme měnění barev, ale lze nastavit i jen vybranou barvu. Difuzer je velice kvalitní. Nastavování je jednoduché a intuitivní. Aroma difuzer Palm světlé dřevo 500ml SIXTOL určitě doporučuji.
klad kvalita
klad tichý chod
klad stylový
klad velký objem zásobníku
klad krásné barvy
klad nic
příloha příloha
avatar
Terka
Difuzér má moderní vzhled, který zapadne do každé domácnosti. Led barvy jsou velice příjemné a hezké. A možnost nastavit si barvu, každý určitě uvítá. Difuzér je velmi snadný na zprovoznění a následné používání. Stačí odklopit vrchní díl, nalít vodu pomocí odměrky, nakapat esenciální olej a zapojit. Lze nastavit 3 různé intenzity páry. Já osobně využívám nejsilnější inzitu a pára je dost hustá. Vzduch je krásně svěží a vůně je též příjemná. Vše se ovládá pomocí dvou tlačítek, takže nic složitého. Lze si nastavit i čas, difuzér se pak sám vypne. Údržba je snadná a nezabere moc času. Stačí otřít vlhkým hadříkem a usušit. Difuzér je příjemný společník do domácnosti, který krásně osvěží vzduch. Jsem s ním spokojená.
klad Nastavení intenzity páry
klad Nastavení času
klad LED světla, nastavení barvy
klad Snadná údržba
klad Snadné používání
klad Nic jsem nenašla
příloha příloha příloha
avatar
Janička
Difuzér je krásným kouskem do vaší domácnosti, který dodá příjemný nádech a provoní nejednu místnost. Nastavitelné led osvětlení, vypadá ve tmě opravdu skvěle,buď si sami zvolíte Vaši oblíbenou barvu, nebo je necháte pozvolna se prolínat. Zpracování je Kvalitní a moc se mi líbí nastavení času, po kterou chcete mít difuzér zapnutý a to buď na 1, 3 , nebo 6 hodin. Zásobník na vodu je také poměrně veliký,takže vydrží vážně dlouho. Já jsem velice spokojena a myslím,že mám horkého adepta na dárky k Vánocům:-)
klad Světelné efekty
klad Krásný design
klad Nastavení doby vytváření páry
klad Přiložené vůně
příloha příloha příloha
avatar
Tomáš
Krásný design hodící se do každé domácnosti. Výhodou volitelnost intenzity páry. Velká nádržka na vodu. Časovač. Zajímavé LED osvětlení. Výběr barvy nebo automaticky mění barvy. Dostatečně dlouhý kabel. Vhodný pro střední místnosti. Bohužel netěsnící kryt. Nelze zašroubovat. Při neopatrné manipulaci nebo štrčení dojde k vylití vody. V dosahu do dvou metrů je slyšet hučení přístroje. V návodu se píše, nalít vodu po rysku, ale žádná ryska tam není.
klad Desing
klad Velká nádržka na vodu
klad Volba intenzity páry a vůně
klad Není ryska max hladiny
klad Trochu hlučnější
klad Netěsnící kryt
příloha příloha příloha
avatar
Andrea
S aroma difuzérem to bylo docela vtipné. Přišly tři. Nakonec jsem si je nechala a nevracela je zpět. Nechám si dva jako vánoční dárek pro své blízké. Difuzéry byly vhodně zabaleny, nenastala možnost jejich poškození při dovozu. Design je velice příjemný, stejně tak i přiložené vůně. Hlavně večer vítám příjemné podsvětlení.
klad cena
klad rychlost doručení
klad design
klad vůně
klad snadná ovladatelsnost
klad žádné
avatar
Ivana
S difuzerem jsem moc spokojená. Barvy jsou led světla jsou příjemné, nerušivé. Moje nejoblíbenější je fialová. S kvalitou jsem velmi spokojená, jemné zvlhčení vzduchu je příjemné. Krásně provoní i více pokojů v bytě. Umístila jsem jej do obýváku a skvěle se hodí k nábytku. Svým tichým provozem nás neruší u televize. Určitě jej budu doporučovat.
klad krásné barvy světel
klad zvlhčení a provonění bytu
klad tichý provoz
klad pěkná barva dřeva
klad nic
Zobrazit více recenzí