Testerky se svými dětmi testovaly doplněk stravy Atopona na atopickým ekzémem nebo jiné kožní problémy. Jak byly spokojené najdete v recenzích

image
otestováno
Počet recenzí
16
jak jste hodnotily
5
7x
4
5x
3
3x
2
1
1x
doporučuje
75 %
Testováno v období
od 21. 8. 2020
do 31. 10. 2020

Atopona

ATOPONA je produkt určený pro Vaši vnitřní očistu.

LIGNIN

  • čistě přírodní enterosorbent
  • sorpční kapacita (20-40 mg/g)
  • Vysoká adsorbce pro těžké kovy a endotoxiny

Lignin je přírodní látka, která zabezpečuje dřevnatění buněčných stěn. Je po celulóze druhou nejčastější organickou sloučeninou na Zemi a tvoří 25% rostlinné biomasy. Je to vysokomolekulární látka, přírodní polymer s mnoha různě velkými póry, díky čemuž je používán v mnoha odvětvích lidské činnosti jako sorbent 

LAKTITOL

  • moderní prebiotikum
  • podporuje růst „přátelských“ bakterií ve střevech
  • tím podporuje správnou propustnost střevní stěny pro endotoxiny

Laktitol je tzv. cukerný alkohol. Používá se v potravinářství jako umělé sladidlo a ve farmacii jako tzv. prebiotikum – nestravitelná složka potravy, která podporuje růst střevní mikroflóry, a tím působí blahodárně na stav člověka.

Dávkování

  • Dospělí a děti od 10 let: 2x denně 1 tableta alespoň 1 hodinu před jídlem.
  • Děti 3-10 let: 2x denně 1/2 tablety alespoň 1 hodinu před jídlem.


Více informací najdete TADY.

Hodnocení
16
avatar
Jana
Tento doplněk stravy jsem se rozhodla pořídit na základě velmi kladných recenzí na internetu. A jsem moc ráda, že jsem tak učinila. Synovi se ekzém po pár dnech zklidnil a začal se hojit. Určitě budu dál taletky pořizovat, protože se synovi ekzém na rukou tvoří hodně často a jsem ráda, když se ho co nejdříve můžeme zbavit na nějakou dobu.
klad Účinnost
klad Balení
klad Nic
avatar
Pavlína
Dcera vubec nechtela polknout ani rozdrceny prasek. Takze bohuzel nemuzu rict zda ji pomohl nebo ne. Ale me se plet zlepsila, byla hebci a vypadala zdraveji. Spatne se mi polykaly, ale to je individualni. Je to dobry produkt. Urcite doporucim, ale nejspisne pro dite.
klad Zlepšení pleti
klad Velké tablety
klad Nedobrá chuť
avatar
Ludmila
Zkoušeli jsme na exém a akné mnoho vnějších přípravků. Doteď nic nezabralo. Se stejným Skeptismem jsem od Atopomy nic moc neocekavala. Vysledkem jsem ale naopak moc mile potěšena a překvapená. Zlepsilo se i akné a exém téměř vymizel. Pro dítě jsou prasky trochu moc velké a jsou bez příchuti, ale i tak to syn zvladl spolknout. Důležité ale bylo hlidat, aby měl tabletu vždy s pauzou minimálně hodiny od jídla. Urcite Atoponu doporučuji a my se na ni opět v případě problémů obrátíme. Děkuji
klad Viditelné zlepšení ekzému
klad Zlepšení akné
klad Vcelku rychlý nástup vylepšení pleti
klad Velikost tablet
avatar
Jana
Přípravek Atopona mě velmi kladně překvapil zejména především kvůli obsahu prebiotik lactitolu, mělpříznivý vliv na moji peristaltiku i jsem zpozorovala blahodárné účinky na pleti moc mě to překvapilo. Mohu všem doporučit kdo chce volit trošku přírodnější cestu léčení ekzému.
klad Obsah Lactitolu
klad Větší tablety tmavé barvy
avatar
Marina
Pro mě je to takové padesát na padesát. Tablety jsem užívala na akné a ekzém v oblasti rukou, ne moc veliký, který se tedy po tabletách mírně uklidnil, akné ale i tak přetrvává. Pro mě celkem obtížněji polykatelné tablety a cena je celkem vysoká. Ale za zkoušku stojí
klad mírné zlepšení akné
klad moc veliké tablety
klad nutné užívaní hodinu před jídlem
avatar
Kateřina
Po užití se synovi krásně zahojila kůže, a zatim je bez ekzemu.nevýhoda je velikost tabletky, ale dá se zvyknout.. Zklidnění pleti bylo znát po 10 dnech. Po 30 byla kůže jako vyměněná. Určitě ráda doporučuji, těm kteří jako my marně hledali něco na zklidnění kůže. Za nás funguje
klad Vse
klad Velikost tablety
avatar
Jiřina
Za nás teda bohužel nemůžeme nějak chválit .. Nám nezabral, naopak bych řekla, ze se ekzem zhoršil .. Zkoušela jsem nejen u dcery, tak i u sebe .. U dcery vliv prakticky žádný a můj ekzem se spíše zhoršil .. Co mi vadilo a především dceři je velikost prášku, dobře ale je, ze se dá poměrně dobře nadrtit . Není úplně nejlevnější a efekt u nás tedy bohužel žádný .
klad Snadno se dá rozdrtit
klad Velikost prasku
klad Nezabral
avatar
Venuše
Použivala jsem kvůli akné a ekzému atopickému který mám již od dvou let. Musím použivat kortikoidové mastě, Nyní jsem již měsíc bez kortikoidu,pokožka sice svědí,ale není to co to bylo. Prašky jsou přirodní a opravdu fungují, určitě budu pokračovat v léčbě. Moc díky
klad Za měsíc velká změna k lepšímu
klad Tabletky jsou dost velke,i po rozpůlení pro děti
avatar
Gabriela
Jsem velice ráda, za vyzkoušení výrobku, ale také syn, který trpí na akné. Tabletky se celkem dobře používají, i když jsou na můj vkus trochu větší. Dají se ale i rozdrtit a chuť je příjemná. Po této kúře byl opravdu vidět rozdíl na pleti, pokožka se zklidnila, akné výrazně ustoupilo. Koupíme další balení a budeme používat i nadále. Rozhodně pro jakoukoli očistu doporučujeme.
klad účinek
klad malé balení
avatar
Monika
Dcera se léčí už skoro 3 roky s atopickým ekzémem. Vzdy je to u nás, jako na houpačce, kdy přes zimu je ekzém nejhorší. přípravek dcera užívala vždy hodinu po večeři, kdy jsem věděla,že nebude jíst už nic jiného. Prášek je poměrně velký, tudíž byl pro dceru problém ho spolknout, tak ho vždy rozkousala, ale v tu chvíli měla plnou pusu černého prášku a bylo potřeba ho pořádně zapít. Přípravek jsme nasadily 8.9. a je vidět malé zlepšení, ale bohužel se dcera svědění kůže nezbavila. Ekzém je běh na dlouhou trať a třeba při dlouhodobém užívání bude výsledek ještě lepší.
klad Zlepšení vzhledu kůže
klad Velikost prášku
klad Nezabránil svědění kůže
příloha příloha příloha
avatar
Andrea
Tento produkt Atopona jsem měla možnost otestovat se synem. Velice mile mě překvapil. I po takto krátké době užívání byl vidět účinek. Syn se přestal škrábat a ekzém se mu trochu zlepšil. Dávali jsme denně vždy hodinu před obědem, po dobu 20 dnů, rozdrtila jsem mu to a dala zapít. Tabletky jsou hodně velké. Jinak jsou bez příchutě a dají se rozdrtit. ?
klad Jsou bez příchutě
klad Dají se rozdrtit
klad I po takto krátké době je vidět mírný účinek
klad Tabletky jsou hodně velké
avatar
Denisa
Atopona synův problém s ekzémem pravdu vyřešila za krátkou chvíly, jen tedy nevím, jak to bude, až syn nebude pravidelně tablety užívat, aby se to časem nevrátilo zpátky. Na akné bohužel nezabralo úplně, část vymizela, ale zbytek ne a ne se ztratit. Dávkování je pro děti složité.
klad Tablety se dají rozdrtit, bez chuti, svědění ustoupilo během týdne.
klad Tablety jsou pro děti opravdu dost velké a to i po rozdrcení.
klad Musí se dodržet dávkování hodinu před jídlem.
avatar
Veronika
Při užívání tablet jsem si všimla velké změny na jazyku.Delší dobu jsem se nemohla zbavit bílého povlaku a po užívání těchto tablet mi povlak úplně zmizel. Dále jaem si všimla zlepšení mé pleti. Měla jsem akne a trpěla jsem na ekzém. Tablety určitě doporučím známým.
klad Účinné na akné a ekzém
klad Detox
klad Žádné
avatar
Jaroslava
Když jsem si přečetla, že výrobek Atopona je přírodní prebiotikum měla jsem jasno, že tenhle výrobek bych si přála vyzkoušet a poznat jeho účinky. Nezklamal! Složení je skvělé- lignin a laktitol. Tablety jsou sice větší a hůře se polykají ale není to nic co by se nedalo zvládnou nebo dítěti rozpůlit. Používala jsem výrobek Atopona s krémy na tělo na atopický ekzém, které již mám vyzkoušené a i přesto jsem jistě poznala zlepšení :) Doporučené omezení mléka mi vždy také pomůže a s Atoponou se dostavilo znatelnější zlepšení.
klad složení
klad účinek
klad jednoduchý a čistý obal výrobku
klad moderní prebiotikum :)
klad velikost tablet
příloha
avatar
Lucie
Dobrý den, tento doplněk stravy jsem si ipořídila na základě kladných recenzí. A když jsem pak četla složení, tak jsem byla příjemně překvapená. Líbí se mi. Tabletky jsou pr dítě docela velké, ale dá se to zvldnout. Za sebe a syna mohu doporučit, žádné negativní účinky jsem neviděla.
klad složení
klad nic
avatar
Renata
Zkusili jsme doma tento produkt na doporučení kamarádky a osvědčil se nám. Dcera i já máme atopické obtíže a očista zevnitř je stejně důležitá, jako masti a jiné vnější přípravky. Unikátní složení pomáhá odstranit z těla nežádoucí škodlivé látky, posílit organizmus a jeho obranyschopnost. To vše díky čistě přírodním složkám, bez umělých přísad. Popis užívání je srozumitelný, samotné užívaní snadné, balení praktické, lehké, snadno vezmete na cesty kamkoliv.
klad Účinnost
klad -