Vybrané testerky otestovaly účinky vaginálního gelu GYNELLA® AtroGel. Jaké jsou jejich názory?

image
otestováno
Počet recenzí
14
jak jste hodnotily
5
8x
4
6x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 18. 9. 2022
do 16. 10. 2022

GYNELLA® AtroGel

Zdravotnický prostředek GYNELLA® AtroGel je vaginální gel obsahující kyselinu hyaluronovou, sójový isoflavonoid genistein a TIAB® komplex. 

Jedinečná  kombinace těchto tří složek:

 • zvyšuje elasticitu vaginální sliznice,
 • snižuje riziko vaginálních infekcí způsobených vaginální atrofií,
 • přispívá k hojení drobných poranění spojených s vaginální suchostí.

Mnoho žen trpí typickými příznaky vaginální suchosti jako je:  

 • pocit sucha,
 • pálení,
 • svědění,
 • bolest v oblasti intimních partií (v klidu nebo také při pohlavním styku).

Uvádí se, že suchostí poševní sliznice trpí téměř 40-50 % žen nad 45 let (období menopauzy). V tomto období výrazně klesá hladina estrogenů v organismu, což se projevuje i změnami na poševní sliznici. Díky nedostatku estrogenu se sliznice pochvy ztenčuje, ztrácí svou pružnost i schopnost lubrikace. Dochází k vysychání a nedostatečné regeneraci tkání. Poševní pH stoupá a sliznice se stává náchylnější k vaginálním infekcím.

Výhodou prostředku GYNELLA® AtroGel je, že obsahuje také TIAB® komplex (stříbro s antimikrobiální aktivitou), který je účinný proti všem typům vaginálních infekcí (bakteriálního, kvasinkového i virového původu).

Problém se netýká pouze žen procházejících menopauzou, ale může se vyskytnout u žen všech věkových skupin, které mají sníženou hladinu ženského pohlavního hormonu estrogenu.

Vhodný je tedy pro ženy:

 • v menopauze trpící suchostí, pálením, svěděním a bolestí v intimní oblasti,
 • s vaginálními infekcemi v důsledku vaginální atrofie nebo suchosti,
 • s hormonálními výkyvy v důsledku poruchy nebo snížení tvorby estrogenu,
 • užívající antikoncepci nebo jinou hormonální léčbu.


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
14
avatar
Michaela
Super,zbavila jsem se svědění,pálení a všeho co mě trápilo. Jsem opravdu rada ze vše odeznělo. To svědění bylo už strašný a teď už konečně mě to netrápí. Určitě budu kupovat dále. A vy holky,ženy,nestydte se jako já a řešte to co nejdříve. Než bude pozdě.
klad Všechno !
klad Není nic co by se mi nelíbilo
avatar
Veronika
AtroGel Gynella jsem měla možnost testovat. Po 7 dnech jsem zaznamenala zlepšení v oblasti svědění a řezání. Jiné benefity mi to zatím nepřineslo. Výhrady mám k aplikačním tubám. Nelze poznat zda bylo aplikováno vše. Je taková nafouklá a při aplikování gel vytéká.
klad Zmírnění svědění, pálení a řezání
klad Aplikační tuby
klad Příliš řídký gel
avatar
Jitka
Výrobek naprosto splnil má očekávání. Problém zmizel , takže za mne velká spokojenost a určitě produkt znovu zakoupím. Určitě doporučuji vyzkoušet. Aplikace se mi zdála snadná, svědění po chvíli ustoupilo. Pomohlo i na suchost a výtok, takže takové 3v1 :)
klad Snadná aplikace
klad Účinnost
klad Kvalitní produkt
avatar
Adéla
Po 3-4 dni jsem viděla zlepšení ve vaginální vlhkosti. Mám PCOS a jedna z věcí, s kterou opravdu bojují je právě vlhkost. Toto mělo kladnou odezvu i v dalších aspektech jako je třeba intimní život. Aplikátor usnadňoval zavádění, takže člověk neměl ani pocit, že si musí něco nepříjemného zavádět. Třeba jako čípek, který je v porovnání s aplikatorem Gynella Atrogel horší.
klad Jednoduchá aplikace, zavádění
klad Porcovaná balení
klad Konzistence
klad Jako potenciální zákazník bych ocenila větší balení
avatar
Klára
Úleva již po druhém použití. Měla sem opakované potíže a nemohla sem si jich zbavit tak sem se rozhodla zkusit otestovat gynella atrogel a sem spokojená maximálně. Gel je nejlepší použít po sprše takže ideálně na noc a druhý den už sem se cítila komfortně a po druhé aplikaci úplně. Při jakémkoliv problému vaginálním bych se nebála zajít do lékárny a opět koupit.
klad Složení
klad Efekt
klad Vše
klad Nic
avatar
Kateřina
Každá žena určitě zná nepříjemný pocit tam dole. Většinou se objeví v nejmíň vhodnou chvíli. Vaginální gel GYNELLA tyto nekomfortní situace eliminuje ba dokonce jim úplně předchází. Proto bych tento gel doporučila všem ženám, ať už mladým slečnám nebo starším ženám, které mají tyto problémy.
klad Snadná aplikace
klad Praktické balení
klad Pro někoho možná vyšší cena
avatar
Karin
Líbí se mi nápad a složení výrobku. Příjemná konzistence,o přípravku krátce po aplikaci nevíte. Zažila jsem i nepříjemná složení podobných produktů. Myslím,že už po druhé aplikaci bylo znát zlepšení. Odeznělo nepříjemné svědění po styku. Přišel takový pocit čistoty. Jen mi moc nevyhovovala aplikace, příště bych vzala raději čípky.
klad Složení
klad Konzistence
klad Účinek
klad Styl aplikace
klad Cena
avatar
Andrea
Gel Gynella Astrogel jsem používala na pálení,svědění a suchost. Překvapila mě rychlá úleva mých problémů. Za mě je účinný. Má pěkné balení, lehce se aplikuje. Překvapila mě krásná vůně. Ráda doporučím svým kamarádkám. Akorát je dražší než jiné gely.
klad Snadná aplikace
klad Vůně
klad Pěkné balení
klad Cena
avatar
Petra
Vzhledem k mému věku a nastupující menopauze se objevuje určitý pocit suchosti , diskomfort a jinému odéru. Vše se po použití výrazně zlepšilo. Aplikace velmi snadná. Ocenila jsem , že nevytéká a není potřeba použít žádnou ochranu proti znečištění ložního prádla. Gel mi pomohl , díky zvlhčení sliznice užít si lépe milování.
klad Snadná aplikace
klad Příjemná vůně
klad Vymizení suchosti
klad Lepší sex
klad Vyšší pořizovací cena
avatar
Cornélie
Prekvapila me rychlost nastupu ucinku, opravdu se dostavil behem prvni aplikace. Odeznela suchost a svedeni, aplikace je velmi jednoducha, aplikator je take velmi vydareny. Pripravek chvalim, je i dostatecne mnozstvi aplikatoru v baleni. Oproti konkurencnim pripravkum muzu Gynellu atrogel doporucit z hlediska rychlosti nastupu ucinku.
klad Aplikace
klad Odeznela suchost
klad Odeznelo paleni
klad Rychlost nastupu ucinku
příloha
avatar
Jana
Produkt zafungoval jak má hned po několika dnech, po sedmi dnech užívání problémy vymizely úplně. Aplikace je velmi jednoduchá, jen jsem měla problém vymáčknout veškeré množství gelu. Velmi příjemná je konzistence a též, že gel je bez parfemace. Mohu všem ženám jen doporučit.
klad konzistence
klad bez parfemace
klad brzký nástup účinku
klad nic
avatar
Markéta
Tento produkt jsem měla možnost vyzkoušet na základě (myslím si) lehčích vaginálních obtížích. Konkrétně mně trápilo občasné svědění, častější pálení a hlavně suchost.. produkt jsem používala pečlivě celý týden a musím říci, že jsem nadmíru spokojená. Aplikace byla nenáročná a hlavně problémy s pálením i svěděním zmizely úplně, stejně tak i suchost. Za mě mohu produkt 100% doporučit všem ženám, které řeší podobné problémy, i těm, které mají podezření na nějaké rozjíždějící obtíže tohoto typu:) za mě je tento produkt skvělý i v prevenci těmto požitím.
klad Jednoduchá aplikace produktu
klad Úleva po prvním použití
klad Rychlé a efektivní řešení potíží
avatar
Martina
Gel mě překvapil poměrně rychlým účinkem. Po prvním použití problémy se suchostí, pálením začaly ustupovat. Dávka na sedm dní celkem k vymizení obtíží postačila. Vytkla bych balení jednotlivých dávek- očekávala bych, když se v příbalovém letáku kladen důraz na hygienu, že budou jednotlivé aplikátory jednotlivě baleny např. jako tampony či jiné potřeby pro intimní hygienu ženy.
klad rychlý účinek
klad příjemná konzistence
klad problémem bylo vymáčknout celý obsah
klad balení aplikátorů
avatar
Gabriela
Gynella Atrogel mi pomohl hned po třetí dávce od problémů, který mě trápí delší dobu.Svedeni a pálení po použití Gynelly Atrogel je pryč, zavádění bez problémů na noc..Doporucuji všem ženám, které mají problémy, určitě se ke Gynelly Atrogel vrátím při potížích.
klad Baleni, aplikace
klad Cena
klad Nic
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel